ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 MERAK (BUCKSHOT ROULETTE)


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ah. ah. ah ah. k ah. İyi akşamlar efendim 1 mayıs'tan işçinin. emekçinin Bayramından Herkese iyi. akşamlar Herkese iyi akşamlar umarım. bugün yürüyüşlere. katılmış emeğinizin karşılığı için. mücadele etmişsinizdir sevgili. izleyenler bu yaş grubunda Daha doğrusu. benim izleyicim olan yaş grubunda. bununla uğraşacak biri var mı onu. bilmiyorum ama her neyse 1 Mayıs'ın. başka anlamları var bizim için ne anlam. var nikahım 10 gün kaldı demek. oluyor hala. yani o mentalite. girebilmesi hala girebilmem Hadi. bakalım Taksim'e gelecektin abi. göremedim orada seni ah be deil mi. Taksim'de bir slogan ata ata. yürüy Annem bunu izliyorsa şu an çok. sinirleniyor olabilirim Yani dalga. geçtiğimi düşünerek ki geçiyor. muyum dalga Denim buna bilmiyorum yani. koyu bir solcu ve aktivist bir insan. olarak Annem bugün 1 Mayısta Antalya'da.

Bir yerlere kesin yürüyüş yapmıştır boş. geçmez 1 Mayısı yani İstanbul'da olsaydı. Taksim'e giderdi büyük ihtimalle kamşat. rul şakaları serbest mi bu yayın oyunla. alakalı bir şeyse Why not Bilmiyorum ki. kamşat rulet ne bilmiyorum baksat rulet. kamşat Oyunda kamşat mı var bilmiyorum. oyunu ilk kez oynayacağım. Eee sadece birkaç defa kliplerine denk. geldim orada burada Instagram'da vesaire. merak ediyorum eğlenceli görünüyor basit. bir oyun gibi görünüyor ama eğlenceli. görünüyor bakalım oynayıp göreceğiz. yani gerdeğe canlı yayın yapacak mısın. sure bu Just Keep dreaming Türk ruleti. yani pompalı tüfekte rulet oynama Fikri. Güzel bence ya Yani saracak saracak Hadi. bakalım hadi bakalım hadi bakalım yani. Kakaş Tan neden nefret. ediyorsun narutoya İyi davranmayan. kimseyi sevmiyorum ya hani narutoya iyi. davranmayan bütün karakterlere Gıcık.

Oluyorum yani kakash de şeyi beni çok. ayar ediyordu yani yerine sasukeye. odaklanması falan da acayip ayar. ediyordu beni yani ondan sonra araları. düzelmiştir sonrasında iyi davranmıştır. Bilmem nedir Zer kimde değil Ben başta. ona şeyimi koydum abi Ben başta dedim. onu gördüm dedim bu yavşağı sevmiyorum. ben bir ara sanki hokage falan olacaktı. değ mi Neyse ki olmadı öyle bir şey. falan hatırlıyorum onları hayal meyal. inscription havası alıyorum ben. inscription. kadar geniş bir oyun değil Bildiğim. kadarıyla derin bir oyun da değil. Bildiğim kadarı ile daha da daha basit. Hani bir Mini Game bayağı mobil oyun. herhalde Kafasında bir şey hatta yeri. geldi inscription Daha bayağı geniş bir. oyundu Hani basit bir kart oyunu gibi. başlayıp Ondan sonra bayağı büyüyordu. Çünkü inscription bambaşka yerlere. gidiyordu bambaşka bir oyuna dönüşüyordu.

Bakar rulet Bildiğim kadarıyla. dealer ve senin arandaki harbiden rulet. mücadelesi Yani kim kazanırsa o kadar. hani oyun yendin mi yendim bitti diye. biliyorum En azından. oha 25 dakikaya bitiyor zaten abi oyun. ok kazanırsak herhalde ama kazanmazsa. gene de 25 dakikaya bitiyor mu 2 saatten. kısa sürde bitirip iade edenler var H. Ben iade etmem de yani Mantıklı FC Flow. hoş geldin Teşekkür Ed su komad daydı O. yüzden olacaktı tam olacağ sö komalar. yanda kak ha aynen öyle bir şeyler. hatırlıyorum hayal meyal öyle bir şeyler. hatırlıyorum ya böyle o dönemi Hani o. manganın böyle bir bölümünün. yayınlanacağı dönem bayağı bir insana. forumlarda işte kş Hok olacak mı olsun. lütfen falan tarzı böyle konu falan. geçiyordu Onu hatırlıyorum sonra. olmadığı zaman bayağı bir kitlenin. ağladığını hatırlıyorum olmasın. diyenlerin şey yaptığını hatırlıyorum.

Hani sevindiğini hatırlıyorum falan Ben. de böyle oh olmamış pezeven hiçbir şey. hak etmiyor falan demiştim içimden MW. hoş geldin Teşekkür ederim Des senin. için şuan enlerde genel olarak çok fazla. sevdiğim Karakter yok E ve genel B. karakterler öldüğü zaman da mutlu. oluyorum. yani ace'in ölümünde mesela hani ben One. Piece takip etmiyordum o dönem acei. tanıyordum ama takip etmiyordum One piei. Oha izlediğim kadarıyla Hani biliyordum. ace'in kim olduğunu o zaman da mesela. çok ayarım ya Ace de ölünce böyle oh. demiştim ölmüş şerefsiz Hiç sevmiyordum. zaten falan demiştim. Yani dün mgs2 Boss Fight çok kötüydü ama. onun dışında bayıldım zazım e mgs. serisinde iyi Boss Fight Hani direkt. Metal Gear Solid serisinde iyi Boss. Fight var mı diye düşünürsek bayağı bir. zorlamam gerekiyor oyunun mekanikleri o. kadar kötüyken genel olarak iyi değiller.

M mekanikleri iyi değiller mgs. atmosferiyle temposuyla hikayesiyle. insanı alıp götüren bir oyun temel. mekanikler anlamında öyle ayılıp. bayılmıyorum Eee Çalışıyorlar mı. çalışıyorlar ama süperler mi değiller. özellikle aksiyon kısmında çok iyi. değiller gizlilikte güzeller Bu arada. gizlilikte çeşitlik sunuyorlar ama il. konu aksiyona gelince bayağı bir odunlar. abi yani Bayağı odunlar yani eee ve. doğal olarak da Boz savaşları da aksiyon. üzerine olduğun için olduğu için. yani o mekanik derle Ç iyi bosslar. çıkılamıyor Çok iyi olduğunu iddia. edenlerde Bence Derinlerde Bir yerlerde. biliyorlar aslında Çok da iyi Boss. savaşları olmadığını. oyunlarda Yani ben öyle düşünüyorum En. azından oyunlarda iniler çok priz. gözüküyor Nedenini. bilmiyorum Sorun varok büyük ihtimalle. m31 saf hoş geldin. Teşekkür ms4 bazlar i.

Yalarun içerisinde 5'i ayrı tutarsak. 5'in tamamen farklı bir tarz olduğunu. düşünürsek Eğer ki aslında mgs4 de fazla. yani mgs için bile fazla sinematik bir. oyun e mgs 4'ün Boss savaşları daha. kabul edilebilir Çünkü daha standart bir. kontrol şeması var Metal Gear Solid 4'ün. serinin geri Kalanına. göre daha tps daha rahat Hani Hedef. alması bilmem nesi kullanması yları. falan çok daha rahat ondan dolayı Evet. bol savaşları bir tık daha iyiler ama. Oha ya mgs 4'te Benim sevdiğim Bu arada. Hani gerçekten epik bulduğum BZ. savaşları var da onlar da gene sinematik. taraftan oynanış tarafından değil. oynanış olarak özel bir şey sunan Boss. olduğunu düşünmüyorum ya ben Metal Gear. SW 4'te yani Ama çok epik Boss savaşları. var Spoiler vermeyelim ama hani sadece. final için söylemiyorum bunu oyunun bir. yerinde bir BZ savaşı.

Var yani hani Hayal resmen hayalimizdeki. şey japony yaşamayı çok s s En az 10. kedi görmeden yaşayam O yüzden. İstanbul'da var yani sırf kedilerden yüz. kediler için mi İstanbul'u terk. etmiyorsun Japonya'da da var kediler tam. 10 tane görmezsin belki ama her. çıktığında bir tane görürsün ne olacak. canım Varsa bir fırsatın değerlendir. Yani ilk oynadığım oyunlardır ondan mı. bilm bossları la olsun çok sevmiştim iyi. oyun mgs zaten Bayağı güzel oyun da Mert. Mahir Ak gündüz hoş geldin Teşekkür D. için bos olarak çok etkileyici bir oyun. olduğunu söyleyemem MCS dördüm. ben yani. hiçbirinin öyle olduğunu söyleyemem ya. mgs Dediğim gibi şey yani atmosfer abi. mgs 3'ün mesela son sekansı neredeyse o. full Hani şeyle beraber. başlayan neydi lan herifin ismi volg mu. neydi o Rus generalinin ismi onunla. kapışmaya başlayan ve böyle bitmeyen.

Hani aksiyon iyon aksiyon aksiyon izyon. aksiyon onu yeniyorsun Shout geliyor. motorun üzerine çıkıyorsun oradan. kaçıyorsun ormana giriyorsun ormanda. askerler kovalıyor bilmem ne zart falan. fal o kadar uzun bir sekans ki o böyle. finale doğru Hani oyun inanılmaz bir. tempoda yükseliyor orada o finale doğru. çok etkileyici mesela ama Boz savaşları. anlamında baksam Aslında o Bozlar. içerisinde gerçekten etkileyici bir şey. var mı mechanics olarak yok Sadece. aksiyon sekansı olarak olmuşlar. sinematik sekans olarak koymuşlar hepsi. çok heyecanlı doğal olarak içine gir. alıyor seni. yani Arkam Shadow bildiğin küfür ya. Arkam Shadow ne lan. mg mgs1 bossları fena değil bence abi. Konsept olarak İyiler yani p mühendisi. herkes hatırlıyor işte ne kadar. etkileyici bir postu işte Memory. kartımızı değiştirmeye zorluyordu bizi.

Bilmem ne falan filan tarzı şeylerle Ya. bunlar yenilikçi fikirler ilginç. detaylar vesaire Ama dediğim gibi. mekanik olarak çok iyi değiller bence. çünkü oyunun temel aksiyon mekanikleri. iyi değil zaten para son birkaç haftadır. yayınlara gelemiyorum güzel haberlerden. daha yeni haberim oldu neredeyse ilk. vide takip ediyorum sen Mut Teşekkür. ederim sağl Teşekkür edimin için Arkam. serisinin yeni VR oyunu Arkam Shadow VR. oyunu VR oyunu mu duyurdular y benim. haberim yok gerçekten. arcam Shadow ne zaman duyuruldu lan. Birkaç saattir top topu internete. girmedim yani 5 saat önce ok Ben burada. bir izleyeyim bunu göstermeyin yayına. habire copyright yemekten Çok Sıkıldım. çünkü geçen yayında copyright uçtu malum. met queste geliyormuş iyi benim met quim. var. Oyacım sinematik fragman bu herhalde nas. bir. evet bilgi.

Yok Ne. oldu yapın Batman geri. dön 3 2 yokken Tamam Ben oynayamıyorum. sıkıntı yok beyler Benim sizden bir ayrı. bir tarafım kalmadı Ben oynayamıyorum. var benm yok 3 almay niyetim yok yüzden. yani. hiçbir şey de yok zaten fragman ne ki bu. Oha. ok H dislike çok güzel 14.000 44.000. dislike i 14.000 like 44.000 dislike. nice ok ok warner Brothers inatlaşıyor. yani warner BR inatlaşıyor Biz. yapmayacağız hani biz sizin istediğiniz. oyunu yapmayacağız abi biz sizin. istediğiniz oyunu yapmayacağız diyorlar. peki peki kendi Paşa keyifleri bilir abi. Ben umudu keseli ve herhangi bir. beklentiye girmeyi uzun zaman oldu artık. ona değil En azından şunu. biliyoruz bu fragman önümüzdeki günlerde. daha doğrusu Haziran ayında olacak olan. konferanslardan sunumlardan birinde. yayınlansa xbox'ın sunumu var büyük. sunum Hani showcase direkt orada böyle.

