ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 KUMAR BAĞIMLILIĞI ATV HABERDEYİZ


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet arkadaşlar herkese Selamünaleyküm. ben Yunus Kaya bildiğiniz üzere. geçtiğimiz haftalarda Atv Haber ekibi. Benimle iletişime geçerek sanal kumar. bağımlılığı hakkında röportaj yapmak. istedi haberi yayınladılar YouTube'dan. tekrarını full versiyonunu şu anda. sizlere. izletecek dosyamızda ik sayfayı açacağız. bu akşam yasa dışı sitelerin. kurbanlarının nasıl büyük bir bataklığa. çektiğini anlatmıştık Peki sistem nasıl. işliyor başta kazanç vadeden Hatta. kazandıran bir sistem var sonrasıysa. sadece kaybetmek üzerine. kuruldu arkadaşlar ufak bir araya girdim. lütfen sonuna kadar izleyin. e aldığım habere göre yarın bir haber. daha yayınlanacak O da yayınlanırsa. sizlerle paylaşacağım devam. edelim bir insan para dağıtmak için. dükkan açar mı Aslında bu soru kumar. batağın bütün felsefesini anlatıyor. sistem ilk başta kazandırıyor Daha sonra.

Da hiçbir şekilde kazanç sağlamıyor ve. insanları süründürüyor ancak kurulan. sistem öyle içine çekiyor ki batağa. düşenler elinde ne var ne yok. kaptırmadan kurtulamıyor Sanal kumar. batağına düştüm inanılmaz derecede. kayıplar artmaya başladı yapmış olduğum. Ticaret vardı ortaklığım bitirmek. zorunda kaldım TKİ Arkadaşlar gördüğünüz. kişi bendim yani biliyorsunuz ben bunu. videolarımda her zaman söylüyorum. söylemekten de çekinmeyecek ne yazık ki. geçmişte yaptığım Ticaret vardı ve kumar. batanda olduğum için E ortaklığım. bitirmek durumunda kaldım Çünkü stokta. ürün kalmıyor artık sattığın ürünleri. kumara basıyorsun ve artık ortaklarından. ürün istiyorsun borç borç borç bu. şekilde katlanarak bir çıkmaza vardım ve. ortaklığım bitirmek zorunda kaldım onu. da şeffaf bir şekilde haberde söyledim. videolarımda da söylüyorum zaten devam.

Edelim kumarhane işletmeciliği yasak Bu. yüzden kumar aza sanal Siteler ve. oyunlarla dönüyor yurt dışından. panelleri satın alıyorlar yurt dışındaki. kumar barlarından ve Türkiye'de bunu. yasa dışı bir şekilde oynatıyorlar. 100.000 karşılığında. minimum burada tamamen bir sisteme karşı. Yani bir yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Yapay Zeka sizi belli bir noktaya kadar. getiriyor yani diğer bir ifadeyle. kazandırıyor artık kazanmamız gereken. noktadan sonra yani var olan parayı. çekmeye çok yaklaştığınız noktada Artık. yavaş yavaş kayıplar yaşanmaya başlıyor. kolay para kazanma vaadiyle oyuncuları. ağına çeken Algoritma bir havuz sistemi. sayesinde başta kazandırıyor sonra da. elinde ne var ne yoksa alıyor bir havuz. sistemi olduğunu düşünün ve bu havuz. sistemini istedikleri zaman sıfırlayıp. resetleyebilirim. yapabiliyorlar arkadaşlar burada araya.

Gireceğim ben kendilerine de zaten. söyledim izleyicilerin anlayabileceği. dilden kısaca orada o şekilde. algoritmayı geçmek istedim kitabı da çok. çok daha detaylı bir şekilde bu. pragmatic Play koordinatörün. anlattıkları olsun keza aynı şekilde. benim bütün bilgilerimi kitaba Ben. aktardım kumarın yapay zekası bütün. gerçekleri ve nasıl kurtulabileceğiniz. dair kitapta adım adım çok daha detaylı. şekilde öğreneceksiniz Eee söz konusu. ulusal bir kanal olunca bazı yerlere. kadar konuşabiliyoruz ne yazık ki Eee. kitabı okuduğunuzda zaten çok çok daha. detaylı bir şekilde bilgilenmiş. olacaksınız devam edelim. ufak ufak ödemeler yapıyor sonra yüksek. alıyor. hepsini tehlike sadece oyunlardan ibaret. değil Öyle bir sistem kurulmuş ki. kişiler Türkiye'de yasal olmayan kumarı. oynamak için yurt dışındaki gerçek kazin.

Olara uzaktan bağlanabiliyor ve böylece. oturdukları yerden bilgisayar başında. kumar oynayabiliyor hepsi burada VIP. üyeler insanların IP adreslerine kadar. görüyorlar yapay Zek bilgisayar. sistemleri ilerle ne de diğer canlı. kasino oyunlarında hiçbir şekilde kazanç. sağlamalarını sağlıyorlar başta şanslı. olduğunuzu düşünseniz de gün sonunda hep. kasa kazanıyor 30.000 T yüklemişim. siteye 180.000 yapmışım o parayı o. parayı mesela ben alamadım direkt. engellediler. kar şikayet edebilir Türkiye'de. oynuyorsa zaten oynayan kişi zaten cezay. Nasıl olsa bir cezası olmadığı için. adamlar parayı da. ödemiyorlar Evet arkadaşlar haber bu. şekildeydi YouTube'dan ATV Ana Haber 9. Kasım tekrar yazarsanız Eğer haberi. Sizler de. izleyebilirsiniz yarın yeni bir haber. daha yayınlayacağını söylediler Aslında. röportajım benim onlarla bir 1015.

dakika sürdü Şu anlık sadece bu kısmını. yayınlamışlar hayatımı insanları bu. illetten kurtarmak için adadım an içtim. diyebilirim Ben bütün gerçekleri YouTube. olsun Instagram olsun bu platformlarda. konuşmaya devam edeceğim Eee ve ben bu. yola girerken bir insanın bile olsun. hayatını değiştirirsem ne mutlu bana. diye girdiğim bu yolda şu an yüzlerce. insana ulaşarak hem videolarımda. binlerce insana ulaşıp hem de kitabımla. yüzlerce insana ulaşıp onlara kumarı. bıraktırdı için kendimle ve bütün. takipçilerimle gurur duyuyorum Hepiniz. iyi ki varsınız Hepinizi çok seviyorum. ve durum ne olursa olsun asla ama asla. umudunuzu kaybetmeyin görüşmek üzere. Allah'a emanet vesselam

All Devices iOS Android Chromecast