ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 KENDİME POMPALIYORUM ama YETMİYOR (Yeni Güncelleme Yeni Eşyalar) Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Çok sinirliyim aynı oyuna iki kere para. verdiğim yetmezmiş gibi bir de klavyeme. tekrar çay döküldü Ah Anılar Ah galiba. yaklaşık 6 ya da 7 sene önce tekrar. klavyeme çay dökmüştüm ve yine. bozulmuştu tekrar döktüm tekrar bozuldu. bu evde yetek. bulundurduğumuz pompalı tüfekli pompalı. rulet öyle bir şeydi Hani kendimize. pompalıyor ya Daha önce bunun videosunu. çektim Yukarıdaki butona ulaşabilirsiniz. bu güncellenmiş versiyonu steam'e çıktı. yeni ekipmanlar falan var onu. deneyeceğiz Hadi bakalım hapı başlamak. isterdim ama hap yok İlk defa girdiğim. için aynı oyuna niye iki kere para. veriyorum Oğlum ben ben bu oyunu iio. diye bir siteden satın aldım Daha sonra. tekrar steam'den aldım oğlum ian. alanlara bedava versene şerefsiz Ha ya. da iio dakini güncelle güncelleyemedik. tekrar para veriyoruz böyle bir şey.

Hayır dolarla alıyorum bir de ya Ha bir. de Türkçe olmuş Eee isim o zaman o zaman. o zaman. Çok riskli bir isim yazacağım Hazır. mısınız He yemedi şöyle yazayım. ben şöyle yazayım ben öyle yemedi. böyle daha iyi bu bu oyun tamamıyla Bir. Hayal ürünüdür gerçeklikle hiçbir. bağlantısı yoktur öyle bir gerçek fişek. bir iki boşluklar kurpiyer diye çevirmiş. lan Adamı fişekleri bilinmeyen bir. sırayla yerleştiriyorum Yapma ya bir. gerçek dedi değil mi iki tane boş varsa. biri ben kurp ne oğlum dealer diye geçer. o kurpiyer diye geçmez o iş kurpiyer ne. lan al ilk aşamalar. easy aynı oyuna niye iki kere para. verdim lan ben hala Hala aklımdan. çıkmıyor ha 3 dolu iki boş del etmeyin. oğlum beni 3 dolu iki boş dedi değil mi. o zaman kurp kurp ne dealer. ya adamı böyle ikler Red. galibiyet onun Red olmadığını hepimiz. biliyoruz adam her tur kazanıyor ya bu.

Tur da kazandı yapan Bu arada oraya R. Red neyse onu yazdığım için herhangi bir. aklınızda fiir oluşabilir Ne o. partiliyim Ne o partili değilim umrumda. değil beni hiç ilgilendirmiyor Ben Kürt. milliyetçisiyim arkadaş ben sadece. şakasını yap yapmaya meyilliyim oyunu. bilmeyenler için anlatmam gerekiyor mu. önceki videoyu izlemediğiniz. düşünerekten mercek Az önceki mercek Şey. yapıyordu silahın içindeki mermi dolu mu. boş mu onu gösteriyordu bana şimdi. baktım boş gördüm şimdi kendime. sıkacağım anlatayım yine ilk defa da. izliyor olabilirsiniz tamam mı. ekipmanlar falan da var eşyalar var. şimdi bir kere kendime sıktığım için. boşa gitti kurpiyer kendime sıkınca. tekrar Hak Bana geçiyor tekrar anlatayım. Belki ilk defa izliyor olabilirsiniz. olabilir Olabilir olabilir yeni yeni. ekipman eşyalar gelmiş he hay canım bu.

