ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 KEMERLERİ BAĞLAYIN - BLACKJACK MART 1


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam güzel dostlar Nasıl. keyifler umarım hepiniz çok iyisinizdir. Tekrar. beraberiz uzun bir aranın. ardından beraber olacağımızın. garantisini verebilirim Çünkü hedefimiz. 1 milyon. olacak bu kasayla da başarırsak cidden. Bravo en sonki kasamız hatırlıyorsunuz. dostlar sonras çekiliş yapmıştık şu anki. bakam. 11624. Eee ilk gün işimiz biraz zor olacak. ama deneyeceğiz deneyeceğiz. deneyeceğiz o zaman. hazırsak kemeri bağlayalım uçuşa. geçiyoruz bunun için hazırlanmadı. dostlar. ani. geldi oturalım. Bro bu baked. de yanlara 50. atarsak hoş geld bize miyor. acaba. e kötü Eller kötü Eller kötü. Eller i Dostlar ara biraz açıldı. farkındayım Normalde 2 gün kafa. dinleyecek dedim ki 3 gün dinleyeyim 3. günümde ya bir Türkiye'ye dönme Durumum. oldu bir 3 gün Türkiye'de. kaldım geri geldim geri geldikten sonra. Hadi be patlatma keşke şu en sağdaki.

Yere. Dostlar. numaralarınızı Bir tık karışık. yazmışsınız fazla yazmışsınız yani. İnanır mısınız bilmiyorum. ama yani temize çekmem İki gün sürdü Ya. tabii ik gün sürmesinde şöyle de bir şey. var PC'nin başına oturup 10 saat. uğraşmıyorum yarım saat uğraşıyorum. güzel bir leçek oraya bir 3 gelir mi. hadi be hadi be arkadaşımıza 12 katı. geldi güzel. Double vurulur mu. sizce Bence vurulur 6 ya da 7. gelebilir gibi hissediyorum 9 verme. de. Eyvah Eyvah. Eyvah. biraz can sıkıcı. oldum Yapacak bir şey yok yanları ya da. arttırmaya. tamam Ha şey diyordum Bir tık beni. uğraştırdı dostlar o yüzden Sizden rica. ediyorum Bundan sonrakinde. lütfen o tarz şeylere girişme Lütfen. Dün de çekilişi. tamamladım çekiliş denemez Gerçi yazan. tüm. dostlarıma kazandırdım Ha bu arada. çekilişe katılmayıp çok güzel. kazandık çekilişe katılmayıp çok güzel.

Gelen mesajlar. gördüm bende hiçbir iyilik Karşılıksız. kalmaz Sizler de not aldım dostlar böyle. bir risk alıyorum Bu. arada ya genel olarak mesajlar çok. güzeldi Hepinize çok teşekkür. ediyorum Ulan risk aldığımız ele bak. ya şimdi sigorta yapmayacağız Black. açacak değil. mi Black açmazsam 11e Double. vuracağız Of çok güzel çok güzel çok. güzel. Normalde benim mantığım da her türlü. Black chek derdim niye derdim 2 4 6 8. yerdeki kağıtla 9 9 tane kağıtta sadece. bir tane 10. var demek ki her zaman mantığımızı da. dinlememek. gerekiyormuş Hadi bize bir 10. versene hadi bize bir 10. versene fena. değil iki kez 10 çekeceksin. oğlum nerede bu Onlar nerede bu Onlar. nerede bu. onlar çok gıcık oldum. ya toplamda bir 16 17 kartın içinde. Sadece bir kez 10 çıktı şaka. gibi masadan kalkt iin 20i de. kaybettik yapma. be. of bu Biraz kötü oldu.

Dostlar Bu biraz kötü. oldu. galiba yer değiştirmemek lazımmış değil. mi. çok düştük. Dostlar B çek versen. ölürsün versen ölürsün bir papaz versey. hem de yandan bir 10 katı alırdık. blacken bir bu5 katı alırdık. ikide 2 yapmamız lazım Dostlar yer 18 ya. da 17 açması lazım Yerin 18 ya da 17. ya of of Niye böyle. oldu bulte deneyeceğim şansımı ufaktan. kasayı artıralım öyle geçelim Black. chye yani şu kasayı Çünkü Black chek de. bilmiyorum arttırmam biraz zor. olabilir of of. Bir de bir leçe kaçıyor ya 1718. Bekliyoruz o son bx en solda otururken. bir tane Double vurduk o gelmedi ya. Dostlar orada döndü şansımız orada döndü. şansımız Neyse yapacak bir şey yok. toparlayacağım. şimdi. Pardon toparlayacağım. toparlayacağım toparlayacağım. E biraz da paslanmışım. Dostlar biraz da. Paslanmış O son oyunumuzdan sonra hiç. elime sürmedi.

