ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 MİLLİ PİYANGONUN YENİ BAHİS SİTESİNDE OYNADIM!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben Murat. bugün karşınızda çok iddialı bir video. ile beraberim burada Arkadaşlar şu anda. Milli Piyango'nun web sitesi açık zaten. de web sitesine yeni bir özellik gelmiş. sayısal oyunlar mı hayır Kazı Kazan Kazı. Kazan buradan tıklıyorsunuz Ondan sonra. bakın şans toplarım şeyler böyle. Çılgınlar çalışacağım Yani bir nevi. Milli Piyango resmi legal bir ne Sitesi. açmış desen Başıma iş yenmez oyun oyun. sitesi açılmış süper renklerle Kazan. diyor mesela bugün burada paramızı. koyuyoruz bugün burada parayı yazıyoruz. inşallah bakmıyoruz Bak Büyük ödül 1. milyon lira şans bombası Büyük ödül 750. bin lira kazandıran Silivri o. milyonlarca reklam değil Bu arada şu an. reklam almadık almış olsaydınız olmuş. tamamladık benim çok dikkatimi çekti. legal bir para kazanma oyunları Sitesi. diamora polis Eyvallah başka ne var.

Çevir Kazan oynayalım dur gerekiyor. hemen Hoca iyi olalım para yükleme. becerdik Söyle bakayım ne diyorsun şey. gelecek şimdi gelmedi. bu para yani sıkıntı yok Şurada çevir. Kazan çok merak ettim de ne diyor önce. bir deneyelim sayıların eşini bul Kazan. şans yıldızın içerir ödülü Katlanıyor. Seçtiğiniz numaralar bir şeyler neyse. bilet aldığını seçtim numaralar Bunlar. bunların eşini bulduğum zaman kazanacak. mışım Buldun mu 12.29 hiç bulamadık. olmadı Bir de aldım tümünü açtırdım. Buldun mu bulamadım bir daha yaptım. tümünü araştırdım bulamıyorum hafıza. gitti deneme Alışıyor bir daha yaptı. mümkün değil tamam kapat gerçeğini. oynuyorum şimdi çevir kazan oyna bakiye. 500 lira 500 lira attım bilet alıyorum. Allah gittikleri çıktı 22 bulmamız lazım. 33 bulmamız lazım 8 bulmamız lazım 1825. 2635 çıktı bulamadık 28 çıktı bulamadık.

Çıktı bulamadık Hadi ve bir tanesini. bulalım be 17 bulamadık sıkıntı yok bu. saymışım X5 kalacak Biz Galiba iki. devlette aldık arkadaşlar açtık hepsini. Hadi bakayım bu Allah kahretsin bir. açtık Hadi al. Bu nasıl artılar için nasıl Tamam ya bir. daha yapıştırdık Aha Oha 8 ay kala mı. kaybettiğimi geri aldım şimdi ne oldu. İki tane eş bulduk çarpı 28 oldu Evet. yani Piyango gibi hepsini tutmamıza. gerek yok Bir tane tuşa geçiyormuş Bir. de açtım of iki tane bedava kazandım çok. iyiymiş yapıştır olmadı Bir tane daha. rahat Hadi hadi Hah belanı versin senin. bir daha bir daha sonra sol hocam Golf. bakalım neymiş nasıl oluyormuş aynı. eşleştir eşleştirildiği kazan oyunu bunu. açtım 5 lira a a. Bu oyun kategorinin 30'a takıldı kazandı. yüzleş 10500 1030 Lan bir tane 100 bir. tane 5 bir şey çıksın Hadi 515 daha Ya.