Bu Allah tarafından gelen bir ferman y. Olmaz böyle sigara geldi Sigara canımızı. tazeliyor sigara burada sağlığa faydalı. Burası böyle bir Evren Bir de bıçak. geldi bıçakla hasarı vurduğumuz hasarı. ikiye katlıyoruz Bu kadar basit kaç dolu. kaç boş ya göremedim ya Neyse şu. kelepçeye takayım kelepçede iki tur. bende ateş etme hakkının bende olmasını. sağlıyor kaç dolu kaç boş olduğunu. göremedim İki kere ona sıkacağım. anlatırken göremedim mallık bu oyunda. böyle oluyor işte ya kumar baz farklı. bir olayı yani Keşke hasarı ikiye. katlayın Neyse olur öyle olur öyle olur. öyle 2 round için konuk alacağım 2 round. için Alperen'i çağıracağım Diyeceğim ki. gel yavşak Alperen Bu arada videoyu. beğenmeyi unutmazsan güzel olur. unutursanız Ananız hey hey hey yavaş. yavaş ana yapac karıştırma beğ lan işte. Aha. Ah . seni bakalım hapı iç araç kullanma yuz.

Etkileyebilir ok sıkıntı yok Türkiye'de. yaşıyorum Alperen ama Alp yazacağım. Çünkü o kadar sığıyor ver yeni item Heh. yeni bir item geldi sonunda sonunda. Karşıya da yeni item gelmiş 4E 4 mü lan. dedim ya İkinci arıda Alperen'i. çağıracağım gelsin onunla bir oynayalım. diye Hani ona yönlen ettirecek Acaba. dedim Onun fikirleri Bir nevi konuk. kalmak gibi anladın mı oyunun. multiplayer modu yok Bir nevi kendi. lokal multiplayer aradım yavşak offline. Alim bu bebeği ya yaptığım bütün. planları bozuyorsunuz hayatımda tamamen. mutsuz olm için varsınız hepinizin anası. Neyse yapacak bir şey yok Boş ver biz. kendimiz devam ederiz bir tane boş Tamam. gel Kendime 4E 4'tü galiba yanlış. hatırlamıyorsam yeni malzemeleri. tanıtıyoruz bir şey yok bir şey bir şey. yerler kurur bir şey yok 4E 3 4 dol 3. boş burada diyor ki bir ö çal ve hemen.

Kullan diyor bu ner de işe yarıyor bir. öe çal ve hemen. kullan yeni bir item gelmiş son kullanma. tarihi geçmiş ilaç dolum kazanmak için %. kazanamazsa bir dolum kaybeder lan. kullanamadım oğlum okuyordum sürem mi. var bunum sürem mi var bunum oğlum. okuyordum kullanamadım içeceğim ya of. sık karşıya sık Tamam Lanet olsun lan o. da boşa git ne işe yarıyor ilacı. anlamadım. ki okurken bitti ya bu ne ya okumanın bu. kadar önemli olduğunu ben nereden. bileyim ya 4 dolu i. boş dolu i boş kafamı yardın dolu Al. sana sıkıyorum bir daha. Allah belanı versin ü dolu bir boş mu. kaldı Şimdi koyayım ya L bu Sırf. bu çocuk benim sinirimi bozduğu için. böyle oldu ya Bak bak ya iki dolu bir. lan kendimi sıkacağım Allah belanı. versin Bana sık kafama . koyayım kardeşim Kafama sık acımı dindir. gözünü seveyim lütfen. lütfen sık kafama sık sık Allah belasını.

Sık Bu nedir ya Bu ne işkencedir ya bu. çektiğim ya Nedir bu çilek aleti de. düzgün kullanamadım zaten yeni itemi. yeni bir item geldi kullan dedik. kullanamadık He şimdi okuyacağım neyse. ne bokmu 2 2 boş Tamam bir canım var. zaten öldüm öleceğim yok şöyle yapayım. gene de onun bıçağı var 2 dolum kazanmak. için % şans kazanamazsa bir dolum. kaybeder Bu ne demek şunu bir kullan Bu. ne. demek can kazanmak için % şans. kazanamazsa bir. kaybediyor kazanamadım Allah belanı. bütün şanssızlıklar beni buldu lan. Kafama sıkayım da kurtulayım bu dünyadan. Lanet olsun ya he he tamam iki dolu bir. boş Al sana sıkıyorum al zor İkisi de. dolu şov yapıyor zeven A tekrar tekrar. tekrar sık kafama Öldür Beni Allah. belamı ver bırak çok kötü başladık zaten. tekrar ver hap ilacı iç Allah. Allah Allah Allah bugün bu sefer ne. demek istedim acaba bu sefer Acaba ne.