Bu ne ara düştün oğlum sen. ya galiba geçmiş. olsun Bir daha bir yükleme yapmam. gerekecek. galiba. buradan dönebilir. miyiz buradan dönebilir. miyiz. bilek çekte çok erken risk aldık sanki. bakiyem çokmuş. gibi işte abi yüksek bakiyeden düşük. bakiyeye geçince Hep konuşuyorum Bunu. hep konuşuyorum ama Kendim. uygulayamıyorum. daha aklı selim oynamak. lazım. 100 katı. verdim 100 katı. verdim 23 el boyunca allin gideceğim. şansımız yer. giderse bir 45 lere atsak. bizim Geçmiş. olsun dostlar ben bir paparaya para. atayım papar da şu an param. yok 8 10 dakikaya Tekrar. başlarız Ulan İnat ettim yine 10.000'den. mi başlasak ne yapsak 10 mu atsam 20 mi. atsam çok sinirim. bozuldu. 20.000 20.000 yükleyeceğim. Dostlar bir 8 10 dakikaya görüşmek. üzere kötü başladık. dostlarım. olabilir yani % ihtimallerde hep. kaybettik ama. olabilir Şimdi toparlayacağım.

Ortasına oturayım do Hedef. 30.000 yani baktığınız zaman bugünü. zararlı kapatmış gibi olacağız 1000 lira. küsur ama problem. yok Bu serimizin ilk. adımı şöyle bir başlayalım biraz masayı. tanıyalım aile. gideyim. Bu serimiz biraz uzun olacak Dostlar. Çünkü videonun başında da söylediğim. gibi 1 milyona gitmeyi düşünüyorum Ulan. asla da başlama ya. of Black vardır. sende Black Check aç da İnandır. İnandır. 3 tane 9 üst. üst arkadaşa da 3. gidiyor o yıkım arkasından 5 çıkması. üzücü 7.000 lira basmış bir. dy. bu koltuk ne la böyle o kadar para. kazanıyorsunuz değiştirseniz. şunları üstlerine giydikleri şeyler arkı. güzel bir 10 daha. güzel yere 10. çekme çok güzel Hadi oraya. da renk. aldık şu valeyi verseydim 6 katı alırdık. ve el Garanti gibi bir şey. olurdu problem yok yine güzel yerde. zaten 4 var Patlama ihtimali. yüksek Çek bir.

10. nasıl olacak. bilmiyorum çok. pardon Üçler bize geldi. ha Dalga mı geçiyorsun. ya. o versen güzel olmaz. mıydım onu bana vereceksin. bana. o güzel Hadi patla be. harika Hiç ihtimal vermiyordum Bir de Ç. kağıtlara Baksanıza 8 10 10 dedim ufak. mufak. çeker Sonar inanmamıştım ama güzel oldu. bir el daha tekrar atacağım. Dostlar hatta biraz daha. arttırıyorum matkap dostumuz Ulan madem. bu kadar yüksek oynayacaksın daha şey. masalara. gitsene bir 10 ver evet evet işte bu be. hem elleri aldık Hem de buradan bir 12. katı aldık 10 katı. Pardon bu güzel oldu Dostlar Bir de 18. açarsa 3000 6000 desek 1500 de oradan. desek 7500 24.500 atar bize. güzel aç 18 hiç uğraştırma. harika. güzel benim isun ortama oturmuşsun. ama bu işler nasip. işim bugün oturduğumuz ilk masada. gördünüz Dostlar en soldan En sağa. geçmeseydi 4 katı be buradan Yine 10 kat.

