ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 KÜRT RULETİ | Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Lar bazlımı bırakalım yeni oyunumuz. baksat. rulet Müsaadenizle. başlıyorum. korkuyor. musun interaksiyon gir ilaçlar bu. ne ilk gameplay için. önerilmez o zaman almıyorum . koyayım başka bir şey interaksiyon. geçebileceğim var. mı atayım mı. hapı Oğlum bu ne karık. lan aldım abi hadi bakalım ince hesaptan. kablos. ne oluyor. usta lütfen kağıdı. imzalayın. Sedo pezo yazacaktım ama Sedo oldu. Tamamdır. sope ne olacak. lan. nasıl. Tamam Allah. Allah Ne Olacak Ustam nasıl bir yer. burası kendine. sık dealer turunu vazgeç. titir pili içtin diye tutorial yok. Sedo Aga attı kapı geldik buraya . koyayım Ne. bileyim Aga kime. sıkayım kendime mi elemana. mı Let's. go. pubg'nin Hadin sonu . koyayım ilginçmiş ne yapıyor oğlum kola. Mola vurdu adam . koyayım. sıkma iyi lan kendini. vurdu. adama kelepçe. vurabiliyor bire. vurursam bir tane mermiyi dışarı.

Attırıyor adama kelepçe vurursam da. turunu geçtir diyorum direkt düz vurayım. mı lan. elemana Bence Blank var içinde Bence. Blank var chat içinde Bence Blank var. içinde Bence normal mermi yok. izle. bu çocuğu niye izliyor abi ne. yapıyor Ne görüyorsun. amık anamı yolladı ya hapının. hazin sonu. abi baba Bir şey diyeceğim hapı atayım. ne olacak mermiyi mi görüyor. çocuğu hı niye almıyorum. L oğlum yılan yaptı lan müzik Bu ne. koyım büyüte şey ne yapıyor hapa. atmazsam ne oluyor bana şey mi öğretiyor. oyunu mu öğretiyor E tamam öğren . koyayım öğrenmedik. mi abi. kasıldım tamam Normal. gidiyorum Bu kim. lan Selam Aleyküm. birader Ananı ölü. müyüm. bir canlı kurşu bir normal mermi iki boş. mermi rastgele şekilde. yerleştiriyorum efend olur vallah ya. yormayacaksın atılacak bir şey de var. mıdır Ne bileyim yenecek ne. varsa bir normal mermi 2 boş kovan Baba.

Normal merminin bana olma ihtimali yok. koyayım çocuğu seni al. bakalım sıkayım mı. lan hayır Oğlum iki boş bir. dolu Aras bıçağı. he. yat. Koç Bu ne oğlum Dabbe gibi. geldi Tamam OK OK OK bro ok bro 3 dolu i. boş 3 dolu i boş oğlum Bu ne . koyayım Kürt. ruleti shotgun rulet mi. oynadın. Aga Bence. sıkayım Bence adama sıkayım oğlum ü dolu. iki. boş mal E ne. olacak bunu biraz daha ilginç. yapalım. A şimdi geldi herkese ikişer. item Bu ne lan okur bakarız Bu ne. l. Ananı bir dolu bir boş. chat bu ne. nun Damage. vurur bir tane Can doldurur. sigara tamamen şans elemanı. atıyorum kendine sık abi kendine sık. Vallahi boşmuş. mermi babaya basıyorlar geri geliyorum. oğlum oyun çok. iyi A bir dakika. item Tamam mermiyi görebiliyorum bu. ne o ne lan Allah. imzalamış. bira. Aa iki dolu iki. boş yükledi. koydu Usta. chat mermiye. bakabilirim mermi mermiye bakıp ik.

