ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 İŞİNİ ŞANSA BIRAKMA! | BUCKSHOT ROULETTE


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Abi bu oyunu hatırlıyorum Bir şey. söyleyeceğim bu oyunun ismi neydi. gerçekte steam'de bu oyunun ismi vardı. rulet miydi Bunun ismi BG bug oğlum. istek listesi falan bilmem ne var bu. oyunu nereden aldılar da oynadılar. insanlar steamde yok Nereden indireceğim. pck agler. bunu satın alacağım. buradan FRC olunca. erkekler yazacak şimdi. sana ananı im Senin ben böyle bir efekt. mi. var. Normal bir canlı dönüş iki Blank. tavukları bilinmeyen. birisi. şimdi bir tanesi canlı bir dolu iki boş. mu bana boş gelir. ya kendime sıktım değil mi var mı lan. sende o. taşak sık lan. kendine ama bu dolu koyduğumun. oğlu 2 canlı 3en güzel. varsa bana. sıkarsın dolu. bu Ananı inşallah kendine. sıkarsın. bro koyduğumun oğlu. tak Ebu. wins bunu biraz daha ilginç hale. getirelim ne oluyor Ne lan. bu ne bunlar bir canlı bir. dönüş. sıra. E. hadi ver.

Bakayım. H bir. canlı ne diyorsun. ya o mavi olanı iç canın doluyor. mu. koyduğumun. çocuğu Let's. go ne. yapacaksın. boş boş oğlum gerisi geri zekalı niye. oynuyoruz boş işte koyayım Bak. boş. Korktun değil mi al Hadi al iki tane mi. dolu. vardı L. bitti dur bitti. oğlum bu ne işe yarıyor acaba. ki ü canlı ne diyorsun. ya 3 tane canlı var bir tane şey var. Ya zaten bir sürü var pompalı tüfek. taşıyorsan son. mermi pompalı tfe taşıyorsan son mermi. de bitiyor Bu ne demek. oğlum ü canlı varsa sık. buna yarra. yedik yarra yedik. Ne yapıyorsun. oğlum bekle ben desin Ananı şimdi. Onun içi dolu değil mi. Ah diğer Tura da seni. bekleyeceğim Bekle bekle daha Onun içi. dolu Onun içi dolu. daha. koyacak yer kalmadı artık ne kadar çok. Nes bu. ne bir doğru bir. boş enerji. iç sonraki Tura sen oynay. be şunu. içeyim. güzel cyi de. içiyorum sonraki Tura da.

Belanı. Bekle. tamam Ver bakayım Oh sonraki Tura bir. kere daha oynatmaya seni. sonraki Tura da oyn atmayacağım. seni Bekle bekle bekle sonraki Tura da. oynamayacaksın bekle. Dur enerji bir sonraki mermiyi boş. atıyor sen şunu bir al eline. tekrar şunu ben bir. içeyim bir tane daha sodu. içeyim mavi çık Bu da boş çık . koyayım böyle. oyunun iki tane dolu var İki tane dolu. sıkıyorum ki sabaha. kadar iki dolu da. gitti Ben mantığı anlayamadım doğru. düzgün. ama Oh ellerini kelepçeler ardından da. patlatırım. güzel kelepçeyi yine yapıştırsam. sana Dur bir saniye oğlum boş mu Lolo. koyduğum lolu. bekle. Tamam İçme be kardeşim bu bıçak. muhabbeti bıçak ne. ya bıçağı nasıl halledeceğim ben. Peki bu geri zekalı. mı mal mı. bu bene sıkayım. boş. w ne yaptı bu. gerizekalı bu salak ne yaptı ya yarıya. kesti koyayım. Bıçağı ıçak ne işiyor merak.

Ettim koyayım [ __ ]. yedik 2x vuruyor. bıçak ellerini. Kelepçele. Ah Tamam bu tutmuyor. zaten. Ah tanesini boşa. sıktık Oğlum bu mal lan bu çok salak mi. oğlum son lepe mi. geldik yani iki tane kelepçe olduğuna. göre bu adama benim [ __ ]. gerekiyor Bu. el aldım Birlik vuracağım ben ya aldım. Birlik vuracağım doldur Baba doldur ya o. bir tane blen gelemez. gelmesinin imkanı. yok inşallah boşa sıkarsın onu da . koyarım. senin 2. Xece çoc. geri kalan da boş zaten koyayım. kendime sıksam da bir . değişmiyor bekle ama bekle. bekle bekle Bak seni ne hale getireceğim. iki tane. canlı dönüş bekle. bekle vitaminlerin hepsini ağzıma kadar. alacağım birinci vitamini. iç tamam mı ikinci vitamini iç. fulüm full artı full paketim kırış un. canınla . koyayım. Boş. bunu bırakmak. istiyorum sık kendime . koyayım bırakamadığım için kendime.

Sıkmak zorunda. kal. kendine sıksana onu sen öyle bir mala. benziyorsun kaldı mı Son bir kırmızı. kaldı değil mi Son bir kırmızı kaldı. değil mi chat ben Yanlış hatırlamıyorum. değil. mi hepsi boş. ok boş is Yapacak bir şey yok geçtik. bu Ben bunu niye roblox'tan oynuyorum. ya uzayın dışı mı ne kadar. talihsiz. y bekle. bunun orijinalini oyna ya orijinalini. almak için şimdi şey gerekiyordu O. yüzden ver bakayım bir tane boş. alıyorsak. mavi kır. şunu. boş tane dah at boş. ya Lütfen bu dolu olsun ya Ya lütfen şu. dolu olsun. ya lütfen şu dolu olsun abi. Yalvarırım zaten vuracaksın . koyduğumun çocuğu 3 tanesini Ben boşa. çıkarttım zaten. vuracaksın biz bu adamla ölene kadar. fayları Bu. arada şöyle sağlam mermiler verse. Be koyduğum seni Bekle kelepçeli. melep çeli bu el var ya bu el bu el var. ya ızdırap çektireceğim sana.

Bekle kelepçen tak bir tamam mı ilk önce. şunla bir. göreyim. boş Tamam bu mermiyi bir at at bu. mermiyi. içtim Kes. şunu ama diğer el de oynayamıyorsun hiç. sıkıntı yok hiç sıkıntı yok . koyacağım senin diğer el oynayamıyorsun. oynayamıyorsun. Double x çocuğu seni bütün hepsi. dolu. şimdi. bekle bir tanesini boşa at at kırmızı. hiç bir tane. daha yapma. be kendine sıkarsın sen. onu. Oh ellerde. kelepçe . koydum bir dahak ya yaşadık ya da. öleceğiz. of 3 canlı. dönüş bu sefer kelepçe kullanm oğlum. elimde patlıyor kelepçeler elimde. patlıyor kullanacağım ya. sıkacağım ki sana istediğim kadar. sıkacağım Sen de öylle gibi. bekleyeceksin Yalnız var ya iki kere bir. 2x. vurursa İnşallah kırmızı çıkar boş. attığın mavi. mi Yapma be oğlum ne olur boş çıksın. lan. vaktin geldi. kelepçe. de Ama merak etme dah hala daha. vurabiliyor koydum bu bıçakları bende.

Olsaydı var. ya yedik. 2 x. diyeceğiz 2 x diyeceğiz. 2ce . koyduğumu. ediyor. ver iki tane görüşüm. var. O. şimdi. şimdi şu maviyi niye içemiyorum abi. ya göster bakayım. şunu Ananı senin kelepçeyi al. bir tane boşa. attır tamam geri kalanı. da. tak daha gel daha gel daha. gel. Tamam. Evet Let's. go abi içemiyorum Şuradaki chat. içemiyorum içemiyorum içemiyorum. abi hak tek bir hak tek bir hak tek bir. hak TCI görüşüm var ihtiyacım yok 2x. vurursam bu oyunu kazanırım görüşlerim. var zaten ilk bende first time Vur şunu. kır. iç boşal. at bir kere daha. göster boş boş. aıms kaç tane. vardı kaç tane vardı oğlum mavi kaç tane. mavi vardı Bana söyleyin 3E müydü. vitaminlerden biri içiyorum. ben 3 dolu bir. boş 3 mavi 3 kırmızı abi şansımıza. güvenmekten başka hiçbir şeyimiz. yok lütfen abi bu da boş Olmasın 3 tane. boş arka arkaya. çıkmaz yapma ne olur buraya kadar çok.

zor. geldim yapmayın Ne olur. abi. Hayır. Hayır bağlama beni bağlama Yalvarırım. yapma yalvarırım çocuklarım var CLA tane. C içmeye geldin beni vurma gözün ne. olurs dikkatli ol. şimdi zaten Ellerimi kelepçeyle bağladım. çöy öleceğim Zaten zaten öleceğim. zaten öleceğim neyin süsü Bu neyin. süsü. inşallah kendine sıkarsın ya. bro

All Devices iOS Android Chromecast