ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 KISA ADIMLAR ; BLACKJACK - YENİ BİR SAYFA BÖLÜM 2


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl keyifler umarım. hepiniz çok iyisinizdir. sonunda kaldığımız yerden devam ediyoruz. diyebiliyorum Dün kasamız 50.000 70.000. çıkarmıştık. dostlar bugün de % % 25 bandında. Gidelim tabii bunu ilk önce bir hesap 0. desek 7000. 14.000 tabi öncesinde kazanacağımız. masayı seçmemiz lazım. Dostlar yine böyle kimsenin olmadığı bir. masayı mı. seçsem bir kişi var. sadece. bu arkadaş da oynamıyor zaten. galiba Bir daka Ne. yapıyorsun. şöyle Dostlar ilk eli kazanırsak Hedef. 90.000 Eğer ilk kaybedersek Hedef. 85000. bu kadar az mı arttıracak diyor. olabilirsiniz ama hep ne diyoruz az. olsun bizim. olsun Galiba kayıpla. başlayacağız bu F. olmadı önce bir 10 sonra bir. 8 sen bunu yaptes kaçıyor. benim oraya bari bir 78. versene Çok ucu ucuna kaybettik. Dostlar ortaya bir 500. arttıracağı. masanın otomatik kickleme gerekmiyor Muş.

O. arkadaşın yoksa işimiz var Her seferinde. böyle. beklersek bir 7 hadi be hadi. be Oraya bir. 10 Allah kahretsin. 17 açarsa. zarar bizi oltaya düşürdüler. Dostlar Biz oltaya. düşürdüler problem yok. devam. Abi atsanıza şunu. masadan. 9 Hadi be o güzel güzel güzel en soldan. güzel yan aldık. dostlar. ama elleri de almak lazım Eller Hep 9'un. altında inşallah 19. açmaz yapma. be çok iyi. lan. Dostlar bu el çok iyi oldu yani Diyecek. bir şey bulamadım hala şok içindeyim Hiç. ihtimal. vermiyordum ihtimal vermiyordum yanına. bir de 11 yaptı ya A dedim iyice gittik. güzel yanlardan iyi. verdim çok basmamı. rağmen Hadi biraderim Sen de. kazandırmaya devam. et. 4 şar 2 de. verseydim güzel Hadi Oray bir. 10 harika Hadi ikide. ik. patladın of of of of of kesin gözüyle. baktığım ele bak ya abi gelmesi imkansız. olan el. geliyor % 10000 kazanacağız diyoruz el.

Gelmiyor çok ilginç ya. abiciğim şu adamı atsanıza ya adam Kaç. eldir. duruyor. utandırma. utandırma güzel bir 10 çek. be. öle Dostlar anlamadığım bir şekilde. internet. geldim kaldığımız yerden devam. edelim en son 2500'e Double. vurmuştuk oyle alabilirdik Aslında. alamadık sıkıntı yok kasamız hala. güzel. Thank. you. Diamond. number. CH. dağıt. bakalım. oraya bir. 9 arkasından 10. gelsin. güzel Hadi bir de 17 açıp 17 açmayıp. patlarsan harikulade. olur Hadi bir 10 çek. be of. Allahım. Burayı da kazansak güzel olurdu. Dostlar Oğlum adam gibi bir şeyler var. bu ne. ya hadi. bir8. Geçmiş. olsun. güzel 10 katı aldık da Şuraya da bir. Black Check vereydin ya namussuz. ya orası da Black olsaydı Dostlar. harikaydı da bu da olur Bu da olur Sakın. gizli. açma 19 aç Of süper süper. süper bu güzel oldu. Dostlar Burak arkadaş oturmamış. kalkmış.

Double vurmadık ya ondan 10 geldi Buray. 7. gelir Hadi bir 3 4. 5 3 4. 5. That's Thanks. for Thank. you of Diamond. musil Right. Now. güzel o iyi oldu. Dostlar Bir de şu 13'e de güzel bir şey. gelirsem. ya çeksek mi çekmesek mi. acaba. çekmeyeceğim Eğer elden yüksek açmazsam. iki tane 10 çekeceğini düşünüyorum işte. elden direkt 19 açtı. zaten. risk aldım Dostlar bu. el Hadi güzel bir. yan. yapma be oğlum yapma be oğlum. ya bir tane daha çek. lütfen Abiciğim bu destede Onlar nerede. tövbe. estağfurullah. Eğer bu eli atlatırsak Dostlar galibiyet. serisi başlayacak da Bu eli. atlatabilmek. yanları güzel verdin de elleri ne. yapacağız tatlar mı. acaba Yazık ya Allah Yazık. ya. yan gelse el gelmiyor el gelse yan. gelmiyor hadi be hadi. be patladı. patladın artık Yes. be. güzel burada risk aldım Dostlar. gelebilecek en kötü şeylerden biri geldi.

Ama. güzel. güzel o atlatırsak şimdi kazanma serisi. yapacağız dedik Şimdi kazanma serimiz bu. beraber. başladı. o eli atlatamadık ama yanlar sayes biraz. bize hayatta. tuttu. güzel güzel Dilek çek buraya da. bir kötü. değil. güzel kazanma serimiz başladım Bu da. kazanacağız. şimdi. güzel Hadi. be bari Ulan ya ulan. ya Şuraya bir 10 verse Dostlar çok tatlı. olurdum. Hadi oğlum be ufak bir şey aç. be harika patladın çok güzel çok. güzel yanlar sağ olsun dostlar o el bizi. hayatta tuttu Ondan sonra dediğim gibi. galibiyet serimiz başladı. zaten Of çok iyi. be Hedef 85. demiştim hiç. abartmaya. ver biz gidelim güzel. başlattın. yapma. çekeceğim yerden 17 çıksa iade olur En. azından daha güzel patladım. patla. güzel dostlar daha fazla zorlamayacağım. Çünkü bize şimdi bir seri verdi Bundan. sonra da kayıp serisi olur büyük. ihtimalle Hatta bir bakalım.

Dostlar Masadaki arkadaşlar. kazanabilecek mi acaba Bu eli. gerçi biz kalktığımız için şu an masanın. kaderini de değiştirdik ama. bakalım güzel 2 2 gidiyoruz. Dostlar galibiye aç kaldık Bunlar bizim. için önemli. galibiyetler Vur bir double. yun. vurdu Hadi o gelsin. sana. g yerde de 20 var. sanki yani biz otursak ne olurdu AC şuç. onu hesaplayacak halim. yok dostlar bugün de başardık Yarın da. başaracağız Çünkü biz eskiye döndük. hedefimizi ufak tutacağız biriktire. biriktire. gideceğiz. Yarın yine 120'e görüşmek üzere. Kendinize çok iyi bakın. Dostlar. seviliyorsunuz hırstan lütfen uzak durun. Bakın ben bir durmadım Başımıza gelmeyen. kalmadı ya Gerçi kazandığım yanında. düşük kaybediyorum da Dostlar Yani nasıl. üzülmesin ya 150.000 bunlar az paralar. değil Dostlar Öyle bir dünya yok bunlar. bizim. kurşunlarım kurşunları boşa sıkmak yok.

Anlaştık mı Umarım anlaşmış ZD Kendinize. çok iyi bakın Dostlar görüşmek üzere. hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast