ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Kumarın Arkasındaki Teknoloji Tuzağı: Yapay Zeka. Hala Kazanabileceğini Düşünüyorsan İzle!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet arkadaşlar merhaba Bugün sizlerle. kumar teknolojisinin arka planın dan. bahsedeceğim Bu yola çıkarken size. önemli bilgiler vermeyi öğrendiğim ve. benim bu yoldan çıkaran bilgileri. paylaşmayı Umarım her türlü gerçeğini. anlatmayı kendime bir misyon belirledim. bunu da size nasihat ve drama yaparak. değil arkadaşlar bilimsel gerçeklerle. yapmayı hedefliyor yani size kalkıp. numara bırak Yoksa böyle olur Şöyle. oğlum var oynarsan sonra kötü işte. kiranı verdim şunu verdim Olmadı bir. daha yapma Şudur budur demeyeceğim. arkadaşlar Çünkü bunlar nasihattır ve. sürekli kendini yenileyen video vardır. açıkçası Ben bu tarz videolar yapmak. istemiyorum kanalı takip eden sayısı. hala yeterli değil normalde hiç. milyondan fazla yaşlı yasadışı bahis. oynayan var ülkemizde ama maalesef. Google'a tuvalette şu kadar para kazanır.

Kazandım şu kadar dakikada bu. bu video arasanız o videolar onbinler. yüzbinler izleniyor maalesef bırakmayı. hedefleyen Bizler 20003000 göremiyoruz. biraz üzüyor tabi Burada da açıkçası. herkese görev düşüyor lütfen kanala. arkadaşlara Afiye edelim Bu videoları. izlemelerini sağlayalım sonuç itibariyle. Bu paralar bizim milli servetimiz bu. insanlar da bizim vatandaşımız. Arkadaşlar hayırlı bir iş yapmak. istiyorsak bu videoları Gerçekten bu. insanlara ulaştırmanız gerekiyor Ayrıca. siz de daha yeni videolarda denk gelip. izliyorsanız lütfen kanala abone olun. Her video birer cerrahidir arkadaşlar. gelelim konumuza her masasına bilgisayar. başına ya da telefon başına mor oynamak. için geçtiğinizde bir şeyi unutuyorsunuz. karşınızdaki sistemi yenebileceğini. zannediyorsunuz büyük bir hata. yapıyorsunuz var Tamamen bir program ve.

Yapay. bu ve sizin bu sistemden para çıkarmamız. asla mümkün değil Peki yapay zeka nedir. en basit ifadeyle görevleri yerine. getirmek için insan zekasını bakın. buraya iyi dinleyin insan zekasını. taklit eden ve topladıkları bilgilere. göre kendisini iyileştirebilir en. sistemler veya makinalar anlamına. geliyor yani her bilgi ile kendini. güncelleyen yani eski topladığı. bilgilerle pişirip yenilikler üreten. Bilişim harikası bir sistemdir. arkadaşlar son zamanlarda çok yaygın. kullanılmaya başlandı Yapay Zeka öyle. bir ilerledi ki kimi zaman artık yapalım. bile komutlarını değiştiremeyeceği. durumlar gözlemeye başlar yapay zekaya. örnek verecek olursak atıyorum Google'da. kışlık ayakkabı diğer attınız ve birkaç. siteyi ziyaret ettikten sonra çıktınız. sonra herhangi bir siteye girdiğinizde. karşınıza Google reklam olarak.

Bu çıkması bir yapay Zehra zeka ürünüdür. Google sizi tanımaz ama Ne yaptığınızı. Yapay Zeka sayesinde iyi biliyor. otomatik Bank asistanları da bir Yapay. Zeka sistemi ile çalışmaktadır size. cevap veriyor ve sizin her kelimeniz de. yeni cümleler üretebiliyor lareau. sistemlerine lerde insanların yerini. alabilecek kapasiteye gelebilecekleri. düşünülüyor Yapay Zeka çok filme de konu. olmuş bir hadisedir Hani bazı filmler. vardır ya bir robot üretilir Ama daha. sonra o robotu üreten bile durduramaz ve. robotlar Dünyayı ele geçirir klasik. Amerikan filmleri İşte bu tarz ürünler. yapay zekanın en iyi tarif eden. filmlerinden Diril kötü yapay zekanın ne. olduğunu anladıysak gelelim konuyla. alakasını insanlar kumara oturduklarında. kafalarında tek bir gerçek vardır. maalesef kesin kazanacağım durtusu Yani. öyle bir oturursun kig.

Ben hiçbir şey gelmez kazanma ihtimalin. her zaman önceliklidir kaybetme. ihtimalini bilirsin ama çok önemlisiniz. gerçek hayatta bir mücadeleye. girildiğinde rakibine bir bakarsın ve. ona göre mücadeleye girmeye karar. verirsin atıyorum Fox bilmeyen biri. dünya şampiyonu boksörler mücadele. edemez arkadaşlar çok cesaretli olması. bir şey ifade etmez çünkü teknik dövüş. donanımı yoktur bu adam Sonuç olarak. temiz bir dayak yerine oturur Kumarda da. hep kazanacağım diye para koyduğum. sistem dünyada üretenin bile müdahale. edemediği bir Bilişim mucizedir olan. Yapay Zeka dır rulette dönen topun. nereye düşeceğinden tutunda Blackjack. Bakara Toker gibi kartla oynanan. oyunlara kadar hepsi Yapay Zeka. teknolojisinden faydalanıyor arkadaşlar. ben onu Neden mi anlatıyorum on kere. siyah geldi diye 11. de kırmızıya. düşecek inancı var ya işte bu yapay.

Zekanın senin düş seni düşürdüğü. tuzaktır senin gibi Herkes bu oyunda 11.. turda kırmızıya Düşecek diye beklerken. Yapay Zeka algoritmaları en çok paranın. kırmızıda olduğunu algılayarak topu. siyah bir noktaya düşürüyor Çünkü o. sistem sana değil patronuna para. kazandırmaya programlanmış ve Bu. doğrultuda seçeneklerini en karlısı. hangisi ise topluluğuna bırakacak Sen. son saniye bilir bahsini yapsan o en. olası az kazandıracak sayıyı saliseler. içinde bakın saniye edemiyorum saliseler. içinde belirleyip topu oraya düşürüyor. diyeceksiniz ki Nasıl oluyor da top tam. isabet siyah bir nokta duruyor ya da. rakamlıdır Yapay Zeka bir donanımdır. arkadaşlar nasıl ki telefonunu. Bu saatte ne vurduğumuzda o saatte. çalması normal s Bu olayda bu kadar. hatasız ve normaldir gelelim Kağıt. oyunlarına bunların en popüleri poker.

Blackjack bakarak bilgisayar ve. telefondaki Masalar canlı gibi görünen. her şey aslında size gösterilen. tarafıdır bu tarz Kağıt oyunlarında İşi. şansa bıraksalar emin olun Hepsi bakar o. Grup yerlerin okutmak için üzerinden. geçtiği O kırmızı lazerle alan yok mu. siz zannediyorsunuz ya kağıdı okumak. için geçiyor orada tam tersi Yapay Zeka. saliseler içinde Kağıt geçerken gelmesi. gereken sayı veya rengi bölümdeyim. kağıda çeviriyor Bunu neden söylüyorum. 100 de 50 kazanma şansım varsa ve bu. kaybetme şansı ile aynı iken bütün. girenler belli bir süre sonra kaybedip. çıkıyor Teknik olarak Bunun tek bir. açıklaması var O da bu olayı tamamen ve. bu zeka müdahalesi var gelelim can yakan. siboplara bazen kazandırır şansı. kendinize yararsınız bazen kaybettirir. ve en tehlikeli durumun içine sokar en. büyük tehlikesi yüz kere bonus vermedi.

Bir sonrakine kesin Bonus verecek. mantığı dırara bitmişse oyun bile. kapatmadan başka bir ekrandan para. yüklenip oyna geri dönüyor ve bonus ne. kadar gecikirse sizden o kadar para. kazanıyor onu gecikmesi bu sefer gelecek. inancıyla Spin başına verdiğiniz Paranın. da artmasına sebep oluyor atıyorum 5. liralık çeviriyor duysanız olmayan yüzen. Gelmediyse ya bu sefer kesin gelecek bu. kadar gelmedim oluşuyor ve 10 lira 20. lira basarak daha fazla para. kaybetmenize sebep veriyor Bu bir kısır. döngü ve sirkülasyon arkadaşlar Yapay. Zeka sizin oynayış tarzımız dan nasıl. bir Psikolojinin içinde olduğumuzu çok. iyi biliyor yine diğer bir oyun ise İlk. birkaç oyunda bir ö. ne oluyor ve daha sonra uzun bir süre. verdiği parayı üstüne de ana paranızı. alarak sizi tekrar para yatırmaya. yönlendiriyorsunuz daha önce bir ödül.

Aldığınız için bugün bu meret veriyor. mantığıyla sürekli para yatırıyorsunuz. iki Bonus yan yana düşürerek de. heyecanınızı tazeliyor ve ki nasıl. kazanıyoruz Yani şöyle düşünün cama. birkaç kez yen bırakın onu yiyen Kuşlar. sürekli camın etrafında gezenler her yem. konuştuğunuzda saatine kadar bilir ve. gelirler mutlaka bir hafta yön verme. yine kuş gelir ne böcek hep alırsa Bu. sistemler sizden inanın size faydaları. dokunur Neden mi yani hiç alamazsanız. bir süre sonra zaten dopamin istediğini. alamadığı için numara karşı bir. intolerans geliştirir Yapay Zeka bunun. farkında bilerek ve mecburi bir şekilde. size ikramiye dağıtıyor zaten Bu. sistemler yüzde yetmiş. da yüzde 30 oynana dağıtılıyor diye. söyleniyor ama ben bunun genelde yüz E90. kasa yüzde on oynana dağıtıldı. inancındayım mecburi verdiği durumlar.

Ise şu şekilde oluyor atıyorum yüz kişi. var Masada ve 80 kişi kırmızıya basmış. kalan 15 kişiliği yeşile yani sıfıra. basmış E5 kişide siyaha basmış bu. durumda siz olsanız kime verirsiniz. Tabii ki beş kişiyle siyahtaki insanlara. ödül verirsiniz Çünkü 3 ihtimali birine. mutlaka vermek zorundasınız oyun böyle. kurulmuş bu durumda Yapay Zeka dediğim. gibi en karlı olan siyaha düşer mecbur. olarak O kişilere vermek zorunda kalır. yani Yapay Zeka olasılık ve takip. sistemiyle çalışır Sonuç olarak Yapay. Zeka genele bakar sana ya da ah şahsına. Ahmet'e Mehmed'e bu adam bu kadar. kaybetmiş Buna bugün verelim Yazıktır. Günahtır o cevap atmış sönmüş her. oy vermiş dibe girmiş gibi düşüncesi. yoktur yapay zekanın duygusu da yoktur. arkadaşlar o yüzden bilgisayara bakarken. kızmayın ama niye gelmedi ah niye yana. düşmedi Ah Niye olmadı bu olmadı demeyin.

Kendinizi bitirmekten başka hiçbir şey. aramıyor bu Sen uzun süredir. oynamıyorsun diye sana para kazandırmaz. Yapay Zeka O anki pozisyonda Eğer kârını. yani Yüzde doksanlık Yarını almışsa. yüzde onluk Atım kısmına geçer ve O ana. denk gelirsen Bugün şanslıyım ya der ve. devam edersin sabaha karşı da tekrar. aynı senaryo ile karşı karşıya kalırsın. Ayrıca garip bir şekilde herkes. sistemden bira çıkarıyor yani internet. yavaşlıyor slow takılıyor dönerken Hani. veya bir şey oluyor bir takılma. gerçekleşiyor ve Sen zannediyorsun ki. oyna birşey oldu kesin şak What. yapacağım Halbuki alakası yok orada bir. internet bağlantı sorunu var web. ve yapay zekayı etkilemez Niye mi yapay. zekayı öyle Mükemmel hazırladılar ki. uçakların bir motor bozulduğunda diğer. yedek motor devreye girmesi gibi bir şey. yani herhangi bir sistemsel sorun da.

yapay zekanın da yedek kodları mevcuttur. sisteminde Bu da yapay zekanın arıza. verme ihtimali uçak kazası ile eşit hale. getiriyor arkadaşlar kumar Bir yapay. zekalı ve bugün 3D yazıcılarla organ. üreten Ya bildiğimiz canlı organları. üreten bir teknoloji bir sistem Sizce. yanılır mı Ya da Sizce size para. kazandırır mı bir daha düşünün kumar. oynamayı Umar pişmanlıktır Hepinize iyi. günler

All Devices iOS Android Chromecast