Işte önemli oyunları göreceğiz Şu ana. kadarki en büyük Shower olacakmış her. sene de aynı boku diyorlar hiç. göstermiyor olur ayrı mesele de yani o. sunumlardan birinde çıksaydı Biz ne. olduğunu bilmeden baksaydık fragmana bur. White hoş geldin Teşekkür senin için. Çünkü burada başk da yazıyor direkt met. Quest VR Game falan falan diye fragman. başlayacak böyle göreceğiz falan Fareler. geliyor ne ki Lan bu falan filan Sonra. batman' inecek orada bir falan di Batman. Aman tanım Batman oyunu falan. sevineceğiz böyle Ondan sonra only for. Meta Quest 3 Ondan sonra küfür Kıyamet. felaket küf ederdik öyle bir durumda Ama. şu anda direkt zaten. YouTube'a aram Shadow yazdığın anda. direkt olarak şey çıkıyor yani Meta. Quest Furkan hoş geldin Teşekkür En. azından boşu boşuna şey yapmadık. heyecanlanmadan. sunumlardan umudu kesecek oldu öyle öyle.

Um Umudumuz yok sunumlardan hiçbir. Umudumuz yok yani özü yanlış bilmiyorsam. daha sonradan eklediler Bu arada aşırı. tepki alınca ha İyi insanlar Hayal. kırıklığın uğratmanın da sonucunu. cezasını çektiler yani güzel tamam. Batman oyunu mu Öyleymiş Ben de yeni. öğrendim biz ya Batman oyunu duyurmuş. Ama Vi oyunu yani o. yüzden yani 2 elmas madalya alma. potansiyeli olan bir oyun beklentim var. mı Yok. hayır yani Bu Yıl Benim Elmas madalya. potansiyeli gördüğüm tek oyun Dragons. Dogma 2di O da anca Gümüş alabildi ondan. dolayı hani Z zar zor Gümüş alabildi O. da artık bu saatten sonra benim öyle bir. beklentim kalmadı yılın geri kalanından. yılın geri kalanında önemli oyunlar yok. mu var ama benim ilimi bir şey kalmadı. ya bu sene için artık ya gerçekten. ilgimi çeken bir şey kalmadı yani böyle. hyp Beklediğim bir şey yok şu anda Oha.

Yani Star Wars outl iyi çıkmayacak Daha. doğrusu süper çıkmayacak ortalamanın. üstü olacak en fazla O belli herh. halinden. E işte Stalker 2 falan bekleyenler var. benim Stalker serisiyle bir alakam yok. konsepte de çok sevmediğim için post. apokaliptik Rusya zaten bana hitap eden. bir şey değil ondan dolayı çok bir ilgim. yok yani Metafor. var Metafor geliyor metaforu da. izlediğim her videosuyla beraber daha. bir Oha Niyeyse soğuyorum oyundan. Bilmiyorum bir şeyler beni itiyor. oyundan ne olduğunu bilmiyorum çıktığı. zaman belki kendimi aşırı kaptırır. oynarım persona 5 gibi aşık olurum. tekrardan böyle bir keyfim yerine. gelirim işte olabilir Bunlar yaşanma. ihtimali var atusa her zaman var bu şans. Çünkü. bilmiyorum bakalım Xmen 97'nin bölüm 8. bölümü izlemedim daha Spoiler vermeyin. Xmen 97'nin 8 bölümünü izlemedim daha.

Bekliyordum unuttum bugün yayınlandığını. yayından sonra izlerim spoy vermeyin. Shogun. bitirdim tatlıydı tatlıydı. güzeldi. vire 2 kötü olacak gibi Evet çok iyi. gözükmüyor yıllardır çok iyi. gözükmüyordu hala iyi gözükmüyor kaç. defa baştan başladılar onu merak. ediyorum çünkü duyuruları Yıllar yıllar. oldu Normalde Sen 2020'de falan çıkmas. gerekiyordu. oyunun ya da 2021 başı mıydı. 2022'de bir şeydi cyberpunk hayvan gibi. tepki alınca bunların da bir . tutuştu geri adım atıp süresiz. ertelediler oyunu 4 yıl geçti üzerine. hala bir şey yok toron agacı mısın idu. mu yani idoc olan var mı. gerçekten hani herkesin toron gacı. olması gerekmiyor mu diziyi izleyen. herkesin genel olarak hani. yani çünkü orada bariz bir iyi taraf bir. de kötü taraf var hani bir şey bile yok. ya tamam hiç kimseye süper iyi. diyemezsin seride herkes Tabii ki gri.

Karakterler ama İŞİD de bar şekilde. siyah yani İŞİD O şerefsizin teki Hani o. Bayağı kötü karakter yani. shido social linkler yokmuş. metafordur bir şeyler getirmişler. fragmanı izlerken görmüştüm böyle bir el. sıkışma muhabbeti var ya karakterlerle. yakınlaşıyor bir şeyler oluyor falan. sıkılma şansım var benim oyunda benzer. çünkü daha önce atın birkaç oyunu daha. oynamamıştım toky Mer stations falan da. oynamıştım mesela onu da sıkılıp. bitirememiş yarım kalmıştı o da falan. social linkler önemli abi ya social. linkler gerçekten önemli yani benim. oyunlara kendimi kaptı için çok çok. önemliler bu Ben Bugün bir şey duydum H. okudum Daha. doğrusu şimdi. Captain başka bir kadın ünlü bir tane. Pir varmış marg roby oynayacaktı onu Yok. onun yerine bizim the bei bir tane kadın. var. siyah hangisi aşçı sorudan aşçı olan mı.

Öğrenen aşçı olan mı galiba jef jef. diyen mi. Bizimkine eo mu öyle bir şey K hoş. geldin Teşekkür Ed için genç olan kız mı. yani şey restorana yeni gelen yeni. gelen olan ok tamam onu yapıyorlarmış. tarihi şeylerdeki fotoğraflarını koydu. bir tane siyah bir kadın bundan. bahsediyorum bu kadar düşmeyelim artık. ne olur falan yalvarıyor kız beyaz mı. Orijin bildiğin Ciner turuncu saçlı gibi. böyle. sarışın Keskin yüz hatları mavi ya da. Yeşil Gözleri falan olan bir pirate çok. güzel görünüyor Hani. kerde koydukları Kadın kabul etmeyin. lütfen Hani siyah köken ne ol da kabul. etmeyin y vım diye kendi şeyine ses ben. bir şey demiyorum ecemi linç diyorsunuz. onu cancel diyorsunuz ben bir şey. demiyorum ben bir şey demiyorum onu linç. leyyin ben artık bu konuda konuşmuyorum. konuşma ya şey olmasın yani ya saçmalık. tabii ki canım tabii ki saçmalık y.

Herkes kendisine uygun karakterleri. oynaması gerekiyor Yani evet Bunun. bahanesi şey mi. peki yani gerçekten hani genel olarak o. ırk yıllarca dışlandı Ee bununla bunun. konunun ne alakası var o ırkın yıllarca. dışlanmış olması yıllarca eziyet. görmesinin bir filmde Bembeyaz bir. karakteri alıp yani siyahi birinin. gerçek hayattaki biriyle bir de. özellikle alıp onu değiştirmek bunun ne. bir şeyin İntikamı bu anlamadım yani ben. anlamıyorum yani neye yapıyorlar Bu. neyin İntikamı Yani ben onu anlamıyorum. bununla mı İntikam alıyorsunuz O Hayır. sadece çok üzücü geliyor yani. kendilerine de haksızlık yaptıklarını. düşünüyorum kend y iki yüzlük ben. dertlerinin şey olduğuna inansam neyse. diyeceğim ben iki yüzlük olarak. görüyorum sadece. spesifik kendi şeyleri de rahatsız kabul. etmeyin lütfen diyor yani. Vallahi hayatım yani Marvel film ben şey.

Çizdim bak heyle miydi kadının adı kız. cazın adı inanılmaz güzel sesi var Kim. yael var ya şey Little Mermaid Little. Mermaid bak inanılmaz güzel sesi var ama. o hayali K hoş geldin Teşekkür Ed Senin. için o hayali bir. karakter ama bilmiyorum ben orada çizdim. çizg en son Jack da. ze oy Zeus oynayan abi de siyahi. olmuş ze. Hayar böyle biri değil haberiniz olsun. yani benim esprilerime Bazen. katlanamıyor çok Dark espriler. yapıyorsun dur falan diyen biri bu arada. normalde Ama onun bile cını sıkmış. mesele yani. Yok. soulmate. aada biri benim emilimi. almış Ecem Kayaoğlu Ecem Kayaoğlu mu. almış biri ben sonra kendime başka alım. yine Kayaoğlu. ama hani numara koydum. kendim. teşekkür bizi izleyenler arasında yoktur. bence Ecem kayıoğlu ama. ol . yesin kabız olsun Ben şu konuya bir. ekleme yapmak. istiyorum benim patladığımı Biliyor.

Musun umudu kestiğim ve artık. umursamadığım nokta Thor ragn filminde. oldu benim patlama noktam. bur Thor ragn filminde walk karakterini. siyahi yaptılar bildiğin çizgi. Romanların mavi gözlü sarışın bembeyaz. volky Hani kız vol iskandan. mitolojisinden biri sen bunu al siyah. yaptığın anda ben zaten demiştim. Ok Teşekkür ederim için Sağ olasın Ya. ben hani o karakterle beraber zaten. umudu kesmiştim Bu saatten sonra I don't. fucking Care yani Muhtemelen. izlemeyeceğim bile Zaten yeni Pir of the. Caribbean filmin Çünkü ben Pir of the. Caribbean sadece ilkini seviyorum. sonraki izlediğim her filmde giderek. daha Faz da hayak kadım ve en. sonuncusunu izlerken şey dedim ya ben. bunu niye izliyorum ha zerire zevk. almıyorum Ben bu filmi niye izliyorum. demiştim Yoksa zaten tadı hiç olmaz. gibime geliyor ben yine seviyorum çünkü.

Hani o o türü seviyorum yani H işte ne. bileyim körlerde bilmem ne denir ona. lanetleri böyle enteresan işte bir. yolculuktu falan hoşuma gidiyor. ama bilmiyorum artık ya çok üzücü Ya. cidden üzücü h. yani yapacak bir şey yok Sadece sır. belli bir kesime bakın Ne kadar. da ileri. görüşlüyüm çalışıyor farkında mısın Yani. çocuktan büyü yaak onu da yapsınlar. Tamam mesela küçük siyahi kızların İşte. o Little Mermaid deniz kızı küçük deniz. kızını izleyip a benim gibi bir deniz. kızı var falan deyip diyenleri çünkü. çocuklar söylüyor. şey ama her şey bütün gerçek. karakterlere bile Ne bileyim şimdi. Abraham. Lincoln yapıyor yaparsın olur mu ya E. şeyi yaptılar kraliçe elizabeth'i. yapmışlardı işte siyahi yapmışlardı. aşili maili siyah yapmışlardı sim yani. şey sh the ryes galiba sh the ryes o mu. yapmıştı gre anomin şeyi Evet yani yazar.

Oydu. da Çok mu kötü geliyor yoruma Yo yo. belli kesim kim Kült falan mı var belli. kesim kim biliyor musunuz belli kesim şu. anda son parım Sana yeng teşekkür eder. sağ olsun belli kesim genelde bu. şirketlerin şu anda sosyal medyada. çeşitli puanlar toplaması ve bizi. aslında ne kadar da ne kadar da. önemsiyoruz hoş geldin Teşekkür senin. için çok önemsiyoruz hepsini çok. işi çok önemsiyoruz eşit hakları çok. önemsiyoruz demek. için işe. aldıkları belli bir şeyin politik. görüşün tamamen uç tarafında olan. insanlar bunlar sesleri en çok Bunların. çıktığı için sosyal medyada özellikle. sesleri en çok social Justice Warrior. Kesmen çıktığı için çoğu zaman onların. çoğunluğun olduğunu zannetmeleri ve. onlara eden bir grup Aslında öyle. söyleyeyim sana. Eee şu anda epey güçlüler hala güçlerini. kaybetmedi hala epey güçlüler hala.

