ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Kartsız ATM işlemleri-AKBANK KARTSIZ atm işlemleri nasıl yapılır-kartsız banka,atm işlemleri


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Mi Evet arkadaşlar bu videomuzda sizlere. Akbank ATM sinden kartsız işlem. göstereceğiz arkadaşlar kartsız işlemler. menüsüne giriyoruz düz Akbank ATM sinden. kartsız işlemler menüsüne giriyoruz. buradan para çekme para yatırma işlemi. gerçekleştirebiliyoruz ATM ye gelen. havaleyi çekme Akbank Direkt Mobil den. para çekme posta işlemleri hesap. numarası ile para yatırma kurban ile. para yatırma ve Akbank Direkt Mobil den. para yatırma işlemlerini. gerçekleştirebiliyoruz. bu kredi kartı ödemesi kartsız işlem. olarak gerçekleştirebiliyoruz kart. numarası girerek Ödeme işlemi. yapabiliyoruz referans kodu ile Ödeme. işlemi yapabiliyoruz Akbank ATM sinden. kartsız işlem olarak başvurular. yapabiliyoruz kredi kartı başvurusu. yapabiliyoruz veya da ihtiyaç kredisi. başvurusu yapabiliyoruz buradan ödeme. işlemleri gerçekleştirebiliyoruz şans.

Oyunu ödemeleri fatura firma kurum. ödemeleri Finans ödemeleri ÖSYM sınav. ödemeleri arkadaşlar. gerçekleştirebiliyoruz bireysel kredi. ödemeleri gerçekleştirebiliyoruz ÖSYM. ödemeleri girelim böyle 2021 m2021 Milli. Savunma Üniversitesi gibi müzikse. Öğretim Kurumları vesaire şekilde ödeme. işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. Arkadaşlar daha sonra arkadaşlar Akbank. Direkt Mobil işlemleri. gerçekleştirebiliyoruz referans numarası. girerek Buradan da işlemimiz Eodev. o loros Passolig ödemesi. gerçekleştirebiliyoruz arkadaşlar geçici. bir süreyle işlem edemediğini söylüyor. arkadaşlar bizlere ATM. mi Evet Şu anda bizi beklemeye aldı. Tekrar kartsız işlem edelim Diğer banka. ödemeleri de yapabiliyoruz arkadaşlar. Akbank ATM sinden kartsız işlemler de. arkadaşlar aktifbank işlemleri. gerçekleştirebiliyoruz Odaya bak. işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

arkadaşlar Odaya bak işlemeli bir. girelim bakalım Ne gösteriyor bize o da. yapan kredi kartı ödemesi yapabiliyoruz. Odeabank kredi ödemesi yapabiliyoruz. arkadaşlar diğer bankaya da bakalım. arkadaşlar aktifbank işlemleri. yapabiliyormuyuz Arkadaşlar bunu da yine. Geçici bir süre süreyle hizmet. veremediğini söylüyor arkadaşlar kısa. sürede aktif olacaktır arkadaşlar. bu Halk Bankası. bu ATM sinden kartsız bu şekilde bu. işlemler gerçekleştiriliyor arkadaşlar. ha kanalımıza abone olmayı ve. videolarımızı beğenmeyi unutmayın. arkadaşlar sizlere videomda faydalı. olabildiysem ne mutlu bana da. izlediğiniz için dinlediğiniz için. teşekkür ederim

All Devices iOS Android Chromecast