ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Great 27 Bize Güzelliğini Yaptı 💸💸 Rekor Kazanç Neden Olmasın ?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bakayım alırım K M bu oyundan sonra. geçeceğiz Madam. destin. olur şurada full ekran bir yli. yakalamıyor. ki Çok mu şey istiyorum anlamadım ki. Çat 27 Win 90k ödedi şey 16K ödedi 90. BT ilginç Vallahi ben size bir şey. söyleyeyim. mi y şöyle bunu oynayalım Oo güzel bunu. oynayalım arkasına Madame destine falan. geçeriz Ondan sonra bir de 27 gün. yaparız Ah be. oğlum yap Şu karpuzu. artık bir 50 daha atalım bakalım Ne var. ne. yok Az önce başta bir. tane 27 olsaydı hem yıldıza hem yediliye. bağlıyor böyle bir şey. olmayacaktı farklı bir bakış açısıyla. güzel. kazançlar öde Hadi ödeme zamanı abiciğim. Hadi öde geldi ödeme zamanı. senin. Hadi kardeşim hadi. babacığım bak. ya Allah belanı vermesin senin bak bak. öde Artık. şunları milyon dolarlar kaçtı Hadi. ya. oy işte bu işte bu işte bu işte. bui İşte. bu işte bu bunu bekliyorduk ya biz.

De yükseltin. beti. 150. yaptık işte bu güzel 5400 ödeme aldık. Abi keşke şurada olsaydı şu yukarıda. olsaydı çok farklı paralar. kazanabilirdik. O yukarıda da olsaydı çarpı 2 yapıyordu. Kazancı oğlum neymişsin ya. sen oyun bozuldu. abi oyun bozuldu. Vallahi bu oyunun bu kadar ödemesi. normal değil Ha ben size bir şey. söyleyeyim. mi cidden söylüyorum size bu oyunun bu. kadar ödemesi normal. değil. Bak bir de. jackpot arkadaşlar Hadi siz söyleyin ben. açayım 1 2 3 4 4 5 6 7 8 9 10 11 12. olarak. gidiyoruz 1 12 öyle. hesaplayın RAR Çok iyi bu arada. harbiden yazalım rardan bir geldii buldu. sanal biri. değiştir 3 demiş kupayı buldu sol en alt. 9 kupayı. buldu. Evet oğlum kupayı bulun hadi oğlum. kupayı. bulun 7. Geldi macha. geldi 11 Geldi sineyi Buldu F zarara. sokacak. bizi Hadi bakayım. 2 geldi futro gya güvenip de Açasım yok.

Ama açacağım. sinek Allah seni kahretmesin 2 2 niye 2. açarsın. ki. Haydi oğlum devam devam. devam arkadaşlar 60k yı değil mi ya. derken derken 13.000 vurduk. 13000 abi Böyle bir şey. yok Allahım oyun oyun kafayı yedi ya bir. daha gircek bota oğlum Ne. oluyor Ne oluyor abi biri bana açıklasın. bu yayını Hadi arkadaşlar. bekliyorum ben şöyle bir şey yapacağım. Kemal ve Kın 2 ve 12'sini açacağım. tane maç. abi maç açtım Devam et devam edin. abian baner 300 saniye açık. söylüyorum s bu 7 demiş bak 4 5 6. 7 Ban yedi abi 500 saniye yok borç. veriyor merak etme Aynen sanal kaçarım. ki Umrumda olmaz karoyu. bulduk sayı söyle sana ihtiyacımız. var 9 geldi. karo 5 geldi abi bak sineyi bulacak yine. ben Biliyorum abi bir daha futro gutun. söylediği hiçbir sayıyı. açmayacağım açmayacağım ya K Memo 1 dedi. s'i buldu kupayı bulduk O da bulmadı.

11 diyor açmam ki. 11'i Evet arkadaşlar hadi alalım bir. sayı F guturun dediğini açmıyoruz abi. sineyi bulacak Çünkü. o 12 geldi 12 açık yazım. salal. Bak. işte Arkadaşlar yanlış anlamayın Biz. bunu keyfi yapıyoruz ama onlar zaten. ayarlı Anlatabildim mi biz sadece. bulmaya çalışıyoruz bunun için sıkıntı. yok ama F tane sinek bulduktan. sonra 3ün kuyuya düşmemiz gerektiğini. öğrendiğim için onun dediğini. açmadım Bu arada 65 kda bırakırım bu. oyunu. Hadi oğlum bak. bırakıyorum. bırakıyorum. bıraktım

All Devices iOS Android Chromecast