ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Kuantum Programlamaya Giriş | Qubit Nedir? | Qiskit Dersleri - 1


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet hadi Merhaba arkadaşlar ben bir şey. alacağım Bugün sizlerle birlikte kaldım. kalplerinde başlayacağız aldım komple. için kodlarımızı yazarken kes. kullanacağız ama bundan önce bilmeniz. gereken 12 altın competing hakkında. bilgi Anton Kompozit nedir Rafik komple. küpten nasıl ayrılır vesaire diye küçük. giriş yapacağım kodları yazarken hiçbir. şey bilmediğiniz de arka yasak bir. müddet de anlamanızı ve bir şeyler. biliyorsunuz da bunları başlayalım. bilgisayarlarda pratik bilgiler. kullanılır irmik Bir bilgisayarın. verdiği kaydetme ve ve lisanslı için. kullandığı emdıkten saklama birimi. diyebiliriz Mısır bırakacağım. ba 11 ders Normal yani bir bit sıfır ya. bir olur yani bir bilgisayarın en küçük. kayıt biriminde Kaydettiğiniz şey için. iki olasılığının 01 çekim bitti bir. marka da mesela bilgisayarla bilgisayara.

Harfini insan rastgele sallıyorum 00 01. 00 farkında bir peyniri kola ite Baykal. lar oluşan balıklara olarak kaydetmiş. olabilir ve yani bunları bilgisayar bu. şekilde bilgisayarın anladığı şey anladı. değil ve güllerden oluşan bayileri. toplandı Lakin kombinlerinde olayı bir. tık değişiyor ile sıfırdı birlerine. şöyle göstereyim Barbie dan farklı. olarak bağlantım bitlere şu bitkiler. Yani buraya kadar devre normal servise. hazır şöyle bir. iki tarafındaki her değeri alabilir. nasıl Neden neden Hani normal bitkiler. bunu yapamıyor Kenan tombikler bunu. yapabiliyor nam bahsedelim biraz trafik. bitler Hani bir transistörün açılıp. kapanması gibi şeylerden 0 ve 1 liram. varken voltaj zaman ilik ve birilerini. alırken bu ipleri bu bilgileri. bilgisayarın tanıması için bilgisayarın. büyükleri verirken bu tarz şeyler.

Dışında atom veya foton Emrah çeşit çok. daha fazla şey kullanabilirler pozisyonu. olan Her nesneyi kuantum olarak. kullanabiliriz diyebilirim neredeyse. Evet şu şekil işliyor Bu bir atom ve. elektron ondan bahsetmek bir o konuda. birlikte fırıncı sitede olabilir Bir. sıfırıncı site 0instagram şu da. O bizim elektron için ikincisi çektiniz. olsun elektron eski pantolon mekan. inanca sıfırdır birbirlerine bilirdi. Kuantum mekaniği sayesinde biliyoruz ki. Elektron 0da ve bir de olma olasılıkları. var ve aradaki herhangi bir yerde de. olabilir yüzde sıfır olasılıkla 0506 Bir. de olabilirim bu çok büyük bir şey değil. hani izleyelim olasılıkla buradadır. yüzde seksen olasılıkla buradadır. vesaire vesaire ağzında bir mantıkla net. olarak doğru Doğru olmayabilir dediğim. her şey ben dekontu mekaniğinin babası. değilim kanun Komple hepsini yenisini.

Birlikte ediyorum Sadece mantığımızı. oturması için oldukları bunları böyle. olduğu için az önceki dediğim mantıktan. dolayı elektron mu bir kubit olarak. kullandığımızda kullanırsak direkt. olarak 101 vermek yerine. bu şehirden oluşan ve sıfırlayabilirim. arasında bir altındaki için bir çıktı. verebilir bit verebilen bir ve sıfır. yerine aradaki Her Şey Olabilir bu. genelde bunları böyle kullanmıyoruz ama. Nikon bittin Counter normal bir ve. sıfırken aldım bitleri bu şekilde. diyebiliriz ve bir dahil Neyse geçen. oyunları genel olarak anladığını. varsayıyorum Normal Şimdi gelelim. birazcık planlıyorsanız bunların. tuniklerin nasıl gösterildiğini şimdi. ilk başta şöyle bir 10 hatırlardı bu. hafta içi farklı Düşünmen için. söylemiştim üç boyutlu şöyle bir Pop. gibi bir şeyimiz olsun kuantum. de burada şöyle de olabilir antipina.

