ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Kıbrıs'ta kumarhaneye gittim #casino


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

O şu toplam Kredi müşteri yatırmış. olduğu miktar otomatiği Aldım kendi. kendine para kazanıp yanlış Şu an bir. şey kazanmış olabilirim manyak bir. paragöz aldım şu oldu ama üç dakikada. Kıbrıs'ta para kazanmak Bu kadar kolay. hemen uçak biletinizi alıp buraya. geliyorsunuz biraz büyük oynamaya. başlayalım mı kırmızı yaparsın. para kazanıyoruz hepsine bastık ha. Vallahi kazandık kaç para. Merhaba arkadaşlar Instagram'da anket. yapmıştım Kıbrıs'tan ne tarz videolar. çekmemi istediğiniz de dair bunlardan. meyhane gelmişti yeme içme gelmişti. gazino gelmişti kumarhane şimdi. kumarhaneye giriş yapacağız kumaran de. bir video çekeceğiz sizler için şimdi. kumarhane giriş yapıyorum Az önce. görüşürüz izin var mı bilmiyorum videoya. biraz gizli çekim yapacağım Anlatmaya. çalışacağım siz nasıl oynanıyor nasıl. para yükleniyor numaranı da görüşmek.

Üzere ha yüklediğimiz Kanka buraya. okutuyoruz arkadaşlar. m58 kere basabiliyorum böyle olması. gerekir parayla basabilir Tamam bir kere. belki yaptık Evet. şu an kazandım Evet Ne var şu an aşağı. yukarı her bastım 1 lira Maksat öğretmek. arkadaşlar öğrenmek yukarıda Total. kazanacağını ücret var biraz büyük. oynamaya başla. Bu. savaşında ona koymak için var yazıyor mu. otobüsle otomatik oynuyorum. YouTube'dan para var. da hayvan gibi kazandığınız paranın. üstüne çıktık tam tamına 15 lira. kazandık arkadaşlar. kayıtta kazançta çok az maksat bir süre. size göstermek sonra bu 200 lirayı Bir. kere de basacağım Ben arada kazanıyorum. orada kaybediyorum Otomatiğe almış O. şu toplam Kredi işte yatırmış olduğu. miktar Kendi kendine şu an para. kazanıyor Evet Otomatiğe Aldım kendi. kendine para kazanıyor Arkadaşlar yanlış.

Şu an bir şey kazanmış olabilirim. tutturursan kırılmış olan arkadaşlar. Evet tam tamına 23 TL kazandırdı ama. şöyle senin bir bu oynadığım için bir. e23 kazandım Hani istediğini koysana. oraya bırakırdım internet. 250 lira oldu arkadaşlar 200 lira 250. liraya Bence çıkalım mı 50 lira 50. liraya ne içiyoruz ve Kıbrıs Dayı zs6. devam ediyoruz. 16 manyak paragöz aldım şu olmayı yok mu. yıllara kazandım arkadaşlar bire iki. kazandım şu an Çık çık çık çık çık. çıkıyorum. 200 Lira yatırdım. 380 lira kazandım yani 180 TL ben şu an. çıkıyorum kızlar. 12 kazandım Hayır 3. oh oh tam çarpı 15000 kazandık ya on beş. kere basma kazandık dört kere baskılar. on beş kere bedava basma kazandık burada. kazandığımız şeyi artıyor. Kredi eklenecek Ben onu çok parayla. oynarsanız burada zenginsiniz Arkadaşlar. biz şu an zevkine oynuyoruz hala.

Kazanıyoruz altı kere daha basmaklı var. 12550 kredi kaç para yapıyor bilmiyoruz. şimdi öğreneceğiz ama fena para. gözükmüyor. bakalım. hesaplayacağız. tam tamına 51 TL kazandı böyle bir para. yok arkadaşlar. ama burada neden göstermiyor şu an. 377 lira aldı mı. Evet Evet. Evet artık 380 lira kazandık. çıkıyoruz cashout yapıyoruz. kartımız. makinelerde 150 lira kazandık Arkadaşlar. şimdi de rulette geçtik. rulette yiyelim parayı ruleti. bilmeyenler için ufak anlatacağım Şimdi. hemen şöyle oluyor arkadaşlar rulet. oynuyor bir tane yuvarlak da dönüyor top. top o top nereye gelirse kazanıyor 36'ya. kadar numaralar var şöyle göstereyim. hemen hızlıca. 1'den 12'ye kadar Burası 13'ten 24'e. kadar Burası 25 96 ya kadar Burası. herhangi bir numarayı para. yatırabilirsiniz ya da iki numara. arasına yatırabilirsiniz iki numarayı da.

