ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 HADİ BAŞLAYALIM (SORULARA CEVAPLAR) - BLACKJACK ; 19'DAN GERİYE , GÜN 1


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl. keyifler umarım hepiniz çok iyisinizdir. zaten hep ne diyoruz kötü olmak gibi bir. lüksümüz. yok. başlayalım nereden başlayalım nereden. Dostlar ilk serimize geri. dönüyoruz 30.000 1 milyon yapacağız. 30.000 değil gerçi 28.000 ama 000 lafı. olmaz. aramızda. 19'dan. geriye 1 bölüm. başlasın şimdi kritik e konu Dostlar. masayı. seçmek alt limit alt limit 250 ile. başlayalım çünü arada boş geçeceğimiz. Eller. olabilir ne kadar düşük tutarsak bence o. kadar. iyi atamıyoruz Tabi. ki arkadaş üzülmüş. kendimize bakalım başlıyoruz. gek. çık Dostlar Bu arada kötü bir. haber hala izlemediniz Çünkü bugün 6. gibi. paylaşacağım. e 800 küsur. çıkıyorduk çıkıyoruz Daha doğrusu o gün. 500'ü. çektim ertesi gün oynamadım Salı günü. maçtayım inanılmaz Keyfim kaçtı ya size. şey demeyeceğim o gün ya böyle 10. milyona yürürdüm ya da paramı sıfırladım.

Tüm servetimi aklımın ucundan bile. geçmedi ulan ş yan alabilirdik. bu. çek güzel Şurayı da bir 456. bekliyorum 4 56. bekliyorum tufaya. düştük tufa. düştük taya. düştük. şimdi bu oturmayacak. oturdum Hadi be oğlum Hadi be oğlum. ya 13'e. çekeceğim. git ya son 3 Kağıt 10. zaten ş masadan bir kalkalım ya bu masa. hiç hoşuma gitmedi. hiç şuraya. Dur. aileydi Neyse problem. yok Salı günü oynamadan geçirdim yani. Dostlar çarşamba günü de yine işte akşam. uğradım Türkçe masalara biraz sohbet. muhabbet insanlarla. falan 310 Kürdü. ya. bire 10 küsür bırakacaktım hesapta ulan. dedim ki şimdi bakiyem yüksek şunu. yalandan bir artırayım 30'a 40'a Hani. serimizde fail olmak istemiyorum hani. biraz böyle yüksek kasayla başlayayım. kafam rahat. olsun güzel de. başladık güzel de başlamıştık 400'ün. üzerine bile çıkmıştım Ama işte bu sefer.

De 400'ün üzerine çıkınca dedim 430. küsur olsun bu sefer 500 küsur. olsun ya bel. asıl belasız 200.000 çekebildim Dostlar. üstü de işte kalan da bu Yani yaklaşık. bir. 90 yani 90 80 90.000 Maalesef geri. bıraktık Yapacak bir şey yok zaten o. kafadan çıkmam lazımdı Yani o kafa iyi. değildi Şu an sıfırdan güzel başladık Oh. güzel yanla başladık Güzel güzel Ama. eller. Eller şuna çek şuna. çekme biraz şımarıklığı artmıştı Ya. aslında buna şımarıklık denmez. Dostlar bir miktar paraya ihtiyacım. olduğu. için yüksek meblağlara ihtiyacım olduğu. için fazla riskli. ilerledim ama geçen. gün Şimdi siz izleyeceğiniz o 800'e. çıktığımız gün. eski günlere geri. döndüm Bir daha öyle şeyler yaşamak. istemiyorum 1200 bastık 1900. aldık O yüzden ilk serimizi gibi % kar. marcı üzerinden gideceğiz sakin sakin. sakin sakin yavaş. yavaş bugün kaçla başladık 28 küsürdü.

Değil mi 2 800 5 600 desen eklesen. üstüne. 33 Abi yapma şunu ya şimdi bu arkadaş. çekmeyecek benim bir tane çekesim var. ya 13 Risk alacağım hedefimiz 35.000. Dostlar. güz güzel çakal Sen kendine 5 almışsın. Ben kendime miyim 21 olacaktın herkes. patlayacaktı. güzel 4 5 6 varken niye çekiyorsun diye. gelen sorulara da en basitinden bu el. Belki. biraz cevap. olmuştur devam. H en sonki soruları not aldım son. videodaki onlara cevap Ama önce bir tık. yükselmek istiyorum. dostlar Şu an çünkü Ulan Neyse neyse aç. gözlülük yapmayalım da Adam 12 katı. gitti Tabii oynamadığı için. gidemedim oynamadığı için. gidemedim ben ikileri bölerim ikileri de. neden bölerim direkt Analitik düşündüm. bunlara 10 bile. gelse ki gelmedi yani gördünüz 1010 bile. gelse yine çekmeye Devam ederdim derdim. kian tane Çıkmış zaten hani bir daha.