Pindown halinde aynı düşünürseniz normal. altındaki yine giriş derslerini. aldıysanız veya Hani elektron spinach. Hali pindown Hali A bu arada ki Herhangi. bir hal ve olabilir En elektron çok. elektronik yukarı doğru da olabilir. aşağı doğru da olabilir ve yarım veya. herhangi bir şekilde de olabilir Biz. Ölçüm yaparken Lakin Bizim normal. büyüklerimiz sadece 10 olabiliyordu Biz. şimdi sadece anlatacağız için çok. mantığına girmek istemiyorum altından da. çırpalım öyle alacak kadar zaten Sadece. bizim şirkette kullanacağımız nota. ışınlardan bahsedeceğim Eğer ki bitirmek. yukarı doğru sen filmin yukarı doğru sen. nasılsın. en iyi kabul ediyoruz aşağıda bir yani. bina halini aldı toplantım bitti mi zina. haline yap zeytini da haldeyse yaşında. bir olarak gösterilir suga serdiğimiz. not eşin şunun içine herhangi bir ay O.

Anki kan tombik imizin zeytinin. yazdığımızda Buket not eşit oluyor ve. kek nokta için aslında iki ton kompleks. sektör iki boyutlu bir vektör görüntü. nasıl iki boyutlu bir ekrana sahip değil. Neden bahsediyoruz şekil bir anlatım. yapabilirim için olsun yine gelirim iki. boyutlu vektör dedik. o santim bitirin seti için buraya benim. daha diş respin Ah ah lasek bizim. seçtiğimiz herhangi bir ev kuantum. street'e şöyle bir Rektörü temsil eder. ve buna da cetvel #no taşında şekil. ifade edebiliriz biraz sıfırdan biraz. birden olacaktır Peki bu seti nasıl. ifade ediyoruz bir vektör Mısır'ın. Mısır'daki haline 0da ki halini MP3. olduğu yerdeki hali Down haliyle Down. halindeki en pinti kadını. birleştirdiğimizde şu şekilde yaparsak. ve şuraya Alfa üreye Evet edersek bu. kıssayı catmasi. ama kısayı Alfa çarpı bina haline artık.

Veda çarpıp bin Down hane olarak. gösterebiliriz buradaki alfabeta pin. abla spidan dalma yayınlanan putların. yani büyüklüklerinin Cup sayılıdır Real. alabilirler de amma velakin bu ikisinin. altta kere artık ve her zaman için. eşittir bir çok kötü Kusura bakmayın. geldi birer ve daha güzel yazarım bir. ama Alpha kartı da karıştır bir yazıyor. burada da bir almak zorundadır Buna bir. geometrik olarak galakside çıkartıyorum. bunu Normalde şimdi ikisinin nerelerin. toplamı bir olmak zorunda çünkü. o karıştıracak Evet alakalı isterim e&c. bulmamız aramıştır iş O yüzden ikisinin. toplamı bir etmek zorunda ve Aslında çok. fazla kullanacağımız bir terimden daha. bahsedeceğim bunu Bak bunları söyledim. yani aşırı kulağı havalı gelen namazında. Hiç sadece havalı bir müzik havalı bir. Se Bıra kıramadım varsayıyorum anladım.

Bir şey varsa yorumlarda. belirtebilirsiniz işimiz var. süperpozisyon nedir Binatlı Bilmem. hallerinde iner kombinasyonları Bırak bu. bir mesela buradaki kısa pantolon. bitkinin 61 süperpozisyon halde hiçbir. anlamı yok sadece o. ve onların da bir ve sarı halinin. pozisyonu diyoruz ve bunlara iki boyutlu. Doktorlar dik vektörleri nasıl mantık. halini göstereceğim izlediğiniz Bir. aldıysanız biliyorsunuzdur elbet lakin. burada kısa için bir daha yapalım not. yaşındaki Say eşittir bire Alp çarpı. Mısır artı Beta çarpıp bir o değişiktir. bir Alpha bat şekilde Pek olumlu. kbiriktir oldu tek kalınlığı biri. Matriks olarak gösterebiliyor uzkent. yaşındaki halimize bak şu ana kadar. bilmemiz gereken şeyler bunlar bundan. sonra Peki biz Complete Ne yapıyorsun. bunları böyle gösteriyoruz okey. o altın kompleksindeki yaptığımız şeyler.

Nelere Tamam tekabül ediyor En azından. emzik halinde şimdi Gizem kuantum. completing de yanarak temel olarak. yaptığımız şeyler renkleri değiştirmek. Manipüle etmek bu ediyoruz ki oradan bu. istekleri kendi işimi iş yerimize. yapacağız şekilde kullanabiliriz rec0. veya bir olmasında öğrenmek bizim. işimize yaramıyor Bu normal normal abi. bunların süperpozisyon hallerinden. yararlanarak bunları Manipüle ediyoruz. ve ona göre oradan çıkan şeylere göre. kullanıyoruz Manipüle etmek için de. korktum gençlerini kullanırız kal. kapılarına ilk temel bir geyikten. bahsedeceğim direkt nakliye git maket. Matriks gösterimde ilk olarak. gösterirler söylenir ne zaman. o yönden Damla şaşılacak gibi olan seti. birebir olan 80 bunun gibi işler. eğlendim sizi eden eğitimi döndüren bir. geyikle Matriks göstermiş şekildedir. 01110 bizim iskeletimizin maddi olarak.

Gösterebilir ve biraz önce 720 bina pek. de ilk uygulanırsa dedik atlayalım Ah. halimizin rektör olarak gösterim Neydi. biraz önce dedik sıfır Alpar çarpı sıfır. Beta çarpı biraz halimize sadece sıfır. olacak yani Alfa işte bir ve taşıt. gelecek çünkü Alfa yönünde hiçbir MP3. yok o yüzden benim Apps halimiz 100. şeklinde halinde. bu nakliyat uyguladık var bir hiçbir. gibi gözükmesine zaten Ozan abi işleri. yaparsanız bulacağım Sonuç belli yani. biz bu da bildiğiniz üzere ama Ali sağ. bir btd60bk bir olduğu için 011 Fidan. halimizde birak yanlış Saydım yanlış. söylemiş olabilirim Az önce Çünkü 10 Pin. Up front halimiz oluyoruz 1.2 bir başka. var ya da anladığınız yanlış söylediysem. de kusura bakmayın Bir buna şu şekilde. göstereyim yapalım yani şu şekilde. O bizim 10 lıes vardı yani bina hali adı. Biz bunu bir İskeletten geçirdik edelim.

Güzeldi ve dışarıya uyandı bir geçiş. oldu dışarıya idam annemiz çıktı Eğer bu. Çok süper ve bir Eğer olmak zorunda. değil Alfa öper hattı Bu vk11 eklinde. gösterdiğimiz bir antik setini aynı. şekilde bir iki ipten geçirdik şöyle. İskeletten geçirdik elde edeceğimiz şey. al fabrikanın yeri değişmiş yani Magnet. mevcutların değişmiş olduğu halde cevap. ver bir şey söylemediğim için Alex'in. yerine işte ara. Bir Veda yaptım Ne bir gösterim olacak. bu kadar yani şu ana kadar bilmeniz. gereken yerler tam olarak bir mejo etme. şeyin anlatalım mecbur etmekten kastınız. nedir Onlar da şöyle bahsedebilirim. bulacağım şimdi açsak bir Aa bedava bir. setimiz var istek bile alsa kalem şey. içinde yok Ah mutlak değer işaret mutlak. bir açmanın karesi olasılığı yla. 10 çıkacağını söyle bunu ölçtüğümüz de. bir bu bu conseil ölçtüğümüz de bunu.

Konuşun halinde görmeyiz yırtıkları bir. olarak konuşacağız bu ya gördüğünüz. teyit Alfa karın Alfa kare oranıyla bize. olasılık kadar olasılıkla v01 çıkacağını. ve veda olasılıkla bize bir çıkacağını. söyle biz bu kalan ettiğimize pantolon. Seydi ölçmeye meşhur etmeye. çıkarttığımız da benimki bu o. karelerinin toplamı bir olacak mı. olabilir Bir anlatmış söyle gelmedi. işlemlerinde çok kötüyüm otelleri 04.06. vesaire edecek 04 olacak 01. o satılır şeyler Anladım Tamam tamam bu. k60 ve bir bulut bu kadar Ecrin anlamı. da bu şimdi bunları Keşkek nasıl. göstereceğim biz eve gitti Nasıl Kalkın. Devler oluşturmanıza geçelim Evet şimdi. altıncı Dediğim gibi az önce. öğrendiğimiz bilgiler ekte nasıl. gösterir nasıl Ben kadını yaparız ilk. başta ilk indirdiğimiz varsayıyorum için. kullanılan en yaygın şirketin part. Evet her şeyin yani çekip hep insan.

Olarak veya indirebilirsiniz Lakin. Windows kullanıyorsanız son sürümleri. sanırım Windows install Keskin eşleşti. eski 10 20 01 Ben de şu an çalışan. onları kullanabilirsiniz Ondan sonra. payını Uyumlu olduğunu dikkat edin. rampayı verebiliyor Bazen git onun. dışında zaten şu an bu videoyu. diyorsanız Aynen farklı şirketin son ki. tuz ve buzu ayrı olarak indirmeniz. gerekebiliyor Bazen onun içinde kist. casket bence polkit. o köşeli parantez içinde hıza için. aldığınızda neler yaptınız doğru yaptım. doğru yaptım Buradan da her şeyin dedim. Şu an sadece buradan Office programı. kullanacağız sistemleri sandık edelim. şey kaybetmeyiz ve son olarak Eğer ki. bunda iptal kullanıyorsanız yapmanız. gerekiyor ve makbul online yapmamız. gerekiyor ki kodlarının altında. görebilirsiniz asker olan şeylere. geçiyorum bu kat bu kalın düzgün.

Çalıştıysa olmaz çalışıyor demektir yani. ki doğru indir misiniz demektir şimdi. nasıl kuantum Bit oluşturduğunuz nasıl. normal bir oluştururuz Aslında bu hiç. kullanmayacağız bir şey neredeyse çok. gerekli bir şey değil Hayırdır kuantum. bitirip. şu an register yazdığınızda register ve. iki tane altın bir şey oluşturuyor Bu. normal klasik bitki oluşturmak üzerinde. laf onun içinde calut hem çikolatalı. register bir tane bunu olur şimdi. kalktım bits adlı ve ayrıldığımıza iki. tane kuantum bir tekrar her. ayrıldığımızda da iki tane Zaten normal. zaten olur atıldık Sadece bu da vardı. çalışacağım ona bir iki bitten ve iki. kombin olsam bir devresi yapalım Onun. için artık devre eşitte baktım sarkıt. gerek yok puan. Ya ben oraya bunların ve ilk başta. kullanmak istediğiniz kontrol iliklerine. sonra da kullanmak istediğiniz nasip.

Klasikleri yapıyoruz buraya kuantum. bitti tamamlamış tık Birgül tropikal da. yanlışlıkla böyle yaptığımızda bize ve. artıkları arıtma 2 biten ve ki kuantum. fiziğinden oluşan bir devre. tanımladığını bunun için her zaman. Bunları tanımlamamız gerekiyor dediğim. gibi renk kuantum sarkıt 22 yaptığınızda. kodumuz aynı şehir şu uzak direkt olarak. burayı başladı oluşturmak istediğiniz. Comet sayısını arada sayısını yapmak. çalışıyor ama sarkıt oluşturduk Hadi bir. çarkımız nasıl gözüküyormuş bakalım. artmaktadır o. bu akşam silelim ne olacak mamasını. bilmiyorum bardağı bizden mesela satmış. açmayalım ama çok şey kullanmıyorum da. ben ondan dayım şimdi değil şekilde. puantum 10 puan tombik bir iki tane. pantolon bitmez bu şekilde yaşamak. istiyor WC eşittir 2 Yani iki tane kız. olduğunu söylüyor belki daha havalı bir.

Şey var bunun için otobüs tren tutup. yazmanıza gerek yok direkt çalışıyor. sildim attım e piyaz şeklinde gösterir. farkında gösterilmesi için daha havalı. bir tık gösterme sahip gözükme. Ya bilmiyorum normal devre kurduğumuzda. bugün çalışıyorum kadından Belki ben de. bundan dolayıdır bu Şimdi direkt olarak. bu devreyi ölçelim şimdi vakit ilk başta. fırın veriyor oluşturduğumuz her. pantolon bütün ilk başta sıfır olmasını. sağlıyor ya biz bu devreyi direkt olarak. okumak istediğinizde 00 okuyacağız. yerine bunun için mecbur etmek demiştik. farkı nokta necır yazdığımızda sıfır ne. demek fırıncı pantolon bikini oku onda. bulduğum değeri basınca normal bir. cihazdır biz burada yüzde bir ihtimalle. sıfır bulacağız Çünkü bunu hiçbir ama. süper pozisyonda olan bir büyük değil 00. halinde Aynı tabut olsa Karabulut. olsaydı burada Sağlık Bakanlığı.

O da ne çıkacağını tam olarak Bilemezdik. ne çıkma sıklığı Bilir Aşan 0000. olduğunu kesinlikle bildiğim için sakın. çalışırım Recep sıfır dediğimde 0.001. olacak parker.com cırt bir yaptığımız. aynısını bir kuantum bitkisini. oluşturacak muhal devrem de iki tane var. çekmiş gibi iki tane kablo çekmiş bir. norm olarak nasıl gözüktüğünü bir. kalması gerektiğini devrimiz başladım. şurada gördüğünüz şematize edilen şey Bu. işaretin olduğu yerdeki Bir de okudum. aşağıdaki klasik elbise yaptı yanında. sıfır yazdığı için sırrınca bir tanem. bunda bir yazdığı için birinci biter. ne koyduğunu anlıyoruz şurada yazan. ikide kaç tane kız olduğunu söylüyor Şu. an normal bir 22 biten olsam iyi. oluşturduk diyebiliriz anne dersem Tabii. bizim bunu major ettik ettik En azından. bunu bir kuantum bilgisayarı da. çalıştırmamız gerek şimdi kalbimin kaldı.

Miktarları nasıl kullanacağınızı. göstereceğim şimdi yeter yapmamız. gerekiyor çalışıp nasıl verdiğine. görelim beklediğim Sonuçta Herhangi bir. sıkıntı yok ve kapatıyorum ve kenbulut. nerede çalıştıracağı mızı bu. çalıştıracağım makineyiz etmedim ortamı. sağlayan ve kendi ve raybe Country. Aybulut açtı mı Eğer nokta Get Back end. sen hayırdan yat Beykent kodumuzu yaptım. Ondan kalitesi de ifade etmiştik. etmekdeyim Imperial Red Bull kullanmak. için Otomatik yazdığı için ayrı direkt. etmiş oldun bilgisayar kullanılabiliyor. olsaydım şu anda kullanmayı Öğrenmiş. olsaydı onu yazabilir veya başka birini. yazarak bu hep böyle yazar akşam bizim. de kendimiz bir pantolon Simulator. mekanda oluşturduktan sonra eksi kışın. yapmalı yapılır yani ek bu devreyi. çalıştırmamız gerekiyor Onun için de. ehli yok yapıyoruz bebeği çalıştırmak.

Için ilk başta devriniz adını yani artı. ikinci olarak da. bu çalıştırdığımız beğendi olmamız. gerekiyor renk ben buraya bunu. yazabilirdim olduğu gibi kopyalayıp bunu. mekanda atalım kira ani görelim. hoşgörüsünü ve anlatıyorsun Backup. yapıyoruz burada çünkü Ege kışın. yaptığımızda sarkıda nerede. çalıştığımızı e sonuna şap sayısında. yazabiliriz 1024 yüzük deneme 102. sonucunda ver diyebiliriz lakin şu an. gerekiyor çünkü hani her seferinde. aynısını vereceğimizi biliyoruz yani. belki dediğim gibi burdan Eğerki. bilmeseydik yani sadece propolipilen. istedik burada kişi sayısı arttıkça. tebriklere daha fazla yaklaşacak the ona. bir buradaki ekmek aşının Biz altlarını. anlatmak istiyorum eşittir. blackberry.com.tr doldu burada sonuçları. ve. bu olay bunun attım sonra bunların. sayısal değerlerin Daniels İstiklal.

değerlerini almak istiyorum Bunun için. de geç kalmasın kullanacağım Mount ve. Golfte git antre kalp lan burada çıkan. istatistiksel değerlerin hepsine Geç. kalmışsın alıp aydınlatalım şimdi şimdi. yazması önünüze geliyor son Pitbull bir. bir görsel şey yok bunların bir. Instagram Instagram koptu organ kopması. unutum uzun içine ettim fiziksel. beğendim yazdığımızda bulunca. bastıracağım benim vares al al Yanlış. yazmışım. Bu gördüğünüz gibi 00 bulamaz geçmişe. çıkmamız çıkmış bu sahibinden de bir. yani et şimdilik temel şeyler öğrendik. nasıl çalıştırıyoruz nasıl bir defa. oluşturdu diğer bastığımızda birkaç et. daha öyle Tıp birkaç Algoritma daha. birkaç Algoritma üzerinden geçiriyorum. yapalım özür dilerim Şimdilik bu kadar. dinlediğiniz için teşekkür ederim Umarım. bir farklı olmuş mu

All Devices iOS Android Chromecast