Kapsar ya da dört numara arasında. esrarsız 4 numara yapsak ya da tek ya da. çift yatırırsanız tek sayı çift sayı 150. şansınız var ya da renkler yatırırsanız. kırma ve yine 150 şansınıza Ben şimdi. ilk olarak renkleri yatıracağım ilk. rengimiz de olsa arkadaşlar. kırmızı ilk olarak kırmızı yapacağız. kartımızı yine okutalım sisteme girelim. ve oyunumuza başla. mi Evet başladık Arkadaşlar şu an burada. kazandığımız miktar yazıyordu karşımızda. Sosyal olan parasal 375 TL biletlere. bakalım Maximum v5000 minimum beton TL. 25 lira. Evet. kırmızı 25 artık bakalım bakalım. son 4 sahnemiz Kırmızıya bas zaten. bekliyoruz. Evet sağ dönüyor makine. Bakalım ne gelecek. 117 kazandı aynı 27 kırmızı arkadaşlar. kazandık şu an 25 lira koymuştuk 375. liraydı 400 lira oldu şimdi bir sonraki. bir sırayla alalım. siyah dedi arkadaşlarımızdan biri siyah.

Veriyoruz yine 25 lira koyuyoruz. başladık Bir saniye bekleyeceğiz Bu da. böyle bir fantazi rulet Dilara'yı. söylemenize gerek yok hastalarda. oynayacağız sayı renk ikili dörtlü şöyle. bir şey yapalım mı. 56 tanesini öyle yayalım Tamam Nasıl. isterseniz. çabuk 400 lira yiyelim Burada bin lira. olmadan çıkmayalım. 15 katıdır 5 kalmama izin doğru alırız. zaman. çıktı kırmızı 7 O kırmızı 7 çıktı. arkadaşlar kaybettik Çünkü siyah. demiştik karşıda gördüğünüz ekranlar fır. gelme olasılığı gördüğünüz gibi yüzdeki. kırmızı gelme olasılığı yüzde 49 siyah. gelme olasılığı yüzde 49 sen seç Evet. renklilik. seçimini yap. Evet siyah 25 lira yatırdık. da siyaha 30 liraya dedik. içeceklerimiz geldi bu arada istediğini. içe biliyorsun öde bir güzel yanı var. siyah 17 geldi yani. kazandıkça 455 TL oldu para kazanıyoruz. uçuyoruz. hepsine bastık.

Vallahi kazandık kaç para 550 oldu 100. lira kazandık. kırmızı 3 Aha manyak bir parası Şimdi. kubbelerden çıktık sır size göstermek. için zaten kumarhaneye girmiştik Ben. yaklaşık 10 yıldır Kıbrıs'a geliyorum. dedi önce bir kere girmiştim önce. makinede oynadık ufak paralarla oynadık. ki yani Maksat size göstermek de 3. Liraya oynadık makinede 5 lira falan. kazandık sonradan rulet masasına geçtik. otomatik rulet masasında oynadık orada. size göstermek istedim orada 5 liraya. girdik edilir ve çıktık diyelim. ve içmede orada serbest onu da gösterdim. size 4 Kişiydik yedik içtik eğlendik 23. saat sonra çıktık gazino kumar an. demiştiniz bu video Kıbrıs'a çıkmış. olduk Çok tehlikeli eğlenceliydi. Yurtdışından gelen Herkesin bir kere. olması gereken bir şeyler güzel gibi. ücretsiz yiyebiliyorsunuz içerde Bu size. ve rahat bir şekilde geçiyor Şimdi.

oynama başka. Şanlıurfa'da gidemem. bitirdiler ara sokakta Videoya başladık. kapatmak zorunda kaldım Kusura bakma. eğer videoyu Beğendiyseniz ve. Ama bunlar Rica etsem silahı. kötülükle olmadan tamamen espri ile. söyle biraz kesik olacak çünkü saat. ilerledi Hacı dolu bir bitiş olmadı ama. olur mu. o zaman başlayabilirim baştan öncesini. Kesin. büyük. zararlar elde ederek çıkmak istemedik. buralardan kazandık kazandık. ama. çok teşekkür ederim o. O hep yemek kimdir Kimin ne zaman belli. Tamam. konuşmaya başladım şu an neredeyim Ne. belli nasıl. Nasıl o

All Devices iOS Android Chromecast