Gelme olasılığı az o yüzden bence. mantıklı ikileri bölmek Hadi şu 11'e de. bir 10 alabilirsek 13'ü de. çekeceğim Hadi çekmiyorum. ya oranın 10 geleceğine çok inanmıştım. dostlar Hadi bir 10 çek be yapma be. yapma. be biliyordum çekmem gerektiğini. biliyordum Neyse. devam Ronaldo or. Messi Ben Ronaldo. cuyum. Şuraya bir maça papaz gelir mi güzel 6. kat aldık of 12 katı 12 katı o da olur O. da olur o da olur bir maça papaz. gelseydi Dostlar ama 40 katı. alacaktık. diyeceğim Neyse yandan güzel aldık. zaten fena. değil. Bu arkadaşın çekmesi de iyi oldu Aynen. süper Şimdi 10 çekersin süper. be İşte tam oynadığım masada görmek. isteyeceğim oyuncu tipi başkası olsa. hayatta çekmezdi yere giderdi yer 19. Geçmiş. olsun risk alın abi risk alın. Bana sürekli yazıyorsunuz niye yerde 456. varken çekiyorsun niye yerde 456 varken. çekiyorsun niye şöyle oynuyorsun Niye.

Böyle oynuyorsun. Dostlar Ha bir de oyun bilgime laf. alanlar var dostlar satranç. oynamıyoruz ya da ne bileyim profesyonel. poker oynamıyoruz ne oyun bilgisi Black. chek lan. 21 yani pişti daha basit. diyebilirim yani bir oyun bilgisine. ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum çok. fazla ki onlar öyle söylediği için şu an. böyle söylüyorum Tabii kendimce ince. trickler var. ama eliniz 18 19 20 iken çekmeyin 21 Ken. çekmeyin demiyorum Çünkü zaten 21. olduğun zaman çekemezsin of 12 kat aldık. harika güzel bugün bu masa bizi yana. boğdum 18'e çekmeyeceğim ölmeyeceğim. de şu 16'ya arkadaşa gidecek karta göre. çekecektim de düşük gitti ya o bir tane. daha. çeker bir tane daha. çekersin arkadaş. ya 4 le 2 bize lazım. daı Sen o kadar risk aldın gel Ben de. bir risk alayım bir 10 da bana gelsin. 26. yani ya. Neyse. neyse bir önceki el 20 açmadı ya dedim.

Bu el 20'dir ama olmadı Neyse problem. yok. devam Dostlar aylardır beni. izliyorsunuz. yani düzenli izleyenlerin eminim artık. kafasındaki o şeyi değiştiğinde yerde 4. 5 6 varken çekilir Dostlar bir papaz. versene Şuraya bir. papaz bo biraz kötü. oldu Umarım. bilindir fena deil En azından Paramızı. geri. aldık. Bir tık. düşeceğim Gerçi yanları y at. ya hislerinize. güvenin ve Bence risk alın risk alarak. oynayım ne zaman garantiye gitsem. kaybederim ne zaman riskli oynasam. kazanırım elleri. yani güzel ik tane ufağı çekti artık bir. 10 gelir herhalde ha bir 10 verirsin. artık harika şimdi şu arkadaşlar da. çeksin 10 çıkmazsa buraya Double. vuracağım. Dostlar ş sevdim ya güzel. oynuyor Ben bir double daha riskini. alacağım harika 17 açsana hiç uğraştırma. şimdi 5 çekme. de of Allahım. ofı kağıttan hiç 10 çıkmıyor Çok. enteresan çok enteresan risk.

