ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Minnak Kedi TÜYLERİM GERİLDİ! | Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

BM BM dur Kalkma otur otur Çünkü geldi. Gaffur Selam herkes ben hepinizin hem. yarımız hem usluk kedisi Gafur. arkadaşlar bugün tatilin ilk gününde. sizlere karne hediyesi olarak pis cıklar. bol bol bol bak bol gerilimli bir oyun. oynayacağız Back shot rulet rulet bilir. misin pisicik bir Rus oyunudur ama ben. Türküm E o zaman bay bay değil tabii ki. de. Rus ruleti diye geçer pisicikler ama biz. bugün bunu pompalı versiyonunu. oynayacağız Şimdi şöyle pisicikler hemen. oyunu açıklayayım bilmeyenler olabilir. rulet rulet oyununu bir tane silahımız. var içinde hem boş mermiler hem de dolu. mermiler var ve karşında da biri var. rakibin var Sıra Sıra birbirinize Ateş. ediyorsunuz ve ya Boş mermi ya da dolu. mermi geliyor boş mermi gelirse devam. ediyorsun oynamaya dolu mermi gelirse. vay vay değil vay. çok gerildim de pisicikler ben gerilince.

Benim pırtım gelir o yüzden yeni bir. Konuşan Kedi kuralı gelsin mi bir. Konuşan Kedi eğer gerilirse patırtısı. gelir patır patır patır patır patırtı. afr bu jahrein adlı Twitch yayıncısının. köpeğinin ismi değil mi lan düşmanımsın. bundan sonra. afre Hadi. gidelim yukarı pes. ecek partiliyoruz. ye ye. ye Selam DJ müik Man ne kadar benziyor. lan DJ müik mane Security briki bu ne. Ha önce önce pisicikler gönüllü müsün. diye bir şey var burada feragatname mi. artık intihar mi artık her neyse bunu. imzalayacak. ibir Bütün sorumluluk bende bir de isim. yazıyoruz. g of tam oldu Başka bir şey yazabiliyor. Bak yazamıyorum Bak tam. geldi bak Şimdiden şanslı günüm Demek ki. ben bugünün Ben bunu. halledeceğim. güveniyorum tane boş bir tane dolu geldi. yani yüz kaç oluyor 30 mu 33 mü öyle bir. şey oluyor bilmiyorum matematiğim çok.

Kötü ilk rakip doldurdu şu. anan patime silahı aldım da kendime mi. sıkayım ona mı. sıkayım Bence kendime sıkayım Çünkü ik. tane boş var Yani boş gelme ihtimali. daha yüksek Ben ben kendime. diyorum Aman Nasıl. ya birane canım mı kaldı. evet şok kalp makinesiyle Hayata geri. döndüm. pisicikler şimdi zaten bitti ki İçinde. mermi kalmadı ki şu an Aynen. rahatım Evet bunu da kendime şey. yapacağım Bu arada İçinde mermi yok. çünkü direkt kendime abi mermi yok. ki Tamam. güzel ilk round bitti. galiba Evet şimdi 3 tane dolu tane boş. var PK Eyvah Bir tık daha zor. hey hey hey tamam Şu an doldurdun. doldurdun Tamam sakin. ol aldım patime silahı Ben ona doğrult. PS Çünkü dolu daha fazla gelme ihtimali. Hadi adamım. Hadi şu an patim titriyor yemin ederim. patim. titriyor Tamam sakin ol salak kalı ne. yaptı iyi eşitlendi Canlar eşitlendi.

Güzel güzel Canlar eşitlendi. Eee şimdi bir tane ekseli değil mi pce. of ben kendime diyorum ya kendime. bakamayacağım bakamayacağım Hayır hayır. yes yes yes Huh tamam bundan sonraki. kesin dolu gelecek Bundan sonraki dolu. gelecek ben o yüzden rakibi seçiyorum. Hadi adamım bay bay. Yes İşte bu kadar Kazandık. mı devam edelim mi seni yapay zekat. gi ne diyor item ik tane item mi Nerede. hani item vermiş bana bu ne. lan. ana pisicik item var a bıçak çakı mı ne. işe yarıyor Bunlar bilmiyorum oyunu. oynadıkça anlayacağız pisicik Oha 4. canımız var Niye şaşırıyorsun Gaffur ki. Aa 150 150 Bu arada bir boş bir dolu var. Eyvah 150 150 150 150 pisicik 50 50. pisicik pisicik kafa yiyeceğim kafa. yiyeceğim 150. 150. acaba Çok zor lan. 50. abi her şey olabilir o zaman minnak Gedi. hislerime kaldı bütün her. şey tamam bu tarafa bu tarafa sinyal.

