ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Huawei Format (EMUİ) Ekranından Nasıl Çıkılır


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

E herkese merhaba Bu bölümde sizlere. Huawei cep telefonlarınıza imay. ekranından nasıl çıkabileceğiniz i. anlatacağım Öncelikle telefonumuz bu. ekran nasıl gider biraz ondan bahsedeyim. size telefonunuz kapalı konumdayken ses. yükseltme telefonu açma kapama tuşlarına. basılı tuttuğunuzda bu şekilde ekran. bizlere karşılar daha ileri gitmiş. olabilirsiniz Örneğin biraz daha tutumu. yapayım. reset kısmının son adımlarına Gelmiş. olabilirsiniz mesela burada tek tuşla şu. an cihazıma format atabilirim burada. yapmamız gereken hemen altta göbek. seçeneğini seçiyorum ve bunu seçtikten. sonra yine geri geldim Tekrar Back to. şunu seçiyorum ya da burada ses kısmına. ses 360 tuşlarıyla hareket edebilirsiniz. ya Dokunmatik olarak edebilirsiniz en. üstteki restart butonuna bastığımızda. telefonumuz yeniden başlatılır ve bu.

Imray ekrandan çıkmış olursunuz şimdi. eğer burada yeniden başlattığınızda. ha ha yeniden başlatmaya bastım. Eğer şimdi burada hesap tuşuna bastıktan. sonra cihazınız açılış ekranında yine. imray ekranda açılırsa cihazınızdaki ses. tuşlarına donanımsal problem olabilir. bunun başlıca nedenleri yazınız düştümde. burayı darbe almış olabilir yada sıvı. temas sonrasında saçlarınızda. ve oksitlenme olabilir bunların. sonucunda da cihazınız bu tuşlara. basıyor olarak algılar ve imal ekranı. açıldı bizim cihazımıza bakalım böyle. bir problem var mı Evet şu an normal. ekranında açıldığı için herhangi bir bu. şekilde donanımsal problem olmadığını. görüyoruz Eğer Sizinde cihazınız bu. şekilde açılmadıysa Yazınızda donanımsal. problem olduğundan dolayı teknik servise. başvurmanızı öneririm bu işlemleri. yaparken herhangi bir problemle.

karşılaşırsanız döndü yorumlar. bölümünden bana ulaşabilirsiniz bu. benzer videoların devamı için kanala. abone olmayı videoyu beğenmeyi ve yorum. bırakmayı unutmayın bir sonraki dedi. görüşmek üzere hoşçakalın. abone ol

All Devices iOS Android Chromecast