ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 HIZLI VE SOHBETLİ : BLACKJACK - 14


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam güzel dostlar Nasıl. keyifler umarım hepiniz çok iyisinizdir. kazananlar kulübüne Hoş. geldiniz bugün kalabalık bir masada. oynamak. istiyorum. seçtim Dostlar gidiş atımız çok güzel. Lakin stres de yaşıyoruz. bazen Bugün yine hedefi düşük tutacağım. ya artık bunu böyle her gün söylüyorum. Ama genel olarak 1 milyona doğru gidene. kadar artık hedefleri ufak tutmaya karar. verdim 630.000. diyelim ulaştığımız zaman çıkarız. başımız ağrımasın Bu arada kasanın. kaybettiği elin üstüne gelmeyi hiç. sevmiyorum. biliyorsunuz O yüzden ilkel şöyle bir. tık ufak. geçelim Gerçi kalabalık masaya. oturacağız dedik. de bakalım oynayanlar hızlı mı oynuyor. yavaş mı oynuyor yavaş oynuyorlar masayı. değiştirebilirim. dostlar. o güzel i kızla. başladık yan. aldık Buradan da yan. aldık işte biraz da kadar Dostlar. Normalde son günlerde.

Biliyorsunuz y basıyordum bugün dedim. kian ufak deneyeyim ufak denemem de. sebebi Bir önceki eli kasanın kaybetmiş. olmasıydı. kısmet az olsun bizim. olsun Hadi patla. ama. güzel Hadi gel şeyini. artırıyorum. çok pardon. Dostlar kahvaltımı da yaptım. normalde şu. an Kahvemi içiyorum ama bir tık uyku. problemimiz var. güzel güz. yde yani Bir terslik olmazsa Dostlar bui. kazanmamız. lazım Bir terslik olmazsa bui kazanmamız. lazım Bu arada dostlar size teşekkür. etmek. istiyorum. yapma yapma be. oğlum iii bir olmazsa. dedik İyi ki bir terslik olmazsa. dedik Neyse problem yok E şey diyordum. size teşekkür etmek istiyorum Dostlar. Çünkü mesela like istediğim videonun. önce önce öncesindeki videolara. bakıyorum ya da sonrasındaki videolara. bakıyorum o videoma Gerçekten beni. kırmayıp ya like'' boğdun. Sağ olun var olun ya Demek ki siz de.

Seviyorsunuz ama işte Tabii bazen insan. unuta da biliyor ya da izleyip. geçiyorsunuz durur o gün Beni kırmadığın. için teşekkür etmek istedim Sağ olun var. olun Bu arada abone olan dostlarımıza da. teşekkür ederim büyüyeceğiz Dostlar çok. daha güzel içerikler olacak. çok kötü şeyler yaşamadığımız. sürece. harika hayatımın sonuna kadar devam eder. miyim ya zaten kum oyn büük ihtimalle. devam edeceğim. Ama gerçi anı paylaşmaya da devam ederim. ya Düşünsenize Dostlar 100 sene. sonra youtube' buol iz. biz çoktan Terki Diyarı eylemiş. olacağız Güzel oraya bir 6 6 katı verdi. Bir de Double vururuz şu 4E de bir şekil. yapsa Hadi. lan şu sinek 4'ü verseydi Dostlar hem 25. katı hem 30 katı. biliyorsunuz ya bunları böyle sürekli. tekrarlıyorum Dostlar ama sebebi şey e. belki Yeni izlemeye gelen dostlarımız. olabilir hani yanlar hakkında çok.

Bilgisi olmayabilir. falan sürekli Siz duyuyorsunuz diye. sıkılıyor musunuz bilmiyorum ama hani. yeni gelen dostlarımız için şey. yapıyorum söyleme gereği. duyuyorum bir tane 10. çıktı bizim ikimize de eğer 10 10. verirse yere 10 gitmez bu. sefer bakalım yere ne gidecek. 6 git lan yere Of çok iyi be harika. harika. harika Tamam benzin ucuz da. yani millet abartı egzoz duyuyorsunuz. burada da var zaten Gerçi Bunlar abartı. egzoz değil otomatik kendisinden ST. büyük ihtimalle. ama lafa dalınca bahsi unuttuk norm. duracağım dostlar. da çok hızlı. ulaştık Neyse şöyle bir iki el Ufaktan. bir çevireyim Dostlar gidişata göre Ama. gerçi verme ya 2 verme. Verme içime. oturur buradan renk kaybettik Dostlar. renk 5 katı. veriyor. bu arkadaş 10 katı kazandı As bir yerine. geçiyor 1 2 3 sıralı yani. Kent Kent 10 katını veriyor Bu arada.

Dostlar mesela 100 L bastı Ya arkadaş. 1000 L kazandı ama koyduğu basi de geri. alıyor yani 1100 L alacak şu yan. B fena. değil En azından yere gitse yerin işine. yarardı herhalde o. altın. yapma be yapma be. oğlum güzel patladın artık çok. güzel çok güzel bu elden Hiç umudum. yoktu dostlar yalan söylemeyeceğim Bu. Elen Hiç umudum. yoktu Bir şöyle Geçelim. mi Hatta kaybedersek beni bu seanslık. affedin ama durayım dostlar. ya Bir gün de kolay ulaşmış olalım. Dostlar. hedefimize kendiniz oynuyor gibi düşünün. Siz de böyle istemez misiniz 5 dakikada. ne güzel kasamız istediğimiz hedefe. ulaşalım. ama işte insan doğası ne diyor ulan 5. dakikada bu kadar arttırdı İsam 10. dakikada kim bilir neler yaparım derken. yere as. gitti yere as gitti sigorta. yapmayacağım yerde bilek çek olma. ihtimali yüksek ama sigorta. yapmayacağım.

yerde bilek çek varmış Yapacak bir şey. yok Bir seansımız da kısa olsun dostlar. Ya. bugün Dostlar Umarım daha hızlı. kazançlar sizi bulur ama hızlı oldu. diye sonrasında devam etmeyin nacizane. Önerim bakın benim gibi seft ünüzü. çekin Ne bileyim ya şu an zaten Kahve. içiyorum da Mesela kahve içmiyor olsam. bir tane kahve yapardım bir şey açardım. Ya da dışarı çıkarım Keyfinize. bakın siteden 6 F4 yaparak. çıkmayı Anlaştık. mı yarınız anlaştık dediniz diğer yarıyı. da ikna edeceğim Kendinize iyi bakın. Dostlar seviliyorsunuz Umarım çok daha. güzel kazançlar sizi bulur hoşça kalın. bol şanslar

All Devices iOS Android Chromecast