ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Iphone Yasaklı Sitelere Giriş


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

E. herkese merhaba verilen teknolojik alan. derinliği yerden sizlerle video. başlamadan önce size her gün video koyma. yapıyorum boş çıkarmadınız için. videolarımı izleyip beğenip yorum yapıp. Paylaştığınız için teşekkür ederek. başlamak istiyorum saçmalık kesiyorum. Bugün sizlerle birlikte yasaklı. sitelerin içinden geçeceğiz Bu ne demek. yasaklı sitelere nasıl geleceğiz. anlatacağım size Burada iki tane yolu. var Birazcık da boş muhabbet yapacağım. ama önemli Burası bir tanesi VPN. kullanarak yani program kullanarak size. özel ağlarla birlikte Güvenliğiniz. maksimum seviyeye çıkararak yasak olan. bütün seri girebiliyorsunuz fakat şöyle. programlar size çeşitli kotalar sunulur. atıyorum yüzme b200 Merhabalar. izlediğiniz videonun yapacağımız için. uzunluğuna göre Bunlar değişebilir bu. yüzden ben Sıvıların en mantıklı onu.

Göstereceğim ikinci yol şimdi her sene. çalışmış önceki onu söyleyim DNS. değiştirerek DNS dediğimiz şey aslında. bizim direkt buradaki adresteki 88. yapmak değil Eğer ulaşmak istediğimiz. siteyi Hedef mekan olarak gösterirsek. demeseler bizim kullandığımız yoldur ve. bizden eserlerin trafik yok bu göre. uzunluk kısalığına göre kaç para. olduğuna göre gibi birçok etkene da. dayanarak hızlı yavaşlayan kontrol edip. istediğiniz gibi seçebiliriz Dolayısıyla. İlla 88 yapacağım diye bir şey yok Ben. şu anda dünyadaki en hızlı DNS buldum. yani dünyadaki derken şu an için açık. gözüken soruları buldum ve bunları. değiştirip kullanabilirsiniz Ama dediğim. gibi her isteği açılacaktır Bunlar. internet hızınıza da mevcut kirliliğini. sitelerde bir aksilik bir yanlışlık. görürseniz bunları silip eski hale. döndürmez yeterli Hemen başlayalım.

Öncelikle ben yasaklı liste olarak size. bir maske göstermek istiyorum daha üste. için Serde kullanırsınız tablo sizin. tercihinize kalmış gördüğünüz gibi. sitemiz engelli bilmem ne Mahkemesi. tarafından ama bunlara hikaye buradan. Ayarlara geliyoruz wifi üzerine. basıyoruz ve buradaki information yani. iyi tuşuna bastıktan sonra gördüğünüz. gibi burada bir diye mesela DNS bu DNS. adresi Şu anda kendi internetini DNS. adresi bunun üzerine bastığınız zaman. bunu benim verdiğim seni değiştirirseniz. ya benim verdiğim numarayla Ya da. internetten bulabileceğin bu yuvarlak. ben size bu numaralar bulabileceğiniz. bir site vericem aşağıda mutlaka onada. Bakın şimdi buraya yazıyorsunuz. gördüğünüz gibi yazdım wifi geri tuşuna. basıyorum bizim wifi dağıtacak şurada. gördüğünüz gibi faydası tam olarak bir. de çıktı yapacak ve buradan Tekrardan.

Iyi tuşuna basarak kontrol edebiliriz. denerseniz değişmiş Şimdi tekrardan. sıfır ya giriyoruz ve girmezse bizden. giremiyordu kirvesi yeni Dediğiniz zaman. gördüğünüz gibi şu anda bir deste. görebiliyoruz Bunlar değişiklik. gösterebilir size her sene. çalışmayacaktır Şimdi ikinci kısmı yarım. wp nelerle Yani programlarıyla bu. programlar bize kendimize özel bir ağ. açmamızı sağlıyor Böylece İstediğiniz. yere erişemiyoruz gördüğünüz gibi Ayna. girmezse girdim hiçbir şey burada açık. değil ya kapalı istemez buraya geldikten. sonra benim gösterdi programını. kullanabilirsiniz bunların hepsini. burada belli sınırlamalar varsa girmemek. 500mb Neyse bunların Birkaç tanesini. birden kullandığınız taktirde elimize. çektiği düşünüyorum Öncelikle altı spot. ışık benim bunların içinden sevdiğim. bilgisayarda kullandığım Hani zamanında.