Daha çok gitti bu tarafa gitti sinyal. bütün bütün hisler buraya gitti ama. hayır öldük öldük ha Ben gidiyorum Ben. gidiyorum Kapatıyorum oyunu kapatıyorum. bay bay bay bay Ben gidiyorum gitti. Allah kahretmesin. ya Of ya neyse canım kaldı Normalde. benim 9 canım vardı burada bir hata var. Teknik bir hata var item mi veriyor bana. Hai bıçak verdi gen Tamam ben bunları. kullanım bu. ne sözleşmeyi mi hatırlatıyor bana o bu. ne içecek güzel nice nice bunda da. büyüteç gibi bir şey var 5050 50 Benim. şansım yok abi ben öldüm tamam 50'lerde. Ben bir şey yapamıyorum bir şey Bunları. ben bunları kullanacağım Mesela bu ne. işe. yarıyormuş içtik içtik içtik içtik ve ne. yaptım Aa mermiyi çıkarttık ve boş olanı. çıkardım güzel güzel boş olanı çıkarmam. güzel bu ne işe yarıyormuş hemen. Bakalım o ne lan silahın ucunu kesti.

Silahı mı güçlendirdi acaba ok E bu. neymiş Bun da bir bakalım bakalım Anam. çok zararlı bu. nay ama canımız yükseldi iyiymiş Tamam. tamam ben I ready Ben rakibi. seçiyorum pisicik Çünkü ben boş mermiyi. çıkardığım göre dolu gelme ol daha çok. Yes çok zekiyim iki canım mı gitti ha. silahı güçlendirdiği için daha çok canı. gidiyor Rakip ne yapıyor şu an. Evet tamam büyüteci aldı Onu. kırdı ilginç çok çok ilginç ne yapacak. şu an aldı silahı a kendine doğrulttu. tamam zaten içinde boş mermi Bir dakika. bir dak Ne yapıyorsun sıra bende değil. miyde Neyse ki ben hala öndeyim Ondan. bir pati daha öndeyim. eee bir item mi geldi bana o ne lan. kelepçe mi yakışıklı. güvenlik Hadi bir kelepçe dansı yap. bakayım bana Oo O bir tane daha Can. geldi abi kelepçe ne işe yarıyor e. bilmiyorum da Aa ne diyor 3 tane dolu. iki tane boş 3 dolu iki boş 3 dolu iki.

Boş 3 dolu iki. boş Ne yapalım pisicik önce patim aldım. silahı oke bak patim titriyor. e ya Of of tamam tamam tamam boş şey. dolu dolu dolu ya boş boş boş geldini. vall biliyordum ya Ne güzel kendim Ateş. edecektim dayı Sen ne yapıyorsun ya. orada yapıyorsun Bana kelepçe dansı. yapsana gülelim DJ mü Man çok benziyor. bu arada ya Eğer benimle aynı fikirde. olanlar ne yaptı beni kelepçeyle. bağladı KÇ silahı güçlendirdi Tamam abi. Ben Öldüm ben öldüm ben dedim öldüm. abi vow canman kalmadı bende. PS sıra bende değil ona. geçiyor. ne Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır Hayır. Hayır. haır ne. diyor beni Hayat mı geri döndürdünüz. lan get up. up öldük Bu sefer de fışırtı geldi p f f. fış Tamam şimdi daha tecrübeliyiz. pisicik geri Hoş geldin geri diyor yapay. Zek round mu bu O ne oluyor oluyor s. daha şeyler oluyormuş gibi Tamam bu.

