ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GRANNY 1 (yangi versiya) FINAL // MEN UDALADIM // UZBEKCHA LETSPLAY MATRITSA #4


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Abone olup. videomuzu. oyunu. başladıktan sonra YouTube'da şunlarken. kanal var. Ukrayna'ya bak edip çıktı silkelen sesi. hapishanede kolaydı o topuna olsun. kardeşti. okey.'' yıldız yıldız blender dedim. lekeler kıskansın boş ver Topu oyna. yenmez. hanelerimiz kerevetlerimiz. mi bu. kayıtlar dönüyor. bu sefer videomuz ve oyunumuz çöp gibi. böyle Muhtemelen sizlerden bıktım lan. like bu olsa bu olur bırak Allah Allah. bir yerlerde inme varken. yakışıklı sen misin. torpil tekere. Mercedes'e niyetlenmiş bakalım. Melek kitapçık etti. beni hemen nasıldı bari. yani. ipten. şapkayla. oyununu yükle. ne var. o zaman hadi gidelim. bu kilidi abdest. hem bunu kuzu kulağı yoksa buz. arkadaşlar. bu bana Play. Sekin Sekin naziksiniz. gel gel. geldin doğru demişlermiş. Vay pederi gelenek otu. Vay be. Evet. peder Gelene evet İşin kötü geldi. bunu.

Vay Pedere. Vay ya. vay. Anam. Evet. kur'anımız. bu aşımız sağ bozuk vurağımız değil. ıssız ıssız yüzsüz. Vay pelerin attık. mı. bu sefer yedim makine. Yozgat ile. hoş geldin. vay vay vay vay. Koç Koç Koç Koç Koç Koç Koç Koç koçum. dur şunu söyle. bakayım. Biz leke. veremem. bunu ana kırk kılıç geliyor. yine bu buradan kaç kere. bu oyunda. işsizsiniz. yok bu hareketi. Evet. Uğur gibi çekemem. bu sefer onu Koçarlı. yerinde ha sift oturup bana. hoş gelerek. O işte yani. Kebapçı eski kısımlarda valla. doğru mu var. bu videolarımızı sürekli ne verirsen. Butik. bu triggle. oldu değil mi. videoya mont topluluğa Zeynep bu. Zeynep buldu Zeynep Kılıç. Ula Ula Ula Ula. sen kosgebay. kara kedi efsane. Türkiye'deki istikb. kırmayın. Kral miydi. bitmez. yetmez. bir yaramaz. bol bol bol. Vay burnuma bu. yanlışa olur. Anam. Vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay.

kaç kaç kaç kaç. yendi hareket ettiren. doğru. oy oy oy oy. neyle gel etkisi yok urgen 2 Temmuz. yedim mi. vay vay. bana oturuşunu. böyle. ruhumsuzluk yine bunu. Vay terazi. biz size iyi size yüreyler misiniz. vay. müzik envator. müzik indir. eceğim. ben cidden yedi. Nasıl. yani. o treni. sizde 18 yaşlı kızlardan Mehmetler size. bu. belki yok koruma yasımı. bu. pazarlık açmadı

All Devices iOS Android Chromecast