Demek istedin Aman ve yeni iki tane şey. geldi canımız var İyi iki dolu iki boş. bu yeni iki şey ne Bunlar ne mevcut. şarjör içindeki fişeğin durumunu. değiştirir o ne demek yani boşsa Doluya. mı çeviriyor ama o zaman Oyunca büyüteç. kullanmam lazım bilmem gerekiyor Telefon. bir gizemli ses Gelecekten sana ön sesi. verir Tamam Önce bir içine bakayım. mevcudu değiştiriyorum öğrenelim. Bak şimdi dolu tamam mı adama sıkmak. isterdim ama esas ş şunu denemek. istiyorum invertör doluyu boşa. değiştirmesi. lazım boş oldu Şu. an Evet içindekini değişti Çok. güzel şimdi iki dolu bir boşum var. gizemli bir ses sana ön sesi verir Nedir. o ün fişek gerçek fişek yani üçüncüsünün. dolu olduğunu söylüyor b ona iki dolu. bir boştu üçüncüsü doluysa. şuna. bakalım. boş iki. tane üçüncüsü dolu ikisi boş Anladım. tamam anladınız olayı bana mermi.

Sırasına göre hangi merminin dolu boş. olduğunu söylüyor şu an adam bir tane. benim kafama sıkacak O. öyle Ne oldu lan ikisi. doluydu iki dolu iki. boştu iki dolu iki boştu şarj şu. Şuradaki malzemeyi kullandım diye. başkaları da mı değişiyor yani komple mi. değişiyor hepsi mi değişiyor Yoksa. sadece bir tane mermi mi değişiyor Abi. ben anlamadım İki dolu iki boş Tamam. tamam O da kullanabilir belli olmaz. canımı ver Kafama sık bir tane boş. Olabilir Tamam iki dolu bir boş. kelepçeyi tak adama ikisini ona sık ik. dolu bir. boş Aman art arda gel zaten Aman var. Şu an bir tanesi dolu Tamam kafama. sıkacak O belli o belli belli o. belli yeni eşyalar iyi olmuş yeni. eşyalar iyi olmuş oyun çok. sığıyorsa. göreceğiz Kimin eşyada abi Bakacağız. göreceğiz tekrar şu eşya test edeceğim. bir dolu iki boş bir dolu iki boş şunu.

Değiştireceğim Bak bütün şeyleri. göreceğiz bir dolu iki boş ya. değiştirdik mermiyi ne. çıkacak dolu çıktı iki boş kalmış olması. lazım bir dolu iki boş mermileri. değiştirdiğimiz göre o zaman iki dolu. bir boşa buldu. deneyeceğiz sık bir tane iki dolu bir. boş oldu. olabilir bir dolu iki boştu iki dolu bir. boş oldu o zaman. sıktı. Çünkü şimdiki boş olması lazım Evet evet. bütün mermileri değiştiriyormuş Tamam. olay Anlaşıldı sadece bir mermi. değiştiriyor zannettim Ben bütün. mermileri değiştiriyormuş güzel Bunu da. öğrenmiş. olduk ik dolu iki boş bir tane denk. gelirse şanslıyım gelmezse öldüm bu. şansımı değerlendirmek istiyorum. Tamamdır Bu el easy çerez patates. domates yemez öyle bir şey yoktu. Sanki ama olsun artık var Ben dedim Ben. yaptım olur. Ben. Enes gelemiyorum çok şey yapmay geldi. geldi geldi geldi bu benim mermi.

Değiştirici geldi yani bu Bak şimdi 3. dolu ü boş yani full boş kalsın. mermileri değiştirsem hepsi dolu olacak. 3 dolu 3 boş aç bakayım. abi ü dolu 3 boş çık. çık 3 ik dolu 3 boş. bir dolu iki boş 3 dolu 3 boş değil. miydi bir dolu ik boş mu oldu bilmiyorum. kendime sıkacağım bir dolu bir boş mu. oldu Yoksa bir dolu ik boş mu oldu. karşıya sıkayım Hadi had Hadi ona. sıkıyorum öyle İçimden geldi mermileri. takip edemiyorum mermileri bir köşeye. yazmak lazım Böyle olmuyor bu çok saçma. bu bu şekilde olmaz ama işte bu bu. oyunun keyfi de bu mermileri takip. edemeyeceksin ki hani ne yaptı. L benden item. aldı itemi değiştirdi şerefsiz şeyi. değiştirdi kovanın içindeki mermiyi. değiştirdi. Vay Orman Çocuğu benden item aldı çok. böyle. bir tarlama zorla girilmiş gibi. hissediyorum hem ayranım döküldü hem. iki dolu i boş bu oyunun kumarbazı da bu.

