ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 MUĞLA ORTACA ARIKBAŞI 'da SATILIK VİLLALAR. (Sevdiklerinizle birlikte size sunulan yaşam alanları)


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhaba arkadaşlar güzel bir günde yine. sizlerle birlikteyiz neredeyiz Muğla ili. Ortaca ilçesi Arıkbaşı Mahallesi Vali. bahçesi diye de burası geçiyor Burası. villaların olduğu bir. bölge duyuyorsunuz değil mi doğ doğayla. iç içe portakal açların içerisinde. kalmış bakir yerlerden bir yer ve şu. anda da yapılaşmanın diyebilirim ki %. 0'ı müstakil tarzda evler ve. villalar bu bulunduğumuz yer 620. metrekare arsa alanına sahip bu arsa. alanında 310 metrekare iki tane ayrı. girişleri olan villamız var bu iki. villamız da şu anda satılığa. çıkmıştır Buradaki en büyük şey güzel. olan şeylerden birisi de şu sevdiğiniz. iki insan olabilir ailenizden birileri. olabilir burada. de satın. alabilirsiniz mutlu ve güzel bir yaşantı. sunabilirsiniz yeşil alanın bulunduğumuz. şu çerçeve içerisinde havuz yapma. imkanınız var ama bence doğayı.

Bozmayalım bu şekli de koruyalım Şimdi. ben tanıtımı. yapacağım Evet gördüğünüz gibi iki. villamız iki villamızın bahçe alanları. Ben villamızın bir tanesin içeris Zaten. size gezerek anlatacağım Çünkü. birbirlerinin aynısı gördüğünüz gibi. araları Duvarlarla çevirilmiş. ışıklandırmaları. yapılmış. harika yaşam alanları sizlere. sunuyoruz artık takdir kaliteli yaşam. Mutlu Yaşam Sağlıklı ve huzurlu yaşam. sizin. elinizde karar Siz. vereceksiniz Evet arkadaşlar villamız. görüntüsü bu. bahçe yol görüntüsü tamamen. doğal portakalların. içerisinde şöyle şu anda inşaatlar. çevrede devam ediyor burada bir. garajımız var Normal girişimiz var ve. garajımız var bu garajımız şuradan. e üstten kapatabilir burayı gölgelik bir. alan yapabiliriz. Evet bu alanımızda Çin bırakmışız. arkadaşlar bakın Artezyen imiz var. artezyende de belli yerlerde şu şekilde.

Hortumlar alttan altyapısı yapılmış. hazırlanmış aynı. zamanda otomatik sulama sistemimiz de. mevcut buraya sebze yakabilirsiniz Evet. burada da kombi doğalgaz geldiğinde. sistemi buraya. kurabiliyoruz onun da altyapısı. hazırlanmış Evet arkadaşlar. yeraltı artez yenimiz burada arkadaşlar. iki villa buradan hepsi şu şekilde. gördüğünüz gibi buradan ayrılıyor Herkes. istediği gibi suyunu buradan. kullanabilecek her. villanı elektriği ayrı olacak suyu. istediği zaman istediği kadar kullanmış. olacak Evet bu güzel bahçemizden sonra. gayrimenkulü iç kısmını tanıtımına. geçelim Evet arkadaşlar villalarımız. Ortaca merkeze bankalara devlet. hastanelerine devlet kuruluşlarına 9. metre mesafede Ortaca Devlet hastanesine. de 2 kmre mesafededir uluslararası Dalan. Havalimanı'na 13 km sarı germe mavi. Bayraklı plajlara 14 km ve karette.

