ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 İLK DEFA WİN ALDIK ÇILDIRDIK 😱 SESEGEL FALL GUYS !


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar Merhaba. kardeşlerim hep böyle bir Hasan abimiz. de sağlık açsa Hepiniz hoş geldiniz hoş. bulduk Ne haber İyilik abiciğim senden. Ben de iyiyim artık Yine alalım gibi abi. duydum alacakmışsın kilerleri sürmekten. yana geldi artık alacağız buraya gelecek. yapacağız arkadaşlar Daha fazlası için. süper bir patlaması yapmayı ve yorumlara. yazın Siz de oynuyor musunuz hiç Bence. alabildiniz mi Zaha Efkar başladı artık. çabuk bile isyan ediyor gençler kapı. Kırmaca ile başlıyoruz Demek İstersin. için bütün kapıları kıracağım Ümit önden. gideceğim en ön sırada Beni takip et sen. beni izle Abi çok kalabalığız ayıp. burada gelmez İlk turda gelmesini. sevmiyorum buranın gizli galiba Evet. görüyorum seni o zaman ayeti kerime. la la lala la la la la la hop kurutma. görüyorum Abi senin solumdasın hiç bir.

Kez aynı kapıdan geçti bu Tamam geçtik. artık son kapılar geliyordu 37 kişi tur. atlayacak diyor geçeceğiz herhalde. bakıyorum ağabey geçeriz ya iki Ben. senin Hemen arkandayım Evet evet geçeriz. selamünaleyküm burada geldi mi acayip. soruluyor herkes sıkışıyor kapıya ne. güzel kapıları açıyorum da 2. mm derler düşünmemin der gibi sıkıştırma. yapmadım yani 37 kişi turda nasıl kaldı. ya gençler Slime kramp geliyor çok nadir. geçebiliyorum acayip zor bir yer bakalım. bugün şans yanımızda olacak mı Hasan. abiciğim Vallahi ne dersen de gitmiş ya. kadere 45 derim ki Kendini kaybetme. Aynen Biraz önden bırakacağım gidecekler. gençler Çünkü Acelemiz yok Evet Bunu. acele yok aynen sakin sakin herkes. geçsin bizden sonra gitsek olur Yalnız. Tamam topların oradayım ben şu da geçsin. Ben de toplanmaya geliyorum baba. çocukların sağ tarafından Gideceğim.

Yoksa çarpıyoruz çok iyi bak burada. dükkana bak abi geçin bu. bu kattan güzel güzel gidiyor Ben de. buraya geçelim onun ona güzel yani. şeylerin oradayım ben de oradayım. Görüyorum ağabey seni Burası gıcık. aslanıma daha karşısında parçasıdır Ya. hayır silindirleri Geçemiyorum ben yani. Abo filmlerde biraz beklememiz lazım. sakinleşsin artık etraf Allah silindiri. yol silindiri geliyorum Hasan abim gibi. görüyorum seni Hayır burada geçtik. diyebilirsin için öldürmek için bekliyor. ya bu. bu Çiftlik olabilir mi ya kardeşim ya. öldürünce elinize ne geçiyor ya Ben de. bitirdim Ben bitirdim de izledim değil. misin İşte gördüm 20 13 olurdu var ya. Ağabey bu acayip balya adamlar doğru. yolu buldum Ben bakacağım millete Hadi. beyler be ya. şey yapmadı Şura biriydi bir Hasan abi. Sen orayı çıktım ama Osman abi Hayır. Aşağıdakiler beni Çok iyi gidiyorsun ya.

Zaten önden ondan gittim yani oha oradan. oraya patladı Tamam Burası yol Hadi. böyle yürüyor olan yerler Tamam şuradan. Yürü lan Burası burası bayağı Hayır. geçti burası bu da. LOL bebek Yine mi sonunu düşünen. kahraman olamazmış bitti olsun Baba. neredesin Oha kişi kaldık kesin o zaman. eklemeyi verecektir keşkek sakıncası. ensemin yukarı tırmanmak bin ben sana. orada taktik vereceğim Tamam ağabey. olacaksın ona göre Hadi lütfen eksik Onu. Word Excel onu bilmem sıkıntıya a. hayatımda bütün finallerini burada. oynadım ya evdeyim abi Tamam abi sağdan. Sağdan git Tamam Arıyoruz burada. zıpladığını zaman zıplarsan tam tutma. şeyine bas tamam mı diyeceğim ağabey. şimdi hadi git abi Allah Allah Allah. Allah Allah Allah ağabey mavi şapkalı 66. 53 geliyor şöyle bir geçtim şu an. öndeyim bozmaya tamam mı Tamam. ortasından yürü ortasından şu an öndeyim.

Iyi gidiyor. ve hala öndeyim yanında bir tane at. varsa cubur da sola doğru yavaş en son. tamamen sola yavaş yavaş o Değmez sana. en son Değmez sana Tamam güzel devam et. bir ortada en son yanaşarak kiloya en. son alacağım zıplayınca bekle bekle. bekle bekle bekle bekle bekle Hu hu. Hasan abimin şansına kazanıyorum. ki sihir Of Of video girdik tak tak tak. bir aldık Aynen ilk oyundur Oha aferin. İşte bu gençler alacağız dedik waveinn. geliyor gördük sonunda be bunun resmini. çekeceğim kafamda saçlar ismi çekmem. lazım videodan da alırsın oy Helal be. sonunda be vallahi süper oldu ya gençler. ve görmüş olduğunuz gibi Beynimiz aldık. yukarı Sadat açımız iki oldu birini kupa. yoluyla almıştık birini de binalara. kaldık Hasan abi ne kadar bağlıydım ya. birşey çarpmadan tak tak tak geçtik. taktik verdik kardeşim vallahi bizim.

efsane yedin sağa. o canlanma dım Aynen güzeldi Çok güzel. oyun arkadaşlar bugün için bir 20000. laky devirelim herkes yorumlara Helal. olsun yazsın Hasan abinin Kandıra. pistonun orada çıkıyoruz Orada bir. alacağız süpürgeyi patlaması yapmayı. unutmayın yorumlarınızı bol bol yazın. Kendinize iyi bakın Görüşürüz merhem mı

All Devices iOS Android Chromecast