Aldım yani mevl halara bakınca risk. değil aslında. ama şu anki oyun gidişatına göre. arttırdım. ya Şuraya bir. 10 En sevmediğim el. tipi En sevmediğim el tipi lazari Sen. oraya bir double. vurursun bir 10 çek. be Neyse iade. aldık elim 17 Olmasaydı da şu arkadaşlar. gibi 14 13 falan olsaydı. çekerdim Neyse En azından iade. aldık. Kendine de bir kara 9 mu A kar. 6. güzel. güzeldi Kara 9 dedim böyle açarken de. bir kara 9 gibi gözüktü. ya. kendime Yuh diyecektim yani Dostlar onu. yapma be güzel bir 10 çek artık tamam. patladın Tamam patladın. güzel güzel elde betleri yükselttik. şimdi bir tık. düşüreceğim bir el yan deneyeceğim şöyle. yanları yüksek tuttum. devam. hep ne diyoruz yanın üstü yandır. Dostlar 3le. başlat kendine de mi valem of of. of Ay ay ay bu el biraz sıkıntıya. girdi Neyse düşük girmiştik zaten. Ama oraya bir ask gelir mi.

Burayı çekmek istedim iki zor patlıyor. Dostlar Of İşte bu. be o zaman ufaktan sorularınızı. yanıtlamaya başlayayım. Mustafa dostumun sorusu. 17 mi açacaksın 17 güzel güzel sı. çekeceğimiz dediğimiz el bir kazanç bir. Kayı bir iade ama Tab yanlara Bir tık. yüksek girdiğimiz için. totalde zarar Yazık ama problem. yok Mustafa dostumun. sorusu. heini. oraya sevmediğim. geldi yani üniversitenin İsmini şu. etapta. abi üniversitenin ismin Dolar şu etapta. söylemek istemiyorum ama İstanbul'da. özel bir. üniversite olma sebebim de okurken. çalışmamdan iyi paralar kazanıyordum. yaşıtlarıma. göre o yüzden Okulu hep ikinci plana. atmıştım pişman mıyım. kısma yani pişmanlığım da şu elimde. diplomayı niye. isterdim ileride çocuğum babam. üniversite mezunu. diyebilsem değil çocuğun altına arabayı. verdikten sonra babası isterse şey olsun.

7 güzel 6. katı Ama sevmediğim. tipi oraya bir double vurdum bir 10. versene bir 10 versene. oraya güzel buş Ben de risk Alırım şimdi. 2 tane. 5 kötü. oldu şu şu 17i kaybetmememiz lazım. Şurayı kaybetmememiz lazım Eyvah Eyvah. tüm onlar çıktı ya nasıl patlatacağız. şimdi patla be Of süper be. süper yeni destenin en başı bayağı. yüksekmiş güzel ben Ama kendimi en. arkaya at. yüksekler çok. çıktı yanları da. yükseltiyorum meslek olarak da Dostlar. pandem beri. çalışmıyorum pandem önceki 56 sene işte. Ticaretle. uğraştım zaten üniversiteyi pek. sallamama sebebim de oydu ya güzel. paralar kazanıyorduk o. zaman abisi yapma bunu. ya. herkese gibi el gitti bir şu. arkadaşa güzel. gitti galiba biraz para bırakacağız. masaya. çekme Umarım yerde 20. yoktur şimdi yerde 20 yoktur büyük. ihtimalle 19 açar ya da 18 sürekli 10. verip duruyorsun 17 açar işte düşündüğüm.

Başıma. geldi. bir el Risk alacağım şöyle bir atlatalım. sorulara devam edeceğim Bu el kritik. Deek 9 geliyor. mu şu 9u vereydin bari. ya 2 tane 17 verdim işimiz kadere. kaldı çok. kötü. bo almamız. lazım maç 10 maç 10 o da olur Of harika. İşte bu be İşte bu. be. Şu Arkadaş Double vuracak ona 10. gitmezsem Ya da neyse ya. Hiç ya. Dostlar of of ben Double vururum. ya. harika çakal bak çekmesek 21 oluyordu. herkes patlıyordu. be hislerinize güvenin hislerinize. güvenin Kural kitapçığı kazandırsa. herkes Kredi çeker yanına Kural. kitapçığını açar oynar kazanır Öyle bir. dünya yok hislerinize güvenin Dostlar. çok iyi oldu bu el O zaman sorulara. devam. e Megan isimli arkadaşımız arkadaşımızın. ismine baktım ismini göremedim profilin. içine de gir o 2 versene. be yapma be çok yakındık çok yakındık. çok. yakındık yine renk aldık.

