ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 iSRO METIS 13. Bölüm - Joymax, JC Planet Kayıt/Silk, Bot Çekme ve Fiyatlar ve Başaramadıklarımız :D


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar ısrome Matiz sıfırdan. serimizin 13 bölümüne Hoş geldiniz. arkadaşlar Bugün sizinle İki yıldızlı. pgv yapmayı deneyeceğiz Şimdi şöyle. keselim meyveleri keselim İnşallah 2. yıldızlı bir tane taş düşürürüz. full armorse deyince Tabii vuramıyorlar. şöyle bakalım Evet bir tane 2 Yıldız. düşürdük Arkadaşlar şöyle hemen retrone. atalım Ondan sonra. rgb'ye başlayalım hatırlarsanız bir. Yıldızı çok rahat dönmüştük. neden iki yıldız denemeyelim dedik bu. arada kart düşüp de kart açtığımızda. şöyle bir görev eklendi. görev Bize bir tane 8 devirsun silah. veriyor yorumlarda bir arkadaşımız da. sağ olsun söylemiş. 70'e kadar olan mıydı. Aynen 70'e kadar olan demişti galiba. fgv8 ile göre Sun veriyor yazmış. Kardeşim sağ olsun. Biz de bakalım bir tane o zaman kadar. bir tane 8 veriyorsun almaya çalışırız. hızlı koşma taşlarımız bitti şuradan.

Birkaç tane hızlı koşma taşı alalım. tokunla alıyoruz maalesef Şuradan. dolandırılacağız iki tane alsak yeter. herhalde. Bunlar da böyle koyalım. 2 yıldızlı taşımızda şöyle açalım. arkadaşlar. Tabii bir yıldız fgm'de olduğu gibi. hepsini Muhtemelen çekmeyiz Ya belli. olmaz çek edebiliriz tamamen kesmemize. bağlı Eğer hızlı dönebilirsek. bütün videoyu çekeriz dönemezsek de bir. odadan bir odaya geçtikçe videoya. girerim Arkadaşlar şöyle bak basarken. göstereyim elimizdeki silah sunu+5. sadece şu 32'lik sos yüzümüz var geri. kalan hepsi sunum arkadaşlar ve 46'lık. bunu da aldım. bakalım fullsun 46 level bir karakterle. pgv nasıl döneriz nasıl döneriz şimdi. hep beraber göreceğiz şöyle gelenler 45. level şampiyon bir tane vuralım. 500 500 arkadaşlar. burası bizi bir tık zorlar gibi şöyle. yani 500 500 vuruyor. Hayır hayır Allah'ımıza kavuşmak.

Istemiyorum şu an şöyle kaçalım derken. öldük Arkadaşlar. bir daha deneyelim bunları böyle yavaş. yavaş kesmeyin deneyeceğim ben ama. muhtemelen. bu fgv çok olacak gibi değil. Şöyle bir kere daha deneyelim biraz daha. ilerlemeye çalışırız Yani bir Yıldızı. çok rahat dönüyorduk İki yıldızla. Perişan olduk arkadaşlar Plus'un setimiz. var yaratıklar 45'te o şampiyon 500 500. vuruyor yani olacak iş değil. bir daha deneyelim bakalım ne olacak. şöyle bafları Tekrar basalım. Hayır şeyleri de çok geniş arkadaşlar. Bilmiyorum fark ettiğiniz zaman ama. görme renkleri de çok uzak yani aşırı. uzaktan görebiliyorlar Baksanıza buradan. ya sen nereden gördün Mesela derken iyi. oluyor yani. 789 800 vuruyor Arkadaşlar biz bu fgv'yi. açık konuşayım dönemeyiz. O yüzden paşa paşa bir kardeşimiz. demişti zaten iki yıldız Bence hiç. denemediği.

