ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 MUTLU SON ; BLACKJACK - YENİ BİR SAYFA BÖLÜM 9


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl. keyifler umarım hepiniz çok iyisinizdir. kaldığımız yerden devam ediyoruz Bugün. bir terslik olmazsa son günümüz. dostlar 270.000 kasamız Şu an Hedef. 300.000. şimdi. Buraya mı otursak Buraya mı otursak bu. arkadaş bize güzel. kazandırıyo duruma göre. bakarız. bro adam 21. oldu. ya da yanları da şöyle bir tık yüksek mi. gitsek ilk el ilk el böyle yapalım. dostlar sonra düşüreceğim. yanı güzel iyi başlattın. ha Abiciğim iyi. başlattın iyi başlattın. da 12'ye çekmeyeceğim bu arkadaş zaten. çekmek. zorunda Umarım arkasında bir ufak. yoktur Her zaman konuştuğumuz. konu ilk 6 geliyorsa arkasından 4 5 6. çıkabilir bir tane. daha problem yok. devam. yerde 20 çıkarsa Dostlar farklı bir. masaya. geçeceğim. şansımızın ha. Lady Sen. kızma Tamam kızmam. o Bu arada arkadaş yüksek. oynuyor iyi bir problem. yok. oğlum. Of of şu papazı şuraya vermeyi bir.

Öğrenemediniz bir de 19 açıyor değil mi. dostlar Bir de 19 açıyor Bir de 19. açıyor. eli Risk. alacağım 19. açıyor yine gidiyor 8i diğer tarafa. veriyor ya sabır ya. sabır. güzel Bu iyi oldu Dostlar hala başlangıç. kasamı geri dönemedik ama Go kazanmak. önemliydi yüksek. girmiştim yanları Bir tık arttırıyorum. ortayı da bir tık. arttıracağı 3 ulan ulan. anan Bak 3 eldir aynısını yapmıyor mu. Dostlar şuraya verdiğini şuraya verse 25. katı alacaktık. civarı bir şey ki açıkçası Black yerine. onu tercih ederdim Çünkü elde kazanmış. olacaktı zaten 20 olduğu için Hadi bir. 10. çek. güzel şimdi u alacağım biraz. Dostlar bir böyle. geçelim. nickname tanıdık geldim kız var mı o. 91 ya 9 10 da olur da kızı verseydi En. azından elimiz 20 olacaktı 10 katı aldık. ya yana en ufak bastığımız el 10 katı. yan. almamızda. İronik 20 açma. barim güzel bir 10.

Çekersin. devam lan sinek üçü versene buraya. ya. ya Hep bir öncesini aynısını veriyor ya. Dostlar Çok sinir bozucu. gerçekten not box. Six. bock bilerek yaptım dostlar Bunu kartlar. bir iyice bir. değişsin çift sayıda tutma sebebim doydu. diyeceğim de yani Baksanıza abi kız. buraya gelse Dostlar hem 30 katı hem 6. katı alacağız 9 buraya verse 25 kata. alacağız ya Böyle bir şey olamaz. ya Böyle bir şey olamaz. ya nasıl sinir bozucu bir şeysin sen ya. çok bir şey geleceğinden değil 100 lir. basmıştı. da beni olay gıcık. ettim 14 hepsini. çekiyorum içimden ses 20 açacak ve tüm. Ellerimiz gidecek diyor Hadi. hayırlısı buraya da 8. verir. yani Şaşırdığım bir senaryo. değil dağıt. bakalım. 10 vermen. lazım o da. olur 271000 olacaktık. olamadık. y. güzel 921 yapıyor Değerim bu ev çok iyi. oldu. Dostlar Yok yok yok o kadar o kadar.