Projeleri istedikleri yöne doğru çekmeyi. başarıyorlar hala bir projeyi sırf. yeteri kadar diverse değil diyerek oraya. buraya yönlendirebiliyor hala bunu. yapabiliyorlar ki bu sadece bu arada. şeyde yok yani yanlış anlamıyorum Sadece. eğlence sektöründe olan bir şey değil. okullarda bilmem nede orada burada olan. yani zamanında İşte bu neydi o dünyanın. en orkestralarında bir tanesiydi oraya. işe alımlar da mesela İnsanlar eskiden. enstrümanlarının perdenin arkasında. çalıyorlardı O insanın görünüşüne Bilmem. Nesine bakmadan sadece müziğin sesiyle o. insanlar değerlendiriliyor ve eleniyor. lardı onu kaldırdılar şu an perde açık. Çünkü diversity şeyi çok önemli çünkü. kadroda zorunluluk var şu kadar işte. renkli insan almak zorundasın şu kadar. işte. eee eşcinsel insan almak zorundasın. tarzı artık dayatmalar var Bunlar her.

Şeyde var okulda da var aynı muhabbetler. işte IV ligler bilmem neler eee şeyin. Amerika'nın en büyük okullarına Bilmem. nelere girerken Mesela senin puanın. isterse şeyden daha yüksek olsun işte. siyahi bir öğrenciden diyelim ki 5 10. puan daha yüksek olsun Eğer Eee siyahi. öğrenci açığı varsa orada kadroda siyahi. öğrenci açığı varsa onu tercih ediyorlar. Senin y senin yerine senin daha iyi bir. öğrenci olman daha çok çalışmış olman. bir şey değiştirmiyor bu dünyanın her. yerinde var ama belli başlı patlamalar. yaşanmaya başladı bu sebeple çok fazla. sıkıntı var şu an daha çok eğlence. sektöründe yaşanıyor Bu arada onu. söyleyeyim eğlenc sökükler de Çünkü. insanlar ağır tepkiler veriyorlar ve. filmlerde projelerde ciddi patlamalar. olmaya başladı Disney'in e özellikle. skandalları birbiri ardına kesilmiyor. biliyorsunuz zaten Pamuk Prenses filmi.

Muhabbetini. E geçen sene yaşanan oyuncunun sadece. iptal edilmedi yok sadece şu anda. ertelendi birazcık o şey döneminde yazar. gravi sürecinde ertelenmişti sonrasında. Şimdi tekrardan başlayacaklar da. olayların ölmesini bekliyorlar o şeyin. tamamen gidip gitmesini bekliyorlar. Aslında o internetteki bütün. muhabbetleri işte ana karakteri oynayan. kızın çıkıp salak salak konuşması orada. burada üzerine zaten cücelerle ilgili. olan şeylerin karakterlerin sadece bir. tanesi B geri kalan cüce bile değil. falan B saçma sapan şeyler vardı oradan. da zaten daha film gelmeden ciddi. kuruldu insanlar siyahiler olmasa Ecem. Kayaoğlu siyahiler olmasa böyle. sorunlarımız. olmazdı gelecek. şimdi alakası yok ama şimdi ben gidip de. bir. ptera beyaz birini koyarsam ama olay. çıkar işte he 200'lük 200 yülük Orada. başlıyor Benim de sinir olduğum nokta o.

Zaten siyahi bir karakter alıp beyaz. yaparsam bu insanlar ortanın . korlar öyle bir kıyamet kopar ki öyle. bir topa tutarlar ki Ama aynısı beyaz. bir karaktere yapıldığı zaman kimsenin. sesi çıkmıyor üzerine bir de. alkışlıyorlar ya bunu politik olarak. kullanıyorlar benim benim zaten Canıma. sıkan nokta bu iki yüzlüler gerçekten. Eşitlik için savaşmıyorlar gerçekten. Eşitlik için savaşlar hepsine karşı. olurlar Bada bir not girmek istiyorum. Benim siyahi nereden bakam 56 tane. arkadaşım var bunu söyleme Hayır ya ne. alakası y bu şundan dol şundan dolayı. söylüyorum bunu konuya böyle girince. genelde Bun hep ırkçıların söylediği bir. şey bunla çok dalga geçiliyor Benim de C. arkadaşlarım var diye girdiğ zaman. demiyorum Bir dinlersen benim siah olan. arkadaşlarım Biz bunu oturup masada. konuştuğumuz zamanlar oldu hani ders.

Falan İnan kimsenin umurunda değil. Okuluna gidip işine gidip hayatına devam. etmek istiyor bu olayın daha fazla. uzatılmaması gerek Ben de normal insanım. beni bulaştırma beni hangisiyle. konuşuyorsun. a bunu politikaya çeviren bir takım. güçler var Yes şuna hemen bir cevap. verim içine düşmeyelim diyorum çünkü. yani ben asla Yani o da insan nası. olduğunu karar veremez Ben niye böyle. bir şey yapayım ki ya benim benim Ne. haddimi. şu konuyu cevap verip ondan sonra. söyleyeceğim e deadpool' ile alakalı ne. düşündüm ki bir şey düşünmüyorum doğrusu. da söyleyeyim şöyle zaten sıkıntının. başladığı nokta şu orada burada en çok. sesi çıkanların çoğu o ırka ait insanlar. değiller kıyameti koparanlar çoğu zaten. siyahi insanlar değiller problem Orada. başlıyor Zaten bunlar Sadece sesi çok. fazla çıkan Tamam M belli başlı o.

Şeyleri Tabii canım yani orada burada. sadece bakın ne kadar duyarlıyız demek. için ortalığı birbirine katan tipler İki. yüzün başladığı nokta da o zaten Evet. dediğin gibi işte siyahilerin umrunda mı. değil Ha belli bir belli bir kesim var. tabii K ırkçılık var ırkçılık her dönem. oldu yani ırkçılık her dönem oldu hala. var hala var olmaya da muhtemelen devam. edecek ırkçılıktan kolay kolay. kurtulabilecek değiliz bir en az Belki. 100 yılımız var gerçekten siyahilerle. alakalı tüm ön yargıların kalkıp ortadan. kaybolması ve artık hani onlar bakıldığı. zaman farklı şeyler söylenmedi bilmem ne. o zamana gelmemize Belki bir 100 yıl. daha var Tamamen silinmesi için ha. inşallah o y yılda bu sefer Beyazlar. tamamen gömülen ırk olmaz o ayrı mesele. Çünkü oraya doğru da bir ilerleyiş var. hani beyazlara karşı yapılan ırkçılık.

Irkçılık değildir falan tarzı Çünkü çok. fazla söylem de var etrafta kontrol. edemeyeceğimiz bir şey için kimsenin. Yorum yapmaya hakkı yok bence sen yine. şöyle laf bir şey dediğim yok ama. mantıklı Efsal Coşar hoş geldin Teşekkür. ediyorum D kapık konuyu da yani demeye. çalıştığımız Hani öyle bir şey yok yani. sadece bunu kullananlar kötü öyle biz. kullanmıyoruz desteklemiyoruz da ama. bunu böyle göze soka soka yapanlar. politik amaçlı kullanıyor Duyar kasmak. için yapıyorlar Çünkü Yani benim de. zaten diyorum bak. Eee aynı insanlar bunun için bir. taraflarını yırtıyor gibi gözüken aynı. insanlar başka ülkelere pazarlıkları. zaman aynı ürünü ellerinden geldiğince. kaçınmaya çalışıyorlar bunu daha önce de. söyledim Star Wars'un posterleri Çin'de. F karakteri siyahi olduğu için. çıkarılmış posterler o Güya çok duyarlı.

Disney sürekli olarak çeşitli işte. Farklı ırkları bilmem neyi destekleyen. Disney Niyeyse Çin'de pazarlamaya. gittiği zaman bütün posterler siyahi. karakterleri kaldırıyor madem bu kadar. duyarlı o zaman Çin'de yayınlama filmini. hadi madem bu kadar ırkçı olan bir. ülkede yayınlama film Hadi o zaman yani. işin iki yüzlük kısmı işte canımızı. sıkan nokta çok İki Yüzlüler gerçekten. içlerinden gelerek yapmıyorlar sadece ve. sadece belli bir kesme yaranmak için. yapıyorlar Hepsi bu Bu da benim canımı. sıkıyor şey daha söyleyeceğim benim si. arkadaşım da var bir de bir şey. söyleyeceğim şunu da mesela shanı. izledik beraber Hı hı Bence. oyuncuların karakter tipine göre. seçmeleri lazım Evet yetenek ve eminim. ki Bir sürü yetenekli oyuncu vardır. adama lens takıp kadar güzel mavi. gözleri vardı gördün Mesela bu da bana.

Saçma geliyor Yani o da bir fake atma. Evet herifin Gözen Mavim mi bilmiyorum. orada on bakmamız lazım değil o adamın. gözleri bayağı lens duruyordu ya Dikkat. Bilmiyorum şimdi bilmeden de konuşmak. istemem Hani araştırmak lazım Ama adamın. gözleri çok fake duruyordu yani evet o. estetik bir tercih olabilir Biraz daha. belki bilmiyorum oyuncuya bakmak lazım. oyuncuyu ben ilk kez orada gördüm çünkü. hoş geldin Teşekkür ederim Desteğin için. şimdi şu Deadpool meselesine gör. Deadpool Sence nasıl olur yani Hiçbir. fikrim yok fragman bende hype yaratmıyor. Eee Yani tabii ki Hug Jackman tekrar. görmek olacak görecek olmak güzel ama şu. anda filme karşı öyle Aman aman bir hype. yok çıktığı zaman gideceğim sinemada. izleyeceğim ok bakacağız yani ondan. sonra sonuca Marvel mizahı Ben seviyorum. şahsen Marvel miza Beni güldürüyor benim.

Marvel miza ile bir derdim yok insanlar. yıllardır bayağı bir gömüyorlar Marvel. mizahını Ben seviyorum Beni güldürüyor. yani filmi izlerken eğlendiriyor da. Mizah seviyesi ne kadar yüksek olursa. genelde o kadar fazla yeniyorum Ama. doğru konsepte kullanılması lazım yani. Thor ragnarok ve Thor lav and Thunder. bakarak iki filmin arasındaki şeyi. anlayabiliyoruz Thor ragnarok doğru. seviyede kullanılmış olan mizah doğru. atmosferde kullanılmış mizah Thor laen. Thunder da işin bokunun çıktığı nokta. artık gerçekten hiçbir şeyin. ciddiyetinin kalmadığı her şeyin tamamen. şakaya taşağa vurulduğu e Rezalet bir. film Thor Thunder ikisi de aynı. yönetmenden çıkma aynı yazardan çıkma. ama sonuç felaket O yüzden dedim gibi. ben Marvel mizahı doğru yapıldığı zaman. seviyorum Thor ragnarok O mesela mcda en. sevdiğim filmlerden bir tanesi Çünkü.

Mizahı çok iyiydi yani filmin konusunda. pek bir yok yani mizahı çok. iyiydi dost Cem abla 200 300 yıl önce. yaşasaydı stokları bitirir miydi ST. Oha ST bilmiyorum düşündüğüm şeyse yani. yemek. Hayır benim aklıma gelen şey bambaşka. bir şey. bilmiyorum Hani ırkçılıktan konuştuğumuz. için 200 300 yıl önce de KS Ricardo hoş. geldin Teşekkür ederim desin için hani. Amerika. slaves Hani satın Alım verim Hani alm. atma anlaması uzun sürdü biraz. şu anki. kafayım Nasılsa Yani şu anda V şeyden. pet shoplardan hayvan birile almayı Ben. çok uzun yıllar Önen bile reddettiğim. için Hıı karakterime çok ters benim öyle. Bu arada hayvanat bahçesine bile gitmeyi. reddeden bir insandan bahsediyoruz. dostun yeniden uyarlaması tazmanyalı. olacakmış nice. nice nice En üstün ırık elfler mi. oyun oyna da şu filmi izleyeceğiz bugün. Hadi Hangi filmi late night Devil mı.