Karettaların yumurtalarını bırakmış. olduğu İst tuzu plajına da 12 km. mesafede. bulunmaktadır okullara yürüme. mesafesindedir. Evet arkadaşlar Burada gördüğünüz gibi. limon çamları dikilmiş bu iki. villanın duvarlarına çapraz bir şekilde. içeriden bir tane buradan iki tane. aralarına da gelecek şekilde Bunlar. büyüdüklerinde burayı tamamıyla e görsel. olarak birbirlerini görmelerinin önünü. kesecektir kapatacaktır Aynı zamanda da. Sesin iletişimine gidip gelmesini. önleyecektir diğer villada da olduğu. gibi sulama sistemi için artezyenden. çekilmiş buraya borumuz var Evet. arkadaşlar şöyle gördüğünüz gibi kocaman. büyük bir veranda var Bu verandalı da. salıncaklar mızı koyabiliriz oturma. grubumuzu koyabiliriz e birçok etkinliği. de yapabiliriz ama şöyle söyleyeyim. E şöyle Şu Karşı taraftan bir merdiven. konabilir ve bahçeye çimlerin üzerine.

Yalın ayak yürünebilir. burada güzel olur diye düşünüyorum Evet. arkadaşlar şimdi. gayrimenkulü müzü içine doğru gidelim. Evet bu da yan. tarafta görüntüsü dış cephesini şöyle. bir. bakalım Evet arkadaşlar gayrimenkulü. müzde içeriye girdiğimizde karşımızda. bir aynalı ves diyer ayakkabılık. karşılıyor çift sürgülü. İçini de. görelim Evet burada özel bir boş alan. değerlendirilmesi yapılmış küçük bir. boşluk Kalmış bunu da bu şekilde. ergonomik olarak kullanılmış yine Çelik. kapımız da. birlikte şöyle baktığımızda bir. sağlığımız. var Evet sağlıkla. birlikte sağ tarafta baktığımızda sağdan. girdiğimizde burada orta k kullanımlı. bir banyo vcm. var Hilton tarzı duşa. kabinli e malzemeleri size söylemiyorum. arkadaşlar zaten ne kadar kaliteli e. malzemeler kullanıldı ve işçiliğin ne. kadar düzgün olduğunu e görüyorsunuz.

Tabii bunu canlı olarak gelip. gördüğünüzde de farkını anlayacaksınız. Evet burada yaşlandığımızda ya da. Misafirlerimiz için bir odamız. var bu odamız da geniş. Evet devam edelim. arkadaşlar hemen karşımızda bir. salonumuz var salonumuz da birlikte. kocaman bir salon arkadaşlar burada. camlara dikkat ediyor musunuz çok cam. var bu camlarla dan dolayıdır ki İçerisi. çok aydınlık ve. Ferrah arkadaşlar burada e. binaya özel olarak antist renkte Pimapen. kullanılmış Evet arkadaşlar şimdi. E gömme ledler imiz var aydınlatma. sistemimiz Gözlerimiz almayacak derecede. e sağlığımız düşünülerek. yapılmış yine mutfağımızda Anka stret. bölümümüz. Kaliteli malzemeler kullanılarak. yapılmış bir adamız bulunmakta kullanış. mızı daha da verimli hale getirip aynı. zamanda güzel bir görsel sağlıyor Bunun. yanı sıra en büyük özelliklerden bir.

Tanesi de burada bir çok büyük bir. Killer imizin olması burada e Kışlıklar. mızı çok güzel. koruyabiliriz Evet arkadaşlar kalabalık. a için gerçekten çok güzel bir ev Burası. salonun büyüklüğü yaklaşık 50 metrekare. olan bir salon burada Çocuklar torunlar. hep beraber çok güzel vakit. geçirebilirler Evet gördüğünüz gibi. sineklikler imiz balkon kapılarında ve. bütün pencerelerde. bulunmaktadır Dışarıdan da size. gösterdim Arkadaşlar verandayı şimdi bir. de verandanın içindeyken bakalım yani. araba garajımız üstünü de kapatabiliriz. bu ş haliyle de kullanabiliriz buraya. masa sandalyesi de koyup püfür püfür Eee. Esinti içerisinde keyifli dakikalar. yaşayabiliriz Bunlar Evet güzel günler. geçirmek hep ellerimizde olan bir şeyler. yalnızca ertelemeyin ertelediğimiz de. birçok şeyi de kaybediyoruz bu. kayıplarımızı sonradan telafi edebilmek.

