ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 KISA ZAMANDA KASAYI NASIL KATLIYORUM | Jetx - Aviatör Oyunu


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Yes Herkese merhaba arkadaşlar alyatörcü. abiniz geri geldi 10.000 liralık bir. kasamız var tabii ki biz ne yapacağız. burayı bir 2000 yapalım Şurayı da her. zamanki taktik Ne yapalım abi buraya da. bir 200 ile başlayalım şimdi ufak tefek. başlayalım Bak bu arada güzel gitti bu. Bete girsek iyi olurdu Neyse. bakalım yan tarafa Bu Arada Arkadaşlar. devam ederken şöyle videoya bir like. atıp kanala da abone olmayı mutlaka. unutmayın Hadi burayı çek abi bir. amortiyle buraya bir bekletiyoruz. taktiğimiz bu Beyler bir tanesi amorti. amorti'nin biraz üstü mesela 320 de kar. aldım ben bunu yapın arkadaşlar karı. neden yapın çünkü. Uçak hemen düşebilir hemen düşerse Eğer. ufak ufak kar aldığınız zaman en azından. hemen düştüğünde bir İkisi de düştüğü. zaman sizin kasanızdan yememiş olur. şöyle bir like ve kanala abone olurum.

Arkadaşlar yorumlar kısmında Telegram. grubunun linki var hepiniz Telegram. grubuna davetlisiniz hepinizi bekliyorum. Mesela şu an bir ikisine gitti. bir ikisine gitti abi anladın mı olay bu. şimdi burayı mesela biraz bekletirsen. güzel olacak kasayı toparlamış oluruz. tak alalım mesela 9300 Güzel fena değil. bu şekilde abi taktiğimiz budur. bugün kasayı şöyle bir arttıralım hadi. oğlum git oğlum onun 10x minimum x gör. Hadi be 10x az kalmıştı koyayım. şöyle kasayı bir 15'e falan çıkartayım. her ikisini de arttıracağım zaten de. önce bir şey yapalım yani önce bir. kasayı bir arttıralım koyayım hadi. güzel Abi bu çok iyi. Bakın arkadaşlar başlangıç kasasına. geldim Yani şimdi ben bunu hep iki 200. lira alsaydım kasa şu an 8 civarı bir. şeydi o yüzden bazen Şurada da çok fazla. bir risk değil ama az bir risk alın.

Tabii kaza arttırdıktan sonra şimdi. benim kasa 12 13 olduktan sonra ben. burayı çok da risk almam Artık erken. bozarım. çok fazla da risk almam. oy güzel bakın Mesela bu iyi oldu hoş. oldu güzel oldu. Mesela şu an çok fazla artık Risk almaya. gerek yok 2300 de 2.400 de burası. bozulur abi. çünkü erken bir patlamada bile gidecek. para Bizim paramız değil zaten oyundan. aldığımız para anladın mı Hani 10 bin. lirayla başladık Biz şu anda 12.600 Yani. 1x'le patlasa bile benim gidecek param 2. 200 O da zaten oyundan kazandığım para. benim param değil. Haydi oğlum Haydi oğlum yürü yürü yürü. güzel güzel. şunu 12 yap alalım 12 yap alalım Hah. şimdi abi artık bet arttırma zamanı. Şurayı 400 yapalım. Bu arada 16x gördü çok güzel tabii. açgözlülüğe gerek yok abi az olsun bizim. olsun aç gözlü hiç gerek yok 3400. basıyoruz Beyler toplamda Şurayı 4 de.

Çekelim abi hah çektik güzel Hadi. abiciğim gitsen Sen git abi sen var ya. yoluna git haydi oğlum Haydi oğlum. haydi. Haydi kasayı 20K yapalım Bu el kasa 20K. yapalım biraz daha biraz daha Oğlum bu. arada istatistik çok güzel gidiyor. Haydi oğlum. Hadi oğlum biraz daha çok az kaldı güzel. kasa 20K. abi Beklesek iyi olurdu Neyse. bu sefer 20'yi bekleyecektik Büyük. ihtimalle 19'da patlayacaktık bu çok iyi. oldu. 10K karımız aldık bile buradan da bir. kare alalım. Şuraya bir amortilleyelim. Hadi oğlum yürü. yürü 25 yapalım 25 yapalım koyayım. 25 yapalım be. Abi kırmızı yakabilir bak şu an aslında. bu girmemem gerekiyor ama. zaten kardayız. bahsettiğim mesele yani giderse de bizim. paramız değil arkadaşlar. o yüzden. Biraz risk alıyorum yani çünkü yeşil. yaktı ve hep büyük yeşiller bakın 9 var. 6 var 16 var 19 var. erken bir patlama gelebilir Yani bu.

Turdan sonra gelebilir Burada da yine. bir yeşil yaptı ve güzel yeşil yaktı. 6.40 Mesela şu an kırmızı Bekliyorum. yani %70 kırmızı. bak geldi yani şu an bir el daha kırmızı. gelebilir girmemem gerekiyor aslında ama. ben zaten kasayı oyundan aldığım için. gireceğim arkadaşlar. yani Zaten kardayım Hatta şu an bakın. baştan Az önceki 21 Kaya geldik . koyayım alamadım çocuğu ya tam. alıyordum ya koyayım ya Böyle bir. şey olamaz ya abi basmamla patlaması. aynı oldu ya bir oldu ya böyle bir şey. yok koyayım be. Hassiktir koyayım. ya biraz da bizim hatamızda aç. gözlüğümüze geldik aç gözlüğümüze geldik. Hadi oğlum şurada bir 32 ya bir 30 x. göster koyayım hadi bir 33. uç oğlum Haydi oğlum. Haydi oğlum biraz daha biraz daha biraz. daha Hadi yolun yarısına geldin Hadi. oğlum ananı ya 7 ka güzeldi. aslında kasa. 26 civarına çıkıyordu alınırdı.

Bu arada istatistik çok iyi gidiyor yani. çok fena kar edilecek zaman şu an bu. sitede oyun efsaneymiş abi. bu sitede oyun efsaneymiş. Yani ben jetix'in ilk defa burada bu. kadar yeşil yaktığını gördüm yani şu an. gördüm şu an oyun çok güzel gidiyor. Bu arada aramızda benim gibi taşaklılar. var bak 2500 2500 basıyor Hatta o benden. daha da şaka koyayım. hadi. Hadi oğlum yürü. yürü Buradan çok güzel bir kar ver. Ananı . Neyse hadi bu el 25'e tamamlıyoruz Hele. bu 50 25 şurası 25 yapıyor bize bak. burası 5 olduğu zaman 25. hadi. Hadi çok az çok az Yes yapıştırdık 25. şimdi burayı bekleyeceğim abi hadi bu. arada buradan kar alamadık ha hep. buradan aldık farkındaysanız Hep buradan. aldım buradan kar alamadım yani 400'den. Kar alamadım fazla burada basmıyoruz. artık Arkadaşlar kasa 25 yaptık 15 Kat. temiz paramızı koyduk.

Buradan sonra farklı oyunlara geçiyorum. Arkadaşlar hepinize çok teşekkür. ediyorum video izlediğiniz için bir. sonraki videoda görüşmek üzere kanala. abone olup videoyu beğenmeyi unutmayalım. Telegram grubumuza da mutlaka katılın

All Devices iOS Android Chromecast