ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Huawei Mediapad T8 Tablet Format Hard Reset Atma Sıfırlama


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet arkadaşlar Merhabalar bir bağ ve. tabletimiz var Bunu modeli fareyi. Bu medya ft8 olarak geçiyor. Biz bunu şifresini unuttuk. şifresini unuttuğunuz hiçbir şekilde. tabletimiz erişim sağlayamıyoruz. arkadaşlar o yüzden buna hard reset. atacağız yani içerisindeki bütün veriler. silmemiz gerekiyor Bunun içinde yapmamız. gereken şöyle söylüyorum arkadaşlar. şurada şurada ses. he he power tuşu ve ses yükseltme tuşuna. ikisini aynı anda basılı tutuyoruz. bu şu şekilde i. Çok sağ ol açma tuşu ve ses yükseltme. tuşuna basılı tutuyoruz Arkadaşlar bu A. ve yassı gelene kadar bekliyoruz. geldikten sonra Power dan Elimizi. çekiyoruz ve ses açma tuşuna tekrar. basılı tutuyoruz. Ama bu şekil bekliyoruz arkadaşlar. birazdan format Ha ekranımız gelecek. bu Huawei logomuz kalktı. Bu şarkı ülkedensin tane Evet format. ekranımız bu şekilde geldi restart Clear.

Data Abdülhamit Biz bütün veriler. sileceğim izin arkadaşlar burada Clear. datayı sağ taraftaki ses tuşuyla aşağı. doğru iniyoruz Clear data geldikten. sonra arkadaşlar buradan Power tuşuna. basıp burayı seçiyoruz. o Factory reset seçiyoruz burada bir. uyarı veriyor gerçekten format atmak. istiyorsanız yes yazıp. ve enter'a basınız diye buraya. Yes yazıyoruz. bu ve burada. çok faktör ceset seçip tekrar ses. yükseltme tuşuyla. Power tuşuna basıp faktör reset. yapıyoruz Arkadaşlar birazdan yüzdeyüz. tamamlandıktan sonra tabletine format. atılmış olacak. mi Evet Şu anda format atıldı arkadaşlar. Ben buradan bekleyip. da. tekrar restart diyoruz. Evet şu anda bakalım tabletimiz gelecek. mi. Ben de Start ımızı attık o ve logomuz. geldi bakalım tabletimiz açılacak mı. abone ol. abone ol. Sen hangi ay. bu hayat bekliyoruz arkadaşlar birazdan.

Bu tabletimizin verilen yüklenecek. bu ve açılacak. bu arkadaş. mi Evet arkadaşlar. tabletimiz açıldı Ben buradan sonra. burada yapmamız gereken arkadaşlar. buradan dil ayarlarını seçip. tekrar ilk kurulumu yapmamız gerekiyor. bu şöyle. da göstereyim. bu Furkan. normal bir şekilde artık ekranı. kullanabiliriz arkadaşlar. Ben buradan Türkçeyi seçip. mi Evet. bu Türkiye sözleşmeleri kabul ediyorum. Sonra gidiyoruz Burada dikkat etmemiz. gereken. hafif yararlanır sonra yapabilirsiniz. arkadaşlar tablet aşıldıktan sonra. o format atmadan önce Tabletimin şarjı. da dikkat edelim arkadaşlar Çünkü format. bazen biraz uzun sürebilir Bir de ilk. oyun yükleme yaparken biraz fazla. bekletiyor bunun için dediğim gibi. o şarjda dikkat edelim. yok Buradalar daha sonra deyip. geçebilirsiniz arkadaşlar. en yeni bir cihaz olarak kur diyorum.

mi Evet şimdi hareketleri denendiği. tekrar kurulumda sağa doğru yani ekran. ayarlarını yaptırıyor arkadaşlar. ve sola doğru kaydır. abone ol. mi Evet arkadaşlar bu verdiği görevler. tamamladıktan sonra ayarları yaptıktan. sonra tabletimiz açılıyor gördüğünüz. gibi içerisinde şu an hiçbir şey. yüklüyoruz sadece kendimden gelen. programlar yüklü tableti bu şekilde. kullanmaya devam edebilirsiniz. kanalımıza abone olup bize destek. vermeyi beğenileri ve beğeni yapmayı ve. bildirimleri açmayı unutmayın tekrar. görüşmek üzere

All Devices iOS Android Chromecast