Izleyeceğiz Hadi. bakalım hayvanat bahçeleri niye var ki e. hayvanat bahçeleri niye var Hayvanat. B Hani okeyim gerçekten doğal. ortamlarını koruyanlar ama böyle. insanlara pazarlama amaçlı Tabii ki de. bir para lazım ama yani sağlıklı. olanlarını okuyama ne kadar arka planını. görebilirsin yüzden hiç o işe girmiyorum. Oha Hayvanat bahçelerini Ben de çok haz. etmiyorum çocukken Severdim o zaman. tabii ki çok farklı bir kafa yapısıyla. gidiyorsun şu anki halimde Hayvanat. bahçeleriyle Benim de çok aram iyi değil. destekleyebilecek tek bu tarz sektörler. Şu an şu Safari şeklinde olanlar var ya. geçip hayvanları doğal ortamında. görebildiğin Hani Safari böyle araçlarla. falan geçebildiği ancak o tarz bu işin. bir ticaretini kabul edebilirim Aksi. takdirde yani o hayvanı kafese koyma. Fikri beni de çok rahatsız ediyor Çünkü.

Çünkü bakıyorsun hayvana Tamam şişko. bilmem ne Hani iyi beslenmiş Evet falan. ama hayvanın gözünde Can yok o kadar. mutsuz ki hani o kadar mutsuz ki o beni. de rahatsız ediyor Yani ben de şey. değilim pek Hayvanat parçası fikrine Ben. de çok şey değilim yani sonra Şuraya bir. Podcast masası. koyalım Çünkü böyle biz böyle Belli ki. biz paso şey yayını yapacağız artık. Sohbet Yayınları yapacağız Belli ki. Yani tamamen Depresyonda Evet. abi el PlayStation 4 oyn önce ald 15. saat oynadım rah ki başka seçeneğin. yoksa oynanır yani Muhtemelen başka. seçeneği yoksa Evet oynanır yani doğaya. alınmayacak bakım ihtiyacı olan. hayvanların olduğu parklar oluyor yurt. dışında onlar ideal Bence Onlara bakmak. lazım bahsettiğin şeyi ne bilmiyorum. tabii ki ama doğaya salınmaya hayvanın. alıp bakımının yapılması çok ayrı bir. konu 2 3 tane indi önerir misin.

Undertale. undertale undertale güzel celest güzel. bir platformer Eee Orient Devil of the. harika bir metroid V ya. ya an neydi lan an Oyunun ismi neydi ya. an. Bir saniye hard skime Bakacağım orada. görüntüleri kayıtlıydı an. an. an. an neydi lan oyunun ismini unuttum unt. değil anan da hiç değil anan hiç değil. değil Dur bir dakika bakacağım. uns uns uns güzel bir gene. şey Zelda tatlı. oyun tane saymış oldum. yani Hi bakmadım çok. ü oy parı kırarsınız. yapıp Turbo overkill oynayın Turbo. overkill de direkt chain Man oluyorsun. Çünkü hem Ayaklarında hem kollarında. testereler çıkıyor yani en sevdiğin sce. of Life seri nedir abi Lucky Star top 10. anime listemde var çünkü hocam eceb. ablaya mikrofon alsana var onun. mikrofonu Ya sadece Şeyde değil yoksa. var masasında mikrofon var onun yani. varı onu nasıl yapacağımızı bulamadık ya.

Geçen oyunda da Yankı o şeyi çözmemiz. lazım bizim aynı bilgisayara bağlamamız. lazım Evet tek bilgisayara bağlamamız. gerekiyor mikrofonu aslında yani o da. yapılabilir tek mikrofon yapılabilir. yani hani tek bilgisayara ik mikrofon. bağlayabilir sadece uzun bir şey almamız. lazım Micro USB kablo almamız lazım. sadece Ecem AB da gelse keşke konuşurken. yayına gelir bir görsek yüzünü oğlum. yayınlarda gösteriyor yüzünü Zaten siz. denk gelmemişsin geçen yayın. göstermiştim mesela yüzünü yani çok. rahatım bir. hakkında ne düşünüyorsun çok uzun yıllar. oldu izleyeli üniversitedeyim günde bir. bölüm zar zor izliyordum Çünkü ağır bir. seriyi gerçekten kendini atmosferine. kaptırıp gittiğin zaman çok güzel seri. oluyor ama öyle üst üste üst üste. izlenecek böyle çok akıcı bir anime. değil Muş işi E şu anda sopranos da.

Yaşadığım şey yani Arada bir açıyorum. bir bölüm izliyorum be çok güzel dizi. falan diyorum sonra bir ay mola. veriyorum mesela mishi aşağı yuk öyle. bir şey bir bölüm izliyorsun lan çok. iyiydi falan diyorsun ama iki bölüm üstü. izlesem olurum. resmen. Ah evet Hadi bu shot rulet oynayalım. bakalım nasıl bir. Oyunmuş bir yer sektörünün geleceği var. mı. sence sektörün geleceği var mı o. tartışılır teknolojinin daha gelişmeye. çok ihtiyacı olduğu kesin chain Man Sir. hoş geldin Teşekkür ederim resin için. Ben şu ışıkların yönünü bir değiştireyim. oyun güı. çocuk boyu aldığımı ve boyunun benden. kısa olduğunu da göstermiştim videoda. şimdiki Bayağı büyük şimdi kaç metre 2. bu5. mu İden fazladır. o ya şöyle düşün Elimizin uzandığı kadar. hani Elimizin uzanı daha da uzun Hatta. elimiz Tan şeyin tavanına ulaşmıyor yani. şu çünkü hani çok rahat ikiden bayağı.

Fazladır bakalım nasıl oynanıyormu bu. bıraksam çuk boy olacak y Hayır ben. o hatayı bir kere yaparım Sadece Orhun. yaptı onu orhun'un. suçu ucuzdan pahalısı yoktur. Kardeş benim bir kontrolüm yok şu an. diye tahmin ediyorum ama gene de. bir ha mouse'a kontrol ediyorum. karakteri. ok direkt başladık yani. Peki ondan bir şey olmaz be herhalde. Aynen dost Hadi bakalım Ok nasıl oynuyor. şimdi tamam. ok. Oha Tamam şimdi onun Turn skip mi yapmış. olduk Yani birazcık risk aldım ama ok. Tamam boştu Zaten zaten boştu bir dakika. boş Hayır. zaten hile ama. o bir dakika hile Ama zaten boş olduğunu. biliyordu. Geri zekalı mısın oğlum O risk alınır mı. lan mantıklı bir risk miydi Sence. yaptığın. şey 3 tane Live shot vardı 2 tane şey. vardı zaten yanlış mı görmüştüm alınacak. bir risk değildi yani Mal mıdır nedir. it. Tamam. kelepçe ne bu.

Tamam. OK. manş. ginin. Abe. shun. Deal ok ii ki skip yapmışız o zaman Aha. gene. bende Fu You. dealer OK. bir tane daha kelepçe güzel Başka ne bu. ENT Nasıl yani Ne işi bu. ne o neydi abi o gelen şey niye Tanrı. Next. Turn Ne yapayım lan Ateş edeyim. mi Ateş edeyim mi yani karşı tarafa Ateş. edeyim mi onu. soruyorum risk alalım. Hadi 50 şansımız var oh ye. yey ne ver. interesting Tamam vurulduk oh no. bayağı hayvan gibi boost. bastı. oke ne işe yarıyor. Acaba ne işe yarıyor. şimdi Live. runs ok. Bir dakika sen başlama. heck current Chamber göster. bakayım siyah Blank olan mıydı siyah. Blank olan. mıydı siyah Blank olandı değil. mi Live round kırmızı mıydı siyah mıydı. boş değil. mi. ok bunları kullanmanın bir cezası var mı. acaba böyle kafama göre kullanıyorum Ben. bunu. ama bir tane daha boş olma şansı var. Eğer boşsa bir sonraki eli indireceğim.

Ye. Ok y. oyun bu kadar değil değil mi şimdi bir. el dah kazaca oyun bitmeyecek. değil Eğer vurulursam direkt ölüyor. muyum Ne oluyor. oke O bayağı şey ok sadece bir tane. tamam. niye kullandın ki onu zaten boş olduğunu. biliyorsun abi zaten boş Diğer ikisi boş. zaten. o ok şimdi o iş çok karıştı. o Ok o zaman şöyle. başlıyoruz. oky bir tane daha boş. var sadece bir tane. Eyvah Oo iki tane şeyi. var İki tane bıçağı var İki tane. testeresi var. hemde mal mısın Ha boş Eyvah hepsi dolu. hepsi. Dolu Şu andan itibaren hepsi dolu. lan dolu geri zekalı dolu. biliyorsun Mal lan bu salak mısın. evladım dolu. ya birlikte saydık ya mermileri. öküz aptal ya. iki mermim daha var mıydı. acaba iki kere sıkacak kadar mermim var. mıydı. var. ok e dedim sana dolu. diye salak. ya tamam bitti mermiler yenisini doldur. hadi bir tane boş mu varmış O kadar öküz.

Dedim lan herife. boşmuş. ok Bana da bir Testere ver Artık. Allah'ın belası. neysee Bunlar da iş. görür. oke bir dün item var yani. üst üste ik Blank gelme şansı. ne ben bu riske girmem. Hacı bence çok fazla yok öyle bir şans. Çünkü varmış öyle bir şans. Niye onun iki tane testeresi var gene ya. iki tane testeresi İki tane de kelesi. var abi ne. Live mermi attın yani şey mermi attın. dışarı. bam. Oha Allah'ım bana da bir test ver ık. tık Space şunlardan birini ataydın bari. yer. kalmadı 4te. 2 istediğim kadar kullanabiliyor muyum. bunları. nice ok. oke bitti. mi İlk denemede mi. kazandım ilk denemede mi. kazandım Double or. Nothing Double or Nothing Nasıl. oynanıyor Double or Nothing nasıl. oynanıyor. O tekrar baş ilaçan direk 3 rtan baş Bir. dakika bir şeyler. değişti adam kayboldu. burada Ne değişti şimdi maske de biraz. değişti mi Bana mı öyle.

Geliyor animasyonları çok güzel. yapmışlar yavşaklar Çok tatlı görünüyor. oyunun görselliği. sana daha güzel itemlar verdim bana iki. tane gereksiz şey verdi Bir tane. basacağım hatta. sırf yani ger açmak için gereksiz şey. olsun diye i zaten blm ha bunu da aç. İkisi de Blank olsun da bir çat çat. gömeyim Hadi Tüh be canın şey gitti 50. şansım var. bütün şeyi kendim harcadım ha bütün. mermileri Ben. bitirdim ya verme Şu emı. 3E 3 gene. 50 ok. O ne lan O item il kez. görüyorum o neydi be y. Ey. geliyor İki defa mı sıkacak. Tamam bir kere daha sıkma hakkı var. zaten bir kere vuracak beni zaten o. şekilde şu an zaten şey kalmadı yani. Blank mermi kalmadı zaten şu. and blin hepsini harcadık galiba tüm. mermiler bitti ama değil mi yoksa bir. mermi daha var mı bir mermi daha varmış. ok. O ne. lan aha Bunlar ne. oğlum oky tek mermi 50 şans.

CH. ok eğer doğru. söylüyorsa doğru söylüyormuş. nice nice. nice tek mermi tek Mermi mi gideceğiz. oyun bayağı kolay lan ben daha kazık bir. şey beklemiştim. ha Yani ben daha kazık bir oyun. beklemiştim y çok basit aslında. oh oh oh Bu Ne. o tamam tamam sıkıntı. yok ya Mesela benim şu an kaybetme. şansım yok Bu ne işe. Yar Ya şu an her şekilde kazanacağım Ben. mantıklı Yağız Aslan hoş geldin Teşekkür. ederim Senin için al hatta bokunu. çıkaralım gerek yok da hadi bokunu. çıkarayım ya Her şekilde ben kazanacağım. yani. işte ilginçleştiriyor. ik el Garanti şu an benim İK tane hasar. vuracağım Garanti. Mesela bu bir Şimdi bir de kelepçe. kullanacağım gene bir bir verirse gene. kelepçe kullanacağım gene iki defa Ateş. edeceğim zaten. Aynen gene bir bir. verdi mantıklı Ali Şah hoş geldin. Teşekkür Edim de senin için. yani bende mi bir sıkıntı var yoksa oyun.

Cidden çok mu kolay. Oha şu anda bir birden çıktığımız için. birazcık ilginçleştiriyor. ok Hai fant zie pe. double ne oluyor. Double Tamam. yeter tamam sıkıntı yok dayı devam. iki Blank. ok second Blank. de ah. mantıklı hoş geldin Teşekkür ederim. Desteğin. için karşı tarafı oynatmıyorum farkında. mısınız karşı taraf oynayana kadar ben. zaten şarjörde bütün mermileri bitirmiş. oluyorum yani. Tamam doldu zaten gerek yok. geri nereden geldi 1038. ad bitti. ne kadar gidiyor bu böyle. bilmiyorum var mı yok mu yokmuş çok. büyük ihtimal onda olacak şimdi O beni. vuracak çok büyük. ihtimalle Allah Allah. Sen de vuracaksın beni. şimdi vuracaksın yani Blank kalmadı yani. vuracaksın mecburen vuracaksın. mantıklı gibi itemlar geldi ya. provokatör hoş geldin Teşekkür Edim. Desteğin. için 50. var Ben şansa inanmam Ben işimi. garantiye.

Alırım ben işimi garantiye alırım. bu Double Nothing sonsuz mod falan mı bu. 3 rounda bitirdikten sonra gene mi. Double diye soracak B sonsuza kadar. gidiyor mu bu. 4 Shell Live zaten 4 tane vardı. ilki boş. Eee ikinci dolu mu yoksa boş mu yani üst. üste iki tane mi şey var acaba. bir dol bir boş bir dol bir boş olduğuna. inanmak. istiyorum Eğer bu el boşsa gelecek el. bir kere vurulacağım üst üste ik kere. ben vururum Ondan. sonra ok bir kere vurulacağım Gerçi yok. Sonra şey değişecek zaten doğru bir kere. vuracak. beni son birere sonra şey değişecek. zaten üst üste iki tane boş denk. gelmiş Oğlum bu ne lan çok op olduk. gene tane boş bir tane tane. dolu. boş. para 110 herkes teşekkür Ed Sağ ol. teşekkür ederim sağ olasın. 110 mone. mone Tamam ilk Şin boş olduğunu çıkardık. bir geleceğe bir arayalım bakım ne. diyecek.

3 Shell. Blank Ben Ateş Ediyorum boşsa bile bir. sonraki şel zaten. Blank vur beni lan Bir dakika Umarım. kendine şey yapmaz bir dakika kendine. sıkarsa sıkıntı var Kendine sıkarsa el. ona geçer. şu konuda şanslıyım hala kendine sıkarsa. şey. Eyvah Anladım mı tur Black olduğunu aynı. ipucu Eyvah her şeyi kullandı lan herif. O bir de şeyi keserse bittim zaten. Eyvah kendine mi sıkacaksın. bir dakika boş zaten şu an boş değil. miydi 3ün şel. boştu 3 şel boştu. bir kere sıktın aramadan önce He. içindeki mermiye göre. söylüyor toplam mermi sayısına göre. değil yani sen aradığın zamanki mermiye. göre. söylüyor ok üzücü devam edebilirdim ama. baştan oynamam ben bunu. Oh baştan oynamam ben. bunu Yani bu böyle yani Tekrar baştan. baştan Oynayacak kadar eğlenceli değil. çünkü yani ufak tatlı bir oyundu oynadım. bitti gözüyle bakabilirim hani şey ne.

Işe yarıyor bilmiyorum. da yani. Ah PC'ye tıkladım PC'ye tıklayınca ne. oluyor lan PC'ye tıklayınca ne. oluyor. Oha PC'ye tıkla Allah'ım Tamam bir. dakika tekrar elgato açtıracak bana. durun PC'ye tıklayın. bekleyin skor tablosu. Bir. saniye ya. Check leaderboard Bu bir şey. miymiş sayori TR birinci. sırada oke. evrenin aşılmayan tablosu. Aynen hesab Var mı Hesabım Var ama. kullanmalı çok uzun yıllar. oldu Evet çok eğlencel konuşalım Ne. yapsak ya harbiden yeni Build yapsam. sıdan DLC için. dçç geliyor. ya oyunun kaç tane başarımı varmış lan. 16 tane başarım varmış Ben dördünü. kazanmışım it rains Medal Here Bronze. Gates Cas immediately in Double or. Nothing dou earning Double 140 k'ya. kadar çıkıyor Double and. Nothing ok ya orada kazansaydı zaten. 140k kazanmış olacaktım ok dou 10 Times. breakfast breakfast of. Champions Cash out over o Double or.

Nothing diye diye diye diye 1 milyona. kadar çıkabiliyorsun. dosun Kaybet kaç destek olayım 110 Yes. Teşekkür ederim efendim çok daha. kıymetli teşekkür ediyorum dou 100. üzerinde Kaybet ya bu böyle oynadıkça. oynamaya devam edeceğin bir şey kısac. sürekli oynamaya devam ediyorsun yani. sürekli oynuyorsun. Anladım Ok dde sıfırlanacak m Zaten. istatistikler Benim öyle bir şeyden. haberim yok benim bildiğim kadarıyla. sıfırlanma gibi durum olmayacaktı. yani şu ana kadar hiçbir Souls oyununda. sıfırlanma olmadı DLC çıktığı. zaman saçma olurum sıfırlansa herkes DLC. almayacak ki DLC satın niye sıfırlanıyor. yani mobil olması gerekiyor bence. mobilde kesin vardır bu oyun ya Zaten. yan başlayım sadece dc'nin çıkmasını. bekleyeyim mi bekle ya se Seo gelir mi. Seo yapsak mı ya Bir ara harbiden tek. oturuşta se Oğlum ben oyunu oynamı çok.

Uz zaman tek oturuşta bitirebilecek. miyim ki ya. en son 2019'da tek bitirebiliyor. çıkınca sıdan baş yoks çıkmadan önce kas. Ben ne yapsam acaba ya. karakterim hoş geldin. Teşekkür indireyim. bari Ufaktan bir göz atayım bir ara yani. yim. ki. tekrardan ya bir karakter yapacağım. sıfırdan ya da elimdeki karakterleri bir. elden geçirmem gerekecek ki Ne yapacağım. bilmiyorum şimdi DLC oynayacaksan gene. full strength bir karakterle oynamam. lazım ilk oynayışım da çünkü o acıyı. Çekmem gerekiyor önce bir o işkenceyi. Çekmem gerekiyor hani böyle süper havalı. büyüler bilmem neler falan filan değil. de ilk oyun işte böyle Sadece bir kılıç. Ulan Kılıç sadece Kılıç Hani öyle ol. gerekiyor Yani dc'nin progresi farklı. olacak di Benim bildiğim öyle bir şey. yok. ya unga bua yok ya i tane işte dev Kılıç. gene zıplayarak kılıçla vurma.

Yani di Sence ana oyunu etkiler mi Nasıl. etkileyebilir ki takım elbise Giyecek mi. gen yok DS için takım elbise giyiyoruz. Efendim yoksa Savaşçı mı oynanır Sen. Hangisinden daha çok keyif alıyorsan. onunla oynanır ama ilk kez oynayan bir. insana Benim tavsiyem full savaşçı. oynamaktan yanadır ilk kez oynadığın. zaman Bence savaşçıyla oynamak daha. güzel bir deneyim yaşatıyor büyücü. olduğun zaman bazı kısımlar Normalde. daha uğraştırıcı daha keyifli olan bazı. kısımları Es geçebilirsin yani tadını. çıkaramayan sekiro başlar mıyız Hocam. şimdi hazır boşuz sekiro Şu an tek. oturuşta bitiremeyiz şu an seu ki yüklü. değil zaten bilgisayarda ilk kez s. oynacak olsam ne oynamadım Dark Souls 1. masaüstü niye riş destek oy ve hakaret. davası açıyorum öncesi batman'i batman'. Çok sıkıldım bugün bilgisar başında. uyuklu oldum biraz uyandım ve gene o.

Şeyi gördüm Hani aı Batman wallpaper. gördüm gene ve şey oldum Böyle bir başka. bir şey bulayım ya dedim bayağı bir. dolandım hoşuma giden hiçbir şey. bulamadım Sonra baktım bir tane Fate. Zero şeyi buldum wallpaper buldum saber. ve B karşı karşı bunu. koyayım hocam kaç kişi toplamış speed. run bekleriz herhangi Boss ya da Dark. Souls 3 Dancer speed run Dancer speedrun. Dancer benim hala Dark Souls 3'teki en. çok başımı ağrıtan şey Yani. düşman gidip Black guardın elleriyle mi. oynasak Black guardın ellerin ne. olduğunu bilmiyorum Elder mi Kaç defa. bitirmiştin. Elder 45 herhalde öyle bir şey olsa. gerek bence oan İntikam vakti. geldi Hallettik abi yani daha kaç defa. İnceğiz şu pcde ona göre çoğundan. birisini oynayalım. bugün PC'de ne yüklü şu. an bers Ghost of New hala yüklü ymş ben. bunu sileyim Ben bunu. oynamam bot rulet zaten yüklü diyor bot.

Rulet de siliyorum bir daha oynamam ben. bu oyunu Tamam ufak tatlı bir oyun. oynadık bitti güldük eğlendik yeter. Dragons Dogma 2 Siliyorum ben bunu Artık. oynamam incelemesine çıkardığım. göre yük. durun gündür falan oynuyorum 14 saat. oynamışım daha devam edeceğim dah baya. gider yani Of stey yeni geld dah me yi. geld onlar b. il problemi var Nasıl geçer yani O. bilgisayarda olan bir problem değildir. Ring oyundan oyuna değişiklik gösteren. bir şeydir Han o bilgisayarla olacak bir. şey değil ama Black yulan ablanın. kolyesini aldığımız kişi kares. pişiriyordu onun silahı. hop abi hangi Build en iyisi Sence vall. ben oynadığımda benim için en havalı. Build ve en kullanışlı Build Hani. gerçekten oyunu çok e moda çeviren Blood. Samur buyd yani Blood gibi Damage. vuruyordu üzerine bir kanama manama. yaptırıyordum yıkıyordu ortalığı ama.

Sonra bayağı nerflendi diye biliyorum. ciddi nerflendi diye biliyorum o verez. hoş geldin Teşekkür ederim Desteğin için. eşek kadınlar ne zaman kurulacak onu. Ecem'e devrede ya Ecem halleder onu Eşek. kadar kadınlar şey yapar yani o. da. sekiro. sekiro Durun bir seiryu indirmeye. çalışayım ne kadar sürede inecek. bakalım en iyisi k karakter Evet ben de. en iyisinin karma karakteri olduğunu. düşünüyorum Ne Vegas şu ana kadar. oynadığın süreye kadar beğendim mi Valla. şu ana kadar oynadığım süreyle. mekanikler Rezalet Ötesi grafikler 2010. oyunu olmasına rağmen 2004'ten kalma. gibi seslendirme çok komik Çünkü. karakterlerin 90'ı Yuri lovel. seslendirmiş brother of steel'in lideri. de Yuri lovel brother Of steel'in İşte. şeyi de bilim insanı da Yuri lent. içerideki askerler de eur lent falan. Oyunun başında sizinle ilk karşılaşan.

Kişide eur lent falan herkes eural. seslendirmiş ve çok kulağıma batmaya. başladı bir sürek sonra. eee senaryo şu anda güzel gidiyor rpg. yönü iyi gibi yaptığınız şeylerin. sonuçlarına şu anda en azından. sonuçlarını görecekmiş gibi duruyor rpg. kısmında benim merak ettiğim şey Hani. insanlar İşte bu bir yer betes rpgler. daha iyi daha rpg gibi falan filan. diyorlar ya şu an betest rpgler arasında. gördüğüm fark oyunun daha zor olması. daha az kaynak veriyor daha kolay. ölüyorsun. Eee bazı şeyler daha Hani kriptik ve. tesad daha bariz der çünkü ama arka. plana baktığımız zaman şu an için. kalitelerinde rpg anlamında rpg kalitesi. anlamında arka planda Şu an için çok. büyük bir fark görmüyorum aşırı büyük. bir fark görmüyorum yani rpg yönü queste. verebildiğin yön questler ne kadar. farklı şekillerde oynayabildiği yaptığın.