Ama zaten bir yerde yazmamı lazım Aka. tutman lazım dolu boş kumar oynayacağım. canımı belki verir bü ihtimal canım. gelir Oha Aha iki dolu iki boş iki dolu. iki boş çek abi iç Abi bir. tane iki dolu ya bir dolu iki boş. çevireceğim iki dolu bir boşa. çevireceğim iki dolu bir boş sık. kafasını iki dolu bir boş bu çocuğu. İkisi de dolu adamın eline mermi. verdim İkisi de boş. Abi şu çevirmenin olayını ben hala tam. anlamadım ya boş geldi ya şun bak. anlamadım Bana sıkması gerekiyordu ölmem. lazımdı Ben şu çeviriciyi hala tam. anlamadım bir dolu bir boş Ben hala. çeviriciyi tam anlamadım boş çevirici. Yok hala geçmedi tam kafaya yani. çeviriyor ama neyi çeviriyor Hala tam. anlamadım hepsini çeviriyor hepsini. çeviriyorsa Az önce merminin dolu olması. lazım oyun mu bulanıyor yoksa ben mi. yanlış anladım neyse Neyse neyse.

Bakacağız göreceğiz kimin aş Bakacağız. göreceğiz 3 dolu 3 boş Tamam adamın. itemini kullanmak istiyorum mercek. kullanacağım adamın itemi yle 3 dolu 3. Boş adamın itemini çal çal oğlum merceği. çal boş olmadı bu bu bu bu hoş. olmadı 3 dolu 2 boş telefonu kullanalım. 3 dolu 2 boş ikinci fişek gerçek o zaman. 6 fişeği gösteriyorsa şu anki gerçek O. zaman şöyle dolu 3 boş olarak başladı ya. 6 fişek var ik gerçek şu anki gerçek o. zaman o zaman kafasına sıkabilirim gerçi. kesmeme gerek yok bir canı var Aynen. öyle Aynen. öyle easy çerez patates Ne yani sona mı. geldim hadi oğlum bir daha vur. şakak 4 Can bir dolu bir boş hiç. beklemeyeceğim adrenalini bas bir dolu. bir boş niye riske atayım ki bas. adrenalini şunun şeyini içeceğini. kullan boş git boş kaldı Hemen çevirici. de çevirelim tık artık dolu oldu hadi. bakayım hadi bakayım sen kim.

Yemedin ya ben bu sporu sevdim ya. yapıyorum bu sporu ya acilen bir Rus. rutine girmem lazım birilerin Kafasına. sık ya Ama siz bunu denemeyin tamam mı. bir dolu bir boş bas şuna gene bir bas. boş çıktı kes iye kes çerez bu el çerez. oluyor ya sanki çerez patates. olu i mi oluyor Ne diyorsun İz mi oluyor. Ez mi ne kaldı Ne kaldı Ne kaldı merce. var çok güzel çok güzel kelepçem var oh. her şeyimiz yer yerinde dolu 3. boş önce bir içini boşaltalım dolu boş. mercekle bakalım dolu kafasına sıktık mı. bu el de bitti son el mi bu yoksa Bitti. mi Çok kolay oldu bu anlamadım adama hiç. tanımadım bile. yani yoktu yoksa hiç mi hiç kardeşim iki. katını istemiyorum ben parayı alıp. gideyim ben Bırak iki katını falan daha. oyunu iade edeceğim aynı oyunu iki kere. aldım Çünkü nasıl verdim ama elini. Tebrikler kalk ne ilk defa kazandı mı Ne.

ben yeni eşyaları göstermek için bu. oyunu oynadım ve de önceki oyun videoda. kazanamamıştır artık kazandım amacımı. yerine getirdiğini düşünüyorum siz de. videoyu Beğenirseniz çok güzel olur

All Devices iOS Android Chromecast