Adamın sözünü keşfi dinleseydik şöyle. baksana yani İkisi birden koşarak. geliyor bir de. yok arkadaşlar buraya ve yalan oldu Ben. size söyleyeyim bu fgv yalan oldu. uykular Haram Oldu Gençliğim bak salamda. oldu çok sevdiğimi Yalan Oldu. Bunu dönmeyelim o zaman Ne yapalım Bu. bölüm boş geçmesin bu bölümde şöyle bir. gidelim bir Build kurmaya çalışalım. bakalım birçok gelen arkadaşımız var. şöyle ben. pmh atanlara ekledim şu an onlarda. oyunda değiller şöyle bir boyut kurmaya. çalışalım bakalım buydu kurabilecek. miyiz iki yıldız pgm Bu arada yalan. arkadaşlar haberiniz olsun iki yıldız. fgv'ye dönmeyiz. bitmez yani çok zor arkadaşlar 500 2. tane yaratık kaynağına saldırdığı zaman. 500 500 bin vuruyor yani. böyle gidelim bir boyut kurmaya. çalışalım bakalım üstümüze para mara da. yok kurduk kurulacak mı Bize geldik bu.

Da ya kayıt ne Build buildin ne olsun. Aslında bunu anketle sormayı. düşünüyordum ama Bu ürünün adı bugün. ne. oyunu olmadı. bugün şöyle olsun Ne. oynuyoruz olsun olmadı. o zaman bunu koymayalım bu ilin adı ne. olsun ne olsun ne olsun. bir kardeşimiz Bloom'un demişti. Benim de hoşuma gitmişti Aslında şöyle. yapabiliriz Blue. çok da güzel durdu mu durmadı. şöyle yapsak ay. Yıldız. CX. arkadaşlar 500. 500k Gold istiyor. yani 500 kg yolumuzda olmadığı için guid. de kuramıyoruz Bu arada neden Build. kurmuyorsun diye. arkadaşlarıma da buradan selam olsun. kuramadık. guid de bu şekilde olmazsa bir Gold. falan çekebileceğini şöyle bir bakalım. Çok taraftar değilim Gold çekmenin de. BTS Gold demiş mesela şu arkadaş Türk. bir soralım bakalım Selamünaleyküm. diyelim şöyle. bir ve 10 dolar Yani 200 lira arkadaşlar. o kadar para verilir mi kesinlikle.

Verilmez. Evet. Bu da yok. yani Arkadaşlar şimdi Kervan çekelim. dese Kervan da çekemeyeceğiz burası. trader punch'ta dolu. şimdi Ne yapalım o zaman şöyle bir görev. yapmaya gidelim ya salata. bu neymiş ya böyle şu. konstantin'in işareti galiba arkadaşlar. Ben ilk defa gördüm Bu arada baya. güzelmiş Mavi Mavi. O zaman şu görevleri yapıp birazcık. level kasarım arkadaşlar Çünkü 2 Yıldız. fgv olmadığını gördüğünüz gibi. Evet arkadaşlar fgv dönemedik Bu videoda. açamadık bari ben de dedim çok sorulan. bazı soruları yanıtlayayım şimdi. Sport Online'a nasıl kayıt olacağız. nereden kayıt olacağız nereden. indireceğiz diye birçok soru geldi. Arkadaşlar sirke Online'a kayıt olmak. için şuradan. online.net yazıp enter'a bastığınız. zaman. re/max.com adresi geliyor şimdi buradan. sahibinden kısmı var buraya. tıklıyorsunuz. buraya tıkladıktan sonra.