Diyalog seçimlerine göre nasıl değiştiği. falan fallout 4'le karşılaşmıyor fallout. 4'ün diyalog şeyi rezaleti sistemi Çünkü. ben bunu şu an starfield falan. karşılaştır Hadi ya o anlamda şu anda. aşağı yukarı aynılar ileride ne kadar. değişik göstereceğini merak ediyorum. Vegas'ta filtresi yok mu Evet var. çok rez. görünüyor starfield araçlar ekleniyormu. açık Dünya bile değil uzay oyunu ama. araba geliyor yani çünkü gezegenlerde. Boş boş geziyorsun yani en azından. gezegenlerde arabayla gezebilirim bari. Yani abi oyun. 56.000 saatten sonra açılıyordu Neden. saldırmıyor şu anda Oyundan keyif. alıyorum Orada oyunu beğendim Ben şu. anda Oyundan keyif alıyorum sadece. betest rpgler ile arasındaki herkesin. bahsettiği farkı görebilmiş değilim o. farkı görmeyi bekliyorum Hani obsidian. rpgs Çünkü obsidian yaptı o yüzden çok.

Daha iyi BTS rpg isi gibi değil o falan. filan diyorlar Ben betest rpgler de bir. yere kadar seven bir insanım starfield. da rpg yönünü seviyorum Rahmi Taran hoş. geldin Teşekkür Edim de sim fallout 4'ün. de rpg yönü bir yere kadar seviyordum. yani E şu anda rpg yönü anlamında bets. rpgler çok büyük farkı var gibi. gözükmedi ileride bakacağız duruma Mon. hoş geldin Teşekkür ediyorum Sağ olasun. 5 kişiye abone g teşekkür Ed Efendim Sağ. olun hocam 10 dolara 2 Dark Souls 3. dlc'si mi yoksa Ring City em Agent mı. çok ama hileli soru ben buna cevap. vermek istemiyorum. mantıklı Ahmet y hoş geldin. Teşekkür bırakması iyi mi oldu yoksa. kötü mü oldu diye uzun zamandır. düşünüyorum. dost. vall balate 3'e bakarak iyi olduğunu. söyleyebiliriz oyun İlk başları fazla. etkil son bayı Etkili olmayacak Tamam. oaman devamı bekliyorum gi yılda yeni.

Tanıştım Çünkü daha hikayede ana. görevden çok az ilerledim Çünkü ana. görev çok az yaptım New vegas'a geldim. New vegas'tan beni şey Öner dediler işte. burada bu faction git o faction arla bir. tanış istiyorsan dedi oyun Ben de. brother of Steel seçtim oraya gittim Bir. an önce Power Armor mı alayım da hani. rahat gezeyim biraz falan filan diye. brother of Steel faction yapıyorum şu. anda daha başındayım Ama. hani. Ah olmamış Ne olmuş iyi olmamış mı Allah. can dost merhaba nikah yayın yapacak mıs. 11 Mayıs 10 g g benim için çok anlamlı. olur seviliyorsun yok abi nikahta yayın. yapma gibi derdim yok yani nikahta zaten. bir sürü derdim olacak video üzerine. yayınla uğraşamam O gün mümkün değil. öyle bir. şey hiç burrito yedin mi illaki. yemişimdir ama. Efe Ard hhan 5 kişi abone etmiş teşekkür. ederiz efim sağ olun n neden mod.

Kuruyorsun oyunların ilk kez oynadığım. zaman modda oynamayı tercih etmiyorum. genelde Hani orijinal deneyime yakın. şekilde ilerlemeyi tercih Edi Vegas mod. kurdum ama şey bir mod değil hani oyunu. değiştiren mod değil oyunun Sadece çok. fazla teknik sıkıntısı olduğunu. biliyorum oyunu PC'de düzgün bir şekilde. oynayabilmek için yani herhangi bir. teknik sıkıntıyla Bilmem neyle. uğraşmamak eee şey pat kurdum Aslında. mod değil de bug Fix kurdum öyle. söyleyeyim bug Fix modu kurdum yani. oyunun çökmesini Ne bileyim işte salak. salak yerlerde salak salak bugla bilmem. nelerle yok tetiklenme görevler duvarın. içinde takılı kalmalar falan filan gibi. şeyleri engelleyen bir mod kurdum sadece. ben genelde ilk kez oynadığım zaman bir. oyunu olabildiğince en Vanilla versiyonu. oynamak istiyorum çünkü austrian painter.

Teşekkür ederiz efendim Sağ olun. desteğiniz için. g yayın dışı mı oynayacaksın Evet çünkü. yayında oyund bitirdim zaten sırf. görüntü almak için yayında bir daha. insanları oyuna maruz bırakmak. istemiyorum dinlemiyorum brito beleş. vermemiş miy brito ne. lan brito di oyun mu var Ben bayağı. yediğimiz buran bahsediyoruz sanmıştım. mantıklı Teşek sa. hocam retro konsepti özelik yeni video. gelecek mi gelecek GTA 3'te başlıyoruz. işte. retrodan GTA 3'le başlayacağız tekrar şu. Final Fantasy 7i bir ayim Ben ondan. sonra GTA 3'ten devam meksikan yemek. bronun ne olduğunu biliyorum sadece. insanlar brito Epic bedee vermemiş miydi. falan filan diyorlar Hani brito diye. oyun mu var diye soruyorum brito nasıl. bir yemek olduğunu biliyorum. yoksa F7 Nerede kaldı oğlum durun lan. daha Dragons Dogma la şeyi yani Steller. blade' çıkarıldı Daha bir hafta.

Olmadı daha ff7 bayağı sürer Yani. gelmesi Epic burrito dağıtı abi Nasıl. ya like Dragon 11 dolara düşmüş ya 11. dolar az para değil Ama iyi olmuş. düşmesi MR house'u nasıl. buldum MR House deyince benim aklım. nereye gitti Biliyor musun House mdy. gitti ne alakası dotor house' gitti Ne. alaka bilmiyorum MR House diye böyle. durdum fat Vegas bahsettiğini şu Anladım. dah MR hla bir kere karşılaştım yani. karakteri hakkında çok da fazla yorum. yapmamı sağlayacak bir bilgim yok şu. anda sadece Ömer çalak hoş geldin. Teşekkür ederim desin için biraz İçten. pazarlıklı hani kendi derdinin peşinde. en ufak bir sakatlık çıkarsa bizi çok. rahatlıkla satabilecek bir herif şu anda. Yani benim güvenebileceğim biri değil. kesinlikle seçim geldiği zaman MR taraf. tutacağımı sanmıyorum pek Şu an için. hani kendi tarafımı tutmayı düşünüyorum.

Şu and da gerekirse vegas'ın Kralı ben. olurum kafas bakalım Çünkü öyle Hani. Sevdiğim ve desteklemek istediğim bir. taraf yok şu anda. Vegas interaktif film olarak en sevdiğin. oyun nedir ne önerirsin en sevdiğim ama. en iyisi olduğunu düşündüğüm oyun. detro Yani benim en sevdiğim kişisel. olarak benim en sevdiğim çünkü hikes çok. hitap ediyor Ama harbiden en iyi. interaktif film oyunu ne diye sorarsan. detroit yani. o o harbiden Yani onun harbiden. seçenekleri çok geniş Çünkü ve harbiden. değişiyor oyun harbiden değişiyor yani. kimin iyi kimin kötü olduğuna bile sen. karar veriyorsun yani finalde hangi iki. karakter bir araya gelip dövüşecek hangi. iki karakter ya da aynı iki karakter ya. da birlik olup şey mi Diğerlerine karşı. mı savaşacaklar Yoksa işte şu mu şöyle. mi olacak bu kötü bu iyi mi olacak falan. bütün bün rolleri istediğin gibi.

Ayarlayabiliyorsunuz. interaktif Film. konusunda fat diliniz fat dizisini. izledim dizisini konuştuk geçen haftaki. yayınlarda ben be tosa bayılıyorum en. interaktif oyun Beyond soulun interaktiv. itesi çok sınırlı bir abi yani o quantic. Dream oyunları içerisindeki en kötüsü. kötü bir oyun olduğu anlamına gelmiyor. ben de seviyorum beu çok severek oynadım. zamanında eee. ama bir interaktif film olarak en lineer. O hani en sonucunu değiştiremediğin en. basit yapıdaki en dümdüz ilerleyen oyun. o oynanış etkiliyor mu hikayeyi. detroitte heav r'de etkiliyordu oynanış. derken neyi. kastediyorsun ya Quick zamanında. yapamamak kastettiğin oynanış diye evet. etkiliyor karakterler öle biliyorlar. çünkü. tekrar tekrar oynanacak kadar eğlenceli. değil bence özellikle kda Çok sıkıldım. Hatta öldürttü sırf oynamak için onu. yapan bayağı bir insan tanıyorum kda.

Sıkılan Bilmiyorum detroit ya genel. olarak aslında quantic dreamin hiçbir. oyunu tekrar tekrar oynanacak kadar. eğlenceli değil bence de. e detroit oynanabilirlik yeniden. oynanabilirlik ana en yüksek oyun Bence. gene diğerlerine göre çünkü en fazla. sahneyi barındıran oyun zamanda en fazla. yeni sahne barındıran oyun yani en fazla. şeyi barındıran varyasyonu barındıran. oyun şunun yerine Şurada şöyle yapsaydım. ne olurdu diyorsun Harbiden başka bir. şey. oluyor hayatsız birine ne tavsiye. verebilirsin çim okuyan doğaya çık gibi. tavsiyeler hariç hayatını gömeceğim. başka bir oyun bul Fight var bir de onu. bitiremedim ya. o ona başladık bitiremedik değil mi Biz. yayında o neydi lan öyle O ne garip bir. oyun oğlum lan. zaman için çok etkileyicidir eminim Ama. şu an hiç çekilecek çilesi Yok lan ne. garip oyundu o. ya iyiydi Bence güzeldi ama tutuşuna.

Bakıyordu Android kfe giderken Bey Kebap. mı lahmacun arası Adana kebap mı. lahmacun arası Adana kebabı galiba Bir. kere ya yedim ya yemedim Emin değim bir. kere yedim hoş güzel yenir yani Ama ben. çok biber seven bir adam değilim. lahmacunda da biber Oluyor bayağı bolca. ve yani çok keyif al O yüzden her. zaman açıkçası beyti beyti ya bir sarma. beyti kebap olacak üzerine domates. sosunu dökeceksin üzerine biraz da kaşar. rende kaşar böyle onu fırına. atacaksın o kaşar eriyecek onu. çıkaracağın tabağa dizeceğim böyle belki. üzerine azcık böyle bir Antep fıstığı. hemen şöyle bir şey yapacaksın yeşil. altın şöle ortaya güzel süzme yoğurt. Ah şimdi yemek yedim be beyti için her. zaman midemde yer var tamam mı sarma. beyti için midemde her zaman. var sarma beyti her zaman yiyebilirim ne. kadar Tok olduğumun hiçbir önemi yok.

Sarma beyti olacaktı. şimdi daha dün yedim beti Vallahi. güzeldi ben yemiyorum bayağı yiyemedim. sarma beytinde Bayağıdır Yiyemedim ya. oğlum şehreminde oturduğum zaman orada. bir tane beycim vardı bak beycim Direkt. Hani adam adamların restoranı ne iş. yapıyor bilmiyorum Ben beyti söylüyordum. oradan on da şans eseri bir gün eve. gelen bir arkadaş yemek sepetinde bir. kere denk getirdi oradan sipariş verdi. ben de aç değildim o gün oradan sipariş. verdi Tamam mı lan geldi beyte o kadar. güzel çıktı ki çocuk yiyemedi çok. fazlaydı o zaman da Ev bayağı kalabalık. 34 kişiyiz Yani siz de yer misiniz falan. dedi abi dedim ben çok çok takımsal. yemeyeceğim falan ya dedi çok iyi bak. Bir tane al falan Neyse aldık birer tanı. lan de çok güzelmiş Burası neresi burası. falan ertesi gün sipariş vereceğiz yok. çıkmıyor hiçbir şekilde yani yemek.

