ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Merdiven Taktiği | SWEET BONANZA OYNA - Link Yorumlarda


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar kanalıma. hepiniz hoş geldiniz bugün yeni çıkan. Hasan amcamız dayız Efendim yüksek bir. kasamız var şöyle yüzer beten onar tane. Spin atıp merdiven taktiği bizim değişim. asansör taktiği Hepiniz hoş geld hoş. geldiniz efendim Hoş geldiniz o zaman. enerji diyelim Efendim Bu arada kendine. gel kendine gel Alo Bu arada çok güzel. bir hediyeyle de geldim size açıkçası. Normalde biliyorsunuz ki Küçük hasarın. kurtarıcısı Hasan amca Ama şöyle bir şey. var Eğer işte küçük bir kasa yatırım. yapacağım ama işte y yükselmekten. korkuyorum diyenler için 1000 yatırıma. 500 frein hediye eden Siteler Arkadaşlar. yorum kısmına bırakacağım ya da discord. telegramdan da ulaşabilirsiniz 2ü tane. site var arkadaşlar öyle hediyede küçük. kasalarla deneyebilirsiniz Bizim de. görmüş olduğunuz. gibi güzel bir kasamız var Efendim.

Katlanabilir Ya oyuna pek güvenmiyorum. açıkçası neden diye söylerseniz pek. ödeyen bir oyun gibi gelmedi ama. yen Oma 5 biliyorsunuz ki olur Bu adres. slana her türlü Kon ulaşabilirsiniz. oynadım önerdiğim. sitelerde Siteler discord Telegram ve. yorum kısm Arş Güven yatırım çekim. yapabilirsiniz had. bakalım yaparsın Hasanım yarsın Hasanım. spine. 0 itti ara ödemelerle ayakta kalıyoruz. Arkadaşlar bildiğiniz üzere Normalde bu. gibi kasanız varsa y beten atmanızı. tavsiye ederim Ama tabii ki de yatırım. tavsiyesi değildir arkadaşlar ama. denenebilir ya 10 beten de. başlayabilirsiniz 100 beten de. başlayabilirsiniz yapılabilir olur. 225 Eyvah Eyvah Eyvah Eyvah erittik ya. Biraz sanki işte kumar risk işi. arkadaşlar maalesef ki SC bir tane daha. yen Omega 5 mi o zaman yenu lan Omega 5. Olur olur olur yenu olur yaparsın hadi.

Aslanım X2. istiyoruz daha fazla Kanca ve patlama. olur bu daha fazla Kanca işte yukarıdan. Hasan çekiyor ya da boş Hasan geldiğinde. patlama yapıyor arkadaşlar işte araba. geliyor bozuk kafa o Üçüncüyü de. tutuyoruz X2 ekstra 2 olur büyük. ihtimalle çöpü çekecek şu yukarıdan. attığı zaman zaten direkt çöpü çekiyor. arkadaşlar anlamak için geri zekalı. olmaya gerek yok. Yani 250 beten son 3000 kalı Hadi. bakalım odri Meydan ne odri Meydanı öde. lan. Köpek 12500. kaçtı ödemen lazım ki devam edelim Aşko. 1750 böyle böyle bir 2ye götürürsen 9. spiz var arkadaşlar 9da 3 yapması zor. değil amaan için her şey zor. biliyorsunuz ki ödemeyeceği zaman. ödemiyor Hasan bizi. Sevi. Ya bunun gibi işte arkadaşlar araba. geldiniz günü gi. atacak discord Telegram mutlaka. bekliyorum Arkadaşlar belki yayın. açabiliriz Söz vermiyorum. ama yapılabilir yani güzel bir ödeme bu.

1200 tat eski kasaya geri döndük En. azından kar bırakırsa belki çıkarız. Çünkü bilmiyorum Benim hasanlarda en. sevdiğim. deyiz tatlı olur olur yen Omega. 5 500 500 güzel yine güzel 2500 2750. verdi burada iyiyiz İyi tatlı ya millet. bu spiner girince deli deş deme atıyor. abi bize yani Ya Rabbi şükür kanka dte. bir ya yaparsın Hadi aşko çok zor değil. ya çok zor olmamalı bence yaparsın bence. ya aslanım benim yapmalısın kaçmalısın. müd de işe yaramadı işte abi 12 Spin de. olsa 15 Spin de olsa istediği zaman. gelmiyor Maalesef ki bilmiyorum. yani üzüyor beni ya Bu oyun beni üzüyor. tekrar girer misin. peki tekrar girer girmezsen Olsun olsun. Yapacak bir şey yok. 300 şu oyundan ne 1000'den Spin attığımı. biliyorum kaç kere 25'den Spin attığımı. Biliyorum lan kedi. 350 kasa erimemesi gerekiyor arkadaşlar. Ar ödemeye ya da hızlı bir şekilde spine.