Dostlar Bir karo 2 daha verseydi 125. katı. alacaktık Neyse Megan arkadaşımızın. sorusu arkadaşınla video çekiyordu E. şimdi neden teksin beraber eğleniyor. gibiydiniz güzel 6 gelmiş bu. arada. arkadaşımla bir süredir görüşmüyorum ki. zaten o sıra Hani ondan biraz ricacı. olmuştum şey Hadi lan patlasana Yes be. Yes. be. e Dostlar sosyal medyada böyle hani bu. zamana kadar tecrübem olmadığı için bir. tık Hani utangaçlık vardı hani yanında. sevdiğim biriyle olmak bir tık daha. nasıl. derler beni rahat hissettiriyordu Hani o. yüzden öyle bir ricam olmuştu bir. süredir görüşmüyoruz e görüşmeme. sebebimiz de kendisinin. e söylesem mi şimdi Söylemesem Mi Büyük. ihtimalle. izlemiyorsunuz öyle Megan. dostum buraya 10 verme. be çekmesek İkisi de. kazanıyordu sorulara yoğunlaştık yerdeki. çıkanlara bakamadım ki zaten onla 8. çıkmış büyük ihtimalle Yine.

Çekerdim Risk. alacağım. yü. Adam kızıyor yerde 6 varken niye. çekiyorsun diye Ulan Biraz önce elim 20. Ken dou vurdum as geldi Eğer As bana. gelmese yer 10 ve 21 olacaktı herkes. kayb thank diye bir mesaj göremiyorum. Thank you diye bir mesaj. göremiyorum insanu bir 10 çek patla. be patlam lazımdı senin. ya senin bu eli patlam. lazımdı Bir tık yükselttim ortayı Çünkü. yanlar yüzünden Kara. geçemiyoruz. Herkes. patladı Herkes patladı çek. bakalım yer 20 mi. açacak yerin 20 olduğuna. çok Baksanıza herkese 12 14 12 14 14. kend 10. çekmiş En. sevmediğim. Hadi şimdi 8 Hadi şimdi. 8 20 bile değil bilek. çek yine düştük. kadar çıktığımızda bir seri yakalasaydım. bu ev. kazanırız Fena. değil Fena. değil Hadi kazandır şöle. ya Hadi kazandır şu Hadi kazandır. şu. Hadi kazandır. şöyle sana Umarım 4 veya 5 gider . ya güzel. güzel risk. aldım risk.

Aldım hadi kazanalım. şöyle Bayağıdır yan alamadık şöyle bir. yan alsak hiç fena. olmaz Bak tam yanlık el lütfen lütfen. estağfurullah tövbe. estağfurullah abi sinek pap sinek 9. kendine sinek 10 çekiyorsun ya bir sinek. vale ya da şuraya herhangi bir sinek. Gerçi şurası y yine güzel. de daha iyisi. olabilirdi daha iyisi. olabilirdi Mertcan isimli bir dostumuzun. da sorusu Sen kimsin yaş ve ne iş. yapıyorsun şu an çalışmıyorum sadece. işte kumar oynayarak geçimimi. sağlıyorum kenarda da biraz param var. dolarda tutuyorum Bunu zaten ilk. videolarda da insanlara genel olarak da. tavsiye vermiştim. Eee insanım. Türküm kimsin sorusuna cevap yaşımda 29. dostum ısım Canay kullanıcı. isimli anan çeksek mi Bir tane daha. ya Ne çıktı 8 çıktı Vale çıktı 4 5 çıktı. çekmeyeceğim şöyle bir. bakayım Hadi be. Neyse kötü değil de bari.

Çekseydi. işte of Allah of bir de biz bunu çekmiş. olsaydık aste bize. gelecekti Of. ya umarım. bindir umarım bilindir umarım. bilindir çek de değilsin. harika. harika Eşref isimli dostumuzu zengin. ettik. bu. risk. aldım tam işte sancın sorusu yer 4 5 6. iken neden kart çekiyorsun 2 el önce. işte çekmedik Gerçi yerde 10 vardı. çekmedim. de of of of çok riskli ya Çok riskli. ya. ne. yapacağız ney şunlar bir çeksin. de çok. risk düşükler de çıkıyor da şu dazer de. çekecek büyük. ihtimalle. ya çekme be biraderim çekme Ya lütfen 10. ver lütfen 10 ver lütfen 10. ver geçmiş olsun Of çok g patla lan Yes. be harika harika. harika. harika harika harika Çok doğru zamanda. risk aldık. Dostlar bazen diyorsunuz mesela yerde 10. varken 11e Double vurma diye de abi. benim elime 11 gelirse Ben acıy üzgün 11. gelirse her zaman Double. vururum ısım sorusunu şey yaptık Oğuzhan.