Eposta adresine giriyorsunuz benim. eposta adresim bu Bunu ben şimdi açtım. Creed diyorsunuz. birkaç yere tıklayın her zaman gelmiyor. şimdi mesela ne diyor çekiyor inmeyince. e posta adresinize gidin Joy max'tan bir. eposta alacaksınız diyor e-postamızı. açtık bakınca eposta geldi şimdi. buradaki linke tıklıyoruz buradaki linke. tıkladıktan sonra. karakter ıdi işte buraya ailenizi. yazıyorsunuz Mesela ne olsun. STR. klavye olsun mesela klavye 41 olsun. benim memlekette Kocaeli bunu. kullanmışlar STR klavye 0.41 olsun Ondan. sonra minik neyin bunun tamamen sallayın. kendinize göre Mesela benim. şöyle ağız bilmem ne bilmem ne koysanız. da olur Şöyle bir şey koysanız da olur. burada şifrenizi belirleyin Mesela ne. koyalım işte a 1 2 3 4 5 6 7 8 9. kafanıza göre bir şey koyun tekrar. aynısını koyun daha sonra şunları da tık.

Tık tık. işaretleyin işte ayak set bilmem ne. bilmem ne diyeyim Ondan sonra STR klavye. 0.41 Şifreyi de unutmayalım şimdi ne. diyor uhrs Access model Başarılı bir. şekilde kayboldunuz diyor okeye. bastıktan sonra buradan girelim mesela. Street 041 şifremiz de a herhalde. şifremizi şuydu. bunu engelleme ya. git buraya ben tabii bunu Microsoft. ejden yapıyorum ejden Yaptığım için. böyle şimdi buraya girdikten sonra. arkadaşlar şurada direkt Zaten size. atacak buraya Maya Kont kısmında akont. kısmından. gameus adement diye bir şey var. arkadaşlar bunu kabul etmemiz gerekiyor. kabul etmezseniz hesabınıza giremez. sürekli DC yersiniz bunu da yaptıktan. sonra karakteriniz artık kullanmaya. hazır şimdi peki bir de JC planetle. kayıt olmayı deneyelim şimdi Joy marks'a. kayıt olduk şunu şöyle çektim arkadaşlar. Buraya. jcm mesela Google'a girelim daha.

Anlaşılır olsun google.com yazdım Google. açtıktan sonra yiyesi. Planet yazıyorsunuz arkadaşlar JC Planet. Bu buraya geldik birçok farklı oyunları. var burada buradan sign up kısmı var. yine buna tıklıyorsunuz eposta. adresiniz sonra şifre tekrar işte. a123456789 olsun Ondan sonra bunu da. koyduk şöyle nickiniz tamamen sallama. olabilir Adınızı yazın Mesela ne olsun. Hasan Kaçan olsun Mesela ondan sonra. cinsiyetinizi seçin doğduğunuz günü için. çok da önemli değil bunları. sallayabilirsiniz 99 olsun Mesela bu. arada ben 95 diyeyim şöyle Hatta 95. seçerim. Dediğiniz zaman. Welcome to JC Planet diyor arkadaşlar. şimdi login diyoruz Buradan iş bitmiyor. eposta adresimizi girdik şifremizi. girdikten sonra login dedik. arkadaşlar buradan oynayacağımız oyuna. geliyoruz Silkroad Online'a tıkladıktan. sonra. burada. Neredeydi o bir bulalım onu.

Pardon. My Planet demeyin Acaba ona da bakıyoruz. şuradan önce bir Email vertication. yapacağız. sente email dizi arkadaşlar My. planet'ten sonra VC planet'ten de bir. kod geliyor GSB planet'ten gelen kodu da. şöyle yazdık. kopyaladık. yapıştırdık konteyner dedik. Ondan sonra bu oldu şimdi şuradan. meymene gelelim Bir de Buradan silikon. online'ın şeyini kabul etmemiz lazım. kullanım sözleşmesini kabul etmemiz. lazım arkadaşlar onun nereden olduğunu. ben bir bulayım Ondan sonra tekrar devam. edelim arkadaşlar Aslında gözümüzün. önünde duruyormuş ama görmemişiz şimdi. buradan sizin şu logo kısmının yanında. nickinizin adınızın falan olduğu yer var. buraya geldikten sonra Mike. tıklıyorsunuz bize epostamızı zaten şey. yaptık ilmimi. oynamak istiyorsanız mesela. Note 7 yazıyor Eğer siz bunu. onaylamazsanız karakter ıdp'nin.

Yazdıktan sonra DC yersiniz Buna. tıklıyoruz arkadaşlar böyle bir sözleşme. açılıyor Daha sonrasında engellediğimiz. zaman tamam diyoruz bakın eğri Yes işte. burada tarih yazıyor Artık JC Planet. hesab fazla giriş yapabilirsiniz. ycplanet hesabınıza nasıl giriş. yapacaksınız arkadaşlar. süroyu başlattıktan sonra. orada Joy Max yazısını göreceksiniz Joy. max'a tıkladıktan sonra JC planet'i. seçiyorsunuz orada zaten epostanızı. girmenizi istiyor ortada bir tane et var. Kendisi koymuş durumda Zaten siz oraya. ne yazıyorsunuz bu işte eposta. adresinizin etten önceki kısmını ve. etten sonraki kısmını yazıyorsunuz. şifrenizi serverleri seçtikten sonra. giriş yapabilirsiniz arkadaşlar GS. Planet ve Joy Max hesabı arasında ne. fark var işte şu bunlarda silik yerine. koyun geçiyor Bir o farkı var bir de. cinsi planı hesabı açarsanız 100.000 SP.

Yani 100k SP ve birden 950 liraya kadar. su artı 5 silah Çantanızda beliriyor Joy. Max ile tek farkı bu arkadaşlar Şimdiden. iyi eğlenceler diliyorum. Evet arkadaşlar şimdi hesapları. oluşturduk güvenmmax hesabımızı. oluşturduk VC Planet hesabımızı. oluşturduk. Sonrasında ne yaptık sonrasında. kullanım sözleşmelerini kabul ettik. Artık girmeye hazırız kullanıcı adı ve. şifremizi önce Joy max'a girdik Burada. gördüğünüz gibi işte Premium aylık. kullanımı 3 aylık kullanım ve sigm. miktarınızı gösteriyor. Şimdi arkadaşlar silik çekmeyi de. gösterelim önce Joy Max'ın sonucu. kullanıcı adı ve şifrenize giriş. yaptıktan sonra burada şarj yazıyor. charge basıyorsunuz Arkadaşlar şimdi. buradan Silk yükleyebilirsiniz burası. nedir Burası bizim nasıl silgi çekmek. istediğimize gösteriyor. ister banka transferiyle şuradan şu an.

Tıklayıp çekebiliyorsunuz isterseniz. paysee kartla şunları Normalde açık ama. bunlar şu an. neden açık değil emin değilim Normalde. Buralar açık. isterseniz de e pin şeklinde. yapabiliyorsunuz. epeyle tıklayabilirsiniz burada mtc Game. diye bir yer var Buna tıklarsanız Burası. silikonline'ın resmi satıcısıdır. arkadaşlar şuradan mesela. online yazalım tıkladık. Silkroad Online joymux'a tıklıyoruz. arkadaşlar buradan Ne almak istiyorsunuz. işte onsek 1882 işte 50 94 lira 10088. lira filan falan buradan bakabilirsiniz. arkadaşlar bakın Joy Max için. alacaksınız. Normalde şunlar da. 48 saatten düşük olduğumuz için üyelikte. o yüzden açık değil işte PayPal screens. bilmem ne kart işte kredi kartı ile. almak istiyorsanız arkadaşlar. hesabınız oluşturduktan 2 gün sonra. şuradan kredi kartını seçiyorsunuz. buradan bu kısmı seçiyorsunuz Arkadaşlar.

Daha sonra işte kredi kartı. Bilgilerinizi girdikten sonra. alabiliyorsunuz sil Fiyatlarını da şöyle. gösterelim kendi kartınızla almaya. kalkarsanız 50 kişilik alabiliyorsunuz. minimum 50'si 5 dolar 100'lük 10 dolar. bu şekilde ilerliyor Siz pini olarak. alacaksanız da 10 silgi aşağı yukarı. 1882 1 dolara denk geliyor 10 sene 1. dolar 50 civciv işte 5 dolar 100 TL 10. dolar Arkadaşlar bir de VC planet'e. bakalım cinsi Planet'te de burada. arkadaşlar. buradan ödeme yöntemini seçiyorsunuz. Mesela ben kredi kartı ile alacağım ya. da şuradan işte app'in şeklinde Gaming. Sultan üzerinden biliyor musunuz. tıklayalım Mesela buraya. şu Game Sultan sitesinden aldıktan sonra. giriyorsunuz. Biz şuradan fiyatları görelim kredi. kartına tıkladıktan sonra 50 koyun 50. sirke denk geliyor arkadaşlar 5 dolar. 100 koyun 10 dolar böyle ilerliyor işte.

500 koyun çekerseniz de 50 dolarmış. mesela buna tıkladıktan Sonra işte. atıyorum 58 çekeceksiniz Next dediniz. Ondan sonra bir daha ne istediğimiz. buradan işte Sizden kredi kartı. Bilgilerinizi isteyecek Bunu da yapar. alırsınız Arkadaşlar bu arada 113 liraya. denk geliyormuş bundan toplam olarak. Bir de KDV koyuyor Arkadaşlar bu %18 Joy. Max şöyle bir şey koymuyor haberiniz. olsun arkadaşlar bunu da böyle göstermiş. olalım Silk de bu şekilde bir de botu. gösterelim Arkadaşlar şimdi bunları. yaptıktan sonra şöyle kapatalım şunları. mesela phot kullanıyorum Ben şu an phota. girdiğiniz zaman şu kısımdan. bakın phot satın al download deneme. yazıyor phot haftalık 1 dolar Arkadaşlar. bunu hiç soda da kullanabilirsiniz. herhangi bir pvp soruları da. kullanabilirsiniz TR soloda da. kullanabilirsiniz. online'larda da kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar buradan satın al dedikten. sonra işte epostanızı giriyorsunuz. minimum 2 haftalık alabiliyorsunuz yani. 2 dolar bunları girdikten sonra şu yine. yinelenen aboneliği seçmeyin sürekli. tekrarlar bittikten sonra şunu. tıklıyorsunuz buradan kredi kartını. seçerek. ödemenizi yapabilirsiniz Bir de s bot. olarak arkadaşlar. O da bot Evet arkadaşlar şimdi kaydolduk. kaydolduktan sonra ne yapalım şimdi. silik çekelim mesela Onu gösterelim size. çekmeyi de şimdi silikonline nokta net. adresinden kullanıcıda şifrenizle giriş. yaptıktan sonra. kullanım kullanıcı sözleşmesini de kabul. ettik zaten GS Planet içindi burada Silk. ile alakalı bir kısım açılıyor. arkadaşlar şurası Biz buradan charge. yazan kısma tıklıyoruz tıkladıktan sonra. açılsın ekranımız Onu bekliyorum şu an. tıkladıktan sonra karşımıza gelen. ekranda Silk yükleyeceğiz.

Evet şimdi geldi şimdi ben de şu kısım. açık değil Çünkü. karakteri hesabı oluşturalım 2448 saat. geçmedi yani karakter oluşturduktan. sonra 2 gün içerisinde şu kısımlardan. Silk alışverişi yapabiliyoruz Ama geri. kalan taraflar Şöyle mesela payse kart. diye bir şey var buradan çekebilirsiniz. bol para.com diye bir şey bu şey yani. banka transferi havale EFT gibi düşünün. O şekilde çekebilirsiniz ama tavsiyem. kredi kartınızda varsa bence 2 gün. bekleyin 2 gün bekledikten sonra şuradan. screen Card buna tıkladıktan sonra silgi. çekebilirsiniz fiyatlar her yerde aynı. Arkadaşlar 50 kişilik 5 dolar 100'lük 10. dolar şeklinde buradan e pin de. çekebilirsiniz arkadaşlar Eyüp'ün mtc. Gaming. anlaşması var yani. yetkili satıcısı gibi düşünün buradan. online yazarsanız bakın burada. silikonline Joy Max var burada 10 Silk.

