ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Noktabet Giriş Dolandırıcı ❌ Noktabet Şikayet 💯 Kanıtlı ❗ Bahis Siteleri


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Arkadaşlar merhaba nokta bet hakkında. bir Şikayet geldi hemen o şikayette. sizlerle paylaşmak istiyorum ben. yaklaşık nokta web sitesinde bir buçuk. yıldan beri üyeyim en son 6 Ağustos'ta. bir 5000 yükleme yapmıştım 15 Ağustos'a. kadar 25 bin TL kasa yapmıştım 8. Ağustos'ta bir 6000 TL havale istedim 11. Ağustos'a kadar Hesabıma gelmedi bir. türlü sonra iptal ettim düşündüm belki. miktar fazla diye Sonra 11 Ağustos'ta. 800 TL havale istedim Baktım 15. Ağustos'a kadar para yatmadı bunu da. iptal ettim. bu sefer 20.000 TL istedim 3 Eylül'e. kadar para yatmadı Sürekli yazıyorum. oyalıyorlar beni diyor bu biz bu videoyu. çekerken 6 Eylül arkadaşlar hala 20 bin. TL'lik miktar beklemede yani ayın. 15'inde vermiş olduğu çekim şuradan da. görebileceğiniz üzere. 6 Eylül'de hala ödenmemiş yani 21 gündür. bu çekimi bekletiyorlar bu şekilde.

Ödemiyorlar hiçbir şekilde devam edelim. sonra Buyurun böyle konuşma kayıtları da. var arkadaşlar. tarafımıza ulaştı finans birimi kontrol. aşamasında net bir süre belirtemiyoruz. diye sürekli oyalıyorlar farklı hiçbir. şekilde bilgi vermiyorlar arkadaşlar. Arkadaşlar gördüğünüz gibi nokta bed'te. Böyle bir site yani 21 gündür hiçbir. şekilde parayı ödemiyor ödemeyeceklerde. Yani engelleyecekler tamamen biliyoruz. öyle olacağını daha önceden de Çünkü. yaşadık yani 21 gündür. bu yollar. bilinçsiz iptal edip o parayı harcayın. diye Eğer harcarsanız hesabınız normale. döndü hiç sorun yok yatırım yapmaya. devam edebilirsiniz diyecekler Eğer. harcamazsanız da bu şekilde aylarca. bekletecekleri hiçbir şekilde o miktar. ödemeyecekler arkadaşlar yani nokta bed. de böyle bir site daha önceden de. çok fazla bu site hakkında şikayet.

yapmıştık nokta ve dolandırıcı bir site. hiç kimse bu siteden oynamasın bir buçuk. yıl boyunca oynarsanız hiç Sorun. yaşamazsınız ta ki güzel bir çekim. yapana kadar güzel bir. çekim bu şekilde paranızı alamazsınız ne. yazık ki Arkadaşlar hepinize iyi. eğlenceler dilerim

All Devices iOS Android Chromecast