Oğlum kazanacağım istemem onu harcadım. Tamam şimdi denemesinden çıkalım abi. harbiden oynamıyor altın oyna dedik Elim. ayağım titriyor çok güzelmiş Benim için. aldı onları bastım bunu açtım 5 lira bir. tane daha 200 lira deme ya Ya beş tane. sin30 Hadi 34 anda sende 30 Tamda 30. oğlum bir tane 36 lan Lan adına küçük. istiyorum çok şey istemiyorum ya bu. Allah kahretsin Tamam bir tane 15 A5. çıktı hızı bonusu neymiş 5 lira verdi. kaç kazandı on kazandı Hadi 200 Allah. kahretsin ya arkadaşlar videoyu izlerse. uzun süre süresini uzun tutarsak ile. evleneceğim gibi duruyor daha. Evet arkadaşlar bile tutarlar 10 lira. basıyorum bas işlem bakalım oyna dedik. var o an toplarım açtım şu an 10 50 100. kafaya hızlıca açtım Ne oldu eşleşmedi. değil mi Allah kahretsin kahretsin Allah. sembollere eşleştir edeceğiz ne oldu bir.

Bak olmadı hemen Bu nasıl ulaşacağım. Beşiktaş Beşiktaş Beşiktaş Hadi Geliyor. geliyor Beşiktaş kendi onu kapalı an. kazandım çok güzel daha artık zararım. karşılamış oldum banknotları açıyoruz. hocam yüz yüze dünyaya geldi 500 olmadı. bir yanına geldi 50 olmadı elin yanına. yüz geldi olmadı beş yanına geldi olmadı. büyük eşleştirelim Tarabya çıkıyor bence. Tabi çıkması potansiyeli bir yer yani. Ama Kasımpaşa dayım Harbiye çıkıyoruz. Mecidiyeköy çıkıyor Sultanahmet çıkıyor. herhalde Çıkmıyor şunu da birleştirirsek. artık yüzümüz gülecek yok buradan. çıkarım ben bunu buraya uğraşamam ya ne. olacak başka altıntat var şanslı 7 var 2. milyon lira ödül oynuyorum buna 50 lira. basarım buraya buraya basarım 50 lira. Bu bir reklamlarınız açık Arkadaşlar şu. şekilde olmayacak 3 sembolleştirilmesi. ayet ödülü kazanan bilet sayısı 7 bile.

Tutarı bir olsun bir oyna diyelim hocam. oynadık bunları eşleştirme mi lazım yani. v812 olmadı bu 397 kurtarmadı bu 847. Hocam bu ne 547 Ocağı 82 Hoca 436 ne ya. 22 da kazandım 7 harcadı ki kazandık. Tamam bile tut 12'ye çıkarıyorum bilet. sayısı yediğine oyna dedim aç buraya gel. 371 Ortaya Gel bir 2172 bunu 687 ne ya. 875 hadi bir tane Ben 14'te gidiyorlar. 336 kazandım 14900 gitti zararın. diğerinden döndük 167 bile tutan 3. yaptım 7 14 21 lira basıyorum bu sefer. bir gelir geri dönüş olmalıyız oyna. dedik bastık 742 oynadık 3437 yıl 13. lira ev. Evet evet evet bu gelecek ne yaptı ki. gelecek hissediyorum gelecek gelecek. kendine 2227 Koydum 14 aldım Hocam. burada çıkacaksın işte aldın mı çıkacak. onu öğrenelim süper renklerle Kazan. Büyük ödül 1 milyon oyna elim ayağım. titredi 5 liralık bir bilet satın aldım.

Şarkı feleği çevireceğiz çevirdik yeni. da merakım var Sarı geldi Ne oldu 250. bin liraya doğru büyük seçim olur mu. çevir bakayım kırmızı gelsin kırmızı. gelsin ne geldi turuncu geldi 5 oyun. hakkım kaldı patlata patlata bunları. fulledim zaman kazanıyorum yapıştır Mavi. geldi ölümüne 10 liraya ramak kaldı mı. Hadi bakayım ara bakayım ne oldu Kırmızı. geldi 3 oynaklık aldım hepsi Ucun hocam. lütfen yeşil Yani üç tane yeşil Ben. götümüzü vuracağım ya mavi gelsin var. mavi gelsin sorun çok hızlı kaldım bas. bas bas ne geldi kırmızı 500 lira Allah. versin alamadık 500 liraya onlara. yapacağım Bu güzelmiş hocam bu güzelmiş. onları yapıştırınca büyük ödüller. O çok pis düştüm düştüm yine bak 500000. yarıladı sarı yarılıyor gaza getiriyor. Hadi bakınca bu sefer olacak abicim. yapma bunu ya of bin lira Gelecek bence.

