ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Jetx | 5 Dakikada 5,000 Kar Aldık Bu Oyun Efsane Değil mi ? #casino #slot #jetx #sweetbonanza #rulet


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar hepiniz. kanalıma hoşgeldiniz nasılsınız. iyisinizdir. videoya devam ederken Arkadaşlar şöyle. kanala abone olup videoya da bir like. atarsanız çok sevinirim şöyle 750'ye 250. her zamanki taktiğimiz biri düşük biri. yüksek olacak şekilde basıyoruz. arkadaşlar toplamda 1000 lira basıyoruz. Bu arada güzel de uçuşlarımız var. kırmızı biraz çok yakmış ama olsun. şuraya hemen şöyle hafif bir karda. alıyoruz 1250 iyidir. Burayı da Biraz risk için bekliyoruz. arkadaşlar Bu Arada Arkadaşlar bu oyunu. oynayabileceğiniz yatırımlarda ve. çekimlerde hızlı bol bol da bonusu olan. hemen şöyle işlerinizi şipşak. halledebileceğiniz siteleri sabitlenmiş. yorumlar kısmına bırakıyorum özellikle. yatırım bonusları çok güzel ikiye üçe. katlayan yatırım bonusları var bende bu. bonusları alıyorum biliyorsunuz zaten bu.

Oyunların vazgeçilmezi bonuslar. arkadaşlar Kesinlikle bonussuz olmuyor. maalesef O yüzden dediğim gibi güzel. bonusları da var kasa 5700'e çıkardık. fena değil şu anda gidişat. iyi olabilir ama 5 tane yeşil yaktı. bir tane erken kırmızı yanabilir o. yüzden fazla risk almadan oynamaya. çalışacağım. şöyle Erken Erken alayım Şuraya bir bin. yaparsak çok iyi olur ya 4 ikisi bir. görsek o tarafı da alacağım da. çünkü erken bir düşüş olursa En azından. kasadan hızlı hızlı eritmeyelim bir. arkadaş 2000 basıyor güzel basıyor. Yani benim de kasam biraz yüksek olsaydı. bu sıcaktım zaten önceki videolarımdan. biliyorsunuz arkadaşlar basıyorum. Normalde güzel kasaya 6.300 yaptık. yani şu şey için önemli Arkadaşlar şimdi. Hadi be yetişemedik tam 4x oldu patladı. arkadaşlar Ara ara karda alın çünkü. şimdi bir ikisinde patlarsa Eğer En.

Azından başlangıç kasasına geri dönmüş. olalım bakın Şimdiki gibi yani şimdi hiç. kar almasaydık kasa 4 gün olacaktı Hatta. şimdi bin lira da basıyoruz 3.000'e. düşecektik O yüzden ara ara böyle kar. almak İyidir ana kasadan yememiş. oluyoruz bunlar önemli arkadaşlar buraya. bir alalım tekrardan. 5700'e çıkartalım tekrar kasaya Şuraya. bir bin lira yapamadık ya bir bin lira. yapamadık Hadi oğlum. Haydi oğlum yapma be yapma be az. kalmıştı ya az kalmıştı ya. Neyse devam devam devam. devam edelim abi. Hadi güzel yakıyorsun aslında şu an. istatistik çok iyi bir. 19'u göreli bayağı olmuş Daha sonra onun. üstüne hiç çıkmamış 12'sinin üstünü. görebiliriz. şunu 2000'de alayım artık güzel şimdi. işte İyi oldu bak kasa 6.900 7000 Oldu. diyelim Bu sefer gidecek gibi sanki ya. bu sefer gidecek gibi bak bir on ikisi. görür 12'si görürse alırım abi çok güzel.

Olur. haydi 10x. Abi gidecek gibi Sanki almazsam Ananı. keşke alsaydık Neyse neyse Moral. bozmaya hiç gerek yok Böyle riskleri Ara. ara alacağız Tabii ki ara ara alacağız. yapacak bir şey yok. biraz daha kar alalım biraz daha kar. alalım. 2000'de yine alırız. güzel Çok güzel. 7.908.000 abi 5000 ile başladık 8000. oldu. Bu Arada Arkadaşlar kanala abone olun. mutlaka Hatta bence bildirimleri de açın. kanalın abone sayısı biraz daha. arttıktan sonra şöyle videolarda. kazandığımız paranın bir kısmını. çekilişlerle dağıtacağım. bildirimleri de açın bu çekilişleri. kaçırmayın Ananı Bu olmadı işte. bak bu olmadı kasayı 6.900'e geri. götürdük. şöyle güzel En azından Yine 6000 bak. kasa yine 6000 demek istediğim buydu. arkadaşlar Ara ara karı almanın. avantajları bu bakın yine patladı Şimdi. başlangıç kasasına dönmüş olduk. ufak kırmızı yaktı ben Şuraya bir 1250.

Yapayım Arkadaşlar artık Burayı çok. erken alacağım Çünkü. kasayı biraz daha Toparlamam lazım artık. 3000 3000 3000 güzel. 7.700'e çıktı abi tam zamanında almışım. Bak. 59,91 çok güzel. 2.59'da aldım 2,91'de patladı Az daha. beklesem gidiyordu. bugün şans bizden yana sanki ya devam. toplamda 1500 basıyorum arkadaşlar. herhalde şöyle 3000 de alalım buraya. tekrar. çok güzelsin kasa iki katı oldu sayılır. Burayı da alırsam iki katı olur. bir 8x görünsün yapma be 8x görse çok. iyiydi. Neyse kasayı ikiye katlayalım Hadi. bakalım oğlum bir iki bin lira daha. verirsem mükemmel olur 2000 lira daha. verirsem mükemmel olur. Haydi oğlum hadi oğlum. 3000 3000. çok güzelsin kasa 2 katı abi kasa 2 katı. buraya bekleyeceğim abi Risk alacağım. kasayı ikiye katladık Nasıl olsa Risk. alacağım. güzel şimdi 500 yapalım. 10 binin üstüyle oynuyorum arkadaşlar.

10.000'nin üstüyle oynuyorum. toplamda 750 basıyorum. biraz daha Ananı Neyse. arkadaşlar kasayı ikiye katladık kısa. zamanda Güzel bir karı aldık Arkadaşlar. hepinize çok teşekkür ediyorum videoyu. izlediğiniz için dediğim gibi çekilişler. için mutlaka kanala abone olun. bildirimleri açın. görüşmek üzere

All Devices iOS Android Chromecast