ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Golem Nasılsın I ARK Scorched Earth Ascended #19


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba. benen yeni bölümüne Hoş geldiniz Evet. abi yorumlardan aldığım gazla. birlikte golem alacağız inşallah. hayırlısıyla. başlıktan falan siz b. olayim y iin kısı çıkım. var. ya bunların hepsi burada spawn oluyor. sürekli oluyorlardı. zaten kaç tane var Bir saniye bak bu. 140 45. 205 bir tane daha 140 daha. 15 ya bu bizim işimizi görür. ya fazlasıyla bizim işimizi görür abi. 140 hop gel bakayım. kardeşim yani Teknik olarak bunu öldür. çocuğunu al muhabbeti dönebilir de bunu. teyin bu gelecek 69 level 69. gelmeyebilir de 68 falan en kötü. gelir Gel baba. gel inşallah buradakiler sulanmaz buna. Neyse bir yedek şeyim var orada. ya yetişmedi yetişemiyor. herif Nereye. gidiyorsun ya yürü git oğlum manyak. budur nedir abi çok gitme çok gitme ya. dah yarıda bile değiliz niye bu kadar. kaçtın. ki Yapma gözünü seveyim.

Ya uğraştır mı beni buralarda. tay. tay Tamam bunu daha. doldurmanın. havada. lan hocam sinek minek demem Ağzınıza. vururum Ne yapacağım Bu kadar shotgun. mermisi yaptım kullanamadım zaten içimde. kaldı ağzınızın ortasına vururum vallahi. hiç. acımam Merhaba. Ne haber. Tay adamı silerim Bir taneye de % 5,5. yani Teknik olarak hemen hemen 20 tane. falan yiyecek belki 19. 18 10 tanesi % de oradan. gelir 18'e olurm iş ya Başka var. mı çevrede falan Bu da 30 oğlum paras. dolu burası ya bayağı bayağı dolu yani. alayım. geleyim Neredesin. lan sıçacağım pırın da sana da yani var. ya Bütün millet isyan etti senden be pır. pır pır pır kuvvet muhtemel var benim. izlenmeleri düşürmüş olabilir ha pırlan. pırır pır. pır % 23'e geldik bile hala evcilleşme %. tamamız ya para. platform sil istiyor muydu. ya benim BİM. Allah. Allah hepsine koymuşlar galiba veyahut.

Da miktarları değiş. hatırlamıyorum Neyse platformla ilk. başta ama bir miktar kasayım ya onun. üzerine ufak bir ya kıç tarafına. platform yapıp İlk zamanlardaki gibi şey. ettirmek. istiyorum top top Hatta dolap olması. lazım bile şeyden. bulmuştum droptan otoburlar buraları. bayağı ele geçirdi ya e 20 level falan. geldi hemen hemen heti bayağı iyi. geliyor zaten bir küsür K bir küsür K. Ulan bu bize mi saldıracak galiba Tamam. bırak sevinmeyi dans etmeyi Allah aşkına. 2 saat dans ediyorsun. ya Aç L versin be eş ol. eşek hızı biraz dah hız verebilirim. aslında. ya sevinmeye bak. dans. ediyor kanguruya vursam kaçacak tırtıla. vursam hasar. alacağım bir şey de kalmadı buralarda. oğlum herifler temizledi ya Şurayı var. ya full otoburlar ele geçirdi yani. otoburlar. saldırın. merhaba yeter mi ya Ya aslında şey. yapmak lazım aynı Nokta derken aynı.