Gelecek arkadaşlar zaman kaldı ne oldu. onlara Boş ver onları ya Bırak mavi 20. lira Hoca 2 hakkımızda oldu Allah aşkına. kırmızı iki tane kırmızı gelmesi lazım. yeşil geldi ama 10 lira kazandık güzel. öldü kazanmak için karşı için bunu. seçtim 10 lira waspas kahretsin bir. kaldı bir 100 liraya bir kaldı kazandım. 20 lira 10 lira kazanmışım hediye olarak. dolar kazanmışım Tamam ben onlara devam. edeceğim 10 Lira yatırdım çok güzel. oynuyor bakayım ne oldu 20 liraya 452. önemli değil pişman hem de Moral. bozmuyoruz Moral bozmuyoruz sıkıntı yok. Bunlar bulunuyor olacağım olur hiç. bozmuyoruz olarak var onları alayım. falan değilim Bir daha ne oldu a Hediye. hediye geldi şunu seçtim. 34 tane kırmızı 2 3 4 3lü kırmızı var 4. kırmızı var lütfen kırmızı gelsin lütfen. kırmızı gel Hayır mor gelmesin kırmızı. gelsin bu sonra Hadi hadi kahretsin.

10.000 Lira kaldı bin liraya 3 kaldı çok. heyecanlı çok heyecanlı ama baskı Hocam. ne geldi Sarı geldi bir sürü o ekranda. Çok sıra vardı 500 Günü vermez bana ya. bir daha geldi Kırmızı geldi tamam Ben. 100 liraya razıyım Hocam bir de asıl 3. kaldı sarıya dua et hocam sarı ekranda. çok Sarılar. O ne oldu turuncu Yok yok Sarı Sarı Sarı. dayız sarılırız Bugün orada değil. sıradayız çok az kaldı yeşil değil ya. girmesini iki hakkım kalmadı ben sana. 100 lira veriyor 200 lira veriyor hediye. bir video yaşı veriyor veriyor 4 mor. yeşil versin 100 ve 200 zaten vermez. hediye oyun versin ya da hadi bakayım. acım Hadi hocam Ne vardı dört tane mor. vardı yani 100 lirayı da alamayacağınız. anlamına geldi tamam turuncu mu tuşu. anneanne bak şuranın haline bak. yapıştırdık kırmızı boşver kırmızı boş. ver bana 20.30 100 lira 100 lira ver.

Bana 100 lira ver bana 100 lira ver bana. hamuru patlattık Ne oldu 3 kaldı ama mor. Gelmez çünkü sağ tarafta açık müslümoğlu. yok mavi hocam iki kaldı ya niye 100. lirayı alacağım senden alamam zaten. yüzüğü de alamıyormuş um20 liralar var. be 20 TL bırak. bu Ah edecek bak ara 100 lira 100 lira. aldık hediye Müthiş çok güzel Devam bir. tane da Turuncu geldi tamam Ben 100. liraya aldım zaten başa döndük. Arkadaşlar biraz Sadece çok güzel tekrar. oynadım Çok kötü karıştırma Tamam yeşil. Tamam 10 liraya da razıyım ben değilim. aslında Onlara basıyorsun kırmızı. turuncu geldi Devam hocam seri seri sarı. mı geldi tamam devam Hadi bakayım bir. tane turuncu geldi Onu onları gelecek. gelecek gelecek kendimi öldürürüm 10. lira Zaten hediye geldi tamam zamanımızı. karşıladık hediye zamanları hocam lütfen. çıktı 22240 20 yapıştırılır büyük.