Için de çok uğraşıyoruz ama hep. keşkelere geri dönüyoruz Evet şu köşeye. de barbekü yapılabilir Evet çocuklarımız. da torunlarımız da Çimenlerin üzerinde. çıplak ayaklarla dolaşıp elektriğimizi. toprağa. bırakabiliriz hepimizin hayali bunu. gerçekleştirmek hepimizin elinde Aslında. Evet arkadaşlar salonumuz da bu. şekilde şimdi. Eee ahşap olan güzel bu yapılmış geniş. ahşap merdivenlerden bir üst kata. çıkalım Evet burada da gördüğünüz gibi. sensörlü ledler var Eee elektrik. tasarrufunu sağlamakta aynı zamanda. düşme vesaire gibi. Eee önleyici etkenler de. göstermektedir Evet genişliğini. merdivenin genişliğine bakabilir miyiz. arkadaşlar baya bir geniş rahat ahşap. kullanılmış şimdi E üst kata. çıktığımızda geniş bir koridor var. burada bu da buraya bir ayrı bir hava. katıyor bir rahatlık sağlıyor. Evet girdiğimizde hemen sol tarafımızda.

Bir odamız var burası çocuk odası. olabilir yine merdivenlerden. çıktığımızda hemen karşımızda ortak. kullanabileceğimiz bir vcm var bu. banyomuz duşa kabinli Hilton tarzı aynı. zamanda burada güneş enerjisinin dışında. elektrikli su ısıtıcımı da var E Soğuk. havalarda kışın güneşin olmadığı. dönemlerde hızlı bir şekilde sıcak. suyumun ihtiyacımızı gidermek için. kullanabiliyoruz. bunu Evet arkadaşlar ikinci bir. odamız diyeceğim ama burası Evet. gerçekten eee bir oda ama ne odası. çamaşır odası Evet kadınların en çok. hoşlandığı sevdiği şeylerden birisi. Çamaşır makinesini koyabilir kurutma. makinesini koyabilir ütüsünü burada. yapabilir aynı zamanda çamaşırları. isterse de balkonda özel ayrılmış. balkonda kurutma yapabilir yine bu. balkonda da ütü yapılabilinir. Evet devam edelim burada ikinci odamıza. ız da yine aydınlık.

Ferrah tavanda. ledler. n aydınlatmalar gözlerimizi bozmaz. arkadaşlar yine burada da ayrıyeten. kendine has bir balkonu bulunmakta. balkonda musluğum da. var Evet balkondan da bahçemizin şöyle. bir görüntüsü aynı zamanda Çevrim. arkadaşlar Karşı taraftaki bulunan. limonların olduğu yer yeşil alan oranın. kapanma şansı. yok yine giriş kısmı Diğer taraftan. baktığımızda da bu şekilde balkonda. görüntümüz devam edelim. arkadaşlar Evet burada da ebeveyn yatak. odamız var ebevey yatak odamıza. girdiğimizde. arkadaşlar hemen sağ tarafta. Eee oda diyeceğim oda büyüklüğünde. gerçekten oda büyüklüğünde şu Lambayı. söndüreyim Işıklar yansıma yapıyor oda. büyüklüğünde bir giyinme odamız var. Burası da gayet e. kullanışlı bir şekilde tasarlanmış. hemen yanında sağında da. ebeveyn banyo vcm var yine duşa kabinli. Hilton. tarzı. Evet burası da yatağımızı.

koyabileceğimiz masamızı k. koyabileceğimiz genişlikte olan odamız. yatak. odamız Evet arkadaşlar turumuzu. tamamlamak üzereyiz Şimdi burası da. sebze yatağı olarak ayırmış olduğumuz. bölüm burada sebze yatakları yaparaktan. çeşitli sebzelerimizi burada. üretebiliriz aynı zamanda İsterseniz bu. yeşil alanı kaldırıp sebze yeri olarak. da yapabilirsiniz Evet su fiskiyeleri de. çalıştırdık ve böylelikle Eee yayınımız. sonuna doğru yaklaşıyoruz Arkadaşlar. gayrimenkulü müzü güncel fiyatını. öğrenmek için www.vdcasino.com

All Devices iOS Android Chromecast