Girmeye ihtiyacımız var Bun da Splash. gibi olması iyi olmuş bence tatlı ya ama. yani bir ke pingin yeni versiyonu. çıkabilir Bence Hasancım yani Pragmatik. Play. Sayın Pragmatik Play yöneticileri artık. sıkılmadınız masanın versiyonlarını. çıkartmaktan gerçekten. ya mi Ne oldu. gülüm Evet çok haklısın Ben de sövüyorum. Hasan ara ara. Evet girmeli değil mi spine sesi geliyor. mu bilmiyorum ama geliyordur büyük. ihtimalle evet Hadi lan senin şansına. kedi. 500. Evet sonra ne. oldu Aferin lan y yeni şansımızı bulduk. arkadaşlar kediyi mi yatıyoruz kediyim. yattık mı spine giriyoruz kankam var. Hadi bakayım level 2 gayet. peki Şöyle bir. 2 daha fazla Kanca kancayı göremedik ama. Patlamaya gördük ya şunu da yani olsun. 500. beten hep böyle bir erime noktasına hep. böyle 10 tane Spin atma hakkımız. olduğunda giriyoruz Ama bu arada.

Arkadaşlar O 1000 yatırma 500 fre. kesinlikle deneyin zaten Yani güzel bir. şey neden diye sorarsanız güzelsin gayet. ii spine girmeniz de kolay oluyor oin. E bir beten olduğu için hızlı hızlı. giriyor Ben 10 kere girdim çok iyisin. çok iyisin deneyebilirsiniz arkadaşlar. küçük kasadan başlayın Sonra işte Mesela. 500 600 ö diyelim bir beten yine. başlayın abi 34 koydun mu çek Sonra. tekrar yatır yap zor olmamalı Yani en. azından karşık çıkar güzel Bu arada kaç. verdi 9 500 9500 orada burada 19 Burada. da 19 Gayet iyisin gayet iyi Bu arada. çok iyisin. güzel güzel olur tatlı bir tane daha. geldi mi level 3 Hadi aşko 5te bir çok. zor değil aslında ik tane getirdi ya. belki girmeyebilir ama bir kere mi yı. lan kedi kedi bir tane daha Kanka çok. zor değil. ya kanka ya hani Kanca olta geldi olta. Hadi Yapma ya güzel çok iyisin 15.000 de.

Buradan abi mis temiz yen Omega 5. y 5 x gitmemiz yok mu peki ya şöyle bir. x0. hadi bak çok güzel ödeyebilirsin level. 3te az çok demeyelim boş geçmeyelim 500. beten girdik aşkolar lütfen çok güzel. balık kaçıyor kaçmalısın lütfen kaçma. kancayı çeker misin artık şu olı tutar. mısın. lütfen. tuttuğuna bak ya Gerçekten şaka gibi ya. 71000 olsun. tatlı olsun ya Olsun olsun 500 bet 500. betir Yapacak bir şey yok y bir tane. getirdi ama olsun. yani şöyle yapalım hem saşa bağı hem. kedi buluyor bir kere daha girer. misin. Güzin gayet iyi ya Gerçi Az önce ödedi. bu sefer ödemeye bilir o yüzden pek. sevmeyelim Çünkü ard arda ekstra ikimiz. var Gayet iyi olur gene şeyi. tuttu Olsun olsun Yapacak bir şey. yok saşa bağırıyor kedi mi yakıyor saş. kediye mi. yakıyor level 2 2mi. pardon sen. E hadi lan asan Nereye geldin Nereye. gittin.

Boş ya daha oynamam büyük ihtimalle ya. hiç gerek yok bence hiç zorlamayalım abi. bunun ödevi yok Bence temiz kar diyelim. ayrılalım oyundan şöyle spinler Allah. Allah Bir tane daha gelir mi lan level. 2'ye gider miyiz acaba 10.000 verdi ama. tatlı olur olur ama bence devam. etmeyelim ya öderse çıkarız ödemezse de. çıkarız abi Yapacak bir şey yok Bu arada. dediğim gibi fre Spin alın abi yatırım. yaptıktan sonra canlı destekten. alabilirsiniz discord Telegram bırakırım. linki oynadım sizle videonun yorum. kısmında daha fazla ödemeyecek Zaten. bence bunu böyle bir karla bırakalım abi. zararın nereden dönersek şey Kardır. zaten biraz zarardayım hafif hafif. kurtarmaya başlıyorum videoyu da. sonlandırıyorum arkadaşlar Kendinize çok. çok iyi bakın bir sonraki videoda. görüşmek üzere diyelim şöyle 80.000. kadar bir Spin atalım belki Tekrar girer.

En azından küsuratı her videoda olduğu. gibi Bu videoda da Çekiliş var Bilginiz. olsun küsuratı atayım dedim. ama Tamam kankam Hadi görüşürüz ya. kaçtım ben 81'de bırak

All Devices iOS Android Chromecast