Oynuyoruz artık masada biz de varız . gibi bir şey. zty Sağlık olsun Kırmızı geldi bir tane. tamam devam devam Mavi geldi çok kötü. çok kötü gidiyoruz berbat gidiyoruz 20. lira boşa gitmesin şu anda Dönmez 4. Allah Allah Allah 2000 lira aramak var. Hadi bakayım Ah videoyu vermiş Allah. Yeşilli Yeşilli abi oyun aklıma ne geldi. Tekrar oyna o full sarı full sarı. turuncu kırmızı çok ilginç yaz bence ama. bu kadar sarı turuncu kırmızı var gitti. mavi Allah belanı versin Hadi bir daha. sonra verdi Tamam tamam Bir tane daha. turuncu verdi hediye oyun verdi Bir de. hadi tamam kırmızı vardı turuncu verdi. Bir tane kaldı Hocam hocam üzmeyin bu. Anıt mü kaldı mı. Bu bas tamam seri devam turuncu Evet. evet mor çarkı çevirdik Tamam bir mor. geliyor 200 lira gelirse çok güzel olur. hediye 200 lira üç tane matbu direkt. tükürüğünü atacağım daha o büyük yeşil.

Büyük eşit bir tane daha yeşil. yansımadan parayı Yağmur gitti gitti. geçeceğim kurduk çünkü Hadi baba hadi. baba bana Allah belanı versin Hadi bir. daha ne gel çok çok kötü Hadi Aha dört. tane orta çalışır Hadi Hocam hadi hediye. oyunlarda güzel Hadi bakayım hadi. bakayım oğlum bak Bunu yapma bana bunu. yapmaya şu anda mor gelemem zaten yeşil. gelebilir bir ihtimal şu an oluyor ya. mavi yeşil bir gelsin lütfen Mavi geldi. aldık süper müthiş bir kaç zararlı. O biraz arada Ama bu oyunu geldiğinden. beri Kara geçtim bas Tamam bir sürü. sarılacak bir sürü sana varmış bu işi. çözeriz bir sürü Kırmızı da var mı. nerede çıkıyor Kırmızı evet evet evet. evet sarı ver soruyor hakkımız kaldı. hocam mor gelirse 200 lira alırız. Kırmızı da gelebilir dörtlü Bir de zaten. Hadi bakayım Kırmızı geldi ananı. avradını Rabb'im iki tane iki ikili.

Kırmızı görme şansınız var mı Tamam. çıkalım buradan çıkalım şimdi bunların. şimdi unutturacak bir şey olacak Burada. ya Of çok fena yeşil geldi Çok fena sarı. gelir ne geldi mor geldi tamam çok fena. Sapsarı Sapsarı ölüm sırası geldi ölüm. sarısı bir tane ölüm sırası var Ne. Geldim abi ne geldi ne geldi turuncu Ah. videoyu videoyu karıştırdı A üç tane. daha turuncu hocam Ne kaldı geriye 4. turuncu kaldı dörtlü var mı var İki tane. dört turuncu var 5 duvar. Bu ip Sarı geldi az geldi ama turuncu. turuncu durdurup O çok pis kırmızı çok. bir havuzumuz var Arkadaşlar bu işin. çözülmesi lazım 4 sarı Hadi kırmızı sarı. hediye oyunlar bir tanem ya mor Ya ne. gerek var ya ne gerek var buraya turuncu. geldi gelmesin turuncu bölünmesini. bakalım şeylerimiz gelmiyor sana. gelmiyor vermiyor vermiyor Vermiyor. turuncu geldik anda 21 şey son bir.