Noktayı bulabilir miyim bilmiyorum ki. Eee Valla tam emin de değilim de yanlış. hatırlamıyorsam şuralarda bir yerlerde. olacak aralarda yarıklardan bir tanesine. takmıştım yine varsa orada daha golem. bulmadım Bu. arada deneyeceğim olmadı artık admin. abiye rica ederiz ya günün konseptine. uygun olarak abi derim golem Bulamıyor. sen biraz golem saç sağa sola. Oradan. şiz Oraya gitmesi var zaten. yaş şu platform i halledelim Önemli olan. noktalardan bir tanesi de. o dropta topu gördüm de almadım galiba. ben roketler moket aldım galiba. top doğru Tamam hatırladım hatırladım. dedim şim görme B göremedik ne yapacağım. şimdi topu al ağırla. benim. eşekli Olur öyle şeyler top Oo top. Obsidyen mi istiyordu la. vay bir tanesi 80 tane metal mi istiyor. Ne diyorsun. ya bu kadar pahalı mıydı bu. ya. abo abo Barut Barut He Barut da mı.

Kalmamış ilginç tarafı Barut o kadar. istemiyor. bar 30 tane. istiyor 30 tane yapabilir 30 tane zaten. alamıyor 30 Tanel metal zaten. çıkması burada biraz metal. biriktiriyordum o kadar sıkıntı değil. ama. yani Gerisi de orada zaten 950 tane topa. harcıyorsun. Abi şu arkadaş istiyor 950. Neyse sorun. değil 20 20 tane çıkartırız gibi onun. için de 4080 tona Obsidyen lazım Ben. obsid topladım sanki bir ara. ya topladım abi bir miktar aldım Evde. dursun lazım olur. diye hatırlıyorum Evet 20 dene yeter mi. Bilmiyorum. şimdi. Aslında şundan yaps Ama attığı taşlar. Bun verecek ne kadar hasar verecek. diyeceğim de 6000 de var tutup. da 100 küsur 200 falan vursa bile 30. vuruşa 30 tane vurana kadar bizim onu. bayıltıyor olmamız lazım zaten. yani ya Hem elimde var hem de. hani skor çt ya. hani onunla ş dedim ve burada top varsa.

Ve ben görmüyorsam Vay kafama sç Ne. diyeyim şimdi ilk başta bir şey denemek. istiyorum koyduğum. temelden duvar Çıksam mı çıkmasam mı o. kadar alt kısma doğru bizimkinin hei. fena değil yalnız ne güzel gömülüyor. ya Şuradan şöyle biraz dışarı. çıkacağım. E şöyle şöyle düşündüm bir tık daha. kapatayım ya. biraz daha metalim var yalnız şekil. gözüküyor Dur bir dakika şunları bir. koyalım. da ilginç bir şekilde. hafif O da güzel kaç tane metalim. kaldı. 1836 Bir tık Bir tık daha Metal İş. ettirmem. gerekebilir yani Bunlar şu an eritiyor. değil mi Aynen daha. eritiyor Tamam biraz çıkıyor olmadı. beklerim. ya bu video Bir tık uzun olabilir Daha. Çünkü Ç işimiz var çok bir yerini de. kesmek istemiyorum. Hayırlısı şu kapıyla biraz sorun oluyor. ya Yani bilmiyorum topu koyduktan sonra. kapıyı koysam. falan olur mu topun bir miktar dışarıda.

Olması. laım son. sanmıyorum çok. dışarıda üstüne çıkabiliyor. mu. yok Böyle daha mı mantıklı olur. ya. oğlum. e oturamıyor Allahım doğru bunda oturma. diye bir şey yok ki Ne. anlatıyorsun yukarı nişan al aşağı nişan. al sağa nişan al sola nişan. al Set up trap with C4 patlayış O da çok. ilginç Yani ne. alaka h h ya bu engeller buradan zaten. taş gelmez de bu arkadaşa gelir Bunun. 5000 helti var bunu korumak biraz da. amaç burada onun için en azından diyorum. böyle değilse bile şöyle Hani biraz. hitbox olarak korumaya alır. tutturdum mu. Neredeyse. oy tamamını kapamaya gerek var mı. deneyeceğim Bir de şey vardı da hani. buradan bir de aşağı doğru duvar gider. mi fena olmayabilir. bir deneyeyim en kötü arka tarafa 3 tane. çok da değil çoğuna gerek de yok metal. bekliyorum ben biraz galiba hazır gibi. gibiyiz. ya. şun işimizi bu görür bir roket mi yapsam.

Diyorum Öncelikle 57 yaptım topu Sülfür. aldım yanıma bir kya yakın arkası da ah. da. böyle sağda sayl. yapılırdı Aslında ayaklarıma gelmesin y. arkama alacağım da. elemanı hızım yeterince iyi belli bir. düz alana. alıp gelip bam Bu arada içine top. atmamız lazım canım güzel. kardeşim İçinde top olacak ki. sıkabilir Deneme yapıyoruz Gidiyorsun. gidiyorsun gun gun gidiyorsun geliyorsun. lan şun meyve toplamasını kapatsam mı ya. bence kapatayım Vallahi kapatayım hasat. yok hasat masat dur Nerede o kaynak. toplamayı Kapat. abi hasat da ne bu ayarları yakında Ha. yok kopyalama bir şey kopyalama Tamam. hasat bir şey toplamasın yeter ya. Allah'ın cezası önce ben bir kendi. şansımı bir deneyeceğim bir etrafta bir. dolaşacağım bak Kit ne kadar kurtarsa. sürece eleman. Bu gayet olabilitesi var golem Nasıl TEM. lenme de yaptık değil mi ya Her boka.

Yaptık orada da. arkadaş ya Bunu tam kapatsam mı ya biraz. beklesem o arada zaten Meta eriyor en. kötü ya şurası ama açık istiyorum şu. orta hani yandan doğru aslında biraz. ilerleyebilirim sıkıntı değil tabii. ilerlerse bilmiyorum şurası tutacak mı. onu ama şu ortayı açık istiyor. y. rahatlıkla Ya bunları üstüme alabilirim. ki o kadar ağır değil Ben niye kafadayım. ki hala çok ağırmış. gibi bunlar taşıyam Çünkü. ya. Ne As gidip bakmak istediğim yer. dakikada. giderim kırmızıdan az yukarı şu. tepecikler yam Duran Bakacağım. Bakacağım aı har. Allah'ım görüntü kalitesi nasılmış Ya. ben bunun sağındaki tepeler zannediyorum. solundaki tepeleri. ya o zaman için. orası mekana sıkıştırma durumu da var. istenirse veyahut da bakacağım duruma. göre Killer Türkçesi ne anasını satayım. sütun sütunlarla sıkıştırabilir Aslında. sütun daha mantıklı daha stabil olur.

Mekanlar biraz dengesiz olduğu için. Bunlar daha temiz olabilir ne güzel. kristaller orada. duruyor tane top koymuşum arkasına. taneyi de ne yapacaksam kendimi çok. yanlış. hissedi Evet abi bak şu tarz yerlere. sıkıştırıyorum yani şu tarz derken. Şunların ortasında yarık oluyor oraya. bir yere. sıkıştırıyor şu an öyle bir şey yok. herhalde. benzeri bir mekan Yok. burada Diğer taraftan golem var mı. arkadaş olur herde. ya bir şey bulamayınca böyle bütün. taşlara sürtüne. sürtüne yapa yapa gidiyorum abi ne yapım. aklıma başka fikir. gelmiyor söz. lan Yok işte Tancı O ne güzel. gözük Yok burada golem. molem yalnız 7 yıl yazıyor 7 7 oldu. değil mi. ya 7 yıl önce. çekmişim arkaya yeşil kartonları dah. koymuştum ama şey yapmayı çözememiş. miydim ve YouTube yapmayayım diyordum. yayında yapmak için mi yapmıştım öyle. bir durum vardı tabi hatırlıyorum yani.

Arkayı yok etme muhabbeti e hazır. işkence çekeceğiz tam çekelim yani işin. sonunda alamayabilir ama. 135 herif bayılacağını Sanmıyorum. ya abi harbiden gözükmüyor ya ama yok ya. dürbün direkt anlıyor ya anlıyor anlıyor. şuraya sistemi kurarım buraya arkadaşı. getiririm bana piller lazım piller Siz. Aman yerinizde durmayın sakın yerinizde. durmayın o. eşşekler level de yüksek temiz iş yapmak. lazım yani yoksa Küllüm Hayal yani. E şöyle bir V çizdim. buraya arkadaşı şimdi içine soksam. onun arkasından kapatabilir miyim yi bir. baksana be. Bak şöyle bir gel. bir Ya bırak dönmeleri falan yani hiç. gerek yok böyle. şeylere sevgi dostluk. kardeşlik. Oğlum pillar küçük mü. kaldı bu adam lan piller da bayağı bir. git piller da Bayağı mesafe yaptım. ya Oho. Lan tam oturtamadım. oraya giremeyecek. galiba böyle gel böyle gel böyle Gel.

Böyle gel oğlum o çok küçük. kaldı Bah. bir ya bir şey diyeceğim. ya Aman hocam gözünü sevdiğim Ne. yapıyorsun acıtır o yani. Tamam gel abi şöyle bir. dön yanaş yanaş yanaş. yanaş Harbi diyorum zor sığdı adam. ya bayağı bayağı duruyor. orada taş ol taş ol taş ol taş ol taş. ol çıkmadan taş ol ya. orada galiba taş olamıyor. ya orada taş. olamıyor. H Bir tık ufak yaptı galiba oğlum. oynaşmak yani sokma sokabiliyor En. azından içeri girebiliyor kaç vuracaksın. acaba. ya içeri girmede sıkıntı. yok oradan taş at Ağzıma bir sçt dur bir. dakika. oğlum oraya taş atamaması lazım ama. zaten kafadan sıçıyoruz korumamız. var kafadan sıçıyoruz. Yani bir dakika güzel içeri kondu ha ben. benim şey kıyafetlerini Giysem. kıya öyle bir şey var. mıyorsunuz kostümü giyeyim de DT DT. yapayım hle arkadaş beni böyle Kimse. fark edemez ki zaten ya.

Hop. ya yi Kimse fark edemez hoş Diğer. taraftan golem Aslında gelmiş geçmiş en. iyi kamuflajı diyebiliriz Bir de böyle. düştün yani Adam taş oluyor oğlum hoş. Ben de çim oluyorum kardeş sayılırız lan. belki anlaşırız. abi şuradan geçemezsem zaten arkasına. yanaşıp şey yapamam. şamam ama ded Hera kamlak b. i yeni eski abi işte gidiyoruzun. bir garantiye alalım bu yer başka yere. gitmesin ama öndekine zaten iki tane şey. atsam onu en son atayım diyorum. ya Ne diyorsunuz bana mı. döner yalnız bizimkinin. dur dur dur yavaş yavaş yavaş dur dur. oğlum dönme dönme dönme Allah aşkına. dönme dur tamam Vur vallahi vur hiç. sıkıntı değil. tam onu atıyor bana değil değ mi sıkıntı. yok Şaka yapıyorsun. ya sokacağım hem silah Alem shotgun. almak nedir ya Hem silem cüm kurdum hem. alıp koydun Ya oğlum Silah kaldır geri. zekalı çıkma çıktı.

Seni Mission Küllüm abort Küllüm abort. Mission Allah ne verdiyse AB anan ucu. ucuna be biraz daha kenarda Olsa sıkıntı. olmayacaktı dön o tarafa dön o tarafa. dön o tarafa dön o tarafa Seni adi. pislik dön bu tarafa Gir oraya gir Oraya. gir Oraya gir Oraya gir Oraya gir içeri. gir içeri gir. içeri oğlum ad PIN üstünden yürüdü gitti. ya adam metale mi vuruyor ona bir bakmam. gerekiyor Adam galiba metere. vuruyor Şaka mısın oğlum sen Yook ha. buna ben mi yanlış gördüm 600 600 bilmem. kaç tane hasar çıktı yani kavrayamadığı. ilginç ya şeyi yanlış yaptım zaten. de ilk başta ayarlayacağım şey gayet. basit hop ama yani Şunların üzerinden. yürüdü gibi geldi bana bilmiyorum ne. kadar. doğrudur. Eee yapacağım şey şuydu. Tamam abi sal. işte Çok yavaşsın. yani kaı. oyun Bun pp yapıyorlar Allah fikir. versin ya. Vallah pp yapaca biraz Seri hızlı bir.

