ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 instpower PİRAMİDASINA ALDANMAYIN - FIRILDAĞIN İÇ ÜZÜ {2023}


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Sağlam mı oyna Kazan kanalını izle. Dostlar her birinize bu cunç videomuzda. Hoş gördük. dostlar bugün sizlere farklı bir. mezununda video hazırlanmışım Bu gün. size İnsta Power saatini izah edildim. Dostlar yani her geçen Fırıldak olduğunu. her bir listesine kadar izah edeceğim. size Dostlar her geçene inanmayın. Dostlar bu pramidi adlı bir insanların. pulunu alıp aldadılar Mesela çözmüyorum. yani son zamanlarda bana izlerizler. tarafından mesajlar için bu saatte. yatırım Mete kalınabilir ekmeğini Düzce. Dostlar kazanırsınız yani her planda da. kazanmak mümkündür amacı Siz bu piramide. batabilir dostlar ve bunu izah edelim. Sizler aramazsan bu kuramda hiç. farklarında Burak hoşlanan İnsanlar 15. mantıklı olur 20 mahkumlar daha sonra. 20'nin koyup çıkarttın. insanlara yayılaşması Ben bu saatten. gaza. bu insanların tebliğin arkasında bu saat.

Bayır vavura yatırımlar daha çok artırma. sen her nasıl bir insan 200 celeşten. sonra Georgia keten kazanılır ve cedir. heranızı Bir baktın kredilik. taşırsa sakin olur. Dostlarımı yoktu akrabble babanın dostu. yani böyle bir videonun seçme özüme. de bu milletin. istememişsin aldığımı dostlar. fikir veriniz haytan geriat listesinden. gördüğünüz çimenkat istasyonu çok sade. Algoritma ve kurulmuştur yani buranın. umreye yazdırısı daha sonra kod yazar. yani her geçen gördüğünüz şu rahat. giyeceğiz. Yani bu saatler adetten Hardal uçardı. daha sonra problem tıkadığı zaman bu. saate acayip. IP adresini takmamak için van'larda. atılar Dostlar Yani bu da Prime da oldu. Onu göstermiş olur Daha sonra yani bu. saatten kazananlar Esasen bu saatte Bu. saatin kuruculardır Dostlar yani Fire. verisi bu saatte kuranlar adeta iş. zamanları daha çok insanlarda dediler ve.

Insanlar bittikten sonra Meryem. miktarından sonra görürler şahika'dan. falan hasarı arttı. ölçüde bazı işlerini korular Maaşlar. eyvallahlar daha sonra dediler haricinde. bizde ekonomi vaziyetimiz o kadardı. değil yani her insan günlük 10 Mart 15. Mart ailesini kazandırmak için çörek bul. kazanır ancak Bazı insanlar malumatsız. olduğu söylenmenin eriterek kullarını. Yatırırlar o saatlere ve sonradan alırsa. batmış olur yani her geçen hat bir. piramiden ahırı yoktu Dostlar. Bazı insanlar var her yerde tanımanı. bildirirlerdi Yani bu saatten istifade. etme o var yani. yatırım etmiş ama kazanmışım inanmayın. Dostlar Buna hep beni inanmıyor Onlar. her biri referol yapması. pullarla üzerine Alaba Bonus kazanmış. oldular Dostlar her geçene inanmayın. dostlar. bel dostları bu. şaşırırsınız Bunlar da. şehrin çıtalarında anında Buket.