Giriyorum çünkü ondan sonra bas konuş. Konuşmayı kazandım konuşmadın mı. bu bitti Bu bitti Buradan aldık. alacağımızı ki kazandıran slingo bu. neymiş buna bakalım da silindir kafası. değildir a girdik oyna başladık. hiçbirini tutturamadım hepsi tuttum. Anlamadım bir daha oynadım beşi. tutturdum hapşu Yıldız olduğunu. tutturmuşum 345 daha tutturmuş olacağım. tamam bir daha oynadık İki tane de. oturmuşum Ne oluyor lan bir daha oynadık. en iyi donana tutturdum bir tane daha. bu iki tane da tutturdum Hoca bir tane. oturayım 1234 arada tutuldu Ne oldu. şimdi kazanmadım şey galiba mesajı da 20. yazıyor boydan bunu açtım tutturdum. zaman galiba 20 lira bunu boydan. tutturunca bin lira bunu tutturunca 5. lira ki zaten Neredeyse bitmiş Anladım. tamam oynadık O zaman oyuna başla Hemen. şimdi Hadi bas bas bas bas 29 10 liraya.

Kazanırız oradan Tamam bas Çok güzel bir. ya için büyük bir adım devam Ne geldi. hiçbir şey gibi beğenmiş ve daha o. ekstra öne aldım galiba Tamam hadi Hocam. hadi Hocam Allah kahretsin böyle bir şey. olmaz Bir daha ne olabilir ama kaldı. oldu bunu gördüğüne geldi biraz kazandım. kazandım Tamam biletimi Değiştireyim ben. de bilet seç şanslı kaynağı 20 lira. burada puanımız yapıştırıyoruz direkt. 204 kazanabilirim 300 lira kazanabilirim. 20 lira kazanamam geldi bir şeyler 20. liraya doğru hızla ilerliyoruz. arkadaşlar. Bu bir milyona doğru ilerleme kaydetmiş. ya Oha bimilyoncu 53 hadi bakayım 200. lira da Son bir tane kaldı açılmaya Hadi. bir gelsin Gelsin bir tane 41 gelsin. gelmiyor 41 gelmiyor iki elim kaldı 41. 41 bu 41 No 41 çok kolay 41 41 41 Allah. belanı versin senin gitti Bir daha önce. televizyon kurmaya geliyorlardı paspasın.

Çıktı çabuk uzak sayılmaz ama güzel. başlangıç dört tane de açtık devam. edelim devam edelim üç tane artık çok. iyi 400 liradan ilerleme var 20 lira da. ilerleme var Hadi baba ne oldu 20 lira. kesin aldım ben bu alma şansım yok bence. 25 lira ikisini birden oluyor bence. atmadı Hadi abicim bir şey var va21. aldık 20 20 aldık Sağ ol teşekkür ederim. televizyon kurulumu devam edeceğiz. bitmedi Bitmedi bu arada kaldıracak. görünüyor bilmiyorum televizyon var. artık televizyonda devam ediyoruz Çok. merak ettim de. bu ihtimalle bir mıknatısları paraları. çekiyor çekebilir sen para kazanıyorsun. büyük ihtimalle oyuncuları 5000 lira. biraz sayısı 11'e tutarım 1 lira. oyuncuları 10 lira olur Bunu sonunda. kazanmak için mani kelimesindeki tüm. hakları bul oyna şimdi kazanan sayılar. 25 33 36 15 4.27 24 olmadı 135 olmadı 23.

Olmadı 29 olmamış 32 olmamış 3 olmasın. zaten 35 36 oruç var ya 26 o da yok. Şimdi onlar o da yokmuş lan oğlum Money. Bonus kazanmak için buldum işte bir şey. kazanmışım hiçbir şey kazanmışım Allah. kahretsin oyna dedik biraz. yapıştıracağım tümünü açtırdım ne olur. meyve arttığını buldum ama yine başka. birşey olmadı mı Bir de tutayım. kurtuluşu Rüzgarı a gitti gitti para. yerleştireceğiz hocam yerine 25 11 13 35. 15 olmadı Eğer oldum Tekrar 41 mey oldu. 19.45 o Olmuyor bu şekilde abone için ya. Ne olumsuz olayım ya 19 Bu ne ya böyle. bu şekilde olmadı bu ilgili almadık Aç. Aç Aç Aç 2226 36-41 20/12 hadi vakit. altı yok 40 yok 3 yok 8 yok 21 Yok on. yok 25 yok 17 ananın nikahı artık canım. artık bir tane bilgiler ve bile verme. bir daha bir daha çıkıyorum oynamam da. 37 51 26 45 22.42 sayılarından En. azından bir tanesini tutturmam lazım 27.