Şey olur. be şu belki taş atmasını engeller. diyorum de sanmıyorum ya ihtimal. vermiyorum. ona onu bildiğin taban içeri sokacağım. en. mantıklısı şey çok sıkıntı ya hani bak. elimde silah var 3'e Basıyorum şeyi. alıyor yani hani birinden birine karar. ver gençler Kusura. bakmayın Sizin burada. olmamanız lazım İnşallah. bugün ölmedin mi lan sen. rahatsızlık veriyormuş komşulara bugün. bu arada WhatsApp'ta şeyin apartmanın. kanalında katta köpek çişi var dedim. benim köpe ben bile katı görmedim giriş. katta oturuyorum Neredeydi o. buradaydı yavaş algılıyor aslında. ha Oğlum nereye atıyorsun Ben buradayım. burada ile ne alakası var durumun ya Ya. şimdi ona salça olur bir şey. olur oğlum. gelsene Allah Allah Dayı daha başlamadık. işe gözünü seveyim ya Ne yapayım iki. partta mı çekeyim manyak mıdır. nedir abi şuradan içeri girdi sanki Az.

Önce ama neyse şuradan bir. yerde oradan dönüp. giriyor gayet atabiliyor taşı Tamam. bırak işte sal Az önce saldın Az önce. saldın Şimdi de sal de sal sal düş yat. çıkma. oradan şöle Uzaktan doğru arkasına. yanaşım ortadakine koysam durumu. kurtarırım gibi. geliyor inşallah yandakiler boyutu. yeterli. olur. görüşürüz ya daha neler Abi gözünü. seveyim yapma iki uzunlukta şey bu ya. Nasıl çıkıyorsun imkanı yok ki. ya Mal mısın baba çıkamam buradan. çıkamam Yani bu nedir şu mu acaba. yapıyor bu işi ya ananınki. ananınki. abim içeri giriyor bu taraftan çıkamıyor. da tamam tamam tamam olayı Anladım olayı. Anladım eyvallah. tamam. yeter. halledeceğim aralara çat çat çat Sen ne. kaşınıyorsun git mentoru kes temiz temiz. değil mi Ne kaşınıyorsun ne kaşınıyorsun. kardeşim şöle dön dön dön bazılarına. biraz daha bile fazla koydum.

E. şu tam olmadı değil mi ya Dur bakayım. Düzgün dur. yok Şurada kafası olur diye hesap. ediyoruz. hala u Ayık madı Ha bu arada ilginç adam. ya topun var mı senin topuna. Dur şunları şöyle. salla ne kadar torp verecek en. ufak ne bir dakika bu ne oğlum. eski videoda bakıyorum yana bir tane. kutu almışım o kutu falan da kırılıyor. kutuda 8 sıra var Her bir slota birer. tane top falan. yani. Alo ne oluyoruz. ya. Alo. al gülümse. Gülümse. Yes oğlum tek tek yerleştirme Yok bir. şey yok ağzını Burunu kırarım ki ben. burada ne kadar Serik atabiliyorsun. galiba 449. şey hile var ya bu ne. ya Baksana 449 alan şey. Gülümse. Gülümse ağzını. burnunu alnının ortasına. koyuyorum bayağı kolaylaştırmış bu yön. Yani ben salak saçma şeyler yapmasam. bunu doğru düzgün bir yere. sıkıştıran abi Bütün toplara içine. atıyorsun tek tek aktarma yok bir kere.

Kafadan ama ben Ben hasar gördüm abi bir. şey bir şeyde hasar gördüm ya şu. aşağıdakilerde mi. acaba Göremiyorum ki onlarda şu. alttakilere vurdu galiba bir şeye vurdu. ya garanti eminim Neyse bak Sülfür 21. Kill 34 taş 72 en yüksek yani mamayı. saymazsak B Can güzel. kardeşim canın sağ olsun Ama iki sütun. kurtarmıyor Yani bilmiyorum buradaki. eğimden falan mı artık neden sütun. üzerinden geçmemesi lazım L abi. iri çıkabiliyor muyum üstne Evet arkadaş. gelmek üzere şu eğerini de halledelim. bunu ucuz tutmuşlar sanki. ya bana mı öyle geliyor he 270 deri 150. lif 35 metalde buna bana saçma geldi. yani çok ucuz değil mi ya o kadar mı. istiyorsun yani bu. mudur çok mantıksız. bakayım ne BİM en kötü 150 200. metal yanın bir obsid şey yaniyik olsun. Sülfür. falan üzerine pek ettirmemiş golem de. yok zaten har. Ya sevilen de bir şey bizde mi.

Seviliyor Burası her zam gibi karış. kuruş Bir dahakine girerim herhalde ya. ş son mağaraya gireriz Oradan da. manticore gireriz soranlar oluyor Bir. sonraki için ne yapacaksın falan daha. modlara bakmadım mod önerilerini. alabilirim tekrar tekrar yani ascended. da denesin var Ama öbür arktaki kadar. mod koyulabilir mi ama fena da. olmayabilir Ya bunun görseli falan. haliyle daha iyi. yani beşte hangisinde oynayacağız ona. bir karar vermemiz lazım sorarsam tahmin. ediyorum eski arkı seçerin insanlar ama. yeniye de bazen biraz zorlamak lazım ya. hani bunda modlu daha güzel eğlenceli. olabilir yeni bir şeyler sonuçta yani. tam olarak yeni değil farkındayım. ama yeni bir şeyler yapabiliyorlar bunda. şimdi ondak sınırları belli onda belli. başta oyunun içindeki şeyleri. birleştirip belli modlarda. oluşturuyorlar güzel de yapıyorlar.

Eyvallah da bunda yeni bir şeyler de. yapabiliyorlar Bildiğim kadarıyla. mod yapımı daha kapsamlı mesela counterı. yenilemeler sebebi oydu Counter'da artık. bir şey ekleyemiyoruz çünkü oyun motoru. Bu kadarına izin veriyor deniliyordu. yenisini yaptılar Sözde bir şeyler. yapacaklar falan filan bunun esprisi de. bir nevi ona benzer yeni oyun motoru. olduğu için buna daha fazla şey. yapabilirler modla yaptılar bilmiyorum. ne kadar düzgün çalışı en ufak fikrim. yok FPS ne olur Ona da bir şey. diyemeyeceğim niye acımdan Ölüyorum. ben Ama şu anki haliyle burada 60 fps. alıyorum ama bu bu harita yani. takılmamak lazım AB Siz burada kalın ya. boş ver temizlemeyle uğraşmayacağım. elinde taşl mı kaldı o geri. zekalı allah canım pardon çok. özür güleceğim öksürük. tuttu Bu ne. oğlum Allah'ım ya Çin piramidinde. çalışan . bir tane bir şey fırlatır tahmin.

Ediyorum. düzelir. Aynen. düzeldi tipini. sevdim 15k He hız veririm ben buna ya ne. kadar delikanlı adam. sevinmiyor yalnız sanki Bunun üzerinde. harbiden hiç mi çalışmışlar ya bana öyle. geldi mi Hani eğeri falan da öyle. kaldı birebir kopyal yap salmışlar gibi. geliyor bana Ne kadar doğru. bilemem 400. vurdu. fdum Dur bakayım vurabilecek miyim. cidden bana saldıracak mı. ya harbiden saldırdı. bana goleme ne oluyor lan. o Stamina. bitti Hadi. ya bid. lan 17. 31 oğlum buna eer Buldun mu var ya Ama. bunu bosa sokun yanlış bilmiyorsam değil. mi burada deneriz Unutmazsam Vallah. deneriz hızlı. golem mod gibi oluyor. vall bakayım buraya ağzına yüzünü. dağıttım şey sahnesi yakalamaya. çalışıyorum ama zor. tabii 30k helt 2K Stamina 200 yaptım hız. 1700 de vuruyor 2K. da şey sahnesi yakalayayım solac. Bulamadım ya Yani scor CH deyince aklına.