Sepetinden kalkmış mekan bir şekilde. çocuğu aradım dedim Dün hani restorandan. geliyoruz diye sana telefon etmişlerdi. bana oranın numarasını ver oradan. numarayı aldım kaydettim Ondan sonra. dönem dönem sürekli arayıp direkt oradan. sipariş veriyordum falan filan böyle bir. 23 yıl boyunca. oradan bayağı bol beyti. yedim kaşarlı üstü bilmem ne falan Gelen. arkadaşlara falan da onu ısmarlıyım. Orhun geliyordu eve iki tane beyti. söylüyorduk bazen bir buç söylüyorduk. kaşarlı böyle bir gömüyordu. ama yedikten sonra böyle falan diye. gidiyorduk İkimiz de böyle tuka. basa gece gece beni niye acıktırıyor. lan şimdi yedin şimdi neyin acık Bey ama. Nikahtan önce bir tane hakkım var Söyle. yok işte öyle yapan yok şehremine mi. gideyim beyti yemeye. git. Oha. git bağlayan yok. Seni arkadaşlar acıktırma yayınına Hoş. geldiniz Hadi gelin beyti resimlerine.

Bakalım Durun bakayım bir saniye benim. istediğim beyti bulabilecek miyiz şimdi. asıl soru o beyti dünyanın en güzel. yemekleri Ya bak beyti pideli köfte. tamam mı bunlar dünyanın en güzel. yemekleri bak. Şimdi bunlar değil bunlar hiç. değil bunlar değil işte tamam Bunlar da. güzel bunlar da yenir ama ama. abi bunu tepsiye diziyorlar tamam mı Bak. mesela bunda kaşar var ama bu Ok değil. bu çok az abi bunu tepsiye dizecek tamam. mı Böyle Aynı bu şekilde böyle yan bir. şekilde tepsiye diziyan üzerine Boca. ediyorsun kaşarı full boşaltı musun. direkt üzerine sonra fırına atıyorsun o. kaşar eriyor üzerine bildiğin katman. oluyor üzerine bir tabaka oluyor Anladın. mı Bak şuna yakın bak şu ok şuna yakın. Bu arada domates var iğrenç ama. yani katman. olacak yenge bir erkek için sevdiği. yemek her şeydir Gece 35 fark etmez ya.

Ya Teşekkür ediyorum Sağ olasın arada. desteklendiği bilmek de. güzel ya mantıklı mantıklı Tabii Kaan. Erol hoş geldin Teşekkür ederim Des çok. kötü bakıyor şu an Çok korktum çok kötü. bakıyor sırıma yayından kaç dakika önce. yemek yedin Bana bir söyler misin. bir Çünkü yemeğimi bitirdim kap. yayını başlattım direkt yani Bak Hah. böyle bir şey bu da bu da fena değil bak. bundak kaşar Bundaki kaşar çok güzel bak. çok şeyinde tadında tam üzerinde. istediğim gibi bir katman olmuş işte bu. neresi lan burası İstanbul kapçısı. Neredesiniz siz. ya buraya getiriyorum paket servisleri. var Bakırköy deymiş kaçsa parasa. veriyorum Bakırköy'den buraya. git açıklar mı acaba Bir saniye menü. şimdi bir dakika Özel İstanbul Sas. terbiyeli Oh Yok lan bunların hiçbiri. değil beyti beyti döner değil. kebap kebap. kebap beyti nereye gitti Heh burada İşte.

Bu işte bu üzerinde kaşarı bilmem nesi. sine kaşar atsak fırın donmaz mı ne anl. öyle gelmesi lazım Onun hazır böyle. paketi açacaksın yiyeceksin mis gibi. üzerine kaşar atacaksın da bir daha. fırın atacaksın da onu Oh o fırınla. beraber Onun dışındaki yufka dah da şey. olacak sertleşecek bu sefer böyle. yumuşaklığı. kalmayacak gülçimen Aspava. beyti gülçimen Aspava. beyti ASP ne olduğunu geçen öğrendim. anılan. zaten fena değil Aspava bir Ankara. kültürüyle. demiş Mela bu yeni mi Ramazan menüsü 2. 44 Bunların hepsi kaç yılından kalma bu. Allah aşkına 2024 Oturup ağlayacağım. çünkü 2018 ok tamam şimdi anlam kazandı. şimdi anlam kazandı. yani 2024'te 44 liraya o menüyü. veriyorlarsa zaten direkt Ankara'ya. taşınalım Madem ne yapıyoruz İstanbul'a. Manyak mıyız. biz. Evet Niye. yemim hiç fark. etmez bak bir de pideli köfte bir de.

Pideli köfte yayım pideli köftenin. böylesi bak böyle sosu olacak Tamam mı. bol olacak şöyle sadece bandırılmış. çıkarılmış gibi olmayacak bu mesela çok. az Bun Ben pideli köfte demem sosu. olacak çünkü bu da çok. az böyle olacak sos Hani bu da biraz Bir. tık fazla yalan söylemeyeceğim Bu kadar. yüzmesine gerek yok da gene. güzel en sevdiğim. yemek beyte ve pideli köfte aşkım. ikisini de aynı oranda. seviyorum kumpir. mi oldum. ben bir saniye Beklemedim bak yani bir. saniye Beklemedim ünü biz bu konce. imiz de yaptık sen bana en sevdiğin. yemeği sordun ben sana gene pideli köf. dedim Oha ben Peki Benimki ne biliyor. musun dedin Ne dedim kumpir dedin tamam. o zaman birbirimize bir araya yapalım. dedik Ne sen bana pideli köfte yaptın Ne. ben sana kumpir. yaptım götümüzü Kaldırıp bir şeyler. yapabildiğimiz dönemde gelecek.

Hayırlısıyla yemek yapmaktan çok. üşeniyoruz Ya yok şey yapamam bugün. hakkını veremem bugün bana sağ olsun. yemek yaptı yemek sepetine sipariş. vermiştik bir buçuk saat getirmediler 1. Mayısa dolayı Muhtemelen Ben dedim. yayına giremeyeceğim herhalde Ben yayına. giremeyeceğim duyunca Ecem hemen. harekete geçiyor ben yayına gireyim. diyor ü bitiyor çünkü böyle Hayır. acıktın Çünkü. acıktın. kötü öyle dedil Lama ben sana hemen. yemek azayım Yeter ki yayına. girdin hen koşturdu yayına girdim hocam. Malatya'da bir dükkan vardı yeni. açılmıştı her sene bir tane alırdım tadı. bir sene gitmez damdan 2 senedir. gitmiyorum çok özledim pideli köfte mi. beyti mi. abi ne olur dur artık. di Oğlum çok acıktım ya Çok acıktım ya. Bana Yazık diim Ben de yiyemiyorum ben. ne yiyemiyorum açık olan varsa söyle. bence seninle Alak erişilecek konulardan.

Biri sorulan sorulara çok uzun cevap. verm bir süre sonra bayıyor aynı şeyi. konuşmak. Olabilir olabilir Ben her zaman farkında. olmuyorum Neyle alakalı Ne kadar konuşt. mesela beyti konusu niye bu kadar uzadı. değil mi Yarım saattir beyti konuşuyoruz. değil mi. doğru doğru yani beyti nereden başladı. nasıl buraya geldi mesele hiç bilmiyorum. GPS Man Lords var deneyecek misin Man. lordu sürekli duyuyorum Man lord'un türü. ne abi M and Blade tarzı bir oyun. değilse eğer bakabilirim Çünkü M Blade. hiç bana göre. değil Bir bakayım bir trailer mailer. varsa 2 saniye bakayım hemen ne tür bir. oyun olduğuna. rts mi bu. oyun gs'den farkı ne peki mesela niye bu. kadar ses getirdi. çünkü yani her sene bir sürü artist. çıkıyor Total War bilmem neler falan. bunun mesela farkı. ne buna bakarak anlama şansım yok o. yüzden soruyorum Bu arada Hani fragmanı.

Ileri Arsan görmezsin falan demeyeyim. Ben artist hiç oynayan bir adam değilim. O yüzden dinleyerek anlama şansım yok. iniyor iniyor Ben 5 dakika yayını. kapatacağım. zaten. gi savaşlar bireb miem bir. birebir girebiliyorsun ya savaşlara. ondan dolayı. söylüyorum pidi köfte ve beytinin. yanında bir de kaşarli gözleme var o. kaşarli gözlemeyi Ben bu saatten sonra. bir daha bulamam ya o geçti o 20 yıllık. hikaye o artık bir daha. olmaz. benim fasülye. Nas çok lez bir tanem Çok güzel kaç saat. kaç saat pişirdin onu uğraştın o. kadar Evet bütün bir gün uğraştın o t. fasulyeyle çok güzeldi bmi ya gidiyor. geliyoruz Evet en son galiba pes edip. aldık değil mi Biz on Yani olmayacak. artık daha fazla bana kal. yani böyle güzel yemekler varken. insanlar eşek gibi yağlama övüyor bak. yağlamayı mer ediyorum hiç yemedim bir. bir gün böyle bir masterchef izlerken.

Galiba orada görmüştüm yağlamayı gece. gece çok canım çekmişti hala yiyemedim. yani bahsettiğin şey Kayseri cıvıklısı. bilmiyorum Kayseri cıvıklısı ne onu da. bilmiyorum ki bizim ona bir isim vardı. neydi. Kayseri Şit mi Kayseri cıvıklısı Kayseri. cıvıklısı bayağı şeye benziyor vallaha. aynı şey yani etli ekmeğe benziyor. Konya'nın etli ekmeğine benziyor ya. böyle arada lavaş gibi bir şey var hamur. üzerine işte böyle. şey kuşbaşı et gibi bu Yok normal böyle. senin seveceğin gibi Annem Bizimkiler. yapar. KS var mı yağlamayı açım bu yağlama tam. bizim şet üzerine yoğurt dökülüyor. Biz ben sen birlikteyken gösterdim Ya. sana ne zamanda nerede Annem efsane. bizim Anneannem şey Köken. bir rica etsek söyl biliyorsun Tamam ben. Kayın validem le konuşurum Sever o beni. o yapar bana Ben isterim O zaman bir de. şey neydi senin Bursa'dan getirdiğin.

Ekmek olan. ama canık cantık mıydı o cantık mıydı o. ya cantık mıydı yok bu değil etli olan. değil ekmek olan direkt içi böyle şeyli. bir ekmek getirdin Sen cevizli miydi o. ekmek cevizli ya haş haşlı ya cevizli. cevizli ve ekmek miydi ya cevizli ya. Bursa Evet bu ya bu nasıl güzel bir şey. ya bu nasıl güzel bir şey. ya Ben bundan çok istiyorum ya Bu çok. güzeldi alanlardan. is Harbiden ne olur. ya getirsinler Lütfen yani bu inanılmaz. lezzetli bir şey bu nedir ya Şunun. güzelliğine bak Aa nere diyor Hiç K. vermedik nereli ol Aynen hiç Bursalı. olduğu Hiç belli olmadı değil mi bu. inanılmaz cevizli lokum lokum Aynen. lokum deniyor çok lezzetli bir şey bu ya. Öldüm bittim ben buna var ya Geçen sefer. dıştan böyle baktım pek Benlik bir şey. değil falan dedim hani çok tatlı matlı. görünüyordu Çünkü Lan bir ısırık aldım.

Ondan sonra iptalim zaten Yani onlar. gidiyorlar geliyorlar hala bundan. sürekli böyle habire bundan yiyorum. bütün ekmeği yedim tek başıma yani çok. güzeldi bu ya. oy istiyorum İstiyorum. Selamlar Bursalıyız hareket Dost Yeter. ciğerimizi. söktün ama çok güzel ya çok güzel. yani şu an karısına mesajlar vermeye. çalışıyor bana bunlardan yap diye. diyor Bursa g geliriz en kötü Ben bunun. için Bursa'ya giderim Arkadaşlar bir. buçuk saat yol lan buradan ne var. atlarım otobüse giderim Bursa'dan Hemen. oradan bir yerde iner fırından alır. gelirim Yani cantık da güzeldi ama ben. buna bayılmıştım Bu çok güzeldi şey de. güzeldi öbür tahinli olan da çok güzeldi. o neydi tahinli Neydi onun. ismi tahın mı tahanlı deniyormuş tfa. tahın Hani tahinl de işte laçkalaşmış. tahanlı o kadar ismi sadece tahanlı mı. ha tahanlı istiyorum çörek bir şey falan.