Yüksek Girmeyeceğim ama yanlara Bir 500. atmak istiyorum Dostlar. bu. boyi bize versen ölürsün. zaten. oriko. oriko. Hadi biraderim Hadi. biraderim 10 kat aldık. buradan yani Eller de kötü değil Belleri. alırsak güzel. olur bir el risk. aldım. Umarım. patlar Of çok iyi Çok iyi Çok. iyi 7 açtı yanına 3 çekti ya A dedim bu. de. bizim bu de bizi nokta nokta. nokta Neyse ki sonrasında 6 çektim çok. düşük bir ihtimalde Ama şans bizden. yanaydı. Dostlar Ulan tam Yandık el. be 12'ye. çekeceğim Umarım arkasında bir tane daha. yoktur. Süper bu güzel oldu. Dostlar de alma şansımız var. mı Ha unutmadan şeye de cevap vermek. isterim bir dostumuz sormuştu en uzun. serin nedir diye abi bunu yapma ya. ikisine de çekeceğim. Dostlar en uzun serinin. hediye o bu güzel Şuraya da. 5 çeksek bir tane. daha Dostlar spesifik olarak tam. hatırlamıyorum ama hadi.

Be 9 veya 10 olması. lazım. ya özellikle Bir de ben mesela box falan. değiştirerek hep oynamışım dır O yüzden. mesela burada çok öyle biriktiğini de. görmedim ama yanlış hatırlamıyorsam 9. veya 10 olması. lazım öyle 15 20 el üst üste kazanacak. kadar şanslı değilim Bir 5 versin Evet. be güzel niye güzel çünkü Double. vuracağız 2 verme sakın Al. işte Neyse problem. yok şu an bir problem. var kötü oldu deste değişiyor değil mi. o böyle. geçelim harika İşte bu kadar işte bu. kadar diyeceğim de Dostlar şimdi yerde. Vale var elimizde ikas var şimdi destede. sı olduğu. için. of. kart çekeceğim. ya İçimden kart çekmek geçti Dostlar Al. işte Hata. yaptık Hadi oğlum bir 18. Aç o. güzel güzel güzel. böl seydani böl seyik de ik katını. kazanacaktı açıkçası bölme cesaret. edemedim Çünkü daha desteği tanımıyoruz. o sra ilk kağıtlı Ya açıkçası yani.

Mantığım bana 2 tane 10 gelmez dedi üst. üste tam Yandık ev. arkadaşa. gittim 12e çekeceğim 13. bekleyeceğim 5in yanından 8 açar. mı 8 niye dedim biliyor musunuz Dostlar. 5in yanına 8 açsaydı sonra 7 çekseydi ne. olacaktı 20 olacaktı merse çakallar bak. Direkt 5 9 ne yapar 14 7 çekse 21 Hani. 20'ye göre de hesaplamıyor direkt 21 ama. biz bu numaraları. yemiyoruz Çünkü ezb. oynamıyoruz ezber oynasa. çekilmezdi. ya. şanslı. e tüm ufakları. çektiniz tüm ufakları. çektiniz problem yok. devam. deli canın sağ. olsun Hadi be Ulan adam da ne. yıkılmıştır ha 25 katıyla 30 katı. alacaktı Ama bu masada dostlar var bir. ya Affedersiniz ama ya. farkındaysanız Hep bir öncesi hii Bir. önceki deste öyleydi diyorsun lan bu. destede de aynısını. yaptınız Al işte şimdi buna ufak mı. güzel güzel. Hadi ikide. ik. yerden sanki ya 4ün yanına 6 açılacak ya.

Da 7. açılacak Namın yürüsün çekme Namın. yürüsün. çekme Allah senin bildiği gibi yapsın. 4'ün yanınız yalnız ne açıldı. 7 ay ay sizi çözdük de. işte çok kötü oldu ya ya çok kötü olmadı. da diğer tarafı da kazanmak istiyordum. Dostlar açıkçası. kötü. oldu. oh. enteresan hiç kazanacağımızı. beklemiyordum Hadi boli de var boli de. var. CH. bir el daha yüksek gidelim. Dostlar tek B gitse yere gidecek 9. buraya gelecek 5 buraya gelecek katı. alacağız vım bir elimizde 19. olacak falan. filan. masaya Kimse gelmeden önce 285 L deydik. değil mi Güzel güzel. gidiyorduk. let. turb. yetmez ama. duracağız of of of of. of düşüş furyası. başladım Bu eli almamız lazım. dostlar abiciğim. Böyle bir şey olamaz ya Böyle bir şey. olamaz. ya. Sağ ol bui de bir an kazanacağın. sandım bui de bir an kazanacağın. sandım. ortayı bir an 5000. arttırsın. karo 8 yine bir sonrasına gittim.