Şeydi rastgele bir mermi çıkarıyor ok. içecek bu işe yarıyor bu can can. yeniliyor Tamam şimdi Can kaç tane. canımız var 4 tane ok e 150 150 pisicik. 150 150 o aldı ne yapacak ki acaba Ha. yok o doldurdu e 50 50 ne yapabilirim ki. abi ne yapabilirim yani he çıkarayım mı. içinden aa doğru içinden çıkarayım Lan. bir tane Dur bir. dakika abi boşu çıkar Allah Tamam doluyu. çıkar Tamam OK Kendimi aç ederim Ben de. tamam bitti round bitti o zaman bu kadar. ik tane mermi var. zaten ok tamam. o kelepçe dansı o güzel güzel ben seni. Şimdi bir kelepçeliyim de görsen gene %. Bak 50'lerde benim şansım yok abi 50 50. Geldi Gene ne yapacaksın ok doldurdu. Seni ben bir Kelepçele da. Kral başka it Yok pisicik onu güzelce. kelepçeledim O yüzden ben %. 50 Tamam Nasıl olsa sıra bana gelecek. gene Tamam sıra bana gene gelecek bana. gene gelecek Tamam şimdi öldün sen Sen.

Öldün öldün Hatta ben seni bir kere daha. mı kerep çelem Nasıl iki defa kerep Çele. CKS bay bay. yes yes Keşke bıçak olsaydı silahımı. güçlendir seydim be yalnız Onda da item. bayağı var ha O of kerep şeylerinden. kurtuldu ya. Hayır şimdi içinde bir tane mermi kaldı. Oh canını da yükselt oh oh oh boşa gitti. Aha mermi çıkıyor Allah'ım ne olur dolu. olan çıktı yes Ah bana Ateş et et et et. et Oh şurama şurama kuyruğuma biraz da. gövde mi biraz da. göbüşüm Evet kelepçelerden kurtuldu R. bitti zaten değil mi item alayım ya. büyüteç verse Keşke bana ya büyüteç çok. merak ediyorum ne işe yarıyor. bu ne 3 dolu ik. boş Evet ne. yapacak silahı doldurdu 3 dolu ik boş. var pisicik Ben bir. kelepçeleyen kendine kelepçeliyor abi ne. olur boşu çıkarayım ne olur boşu. çıkarayım garantileyecek. garantiledik boş Yes bittin lan sen bem.

Bem. sıra hala bende E. şimdi şimdi bir tane dolu çıkardık. içinde bir tane mi dolu Ben kendime. sıkıyorum ya kendime sıkacağım yok. hiçbir şey olmayacak merak. et nasıl ya şanslı Yapay zeka. seni oh canını da. yükseltti. Oh oh ne lan Nasıl ya abi içinde boş. mermi yok mu. bunun güzel Tamam şanslar eşitlendi. pisicik Ben bir canımı yükselteyim. canımı yükselteyim direkt kendime Ateş. edeceğim Bu arada Evet siz bunu süt. olarak hayal edin pisicikler biz sütün. altını yakıyormuş gibi Ok mi Bak bak. anlaşma yapalım Siz de bir feragat name. imzalayalım. mı Tamam OK Korkma korkma korkma bir şey. yok Korkma korkma Korkma ben ne dedim. sana Korkma dedim pisicik Niye. korkuyorsun a bitti round bitti Hadi. bana güzel bir büyüteç Ya başlayacağım. yakışıklı güvenliğine de a güzel silah. güçlendirme ok ok. ok garantiledi imiz zaman Bak gene 10050.

50 pisicikler Eğer karşı rakibi. öldürmeyi garantiledi imiz zaman. silahımızı güçlendireceğiz tamam mı 50. 150 En sevmediğim iş ben bu 50 ihtimali. bozmak istiyorum o yüzden bir tane. rastgele mermiyi çıkaracağım boş çıktı. yes. yes kelepçeleyen bir de gene ihtimali. yükseltiyorum ona dolu mermi gelme. ihtimalini en sona Bir de güçlendirdik. mi Evet bütün itemleri harcadım abi ama. net i At i atıştan biri dolu net dolu. net. net son canı kaldı Şimdi sıra hala bende. Çünkü o. kelepçeli. hop şimdi pisicik Bak bu bu bayağı. önemli. işte. of of of of Eğer dolu. gelirse ve rakibe yöneltir roundu. kazanmış olacağım Lakin boş gelirse. rakibe yöneltir devam edecek oyun ama. ben kendime yöneltir boş gelirse benim. için daha iyi olur. ve Aman yeter ya yeter ya. Neyse şimdi canını yükseltecek kesin. değil mi. o zıkkım. zehir neyse hala benim daha çok canım.

