ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 iPhone DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir? (iPhone DNS Değiştirme)


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba Bu TV izleyicileri yeni. bir videoyla daha karşınızdayız bu. videoda sizlere bitti iPhone. telefonlarda Deniz değiştirmiştir nasıl. yapılabilir bundan bahsedeceğiz hemen. işlemlere geçelim Öncelikle. telefonumuzun ayrılırken açalım. açtığımız zaman buradan WiFi bölümüne. girin bu wifi gömlek giydiğiniz zaman. burada hangi wifi'nin dini sayesinde. içmek istiyorsanız onun yanındaki ilk. ona dokun dokunduğunu zaman karşınıza bu. sayfa gelecek bu da arkadaşlar kaydırın. bu sayfaya şaka yaşadığınızda bakın alt. tarafta diğeriniz ayarla var bunun. üzerine dokunun dokunduğumuz zaman. karşınıza otomatik ve eledikten seçenek. gelecek Buradan 50 seçin seçtikten sonra. üstteki adresi Dostlar Bu adresi. yanındaki eksik ondan siliyorsunuz. buradan siliyorum şu an gördüğünüz gibi. oradaki Deniz neredesin sildik Burada.

Herhangi bir adet varsa onu sildikten. sonra buradan sonucu ekli değil sonuç. ekledikten sonra buraya diğeri sadece. domuz lazım Eğer kendi bildiğiniz. belgesi varsa onu buraya yazın Eğer. kendi bildiğin herkes yoksa su adresi. kullanabilirsiniz dostlar ben genelde. bunu kullanıyorum. 4.2.2 nokta 4 ve tekrar sonuca giderek. bir tane daha ekleyelim. bu. 4.2.2 nokta 2. o kendi bildiğiniz dini sesi varsa onu. buraya yazın Eğer yoksa bunları. kullanabilirsiniz buraya bu şekilde. istekten sonra kaydetmek için sağ üst. ucundan kaybetmeyelim sonrasında buradan. genis ayarla dediğimiz zaman bakın Az. önce eklediğimiz adresler gözüküyor yani. işlemimizi başladım şekilde yapmışız bu. yaptığımız işlemi geçerli olması için. WiFi ile bağlandığı kesip tekrar vahiy. bağlamamız lazım burada başka bölümüne. girdikten sonra En üstten wifi kapatıp.

o Biraz bekleyip wifi tekrar açın. dostlar Şu anda telefon otomatik olarak. tekrar var ki bağlandığı bu işlemleri. uygulayarak telefonunuza gidelim Sesini. çok kolay şekilde değiştirebilirsiniz. eğer yapamadığınız takıldığınız yer. olursa videonun altına yazabilirsiniz. Dostlar Bir sonrakinde görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın hoşça kalın mı

All Devices iOS Android Chromecast