20 lira kazandım ama tatmin etmiyor. çünkü çok parayı buldun çok kolaydı 26. Peki 20 dolar kazandım güzel bakayım 44. 33 10 iyiyim ya altıma sıçtım toplam. kazanç 140 bin lira diyor zannettim ya. 140 lira diyormuş Oh 458 de geçtik. arkadaşlar bilet sayısını 30 yaptım Bu. kadar şeyin içinde mutlaka bir şey. çıkmaz Arkadaşlar lütfen 34 45 19 32. bu kazanan sayılarımız 3/12 44/6 70. şuradan geldik Oha diyorum atıyorum şu. an o attık sadece baktık Nasıl böyle bir. şey abi böyle birşey yayıldı buldum O. beni Artvin'de bulamadık bitti 30 lira. daha yatırdım Hadi bakayım hadi bakayım. gelme gelme hiçbir şey çıkmalıyım işte. orada 20 lira kazandık şu an bu arada. hocam hocam o yeri buldum yok 20 lira. kazanç bir daha uzatıyorum sonra muyum. bu hiç konuşmayacağım bu sefer çakacağım. hiç konuşmayacak kazanıyorum Ben. uğursuzun geliyor mikrofon ne oluyorsa.

Ama biz bunu seri yapalım Arkadaşlar bu. video izlerseniz Arkadaşlarınıza falan. daha videonun ortalama izlemesi yüksek. olsun arkadaşlar böyle şey olsun böyle. hani 500 olursa hemen buraya yatırdım. masrafı çıkarırsanız da eğlenceli bir. seri olsun lütfen bu senin güzel olmuş. tutar onlar olsun oyna dedim hadi. bakayım açacağız ne yapacağız açıp aynı. renkler birleşince ne oluyor şu an bu. oldu mesela dört renk olduğunu 3 rekorda. oldu Ne olacak aynen 1 lira 30 kuruş 30. kuruş to onlara yatırdıktan iki kişi. vardı Candy Crush mantı Geliyor geliyor. Geliyor geliyor şunları bir açalım. açtıktan sonra haftalıkta Para. kazanacağız patladık ya para kazanacağım. anladım tamam şimdi durumumuz ne orada. onlar gidecek. ya ne oldu ya onlara gitti Olanlar oldu. İki tane olmayana düşman mı olacak. patlaması için bir tane şu Biz var 83 40.

Kuruş başka çok iyi 3 sıra 1.20 Oradan. da ve Elmas'ın ıspatladı oradan diğer. dörtlü de patlayacak şimdi atla ağabey. Ay çok güzel gidiyor Çok güzel gidiyor. olsun sıra geldi oradan kazandım 14010. yatırdık öncekileri sayarsak bitik. durumdayız Hocam şöyle yapalım yirmi. yatıralım sonra tümünü ağaç diyelim o. zaten oynuyor oradan bir geldi posta. başka oradan geldi Bir ufak posta. elmaslardan çok güzel aşka of dört tane. çarpı üç etti Ne oldu bir 80 yetmez. Fatma etmiyor böyle bir Aha bir tane. daha da hocam Burası bir açılırsa çok. güzel açılır cumalar birleşirse çok. güzel birleştir kazandım 20/6 yatırdım. ya 20 yatırdım para düştü bak 272. liramız var orada Hocam çok güzel onları. güzel patladı Şu kırmızı bızı zümrütler. de patlayacak Evet evet evet elmaslar. Aynen çok güzel bitti kaç dokuz da geldi. sadece ötekilerden çok güzel Devam.