Var Çu şey büyüteç ne işe yaradığını. bilmiyorum bak çok ilginç mil ilginç. diyor bana da ver lan haksızlık var ama. burada ya evet daha da güçlendirdi Oh. bana sıkacak net. Allah gitti bir canım kaldı herhangi bir. itemim var mı Dikkatli ol. diyor Galiba içinde dolu mermi kalmadı. diye tahmin ediyorum ama ben bir kendime. sıkayım bakayım kendime Deneyeyim. bakayım Bakayım E yani artık bir. zahmet Evet sıra Hala mı Bende ben ona. bir sıkayım belki vardır içinde dolu. yok Kalmamış tam bitsin artık round. bitsin Ne olur Oh be bir item alayım ya. Bir aha büyüteç Sonunda şu büyüteç. şuraya koy abi kelepçeye başlayacağım. bana bir tane de süt verin ya ya sütten. kastım anladınız. p 4 dolu 2 boş mu ve sıra onda mı Hayır. onda değil. bende bir dakika büyüte ne işe. yarıyormuş Ben merak. ettim mermiyi gösteriyor mermi. dolu ama keşke kelepçeleme diim onu.

Unuttum. kelepçeleme gitti oyun gitti oyun gitti. bay bay bay bay pisicik Yani eğer ufacık. böyle bir şansımız varsa dolu mermi çık. tamam Geçmiş olsun Geçmiş olsun Geçmiş. olsun imkanı yok imkanı yok ben ne kedi. zekalı niye böyle bir şey. yaptın kedi. kedi. zekalı kedi. zekalı kazandık. lan son round ölümcül işareti var. pisicik orada iskelet kafa var ölüm. işareti vow. final ne. oluyor. bismillah. abi şeyler bir şeyler oluyor burada ben. iyice Geriliyorum ha hafiften bir pırtım. fışırtı geldi ama Bakayım ne geldi. büyüteç güzel hangi mermi geldiğini. görüyorum Çok güzel güzel güzel güzel. güzel vallahi güzel itemlerim 10 numara. 5 yıldız bir tane de sütüm olay O ne lan. Tek Can mı Kaç tane Can var orada 1 2 3. 4 5 6 mı Ne o garip bir can şeması var. burada pisicik. sıra kaç tane mermi var Onu görmedim ben. hem görmüyor muyuz bir şey Oha o zaman.

Ben büyüteç kullanırım Abi ben bilinme. bak boş Tamam güzel bunu kendimize. sıkalım hemen sık abi kendine boş. mermi. Evet şimdi bir daha kontrol edeyim mi. etmeyeyim mi Ne yapayım ya Bilemedim ki. bir tane bir içelim bakalım içinden ne. çıkacak Eğer boş çıkarsa rakibe dolu. çıkarsa kendime. yönelteceği. boş. çıktı tamam rakibe yöneltiyor rakibe. yönelttim abi belki dolu çıkar diye B oh. yes be tek Can var değil mi bu oyunda. tek Can mı var Yo tek Can falan yok Bu. ne abi ben bu can şemasını anlayamadım. tam Aha yeni bir item geliyor bakalım ne. çıkacak kelepçe Ok o bir büyüteç daha Oo. bir kelepçe daha Oo bir çakı Ne oluyor. lan bu ne 1 2 3 4 4E 4 müydü bir dakika. 1 2 3 4 5 Evet 4E 4 50 50 gene oke 4E 4. tamam sakin sakin sakin büyüte ecim. var önce bir kelepçeleyen isterseniz. pisicikler değil mi bir kelepçeleyen abi.

Bab kendi kendini hallediyor Kral ya DJ. music Man en son F secur gördm seni bir. de şimdi burada. görüyorum bakalım şansına ne gelecek. Kral Bakalım bakalım bakalım boş Tamam. bunu ben kendime hallediyorum hemen. pisicik kendimi halletmeden Bir tane de. çıkarsam mıydım Neyse ya ben bir kendimi. halledeyim. Tamam okey güzel Onu. kelepçeledi o şimdi bir. tane acaba ne gelecek dolu mu boş mu. bakalım mı ya ne yapalım E risk alıp. Risk alacağım ben abi büyüteci. kullanmayacağım boş gelirse dayayacağım. mermiyi ona boş geldi ve sana. bay. bay Bunların hepsi bir oyundu psac Güzel. planlarım takır takır işliyor Ama onun. itemi bir tık fazla bayağı fazla Pikniğe. mi geldin kardeş bu ne böyle ya. doldurmuş getirmiş her şey. Evet bakıyor Şu an bakalım Boş. mu abi boş çıktı boş çıktı Oh canını da. yeniledi hiçbir şey değiş o kadar plan.