18 dolar 50'lik 94 dolar şey 94 Türk. Lirası şunlar Türk Lirası arkadaşlar. yani. onsek 1 dolara denk geliyor arkadaşlar. 100 silg 10 dolar 1000 si 100 dolar bu. şekilde fiyatlandırması var buradan. alırsanız da. payse farklı alırsanız da bu da aynı. arkadaşlar ama burada minimum 50. litrelik alabiliyorsunuz. bakalım arkadaşlar şunları kapatalım JCB. yönetiminde sayfasında giriş yaptıktan. sonra burada JC coin diye bir şey var. JCB tıklıyoruz Onun da yetkili satıcısı. Game sultanmış apin şeklinde almak. isterseniz işte kredi kartı PayPal. ülkemizde kapalı biliyorsunuz ön ödemeli. kartlar payse kartlar banka transferi. Herhangi biriyle alışveriş. yapabilirsiniz ama o kullanacak. olduklarını Game Sultan ya da Kredi. kartıdır kredi kartını kullanmanızı. tavsiye ederim komisyon ödemezsiniz. Burada da 50 coin 5 dolar 100 koyun 10.

Dolar Yani şöyle düşünün 100 silg 10. dolar işte 50'lik 5 dolar şeklinde. alışveriş yapabilirsiniz Arkadaşlar bunu. da anlattıktan sonra bir de hangi botu. kullanıyorsun Ve bot ücretlendirmeleri. nedir diye çok fazla soru geliyor. Burası pH moduna ekranı bilmeyenler için. de şöyle yapalım direkt Google'dan. göstereyim nereden girildiğini. arkadaşlar Google'a pH bot yazarsanız. şurada bakın pH bot nokta org. Şu internet sitesinde tıkladığınız zaman. karşınıza bu ekran gelir buradan. kaydolup satın alabilirsiniz bunu. instroda kullanabilirsiniz ppp. serverlarda kullanabilirsiniz. daha sonra TL sonra da kullanabilirsiniz. Kore'de Yani phot'u kullanamayacağınız. herhangi bir Server yok arkadaşlar. kullanabilirsiniz haftalık 1 dolar. ödemesi var ve minimum 2 haftalık bot. alabiliyorsunuz arkadaşlar kullanışlı. bir bot ama bana birazcık karışık geldi.

Ama ben Gördüğünüz üzere Burada phot. kullanıyorum yani tabii göremediğiniz. Muhtemelen o ayaklarını. kaydetmiyor şu an kayıt ekranı ama ben. phot kullanıyorum bir de. yılların efsanevi oyun botu s bot var s. botta Arkadaşlar şöyle giriş. yapabilirsiniz yine Google'ı google.com. yazalım. Yazdığınız zaman Arkadaşlar bottire. kafe.net bu siteden zaten Ben bunların. hepsini linkini aşağıya eklerim Bu. siteden tıkladıktan sonra. kullanıcı adı şifrenizi giriş. yapıyorsunuz kaydolduktan sonra burada. personech buna tıkladığınız zaman. arkadaşlar 4 haftalık s bot 5 Euro'ya. alabiliyorsunuz İşte bu. phottan daha pahalı Çünkü phot 4. haftalık 4 dolara denk geliyor bu 4. haftalık 5 Euro denk geliyor burada da. ödeme yöntemleri var buradan istediğiniz. ödeme yöntemini seçip alabilirsiniz. Arkadaşlar bu videonun da burada sonuna.

gelelim izlediğiniz için teşekkür ederim. sağlıcakla kalın

All Devices iOS Android Chromecast