Gelseydi 25 katıydı. güzel. Aman sen ne. yapıyorsun şimdi basmadık diye pişman. oldurur bize kesin Şurayı. kazandırır. Al işte biz kaldığımız ele. bak bilekçe Kaç bilekçe kaç bilekçe. kaç bilekçe. kaç. daha tekrar atacağım Dostlar yanları. 2000 ş 25'e göre. ayarladım Hadi ver bize. B yine gidiyor. son ciddi anlamda sinirlerim bozulmaya. başladı. Dostlar ciddi anlamda yani. güzel Bu iyi. oldu Bayağıdır yanlara 1000 atıyorduk. 1000 atmaya devam. edelim de şöyle. geçelim. 10 katı aldık 10 katı aldık da as Pardon. ya 10 katı da alamadık Geçmiş. olsun. yıldızımız barışmadı brom beni. izliyorsan selam olsun Ama görüyorsun. Sen varken. kaybediyorum. Hi. bro i don't think you. can. ha. bro. ufak bir şey Ç patlar. mısın o. güzel of of of. of of kine of Dostlar cidden sinirim. bozulmaya. başladı cidden sinirim bozulmaya. başladı. desenin Sonu Gelmiş zaten.

Dostlar böyle kaybetmeden bir kazanıp. bir kaybedip şu bakiyeyi bir T ufak. arttırıp korursak Ben yeni destede 300'e. ulaşabileceğimiz. düşünüyorum. güzel. güzel başlattın kendine ufak çek Of İşte. bu be İşte bu be 12 katı aldık. Dostlar 12 katından ziyade 2 eli de. büyük ihtimalle kazandık Bir terslik. olmazsa. harika. harika. güzel. devam 5 verse Evet işte bu. kadar yine 10 k. aldık Daha doğrusu yine denemez diğeri. 12 katıydı bu 10 katı Dostlar bir 10. gelirse buraya Eh tamam Tamam onda da. güzel yerde 7 var. zaten Belki 7'nin. yanına 9. açar ulan. ulan bari 17. Açsaydın bari 17. açsaydın. Neyse gidişat güzel dostlar kasayı. toparladık Hadi. be şuraya 9. verseydim tadından. gelmezdim buraya 10 giderse çekeceğim. Dostlar. buraya. işte bu kadar güzel Hadi oraya da bir. 5 ya 5 ya 3 verecek gibi Hadi. be Neyse problem yok Burası kazandığı.

Takdirde kardayız. doslar kard. deiz. 1500 hiç olmamasından İyidir. unutmayın bir artırayım mı. Ulan kupa 3ü buraya vereydin ya. 5 ver 3. ver 4 ver bir tane daha 5 veya 3 Tamam. Tahminimce artık arkası abi bunu yapma. işte ya ha güzel bir tane daha varmış. Bak abiciğim 4 tane de koymazsın. be 4 tane de koymazsın ya hadi ün bizim. işimize yaradı Eyvallah E sonra versene. 10. Bu hikayede yanan biz olduk. Dostlar bir 10 versene. buraya 8 9 10 arkadaş yan. kaçırdım. ufak aç 10 çek. patla Nerede bizde. boşamaz. ah. buraya Double. vurdum araya gelen araya. gider. oraya bir as verir. misin. as. Teşekkür. ederim. Harika. tamam. evet Hadi be karo zannettim ası şeymiş. kupayım ama yine iyi 10 katı 10 katından. ziyade Bir de buraya Double vuracağım. Dostlar zaten çok Abartmam ortadaki. bahsim Bu arada video başlay herhalde 45. olmuş ufak çekeceksin 10 çekeceksin.

Yapma be yapma. be Kar ettik de double' mız yalan. oldu ama zaten kazanacağımızı. düşünmüyordum böüm. ufak girme nedenim. oydu Ha bu arada yayına başlamadan daha. doğrusu oyuna başlamadan YouTube'a. bakarken son bir mesaj gördüm bir. dostumuz Twitch başlamayı düşünüyor. musun falan. yazmış yani başlarsam zaten canlı. yayınlarımı YouTube'da yaparım da ah. güzel renk aldık bu arada ve eli de. geldi Büyük ihtimalle Şuraya da Double. vuracağım ya Dostlar mesela 45 dakika. Benim için uzun bir oyun süresi benim. taktiğim her. zaman yani 20 dakikada kazanmak Bence en. önemlisi ufaktan gidip hafiften hafiften. bet miktarını artırıp şöyle ver Yalnız o. AB biz ya var ya çok sert söveceğim. de ya Böyle bir şey olamaz. ya Ha mesela şu an bak sinirlenme Evren. başladı Bir. kayıpşırnak'ta. süreyi uzatmak iyi bir şey değil. Dostlar Kumarda olabildiğince hızlı.

Vurup oyundan çıkmak lazım nacizane. Benim. görüşüm ha slot falan zaten hiç tavsiye. etmiyorum O. yüzden hadi be hadi be bir altı vereydin. ya. Şuraya. of buradan renk aldık dostlar Şu dımız. tutsun 5. versene. harika. e ya işte kafamda şey düşünüyorum acaba. Hani yani 20 dakika yarım saatlik canlı. yayın sarar mı sarmaz onu işte nasıl. uzatabilirim onu düşünüyorum da ona. bakacağız Dostlar Biraz daha para. kazanalım biraz daha. bakiyemizi güçlensin buradaki bakiyeden. bahsetmiyorum. kişisel Servet olarak rahatlamış. değiliz ha bir dostumuz da mesela şey. sormuş kar zarar nedir ya Dostlar hala. zarardayım ben bu oyuna Dün başlamadım. Yani 15 16 yılda kaybettiklerimi diyorum. ya bir evden. fazla Siz hesaplayın. Yani siz. hesaplayın güncel fiyatlarda Bir evin ne. kadar para olduğunu biliyorsunuz. falan filan. işte bunları konuşmayı da niye.

Sevmiyorum biliyor musunuz Dostlar. bunları konuştukça içimdeki hırs çok. büyüyor bir an önce ulaşmam gerekiyormuş. gibi algılıyorum Öyle bir dünya yok öyle. bir dünya yok maalesef yok Zaten kafa. yapımı değiştirdikten sonra kazanmam. arttı ufak ufak Damlaya damlaya göl olur. yerimi açmasan. şaşardım. çok kötü oldu Biz niye o kadar yüksek. girmişiz. ki lafa daldık bakayım unutmuşum ha bir. önceki hel 14 kaybettik 15 daha ne yapar. 30 nereden baksan 297 lere gelmişiz de. hiç fark etmedim. Dostlar görsem o kadar yüksek. girmezdim. 4 versene. önce o da. olur şimdi 3'ün yanına 8 açmasın. da. Allah Bu çok kötü. oldu çok kötü. oldu Bu eli kazanabilir. miyiz. yanları bir el daha 1000 geçmek. istiyorum Dostlar son kez ondan sonra. 500'e. düşüreceğim bakalım bu el bir yan. geliyor. mu. gelmiyor Hadi voli de. var. Harika ya böyle de son kez son kez diye.

Diye Neyse bir el böyle. oynayalım yana yine 1000k 1K. attım gel sen. şaşardım bari şu 7'yi bir. kurtarabilirsen. Dostlar Hadi oğlum be 15 açıp. patlasana 14 açtı 18. oldu. azalttık ya azalttık. ya sıkıntı yok 19 açma 19 açma. yeter Mesela 9'un yanına 5 aç. patla 18 O da fena. değil o da fena. değil Bu eli kazanırsak Hedef tamam. Dostlar. güzel güzel. de. dou. harika İşte bu. kadar işte bu kadar Dostlar Hedef. tamam. İşte bu. kadar kasamız 310.000. Dostlar. of bir an kaybetmeler üst üste gelince o. kadar korktum. ki acaba dedim Kader döndü mü diye Şu an. bunu geri alıyor olmam benim için. gerçekten inanılmaz derecede mutluluk. verici zaten bir dostumuz Hatta Profil. resmine göre bir abimiz. diyeyim dün çok güzel mesaj atmış bu. videodaki sen sen değilsin gibi maalesef. haklı Mental açıdan zayıflayınca bu. içimde işte öfkeye itti beni.