Program her şey boşa gidiyor şu an dolu. çık dolu çık dolu çık dolu çık dolu çık. Yes oh ver abi patile patile beni. patilerim de kelepçeledi kendini ateş. ediyor. kedı ama Tra Evet çünkü ben patilerim. Benim. K of silahı. güçlendiriyor tamam ya bana boş gelecek. boş geldi abi boş geldi hiç korkmayın. Korkma korkma. boş iki canım birden gitti Şaka mı bu. ya tamam Bu sefer boş. gelecek item ne verdi güzel can verdi. güzel o çok iyi Ne oluyor lan ben hemen. bir sütün altını yakabilir miyim pisicik. Ne. bu 3E 2 3E 2. pisicik yani Yüzde kaç ihtimal oluyor. bilmiyorum Benim bu kadar matematiğim. yetmiyor Ben bir can. yenileyeceğim güzel canı Hatta fyy mi. ben neyse şimdilik dursun. bakalım bakalım mı bir bir Bakalım ne. varmış mermim. hop. dolu güzel güzel güzel Çok iyi Çok iyi. Çok iyi Çok iyi pisicik Çok iyi Çok iyi. ona Elveda Hadi güle güle sana.

Elveda nasıl Son Vuruşu güzel yapıyorum. değil mi iki Can birden gitti şimdi Şu. canı ben anlamadım garip bir şeması var. canın bunun şeyi var mı sütü var mı yok. tamam sütü yok. güzel Are you ready. ready Asıl sen Ar Ne oluyor. lan Ne Oldu Can şeması ortadan yok oldu. abi burada bak hile hurada çevirirsen. var ya çok çok çok kötü olur bak bak bak. bak bırak lan ne olu Ne. yapıyorsun pisicik Patiler yukarı öldük. galiba ok canımız hala var Tamam sakin. ol. sıra hala Onda değil. mi abi dolu çık dolu çık. Yes kullan kullan Oh bütün itemlerini. kullan benim daha sütüm var orada tamam. Bitti bitti Bu oyun. bizde. çakal ana ik. defa Ne oluyor lan hiçb şe almama gerek. yok direkt öldüreceğim galiba rant. bitmiş ha Ulan ucuz yırttım bak Neyse. Can geldi kelepçe geldi çakı geldi. kelepçe geldi of of of of of itemlere. bak itemlere bak kaça kaç Tamam abi bu.

Oyun bitti lan Niye o alıyor ha. dolduracak Ben de bir an o kullanacak. sandım pisicik Can doldurmama gerek bile. yok gerek bile yok bak önce bir büyütece. hatta büyüteci bile gerek var mı onu. bilmiyorum var mı Bir bakalım abi Bir. bakalım ben dolu diyorum. dolu o zaman Ne yapalım pisicik ya. silahımızı güçlendirelim. E o. zaman güle güle sana. el bitti kazandık Bence Hadi. tamam Hayır geri gelme Anam ne oluyor. Bitti. yendik Aha ödülüm geliyor an dolusu. param MR be Teşekkür ederim açıyorum. paramı aç 5 hop tıkıt paramı. ver sahte mi lan Bu kim lan bunun. üzerindeki j mı lan. bu kim oğlum bu sahte miydi o para piyas. O bir çanta dolusu parayla yuvama. sahibimin yanına. gidiyorum bem bem bem minnak kedi. Tüylerim Tiken Tiken Tiken Tiken oldu. pcci aşırı gerilimli güzel bir oyundu. Ben oyunun hakkını verdiğimi düşünüyorum.

Lütfen sen de benim hakkımı ver Çünkü şu. an canım bayağı azaldı acilen Benim. canımı 9A tamamlayın like atın like atın. her like gafura bir can like at yorum. yap pisicik Yarın tekrardan görüşmek. üzere bay. bay. la. la

All Devices iOS Android Chromecast