Aldık. güzel. kötüğ kaybedeceğiz buradan iade. alacağız belki patlar. be belki patlar. be hadi şaşırt 8'in yanına 8. yapma. be Neyse En azından En sağdaki Elimizi. kazandım bekar. yazdık güzel. Eee buradan kalkacağım şöyle. oturacağım. bilekçe kaçma Double. vurayım Bu arada ik boan. gitseydi kupa 4 kupa. 5 Hadi double' mız. gelsin yapma be. lan verebileceğin En kötüsünü. verdin Of çok kötü oldu. ya Yani yerin Patlama ihtimali % 120. civarı öyle düşünün Dostlar 2000 liramız. buhar olacak. galiba Gerçi ik tane 10 çekebilir. Ha ya abiciğim Nerede bu onlar. ya keyifsiz. oldu Biraz keyifsiz oldu. Dostlar risk. aldım Yeni deste. severiz Ulan elden 17 18 19 20 de. açmışsın ilk kartı da 6 çekiyorsun sonra. çeksene bir tane. 10 güzel güzel. başladık ya Maşallah dediğimiz yaşamıyor. ki Maşallah dediğimiz yaşamıyor ki iki. tane As. veriyorsun yerde de kesin 20 var yani.

Yerde de kesin 20. var Ne güzel İki elimiz de Belek çek. olsaydı Dostlar 3750 3750 Al işte keşke. bir tane daha çekseydi şiz 21. olmuşuz bize yarayacak 5te. gittim bize yarayacak 5te. gittim Oo. güzel. güzel hiç 10 olmayınca yer direkt 20'dir. diye. düşünüyordum Ha şöyle işte ya. Biraz da şans bizden yana olsun değil mi. dostlar orayı bir. as. e. e. 18 açsana. 18. matkap dostumuzun da bakiyeler azalıyor. galiba Bir Vale güzel dostlar. şimdi şu doua bir 10 gelirse. of daha güzeli daha güzeli İşte böyle. be Ben 10 isteyeyim Sen 11. ver hadi ikide 2 ne yapar 3500 7.000 L. alırız Çok iyi Çok iyi Çok. iyi bir eli böyle geçelim dost. Evet işte bu be keşke daha da fazla. basabilir. diiktiraf. yanlardan zaten bir 2700 2800 civarı bir. şey alacağız. Dostlar Yapacak bir şey. yok zaten elleri kaybedeceğimizi. düşünüyordum. biri daha ufak.

Geçelim Evet ulan yine yan verdi de 50. lira basmıştı sadece 500 lira alacağız. 133'e çek 20 de bekle. problem yok zaten Hedef Of çok iyi 700. 1400 500 500 anan 29950 de kalacağız. galiba çok. pardon fark ettiyseniz sigara da. içmiyorum artık. sürekli. kaybedecek şeylerimiz. arttıkça uğraştırma güzel. 29950. E buradan kalkacağım şuraya. oturacağım Hedef 30 dedik Dostlar 30. benim için kafi Yım Bugün bir ısınma. turu olsun Zaten 11 kaybederek. başladık harika 6 katı desek 600 Hedef. tamam bizim için sigorta. yapmıyorum 700 lira alacağız 3.200. liraya çıkıyoruz. Dostlar Ama 50 de versen fena olmaz Bir. 8 falan. versen kötü. değil iki kez 10 Oo güzel eli de. vardı. Dostlar duralım ya duralım duralım bugün. ısınma tury biraz elimiz tekrar. ısınsın hızlı gitmeye gerek yok Yolumuz. uzun çünkü yavaş yavaş emin. adımlarla bu serimizde tekrar 1 milyonu.

göreceğiz. Umarım seviliyorsunuz Bu arada gelen. yorumlar içinde o kadar güzel yorumlar. vardı ki Dostlar yani kafamı verip öyle. tam detaylı cevap veremedim Kusura. bakmayın ama hep ya % 195 okudum yani. tüm mesajlarım Bugün de akşam malum. derbi var. E evde olmayacağım dışarı çıkacağım o. yüzden. dostlar bugün de belki şey. yapamayabilirim ama o videodaki. yorumların hepsine cevap döneceğim. bundan sonra daha aktif olacağım çok. seviliyorsunuz Mental imi topladım. Dostlar Siz de toplayın Mental olmayınca. hiçbir şey. olmuyor Umarım çok daha güzelleri sizi. bulur seviyorum Dostlar sizi Kendinize. çok iyi bakın hoşça kalın unutmayın hırs. yok. sevgiler

All Devices iOS Android Chromecast