Dostlar Hani sanki böyle her şey kötüye. mi döndü kayıplar mı başlayacak falan. filan. şu an çok iyi. hissediyorum Şu an çok iyi. hissediyorum bir sonraki serimiz daha. rahat geçecektir Çünkü en azından. Dostlar şöyle düşünün Bir iki oyun daha. mesela kaybetme şu an toleransım. var ama bu Seriye başlarken artık yoktu. çünkü üst üste artık 34 kere. kaybetmiştim Neyse bir dakika. e. dostlar videoyu bir saniye. durduruyorum çekim talebimi oluşturdum. dostlar Ya şimdi 310 olmuştuk ya. fazladan bir 10 dah 10.000 daha yani göz. çıkarmaz 260.000 olarak verdim O yüzden. Dostlar çekime. Eee bu videonun altına dostlar Ya şimdi. ya profil ayarlarına basamam Dostlar. yani bilgilerim var profil ayarlarınıza. tıklayın Dostlar kullanıcı ne olarak. yazacak onu bu videonun altına yorum. olarak yazarsınız Bu arada çekiliş 300. olacak ama ya çok kişi vereceğim yani.

Hemen hemen zaten bu zamana kadar da. yazan herkes aldı ya İbrahim dostum şey. yazmış hani çok kişi yerine az kişi ama. ben o düşüncede değilim açıkçası ya. Çünkü biliyorum sadece bu böyle çekilişi. kovalayan insanlar var Nasıl anladın. diyeceksiniz ya bundan önceki çekilişte. Dostlar bir anda abonelerimiz 100 arttı. sonra çekiliş bitti bir anda 50 düştü. yani ben gerçekten hani ya benle Gönül. bağ mı diyeyim nasıl diyeyim keyif alan. insanlar özüne oynasın ha bir dostumuz. Bu arada onun altına yorum yazmış direkt. çekim olarak verebiliyorsunuz diye ama. bir önceki çekiliş dostumuz yazınca ben. de öğrendim ana para çevrimi diye bir. şey var Mesela ben size 300 göndereceğim. ya 300 TL'lik oyun oynamanız. gerekiyormuş ya işte rulette oynayın ya. da bilekçe girin ya siz biliyorsunuz ama. sonrasında çekin yani 300 500 yaparsınız.

Ya da 300 belki İşte o Çevrim yüzünden. 200'e düşer e çekin ya Bunu da niye. yapıyorum Dostlar Hani daha bir gizlilik. ilkesinde oluyor o yüzden buradan. gönderiyorum. Eee başka Ha şey diyecektim ya şimdi 4 5. kişiye yüksek kasa da verilir. de ya o dört kişinin içinde iki tane. hayırsız insan da olabilir dostlar Ya. hiçbirinizi kastetmiyorum tabii ama. anlıyorsunuz durur beni de o yüzden onun. yerine yazan herkese vermek beni vicdani. açıdan daha fazla rahatlatıyor. Eee dediğim gibi profil ayarlarınıza. girin kullanıcını onu bu videonun altına. yazın Dostlar bir iki gün içinde onu. halletmiş olurum bir iki gün zaten. oynamayacağım biraz kafa istirahati. yapacağım Müsaadenizle. iki gün sonraki zaten videoda. da artık kazananları da yok kazananları. yine bu Yorumun altına önceki gibi. yaparım Tebrikler Hani Bol şanslar.

gibisinden İki gün sonra da Dostlar. artık ufak kasayla tekrar yükseltmeyi. deneriz dediğim gibi En azından bir iki. şansımız daha var artık ilk 20.000. kaybedersek bir 20 daha atarım ya da. 30.000 artık. neyse. öyle Bu seride başarılı olmak Dostlar. cidden bana çok iyi. geldi Bir dahaki Hatta serimizi yine 1. milyon yapalım. mı Ya da neyse gidişata göre de karar. verelim eskisi gibi kolay kazanamıyorum. Çünkü artık bir anda düşüp Tepe taklak. olmak istemem 300'den 500'den Neyse. seviliyorsunuz Dostlar kendinize çok iyi. bakın Umarım çok daha güzelleri sizi. bulur Güzel dilekleriniz için çok. teşekkür ederim sayenizde. başardık Kendinize çok iyi bakın hoşça. kalın dostlar

All Devices iOS Android Chromecast