Şu an kullanıyorum ama olsun Bu. gördüğünüz gibi bu şekilde ekran geliyor. ilk kurulum biraz daha farklı olabilir. sizi Premium olmaya zorlayacaktır Yani. para vermez olacaktır Ama her yerde bir. çarpı var bedava kullanabiliyorsunuz. Merak etmeyin sadece çıkmayı unut. istemiyorum kullanmıyorum şarkı gibi şey. arayın kim Bağlantı kesiliyor buna. bastığınız zaman birşey bir hata veriyor. gördüğünüz gibi böyle bir şey verecek. bize buraya kesmeyeceğim Bu arada Çünkü. bu da çıkabilecek hatalardan bir tanesi. nasıl üzüldüm hep beraber görelim ve. bağlanıldı gösteriyor burada küçük bir. işaret çıktı gördüğünüz gibi şu da VPN. yazıyor bu işaret çıktığında bağlısınız. demektir 10 ya giriyoruz tekrardan ve. gir 5 gördüğünüz gibi şimdi yeniliyoruz. yeni dediğim zaman gördüğünüz gibi gir. vs girmiş olduk işiniz bittikten sonra.

Bir plan programı kapatmayı unutmayın. Çünkü burada açık kalırsa İnternetimiz. bazen yavaşlayabilir ve limitiniz. olabilir o yüzden bağlanıldı kısmından. bunu kapatmanız yeterli buradan. çıkıyorsunuz göstereceğim Bir Ulan. operayı falan bir kere Opera inanılmaz. bir şey çünkü hem bilgisayarın hem. telefon uygulamasını kendin içinde. sınırsız wifi yani var var yani. bilgisayar kullanıyorsanız Opera. kullanmanızı Kesinlikle tavsiye ediyorum. kapalı diyor açmaya bastığınız zaman. bize en yakın adrese bağlanıyor. Bu gördüğünüz gibi pirinç aracımız çıktı. şu anda bağlıyız ve Opera büyük beğeni. sınırsız burada söyleyeyim o yüzden. Opera en tavsiye ettiğim Hotspot Shield. daha profesyonel ama operalar çok iş. gördüğü söylenebilir tekrardan. yeniliyoruz gördüğünüz gibi site yeniden. gelebildik aynı şekilde bu uygulamada.

Aşağıda linkini vereceğim bunun adı tam. olarak hatırlamıyorum şu saçma sapan bir. şey yazıyor ve Start diyoruz burada bir. plan komple için izin vermeniz gerekiyor. yine Premium olmayız olacaksın Hiç. sıkıntı yok çarpıyor basıp çıktım burada. çarpı bunun çıkın buradan Connect. diyoruz vereceğiniz başladı diyor rü. Ülkelerimizin seçebiliyorsunuz Eğer ülke. seçebilirsiniz programa denk gelirseniz. Kanada ve Amerika tavsiye ediyorum ama. kanala birinci tercih bir Çünkü Herşeyde. çok daha hızlı bir şekilde devam ediyor. burada bizim mekanımız gözüküyor atadan. bağlanmışız diye bunları bu şekilde. işiniz vereceğini Düşünüyorum şimdi bu. uygulamalar sadece yasaklı sitelere. girmek için değil aynı zamanda. gizliliğinizi korumak için de çok önemli. uygulamalar bunlardan bir tanesi ne para. verip Satın alıp kullanmanızda benim.

tavsiyelerinden bir tanesi banka. işlerini hallederken şu Allah bilir ama. emin olun sizin işlerinizi halledin ne. eminim video izlediğiniz için teşekkür. ederim Umarım beğenmişsinizdir elimden. geldiği kadar sabretmeye çalışıyorum. diğer videolarımda şuan ekranda. görebilirsiniz Beğendiyseniz benim. kanalıma abone olmayı unutmayın. teşekkürler

All Devices iOS Android Chromecast