Hiçb şey yok tahın sadece şey içinde. tahin var içinde o da güzeldi o da. güzeldi ama mesela onun bana çok fazla. geliyor tahın birazcık üstten alıyorum. taze yemediğin için taze yesen Sıcacık. böyle yumuşacık böyle Of o Çünkü. bekledikçe yağlanır Hani tahin Normalde. nasıl yağ üzerine çıkar onu tazeyken. yiyeceksin yenge İskender nereden. giyelim Bursa'da arkadaşlar Bursa'da. Şimdi en ünlü iskenderci Bursa'da en. ünlü iskenderci Uludağ iskenderci size. iyi bir haberim var ama İstanbul'da. olanlar için Uludağ iskender cinin. İstanbul'da bir şubesi varmış. Ataşehir'de Biz de şans isi denk. geldik Uludağ iskender Uludağ kebapçısı. diye aratın Ataşehir şubesi diye gidin. yerinde yiyin sadece İskender var burada. başka hiçbir şey yok Sadece İskender var. patates Aynen patates kızartması. alabiliyorsun işte yoğurt salata falan.

Var mıydı. B galiba yok. Eee fiyatlar kol gibi onu söyleyeyim Bir. porsiyon 500 L falan yanlış. hatırlamıyorsam Bursa E ama cidden çok. lezzetli çok çok lezzetli gidin yerinde. yiyin Ataşehir'de var Bursa'dan gelen et. yani her gün taze ge çok lezzetli abi. Ataşehir Bursa Kebapçısı sadece tek bir. şubesi var Şu an İstanbul'da dediğim. gibi fiyatlar felaket kazık ama şiddete. tavsiye. ederim yani süt helvası Ben Bursalı. olarak hiç yemedim süt helvası ne ya ya. Bursa'ya Bursa'da da çok yani tek bir. yören değil tabii de Bursa'da çok vardır. biliyorum ama hiç yiyemedim yani bizde. genelde hep baklava falan yapılır işte. gittiğimiz zamanlarda. falan süt elası. Yemen dost lokasyonunu ver sana el. yapımı yemek getirek el yapımı yemek ne. ama şim bamya getireceksin işime yaramaz. yani. getireceğini şey ne olur bilmemiz lazım.

Hadi iyi geceler dostlar bir dah Gaming. etkinliğini sabırsızlıkla beklemediğiniz. İyi günler teşekkür ederiz efendim bir. dahaki etkinlik ne zamanın bilmiyorum. ki ben de bilmiyorum gerçek Yakında bir. etkinlik yok galiba sarma ayran yoğurt. sar mı sevmiyorum ya hocam Ramazan. yapalım yayınlar iftara kadar iyi gider. Çok iyi fikir. ya harika fikir Yani direkt olarak. cehennemlik olmak istiyorsak harika. fikir yani akş k K darım Gerçi ben de. oruç tutarım ne olacak karşılıkla birb. Kaf yeriz. ble diye böyle hani unga bunga diye. esus korktu bir motor geçti sokaktan da. esus Bayağı korktu sarma sevmeyene insan. denmez İskender 1867 mişti Onu. bilmiyorum sonraki etkinlikte yemek. hızları olacak mı senin için. getiririz Dürüm içtiğim beyan çorb. unutamıyorum İzmit'te muadilini henüz. bulamadım Beyran çorbası neydi. ya hani içtiğime Eminim ya da en azından.

Ismini çok iyi bildiğime eminim Ha yok. benim içeceğim bir çoraba değil bu zaten. çok fazla et var bunda göresi neresi. e bakayım Gaziantep Gaziantep Aynen şey. bu Water bir sokak yapmışlar gaz Aynen. Dark hoş geldin Teşekkür gitmiştik ya. Oraya aynen beyen çorbası Aynen şey oh. kuzu gerdandan yapılıyormuş Annem bana. içirmeye. çalış 8 su bardağı et suyu Oh üzerine. bir de yok benik bir çorba Değilmiş. zaten ben yiyemezmi şim buu bu kadar. fazla et tüketemiyorum. Çünkü biraz önce İskender'den. beti işte yok Efendim pideli köft. bahsettikten sonra bu kadar fazla et. tüketemiyorum par tüketemiyorum. arkadaşlar yani parç tüketemiyorum. sadece kıymadan yapılan ürünleri. Normalde tükete ya da işte döner gibi. çok çok çok çok ince kesildiği zaman. yani ağzıma böyle şey gibi geldiği zaman. bile şey. yapamıyorum. bire. Japonya conv.

Yedim yine fakir yine Fak o güzel deymiş. comin stor larda çok güzel çiz burgerler. var ucuz 100 yen 200 yen alıyorsun ısı. veriyorlar 5 tane al Ondan 1000. yen manyak gibi ye burada yediğin. McDonald dan Daha lezzetli conven. Store'daki hazır böyle hemen. Mikrodalgaya atıp 10 saniyede ısıtıp. veriyorlar sana çok da güzel yani Ben. sade convenience Store'da yiyemediğimiz. onları yiyeceğim bu sefer de gittiğimde. ya da otomat dükkanlar var var sadece. gördün mü onları hazır yemek yeni full. otomat böyle giriyorsun dükkanın içinde. hiç insan misan yok Sadece otomat. makineler var bir de mikr dalga var. mesela ya da işte ne bileyim sıcak su. şeyleri falan var otomattan alıyorsun. hazır yemeği atıyorsun oraya mikrodalga. ısıtıyor ya da ne bileyim işte Ramen. aldıysan hemen sıcak suyu alı koyuyorsun. falan filan böyle full otomasyon yani.

Hiç insanın olmadığı dükkanlar var böyle. bir şey bulmayı düşünüyorum Bir hafta. boyunca oradan yerim niye bana Suşi. falan mı yedirmeyi düşünüyorsun ya ne. bileyim yani gitsen mesela yani ne. bileyim yenir değişik bir şey. ya uzak doğ yemekleri bana göre. değil o da et yemiyor ki sen yiyebiliyor. muydun Suşi falan seviyor. muydun Yani pek ya balığı da o kadar. koka taze yemek istiyorum mesela taze. yedim mi balık kokmuyor Muş Ben daha o. şeye erişemedim. O yüzden bir gün Japonya da Kore'ye. falan gidersem böyle taze olan bir. yerden denemek istiyorum En azından taze. su ya belki sen de ama senin o. e şey ne denir. ona texture değil mi dokuyu demiyor. musunu diyorsun seni. rahat ols dokusundan bitiyor aynen. Neyse bunu gidersek. düşünürüz o çok spesifik balıklar için. geçerli. H evlilik inceleme gelir mi Hayırlısı be.

Travma mı oldu parça et üçken Hiç. bilmiyorum ya o parça ette olan. sıkıntımı Gerçekten bilmiyorum ki Ben. küçükken Köfte falan da yiyemez diim Bu. arada köfteye de alışmak için çok. uğraşmam. gerekti ya Bayağı uğraşmam gerek döner. de yiyemedim mesela köfte yemeye. başladım bir 10 yıl sonra döner yemeye. başlayabildik. parça parça gelişti Belki bir 15 yıl. sonra bir gün parça et yiyebileceğim. günlerde gelir Şu an hala yiyemiyorum ki. çok denedim Geçen sefer de en son bizde. yemek yerken Ann. Evet inatlaştık ama çok güzel çok güzel. bak bu et hiç ağza gelmiyor Çok güzel. yumuşacık falan filan diye veriyorlar. ağzıma atıyorum böyle gözümden yaş. gelecek böyle Çünkü çiğnerken gıcır. gıcır sesini duyuyorum Ağzımın içinde. böyle ısıca gıcırt diye ses geliyor yani. gözümde şur yaş geldi böyle yerken hani. böyle. Deus ama aile yemeği.

Hani hani hanımın aile yemeği Bir de. hani benim tanıdığım kimse yok Yani. herkes hanımın tarafından Hani onların. önünde çaktırmamak için böyle Ben. diyorum Hayatım yemek istemiyorsan yeme. diyorum ama utanma Bel Sen şey sonra. kenara ayırdım bir süre sonra baktım. olacak gibi değil artık çünkü midem. falan çok kötü. oldu e söyledim ama onu gene de koymaya. devam et yok yoro yoro di Hani ben parç. et yemiyorum dedikçe böyle doldurdu. böyle. önüme sucuk Sucuğa bayılırım Sucuğa. bayılırım sucukla hiçb problemim. yok diyette olduğum için. yiyemiyos da yiyebilirim. Aslında bugün bokunu çıkardık çünkü yani. ne yedik. ki kahvaltımızı burada anlatmayayım ben. doğru y Şimdi düşündüm şey V yani. kahvaltıyı anlatım şey vardı falan ya. kahvaltımızı burada anlatmayayım bence. ya neyse efendim Teşekkür ediyorum Sağ. olun gene gider yani giderayak dünyanın.

Yemek muhabbetini yaptık bir beyti yazdı. biri oradan bir başladı muhabbet. nerelere geldi. Eee Ben 10 gün sonra. evleniyorum her yayında geri sayım. yapıyor Evet 10 gün sonra evleniyorum o. 10 gün sonra. evleniyorum nasıl oluyor ya nasıl oluyor. bir yıl önce K düşür nasıl oluyor 10 yıl. 10 gıl sonra nasıl evleniyorum. Ben hazır. mısın bilmem kıyafetin hazır ayakkabın. hazır Tamam damatlığım hazır ayakkabım. hazır ev hazır büyük. oranda Sen hazır. mısın kalabalığın önüne çıkıp. yani o gün gelmeyecekmiş gibi. hissediyorum galiba o gün geldiği zaman. ne olacak bilmiyorum şu an. mantıklı ama şu an düşününce Stres. oldum Nasıl gideceğiz kim nasıl Evet. diyeceğiz bizi kim alacak. içeri çok çok stres. Ya. bilmiyorum insanlar gereksiz şekilde. alkışlayacak çıkacağız herkesin önüne. hiçbir şey yapmadığımız halde. alkışlanıyor olacağız falan bir şey de.

Yapmıyoruz niye alışıyorsunuz falan. olacağım ben böyle rahatsız hissedeceğim. kendimi evleniyoruz işte ne yapmıyoruz. Tamam da niye evleniyoruz diye. alkışlıyorlar alkışlaması kimse bizi Ben. sevmiyorum. alkışlanıyor Onu. Alkışı sanki beklentileri var gibi. hissediyorum akadları zaman o bekl. yerine getiremeyecek mii gibi Sanki. oraya çıkı stand up yapmak zorundaymış. gibi geliyor hani hoş geldiniz falan. diye böyle nikahımıza hoş geldiniz Madem. geldiniz Madem alkış diyorsunuz O zaman. benim sizi. eğlendirmek zaten sen orada sakat. çıkt takı Takacak mısın takacağım takma. takacağım canım Evet bana niye. söyle düğüne Biz davet miyiz tam altın. takarım takmıyorsun. takmıyorsun Efendim şahidim Anıl Yani en. uzun süredir tanıdığım insan Sonuçta. çocukluk arkadaşım yani o yüzden şahidim. Tabii ki. Anıl. Omo lan acaba benim alkış fobim Annan mı.

geliyor lan hidak anno evangelion bana. yaptıklarından mı geliyor acaba Şerefsiz. hidak anno. ya o Alkışla benim kaderimi herif. yani mahvetti beni ya o Gerçekten ne. korkunç bir finalde Oğlum o ya dragoon. hoş geldin Teşekkür ediyorum Sen de. yayınımız son şeyi oldun Hadi ben kaçtım. Arkadaşlar biz gideceğiz biz daha late. night Devil izleyecek. mişiz Haydi Haydi herkese i geiler cuma. akşamı görüşürüz haydi bakalım

All Devices iOS Android Chromecast