Insanlara bu sahte tablo dediler yani. reform çimi yayıyorlar Dostlar Belki de. yani reklam palyaço. yani Yüzme. bunu parlaması için etrafın kutudan. insanları Mezura olarak. Kamiller Dostlar yani Fikir verin söz. takma olma hareketen Yani bu videonun. saçma yüzme borç vereceğim ben yani içim. iyice haber yoktu çünkü malum haksızlığı. yani ayrılalım Dostlar herkese değil. yaptırım etmeyin dostlarım sizden de. İrem yaptırma. bakın gördüğünüz gibi yeni bir şaşırtıcı. var Yeni hareketin. bakın gördüğünüz gibi bir şekilde daha. var yani yoldaş insanlara makbul olarak. bu Kamile darbe ederler Dostlar yani o. insanlarda Hiçbir haber yoktu o reklamı. baktı o zaman her an bir normal saati. okşasa bile yani bunun derinliğine. çektiyse özel ücretsiz başka tuşa tekrar. bu bir plan miladır Yani ben de bu. videomu seçmekte maksadım o.

Sonra pul yaktırırsınız dostları. yaktırmayın kolunuza hava Okulunuzda. Haramiler. kazanma olayı bilirsiniz ve videolar. haberleri gelecektim kafana takıl. Dostlar 10 mantıksız 20 gün sürerseniz. 20 bu kadar 50 mahşersiniz ama bir. müddet sonra ağzınıza göre ders seçimi. ve Daha sonra mesela şiir verin Sizce. öğreten Sizce her defa yatırdığınız. zaman daha çok kazanıyorsunuz ve Meryem. miktarı testinden sonra siz diğer Siz. nasılsınız her ansız bir portalın her. ansı bir Dostumla ve kredi. Meryem bir. müddeti var dostlar onlarca özlüler daha. çok insancılsın daha çok insanca Seni. bütün ölçü hani bütün insanların kuluna. olayı oraya yatırdıktan sonra ve hemen. pulun. her anası bir dünya turuna sıkılır. Halise ısırırlar. yani her geçen yine de vurguluyorum. dostlarım maksadım oldu yani bu saatte. pul yatırımsız Dostlar her geçen yani.

Bundan sonra her anası bir hava kumu. kazansız bundan yakıyoruz Dostlar yani. burada kazanç yoktu keseceğiz bu saatte. uzak Dostlar hep bir pirami size. kazandırır Dostlar Efendim her birini. saçı var Yani bu İnsta Power. randa'ların olduğu için dostlar. yaptırmayın Dostlar hava okulunuzu. Haramiler. Dostlar Yani bunun karşısına almak. lazımdı. İnşallah ki bu videodan sonra bazı. insanlarıma almaktanlar bazı insanlarımı. almaksızdır mercima nedir Ama onun için. yatırıma devam ettiler bu videomda bazı. insanlarla çömel olur inşallah Cihan. applorlarını oraya yaptırmazlar Dostlar. yani her Geçende endişi zamana da. insanlar. dedi belge taşıtacağı her anası bir işte. eşdeğe pul kazanları ve Apple da. oraya Yatırırlar çağırırlar ancak bir. müddetçe daha sonra Kumarda. bunların her biri piramide falan bunlar. hamsi vardı Meryem müddet kestikten.

Sonra insanlar Şirine daha çok. artırmaksızdır ve birden Sarp babalar. evlerinde olan bütün pullar müfriz olmuş. olurlar. eline satır buraya. hiç bak siz kazanmıştı dostlar o an. kazanan o. bu prensesin kurucuları olur onlar daha. sonra bütün milletin pulunu götürüp ve. saati falan bağlıyorlar dediler hayrete. bir müddetçe. Dostlar yani her şeyi isteyen oldu şeyi. yatırım yazısı Dostlar inanmayın böyle. şeylere rağmen hiçbirinin ahırı yoktu. dostlar. bugünkü videomuz bu kadar Dostlar yani. ümidi. heyetten defalarca Bu videoda bu. bayramda. yapıldı. Yani bunlar nasıl maksadi millet aslında. Yani inşallah ki daha çok mal mal. sorarsınız daha sonra bu saat hakkında. başka videolarımızda yani her. geçenponuzu yatırmayın dostlarım her. geçen yatırımıyım dostlar. bugün için videomuz bu kadar Dostlar. kanalımıza abone olmayı ve videolarımıza.

like atmayı unutmayın cerence oruçları. değil

All Devices iOS Android Chromecast