Ne geliyor. Viber işte Dead Warm golem değil. mi ya Allah biliyor Dur bakayım Kafadaki. plan Eğer Dead Warm bulabilirsem Dead. Warm sahne benim için yeterli Yok. bulamadım mı Via kadar giderim gibi. geliyor. bana Yalnız bu. namussuzları burada arayınca demeki. bulabiliyorsun arkadaş çık Ulan. dışarı yardan yardan taban gidince. Maşallah Çöllerde. Dolanıyorum bir. türlü bulamıyorum. ya eskiden şöyle bakardık. ya gide yalnız ayak izlerine bakar mısın. abi ayı ayak izi gibi değil. mi düyü koyduğun zaman ü gidiyor Bak. şimdi şu an bak şim böyle geldin normal. yürüyelim. görüyor musunuz her türlü arkada 3 tane. kalıyor sabit. durursan gitmiyor. hızlı bir şekilde gidersen deli gibi. siliniyor optimizasyon Bir nevi o. Yani biz yaptık diyor Tam yapamadık. diyor 5 tane oldum kasıyor diyor 3 tane. ay En. azından yaptıkları yanlışı Bir nevi.

Düzeltmiş gibi bir şey ben de oyunlara. çok ilginç bakmaya. baş öyle ama yani Normalde ai gitsin 10. adım gitsin ne olur hemen Arkamdan adım. sonra. silinmesin Sonuçta görselde gelişim bu. yani ama yapamıyor Çünkü yaptığı şeyin. optimizasyonu iyi hoş buradan aşağı. atlamam. ya Y niye bunu düşündü Ben de anlamadım. buradan aş. atlanmaz girmesi ayrı dert çıkması ayrı. dert Onu. geçtim şeyin wın beni görmesi de zor. yani neyse arkadaşımızın son hali. normal vuruş ik tane var burada. ya taş. atma çız. çız. ve. D anan şunlardan da alınırdı ya Vallah. daha devam etseydim Muhtemelen bunlardan. da. alırdım Dead boynuzu bir tane hop şeyle. arkadan. gelip 140 level miydi lan. o Vay. arkadaş 140 level arasan. bulamazsın harbiden bulamazsın yani o. tar şey aramışım. var. dest mor Sağ olasın Teşekkürler gerek. yok Bir bakıyorsun destansı golem.

E ne yapacağım bilmiyorum ya. kimse var. mı. Aha duramadım K modda bakıyorsun ona. göre. atıyor şerefsiz vurabilen var. ya Ulan be vuruyordum ha. yok çok yukarı. gitti yok tam. değil. Şöyle. hop bayağı Orada işte. ya gitmese. oradan onu biraz. zor o Can Neyse benden bu kadar yeter ya. vallahi Dead bulamadım o da o da ayrı. bir güzel sahne olurdu. da skor örte gelip golem almadı denmez. Sözde kısa süren şey bir bölüm olacak. hayırlısı bakayım kesip biçip nereye. indirebilirsen B de bu kadar diyelim. Umarım videoyu beğenmişsinizdir. beğendiyse lütfen beğen M basmayı. unutmayın görüşmek üzere Kendinize iyi. bakın. Something Don't Take for granted Stay. Humble Now wake up it's Time To Look at. the Enemy look in the Mirror He is no. friend of Me it's not working out Maybe. it's the chemistry it's Time To Break

All Devices iOS Android Chromecast