Isimli bir dostumuz hangi sektörle. uğraşıyorsun. yazmış yine As mı çekti bu bir 5 ver 5. gitti. diy. Hadi Black ol da ver Paramızı geri. Ya abiciğim az çıkmış 5 çıkmış 2. çıkmış Bak yine ufak geldi. 3 Bu arada dostlar adama M Black. siga sigorta almayın Yani buradan da. genel bir bilgilendirme yapayım kendi. çapımda nacizane Hadi bir 10 ver artık. ama bir 10 ver artık ama. oraya. çekmeyeceğim 5 çekecek şimdi güzel 8. harika harika. harika sıfır çekeceğimiz el En azından. amort yaptık. Dostlar yeni deste. geliyor yanları 300. tutalım. e oan isimli dostumuz hangi sektörle. uğraşıyorsun diye. sormuş meslekte Ticaret demiş oti bir. AIM Şöyle Bir Bakayım 2 oraya bir 4. verir misin oraya bir 4 verir misin. Sanki. verirsin yazıklar. olsun. Dostlar. ticarete. a sıı. sö. akrabamın yanında. çalışıyordum sağ. olsun beni yanına almıştım iş.

Öğretiyordum varlıklı da bir. insan her zaman derim sağ olsun Her. neyse. ahşap odun. kereste ithalatı ve ihracatı. yapıyorduk. Hatta Hayatım bir 6. ayı Hadi be 5 verme be çekeceğim bir. daha tamam artık zorlamayacağım bir 5'le. 4'ü. çıkardık 10 çek Ama artık ya harika. harika e Hatta hayatımın bir 6 ayı Hadi. Tabii kaç ay nerede kaç ay nerede. kaldığımı söylemeyeceğim Ama totalde 6. ay Çin ve Vietnam'da kalmışlığım var. ya işte pandem dien. sonra ya biraz Aslında onunla da aramın. açılmasının sebebi de kumardı da her. zaman derim Yani yine de Allah razı. olsun Öyle işte geçmişim vardı Onun. öncesinde de çok işler yaptım dostlar Ya. şey demeyeceğim öyle sanayide falan. çalışmadım yani şey yapmaya gerek yok. ama yani havaalanında bile çalışmışlığım. vard Dostlar size öyle söyleyeyim farklı. birkaç iş daha. yaptım Tabii bunlar ticaretten öncesi.

Için öyle sorular Bunlar Ben daha fazla. soru gelir diye bekliyordum açıkçası. böyle daha Hani spesifik sorular mesela. Biraz önce biri yazmış ya Leo mu şey mi. Cristiano Ronaldo mu diye Han mesela o. tarz şeyler falan sorarsınız diye tahmin. ediyordum bu öğretmen mi burada millete. ders. veriyor Neyse hedefimizin dibine kadar. gelmişiz sen biz ama sanki bir yanla. uğurlayacak o yüzden yanları yüksek. tutuyorum. devam kötü bir sinek ver. be şaka gibi ya şaka gibi ya şaka gibi. ya. of. Biz Video çekiyor. çekiyoruz Neyse patlatma bari patlatma. Bari belki Birine 7 verirsin ya hep. onlar. çıktım bir 7 8. 6. yetmez ki neyse 7 versene oraya ol. olur belki. patlarsın Nerede bizde o. şans. risk. aldım Sana sevdiğim diyemem yalan yalan. yalan yalan. valli. oğlum ya 25 katı gitti. ya helale hoş olsun seviyordum o çocuğu. güzel. oynu çok da güzel yan basmıştı ya Çok da.

Güzel yan. basmıştır. y8. bizi. üzdü Sea yanlar bizi. üzdü güzel ortalara yüksek basmıştı en. azan almamız iyi. Old. yiz. yani ikide 2 bile yapsak bu zarardayız. ama bir yan bekliyorum. artık kötü başlattım Şuraya bir 8 oraya. da 3. abisi. abisi oraya her türlü dou düşünmeye. gerek. yoktu çekseydin ya takis bir tane. daha Gerçi tam 22 oluyormuş. ha Hadi bize bir 10 ver 9 da olur da ol. 10 ol Yasın 13'ü de Zorlayacak ve 8. gelecek gibi. hissediyorum 6 o da olur fena değil 3000. 6000 En azından şuraya Double vurarak. Dostlar el zarar etmedik yanları amorte. ettik. Neyse bir Çılgınlık yapıp yanları. arttıracak ama gerek. yok Hiç gerek yok hala geldiğimiz. noktadayız. yani. kötü of güzel güzel yere oturduk Şuraya. da bir 4 verebilir misin buraya bir dou. verdin. demek keşke ortay artırdık biraz. ya. Keşke ortayı artsaydı. neyse kaç gelecek 2500 buradan gelecek.