Damage çakmadı. mı Ne var koyayım ne boş. boay için Allah mandalina Allah bisküvi. Sağ ol yavrum Aa. boş bira mı. içeyim biraya da kendine kendime. a al yarın başı ne. yapacaksın dam adama. sıkıyorum çocuğu seni yalnız işe. yaramazsa Boku yedik of havaya uçurdum. kahpeyi Bu arada güzel of of of of. of Aga galiba bir dolu bir boş var şu an. Aha doluyu attı salak Onu da kendine mi. sıkacaksın. tabii ne olacak mermiler mi. yenilenecek bir şeyler geldi Usta mermi. görme sigara sigara canımı. doldurur ok bir dakika mandalinayı bir. soyayım sigara mı. içtik 3E 2. chat adama. sıkıyorum. o nice One nice One ok 22 2 2 2 dolu 2. boş Ananı bağladı [ __ ] beni. mermiye de baktı koyduğumun çocuğu. seni mermiyi de gördü sigarasını da içti. o. yedik hasta mısın dayı. sen. a. adam mermileri sıfırladı oğlum Ananı. sikmedi mi senin ananı sikmedi mi.

He üçe. 3 bırak bırak bırak bırak bırak. bırak kahpeyi. bağlıyorum al kanka bağla. kendini mermiye göz atıyorum. Usta dolu ananı izle. al. son Oyuna. geldik artık öyle kaldırılmayacak sadece. sen ve ben hayat ve ölümün kıyısında. Dans. ediyoruz Ne oluyor. lan Usta ne. oluyor. herkese 4. item ok Baba ok. Baba chat bir dolu 2. boş. oğlum kahpenin evladında iki tane. büyüteç var İki tane kelepçe var. lan oğlum bilemedim lan bira büyüteç. pompa diyorsunuz da E boş mermiyi. atarsak ne. olacak Aga kelepçe artı. kendime hastayım Dayı. ben hazır olmadıkça. ölmem Evet abi boşalttık şarjörü. testere testere. kelepçe senin ananı bacını senin ananı. bacını ikiye kırmadım mı Ben ne geldi. oha bu ne. lan Ne yapacaksın Usta yapma tamam. arkadaşlar bakıyorum görüyorum 4 dolu D. boş. görüyorum ne var. içinde. B. bira ya da kendime atsam ona geçiyor mu.

Tur yoksa vurulana kadar bende mi. nice. ok aga. bir. sigara. büyüteç dolu senin bacını. ananın Selamünaleyküm. kanka alsana kanka al bakalım. kelepçe atarız oğlum durun. lan dur Bana geçmiyor. mu koyduğumun çocuğu bağladı. sigara keyfi. yapıyor kovan Sayan var. mı. bir dolu 3 boş mu. kaldı biramı kendime mi sıkayım kendimi. vurursam böyle işi. ya Bırakamıyor pıı Bence bu boş Bence bu. boş ananı sikmedi mi şimdi senin anana. yurdunu sikmedi Ne kaldı. içinde. bir boş bir dolu var değil mi Bir boş. bir dolu %. 5050 2x adama. sıkış normal sıkıyorum. Ya. tamam Yok kanka bekle sen kanka dur dur. dur Kanka. Dur Ellerin mi bağlı senin elin mi bağlı. senin elin mi. bağlı. oğlum sinirlendi la. galiba 3 dolu iki Boş adamın ekipmanlara. Bak bağlayıp bağlayıp Yo Dur ben. de bir. dakika. önce bir. görüyorum. B kendim. mi Kendime sonra. bağlıyorum.

amcık kapalı seni seni evladı. seni tamam chat şimdi atayım mı bir. tane aga Şu. anda bir boş 3 dolu var değil. mi. Let's. go. Anne ne. olacak abi yaptık bir şey. ama Kusura bakmıyorsun değil mi abi. Hazır mısın Ananı ne. olacak. bir tane mi kaldı şu an içinde ok Ben. bitirdim sanıyordum Hoşça kal. birader sed la kumar oynamayacaksın. kardeş Ah be. abi. ah. Eyvallah 68.000 dolar çocuklar ve bir. insan. hayatı bununla sağlam bet döner Aa ben. bunu Korku Gecesi diye aldım bet. gecesine mi. çekeyim. git gide bet geceleri daha karanlık bir. şey olmaya başladı fark ettiniz mi. hoplu oyna Bir de abi yok Okey çok. güzel Oyunmuş çok güzel Oyunmuş çok. kendi şahsına münas bir oyundu yani. maşallah

All Devices iOS Android Chromecast