ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 JETX BU TAKTİK DAHA ÇOK 17,000 TL KAZANDIRIR | Aviator dan Daha İyi


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben Ali. Nasılsınız İyisinizdir Umarım bugün. 5500'lük kasamızda Avatar oyunu Jet x'e. girdik. Akyüz yapalım bir sonraki Tura yetişiriz. artık biz. Yapacak bir şey yok toplamda 450. basacağım. artık Aynen 450 basalım. güzel kazançlar alırız umarım. Hatta abi bir şey söyleyeyim mi. güzel bir uçuş yapacağız arkadaşlar. bu bayisi mi her zaman. kasaya amorti edecek şekilde alacağım. Burayı da yüksek uçuşlara doğru. bekleyeceğim. sizin de bu tarz yapmanız lazım. arkadaşlar. oha. bu kasa amortisi tekrar yapmam lazım. biraz daha gitmem biraz daha git biraz. daha git. çok güzel. Burayı da. gider mi lan şöyle bir 10x yapar mı 12. yaparsa alacağım. Haydi oğlum 12 yap. 12 yap. 1x'e düşmedi sürece sıkıntı yok buraya. erken alacağım Çünkü. tam zamanında. yapmış tam zamanında yapmışız. Bu arada çok iyi abi güzel.

Biz Bu arkadaşlar birini yüksek birini. düşük yapacağız. eski atacağız Yüksek olanı hiç riske. atmayın arkadaşlar kısa zamanda alın. kısa zamanda alın. mazsanız. hızlı bir şekilde erimeyecektir. kaçarsınız hemen. budur. bunu her seferinde bunu da alsam şu anda. kasayı bayağı iyi bir şekilde. toparlamıştık. burayı fazla riske atmıyorum arkadaşlar. Çünkü III şu anda yeşil yandı son. zamanlarda. çok az yapmış O yüzden geride. patlayabilir. kasa yani 12x yaptı 5.000 alalım kaçalım. ya. Haydi oğlum az kaldı. çok az kaldı. bekleyeceğim abi 12'si de geç Abi. zararda değiliz Zaten 5.500'e başlamışız. kasa 7.6. 00 abi. çok güzel lan ananı yetişemedim. Yetişemedim lan. of. Biraz önce ki zarar yani zarar değil. en azından. buradan bir açtık. 4 adet şöyle kasayı 20 yapar mıyız bugün. yapar mıyız abi 20x'i gördüm bir daha. yüksek uçabilir ya.

x açık Şu an. gerçekten jetix açık güzel para. kazandırıyor. abi 2500 yapasım var da bir kasayı onun. üstüne çıkartırsam 2500 yaparım çünkü şu. anda bir düşerse direkt başladığımız. kasadayız. Ya tamam. baya bir şuradan çok iyisin. buraya yine bekleyeceğim abi iyi uçuyor. 24 x 20 x 12 x yaptı. xtx daha bekliyorum. Haydi oğlum 20 x. Az kaldı az kaldı. çok az kaldı alacağım 22'si de. İşte bu. Oh koyduk be koyduk be koyduk be halen. gidiyor Yalnız hâlen gidiyor. 33 arkadaşlar 22k. sonraki videoda görüşmek üzere. dediğin Korece oynayabileceğiniz. oyunların sitelerin linkini bırakıyorum. Ayrıca yatırımlarda ve hızımlarda da. yatırımlarda ve çekimlerde de hızlı. sitedir biraz para kazandık Heyecan. yaptım o yüzden kusura bakmayın. Kelimeler birbirine giriyor görüşmek. üzere Hepinize bol şans diliyorum Bu. arada biri 45'te

All Devices iOS Android Chromecast