Bu Yeşiller ve Maviler birleştirirsek. Hocam çok güzel olur Olmadı 16 ama ben. 20 yatırmıştım bir daha yatıyorum Sonra. çıkıyorum bunu açtığını Hadi hadi ofu. iyi geldi tek tek değil mi geldi oradan. kaç kere dokuz var şey gelmesi lazım 32. mi geldi Ne oluyor 32 dedi Ne dedi Ne. altın oradan geldi Hadi baba devam et. bitme be bitmeme 32 geldi hocam ben Ha. pardon 59 geldi toplandı önceki. kazançları Madem öyle takılıyorum Hayır. hatırlıyorum çıkıyorum Tamam çıkıyorum. bunu öğrendim kazanma oranı birini 2.3. tutalım biraz tuzu ve 2 lira yapalım ne. olduğunu anlayalım 8 tane seç param. ikiye katlı 6 Kırmızı kartlar kaçın. Burada bir tane Topa vurdum Ne oldu para. çekebilir istediğin zaman çekip. çıkabiliyor musun çekip çıkamazsam da. basıyor musun böyle Bak burada bir buçuk. gitgide artıyor ikili orada kırmızı. kartlardan kaçmamız lazım ama geldi.

Sonra 2 liram oldu Hadi baba of. Ne oldu hani hani A2 86/2 yatırdım 2/80. kardayım Aman ya Rabbi devam et hocam. Evet kırmızı karttan kaçırıyoruz Evet. hocam Evet hocam Evet hocam Evet hocam. 4.40 doymuyorum doymuyorum bundan sonra. çekeceğim ama çektim beş tane çektim şu. an bile kârlı şimdi şundan dolayı çektim. büyütelim diyorum ben işe şöyle Şurayı. 20 yatıralım daha büyük oynuyorum ya. sonraki toplumsal şu olmuyor Aynen. şuradan şimdi gelecek 15 güzel güzel. Deva şuradan bir tane daha Haydi. babacığım şunu da aç bunu da aç ağabey. Aynen aynen kırmızı Yok çok güzel 32. oldu 20 yatırdım değil mi Şu 3'ünde de. patlatmazsak çıkıyor Hadi babacığım çok. iyi parça 44. bu yirmi artık soralım sabırlı olacağız. şimdi kaybettim parayı topladım. öyle çıktım oradan da böyle böyle. arttıracağız paramızı Arkadaşlar bu. videonun diyorum ki ufak da sonuna.

Geldik neredeyse bütün oyunlar oynadım. zaten 50 tane oyun varsa atıyorum 30'u. falan adam aşağıya kadar bu videonun. sonuna gelelim Fakat benim kaldı bakayım. kaldı 232 sürü bakiye kaldı bir de şu an. kapatıyorum Ama şu bizim çılgın oyun. vardı ya süper renklerle kazandı bununla. ben kendim biraz daha oynayacağım Eğer. bir şey çıkarsa da koyacağım ya bu. noktaya kadar gelince 220 Kalmış bunu. çekmeyelim bir ümittir yani o 2.20. günlerden 20002007 zaten direkt çıktım. da öyle yani bu videomuzda sonra. geliyorum açıklama kısmına link. koymuyorum yani daha önceden reklam. değil bu kendi merak ettim o yüzden. yapıyorum yani oynamak istiyorsanız. bilin ki 500 liraya başladık şu an 221. liramız var bunun herkes farkında olun. 270 9,30 kuruş 270 8,30 kuruş içerdeyim. şu an parayı geri toplayalım Benim. derdim 500'e çıkarsam yine geri.

çekilecek para çekip çıkacağım burada. başka diyecek bir şeyim yok Hadi gittim. ben buradayım. eve git olmadı Arkadaşlar şu parayı o

All Devices iOS Android Chromecast