Buray bir 10. versene Umarım 10. çekersin. hedefe sadece 1500 L mı kaldı 7 eldir. kazandığımız yerden. kalkıyorum şimdi de bak yan oynamayız. yan gelir o yüzden yanları pas. geçmeyeceğim aynen bu güzel ortay. kazansak 5000 geliyor zaten 31000. kasamız var 36000. olacağız abi 2 ile. başlatma. atlatacaksın değil mi. orayı yetmez ki 18. açt Abdullah da yerimizi. kaptı bxa da. çıkamayacağız. 8in yanına 8 açma ihtimalim var. mı ya bir de aç utanmaz birç. utanmaz. ay. bro ver. şöyle. Neyse. neyse millete dağıtıyorsun yanları. da. şu 8'i bize verseydi hem elimiz 17. olacaktı en kötü iade alırdık ama 10. katı kazanacaktı Dostlar 10 katı. yani ki yanlara 1000 L atmıştık gördünüz. yani 10.000 L alacaktık Bir de. bastığımız geri alacaktık 11.000 yani şu. an eli kaybetsek bile 36.000. garantileyecek Üstüne bir de iade. alacaktık şimdi 8.000.

Alacağız Neyse problem yok da. şu yan işi biraz Keyf tadımı kaçırmaya. başladım ya bu saatten sonra durmak da. istemiyorum çünkü çok fazla. zorladık Yani eli. kulağında geldiği zaman üzülmeyelim yani. ki bu el gelse üzülürüm mesela 300'e. düşürdüğüm. için. 3600 liramız çöp. oldu sana bir 10 geliyor sanki. 7 gelir. mi bana 7 gelir. mi ya Abdullah sapık mısın be güzel. kardeşim. ya. Eter. K adama gittiğini 12. kat. burada oturuyoruz Yanımızdaki adama. gidiyor buraya geçiyorum yanımdakine. gidiyor bir de diyorsunuz hep yan şansın. var senin yan şansın güz bugün var mı y. şansız yaktığımız. par. Tamam Eyvallah şu an geldiği zaman. direkt bizi atacak yukarı. dau 16'yı kurtarırsa çok iyi olur. dostlar bir 5 falan verir mi acaba. buraya 4 verir. sanki. çek çek zaten en sağda var bir tane 16. mız bir arkasında ya kafay yiyeceğim. ya.

17 açıyorsun AB Bir de namussuz 17. açıyorsun risk. aldım yanın üstü yandır risk aldım abi. of tane 4 çıktı Bir de üstüste kendine. 10. çekeceğim dou vursana birader. dou sinirimize yenik düştük masanın. kafamızın içine girmesine izin verdik. yani Bu eli kazanabiliriz de ne gerek. vardı Şu stresi yaşamamıza ya Ne güzel. çıkmıştık 34a. kadar. ce har B ce. Ar. Ulan sen 16'ya çekmesem bu adama 10. gitse buna 6. gitse. Of lan. Of şimdi 25 katı. ver yine ömrümüzü aldıktan sonra. verirsin 25 katını şaşırmam yani. Ne dedim Ne dedim Ne dedim Bir de buraya. 9 versen yine. şaşırmaz Bun ruhunu. çözm 18'den iade. alsak 8in yanına 9 açar bir de 17 olur. ha içime öyle. Doğdum Böyle dedik ya As açarmış değil. mi yanın. yani şaşırmadım. Dostlar zorlu bir seans. oldu ama sonu güzel bitti zaten Önemli. olan ne sonunun güzel. bitmesi bir tık.

gerildim. yani Ama mor'un bir lafı var ya. Dostlar kendime hep onu söylüyorum Hani. bazen sanki böyle kendimi şey yapıyorum. ya of çok gerildik ömrümüzden ömür gitti. morinho bununla alakalı bir gün muhabiri. buna soruyor ya oyuncularını yorgun mu. diye işte günde 50 euro alıp Madende. çalışan bir insan yorgun olabilir Biz. olamayız. gibisinden. benim durumum da o 11.000 para 11.000 TL. kazandım yani küstahlık edip de yoruldum. diyemem. dememeliyiz elleri sizi bulsun Dostlar. seviliyorsunuz Kendinize çok iyi bakın. bol şanslar hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast