ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GECE GİZLİCE EĞLENCE MERKEZİNDE KALMAK !?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Çok keyifli Burası Işık. açı yemin ediyorum Kalbim çıkıyor Şu an. çok kötüyüm Abim öyle bir gömüldük. süngerlerin arasına. sıkıştım. Eyvah heiz yan mer kanalım. günğ eğc bir içerikle sizlerle. birlikteyim beni de çok korkutan bir. içerik ama Arkadaşlar bu içeriği çok. uzun zamandır istiyordunuz Gerçekten ben. de çok uzun zamandır istiyordum Yok ya. Allah Allah Ve sonunda bunu yapıyoruz. Evet yapıyoruz şu anda Metropol İstanbul. hupa lupa ya gireceğiz eğlence. merkezinde bir gece gizce kalacağız. inanamıyorum Şu an bunu yapıyoruz. arkadaşlar yetkililerin haberi var ama. güvenliklerin ve diğer çalışan. personellerin kimsenin haberi yok. Gerçekten şu anda Tüylerim bile diken. diken aşırı heyecanlıyım Hatta şu anda. konuşmayı biraz zeden uzak yapıyoruz ki. duyan bilen olmasın diye almazlar bizi. gizlice gireceğiz Tab gireceğiz Tabii.

Gizlice gireceğiz kapanmasına çok az. kaldı kapanmadan önce arkadaşlar eğlence. merkezimize gireceğiz Ondan sonra bütün. gece oradayız her şeyi kullanacağız. inanamıyorum F Şe k şöyle videoya bir. like atarsanız çok mutlu oluruz Evet. arkadaşlar like atmayı unutmayın like. atarsanız bunun gibi gizlice kalma. videolarından daha çok gelecek Gerçekten. şu anda bunu da yapmak için. sabırsızlanıyorum yapıyoruz bunu içeriye. yavaştan girebiliriz g Evet girebiliriz. Hadi gidelim Arkadaşlar biz şimdi AVM'ye. girdik ve biraz aşağıda tut yakalanmaya. ve şu anda AVM'den çıkmaya çalışı çıkan. insanlar var tabii ki de biz de şu an. eğlence katına çıkıyoruz gizli gizli. Lütfen kamerayı belli etme anlamasınlar. Evet Evet biraz aşağıda tutın. kapanmasına arkadaşlar yaklaşık bir 78. dakika var bu 78 dakika içinde Biz. burayı kullanabiliriz Sonuçta Evet.

Kalacak yerimizi bulmamız lazım Sıradan. insanlar gibi eğlenmeye gelmiş birileri. gibi ş Aynen şurada birileri var da. gizliyorum biraz tamam aynen aşağıda tut. Evet şimdi ilk önce arkadaşlar kalacak. bir yer bulmamız lazım sizin size. birazdan göstereceğim bu ortamı şu anda. ortamda çalışan birisi yok size hemen. Şurayı göstereceğim O yüzden bakın. kapatmışlar örgü örmüşler buraya bir. kapatmaları bir şey fark etmez Burada. açık yer var Gel giriyor muyuz bakacak. aşağı kamerayı aşağıda tut kamerayı. aşağıda tut hemen bakacak mıyız abi gel. gel gel şu anda Yani yavaştan saklamamız. lazım kapandıktan sonra hiç göze batmam. lazım herkes gidene kadar şu Çünkü. birkaç kişi var zamam bir şey. söyleyeceğim saklanacak önce yer bulalım. tamam mı bir yer bulalım bir etrafı bir. göstereyim size arkadaşlar şöyle. arkadaşlar gece için o kadar.

Sabırsızlanıyorum ki Şuradaki aletlere. oyuncaklara bir bakar mısınız Çok. eğleneceğiz ben çok kasıldım şu anda. gerçekten Ay dur abi ya sen de hemen ama. Pınar yakalanabilir şu anda bu. rahatlığım nereden geliyor gizli gizli. yapacağız her şeyi sakin ol Evet lütfen. şu an daha Sonuçta kapanmadı değil mi. Evet evet Bak şu tarafta böyle karanlık. bir yer gördüm Bence o tarafa Gidelim. kalacak yer bakalım Orada trambolin var. zaten Bence onun için çok mantıkı klı. olabilir Bir girelim ama lütfen şe Tamam. Biraz kamerayı Evet evet arkada tutayım. da fena korkuyorum şu anda arkadaşlar. ilk defa hayatımda böyle bir şey. deneyeceğim yerde kalmaz Ama Hadi. kapandı burası değil mi kapandı Kapandı. Merhabalar Mer Ya şey çok kısa bir. lavaboyu kullanacaktı da Tamam la. kullanabilirsiniz alanımız kafanda. bilginiz olsun tamam teşekkür ederiz sağ.

Olun Çabuk hadi tuvalete koy Tamam. tuvaletim yok ama olsun Dur dur sen gir. hanfendi gider ondan sonra çıkarız Tamam. Ay çok. korkunç Kadir gitti. mi Şu an kimse yok bur g şaka. yapıyor tam ayağımıza kal hazırım Bence. gidebiliriz Kadir sen de gelsene Hadi. had gidelim Kadir. koş. inanmıyorum şu anda Trambolin parktayız. arkadaşlar kendimize kalacak bir yer. bulmamız lazım şu anda en azından herkes. burayı terk edene kadar gizlice. durabileceği bir yer ne diyorsun şunun. arkası Sanki boş gibi değil mi Bir oraya. gidelim daha siyah bir yer olsun. kimsenin biz bulamayacağı bir yere. gidelim Evet Evet kesinlikle Pınar şunun. arkası nasıldır şunun arkasından. gözükmeyebilir mi Değil mi burada çünkü. en kapalı yer orası Arkadaşlar şöyle. göstereyim. size bunun arkasında kaldığımızda giriş. tamamen Gözükmüyor yani Pınarı Şuradaki.

Mekanizma Pınarı gizliyor Ben de Pınarın. yanınına geçeceğim kamerayı al Pınar gel. Evet Evet şu an gerçekten sağlam dayız. Bence kameralara falan bakıyorum Burada. gerçekten hiç kamera yok süper ç i. yerdeyiz şu Ben şuradan şöyle bir gece. bakayım birileri var mı diye Kadir. geliyor mu Ona da bak da ev Geliyor. geliyor Kadir geliyor süper süper Şimdi. birazdan AVM tamamen kapandığında yola. çıkacağız ve eğlencemiz başlayacak süper. he tamam Kadir de geldiğine göre. birazcık bekleyeceğiz Şimdi arkadaşlar. sonra eğlence merkezinin tadını. çıkartmaya başlayacağız çok heyecanlıyım. ya gerçekten şu anda. y Burası çok açık açık mı burası bayağı. açık Ey O zaman yer değiştirelim bence. daha karanlık yermam la tamam arkadaşlar. yerimizi değiştirmemiz gerekti kameraman. arkadaşımız şu and bizim açıkta. olduğumuzu söyledi Ben daha da.

Korktum tamam gel bak ama bir şey. söyleyeceğim sünger ayakkabımız. girmeyelim çıkartalım bak. ayakkabılarımız burayı gizleyin tamam mı. Gel kamerayı tut öyle iyi miyim şu an. iyisin asla gözükmez siin ver ver ver. ver ver Of var ya Abi ne yapacağız. bilmiyorum Beni mi gösteriyorsun Evet. gözükmüyorsun ki ben zor görüyorum seni. sındım şöyle biraz kolum falan çok. keyifli Burası Işıklar açıldı Işıklar aç. gömül gömül gömül gömüleme arkadaşlar. çok fena şu an Işıklar açılı Kim biri mi. geliyor yemin ediyorum Kalbim çıkıyor Şu. an çok kötüy Abim öyle bir gömüldü ki. süngerlerin arasına sıkıştım nefes. alamıyorum Eyvah alan kapandı arkadaşlar. herhangi biri varsa A çok korkun Şu an. gitti mi acaba sönüyor sönüyor sönüyor. Işıklar ışıklar söndü ışıklar söndü. tekrar Dur ben ben bir bakacağım gidiyor. Pınar gidiyor mu geri gidiyor yemin.

Ediyorum. orada Gidiyor mu Gidiyor hours later. arkadaşlar bayağı bir bekledik ama Kadir. daha çıkmadı sanırım o Bizim gitmemizi. bekliyor artık şeye eminiz gerçekten. biri yok Yani tamamen Şu anda burası. temiz şimdi Kadir'i aramaya doğru. çıkacağız e Ekip arkadaşımızı da. bulduktan sonra artık tam anlamıyla. rahat edeceğiz diye düşünüyorum Gel. çıkalım artık buradan artık bence. rahatız Pınar ya ger dur abi yavaşın. öyle diyorsun bir şey çıkacak başımıza. gelece Ah kad güvendeyiz güvendeyiz. bayağı Çünkü anons geçtiler sonra. gittiler Biz de senin gelmeni bekledik. Arkadaşlar şu anda Trambolin park'tan. çıktık eğlence merkezindeyiz gördüğünüz. gibi arkadaşlar elektrikler kapalı etraf. simsiyah bu oyuncakları bir açmamız. lazım bu ışıkları bir açmamız lazım Hiç. sorun değil Pınar biliyorsun ki. yetkililerin haberi var Ben de zaten.

Öğrenmiştim girişte bir vezne tarzı bir. yer var ya oradan şalterleri. kaldırabiliyor elektrikleri açacağız. Sorun yok Arkadaşlar birazdan Burayı çok. Daha aydınlık hale getireceğiz Evet. hazır yalnız kalmışken Tabii ki de. buraya bir renk vermek lazımım eğlenceye. başlamak lazımi gel ışıkları açalım hadi. göster bana yola nereden Allah seni. buradan Ben girmeyeyim Ben şuradan sana. bakayım arkadaşlar Şimdi şalterleri. açıyorum şu masanın altında Ay. inanmıyorum sana buldun mu abi açtım Heh. açıldı açıldı vallahi bravo ay süper. hadi koş eğlence başlasın Dur bekle beni. bekle Ay çok güzel olmuş vuhu işte bu. şimdi oyuncaklarda sıra ay aşırı. mutluyum şu and Vallahi ben de hemen. Üstün yere az Pınar inanamıyorum. hayalini kurduğum yerdeyim şu anda. gerçekten Hadi neyden başlıyor bir gel. şöyle bir bakalım Sen oradan bak ben.

Buradan bakayım dur bekle ben de. geleceğim hangisini oynasak hepsini. oynamak istiyorum şu an o zaman Hangisi. ben açıyorum abi bunu tamam E nasıl aç. dur Yardıma geleyim sana Hadi abi ya. bekle Tamam geldi mi gelmiş geldi mi E. Diğerini de aç abi hadi Açtım Hadi. bakalım o zaman maç E şimdi sen. kazanabileceğini mi inanıyorsun Ben daha. iyi bir skor yapacağım senden hadi Göce. göreceğiz o kadar enerjim yüksek ki asla. vermem sana y Arkadaşlar her zamanki gi. basket Benim işim Bir de yeniyor musun. yeneceğim ot ve Maç başlasın abiciğim. kazanacağına inanma boşuna Ay sen inanm. görelim. başla çok. şükür Arkadaşlar bunu kazanmasa izin. veremeyiz Hayır hayır. hayır. alacağım Sen niye. girmedin ya. Abi bir tane bile. kesin. eik. Ah kim kazandı ben kazandım İşte bu Sen. iş atamadın ki nasıl kazandın iftira Bu. arada kamera burada yani gözüne dzine.

Dursun b a Sus Ben biletimi alıp. kaçıyorum o zaman arkadaşlar basket. maçını gördüğünüz gibi ben kazandım ama. asla hız kesmiyoruz gecemize yeni. başlıyoruz diğer oyuncağımı geçebiliriz. Abi senin için Pınar fişlerini gittim. teker teker taktım. şu anda oyuncaklar bizi bekliyor e oyunu. anlat o zaman ben bu oyunu bilmiyorum ki. hemen anlatayım arkadaşlar Burada. gördüğünüz gibi kum torbalarım var bu. torbaları şurada gördüğünüz ü tane delik. var bunlara sokmaya Çalışıyoruz tabii ki. bunların da kendi içinde puan dereceleri. var örnek veriyorum kırmızı deliğe. sokarsan en yüksek puan mavi ve yeşil. olarak azalıyor 3000 2000 1000 yani. kırmızıya sokmaya çalışacaksın ama ben. Bunda da. kazanacağım söyleyeyim Arkadaşlar bu. bilet gördüğünüz gibi böyle up uzun bir. şey olacak bakın Benimki pikinden nasıl. uzun şöyle E bunu yukarıda tutuyorsun o.

Yüzden uzun Hayır getir ha Ne oldu bir. tikt daha fazlasın her türlü geçeceğim. sene hazırsan başlayalım yer hadi. başlayalım görelim kazanabileceğini. sansın Aman hep böyle şeylere inanıyor. Sen kum torbası fırlatmakta Ne zaman. usta oldun baskette gördüm bunun da. ondan çok farkı yok Sonuçta yine. fırlatıyoruz yani Ayn Aynen abi kesin. aynılar arkadaşlar başlıyoruz geldi kum. torbaların konuşmayı bırak Ah Hadi. kırmızı Ay hep şeye çarpıyorum ya atıyor. musun yoksa tabii ki atama Ben de al. kından kum torba atıcısı da olmuşum abi. kırmızıya attım arkadaşlar görüyorsunuz. Arkadaşlar ben de atıyorum gayet de. Pınarı yeneceğim Bir Dakika 12 saniyem. daha var efsane gidiyorum şu anda. arkadaşlar görüyor musunuz böyle bir şey. yok hayır efsane benim bu sefer ben. alacağım hadi kırmızı Sen Kırmızıya bir. kere bile atamamış sındır da kim aldı.

Kim kazandı inanamıyorum Sen mi kazandın. ezmiş im arkadaşlar Pınarı Ağla bebeğim. Ağla yani Ben yorum yapmama gerek yok. arkadaşlar skor tablosu ortada 16.000. puan Pınarın 23 Seni tanıdığım güne. nalet olsun ya Ne hissediyorsun Hani. yapamıyordum abi ya çok kötüsün. gerçekten Ama ben söyledim Bakın. arkadaşlar nasıl geliyor benim. biletlerim senin ne kadar o benim. biletim nasıl Senin o da benim biletim. Bu da benim öyle bir şey yok benim o ben. artık abimin bir şeyleri kazanmasından. çok sıkıldım daha baştayım hiçbir şeyin. sonu değil bak çok küt öcümü alacağım. sana hemen yanına geçelim hemen yana. geçelim öim sana doymaması gerçekten. asla Anam. heak Allah aşkına Bak şimdi nasıl. alıyorum öcümü de alacağım kimiz. karışmasın benden çaldın sanki bilet. Saçmalama burada bir eks var inemiyorum. Sana öyle bir şey yok olur mu öyle bir.

Şey çalmışsın Gerçekten bu. kadar bir parçam daha var benim Al hepsi. senin olsun yaz oradan biraz bana. gerçekten hiç almamıştım Al senin olsun. a yok arkadaşlar almamışım Siz gördünüz. ay buraya koymuşum günahını aldım had. başlayalım Pınar beni hiç tanımamış. Burada da arkadaşlar bize kırmızı. gelecek geldiği gibi biz paylaço. olara fırlatmaya çalışacağız Burada. gördüğünüz gibi 10 20 30 diye puanlar. yükseliyor en çok puanı alan kazansın. abiciğim Hadi bakalım H Ben tabii ki de. bunu kazanacağım atışta iyiyim Kendime. güveniyorum kanıtlıyorum arkadaşlar. Hangimizin daha iyi yarıştığını. yorumlara belirtirseniz çok mutlu olurum. gerçekten Pınar Çünkü şu anda gerçekten. benden daha iyi yarıştığını inanıyor. Hayal dünyasında bunu kurmuş Şu anda Tab. ki her zaman Bence bu oyun onun Cevabını. verecek hadi. başlayalım Hayır başad öyle bir şey yok.

Ben var dedim sana kendime güveniyorum. diye arkadaşlar Pınar erken başladı. benden erken oturdun ama olsun Öyle bir. şey. yok kendimi paylaş oları sevmem ama şu. an çok. mutluyum Arkadaşlar bunu alacağım. inanıyorum Neu b kazandım imkanı yok Bak. bu arada imkanı yok imkanı yok bak Allah. aşkına bir bakın bak Kim daha çok. devirdi üçünü devirdin diye mi aldın 40. kere devirdim ben sen nasıl bız mışsın. Ya böyle bir şey yok arkadaşlar bana. bakar mısınız 280 180 yine ben kazandım. fazla söze gerek yok Pınar loser şu anda. ama bir şey söyleyeceğim Arkadaşlar ben. daha çok attım benim kazanmam. gerekiyordu Sen daha çok atmadım ben. daha çok attım puan olarak fazla. yavrucuğum kaybetmek hiçbir problemi yok. olabilir ay çıldıracağım şimdi tamam fen. hız kesmeden hemen devam etmemiz lazım. bakın görüyorsunuz kaybetmeler doymuyor.

O zaman devam edelim biletlerimi alıp. kaçıyorum arkadaşlar bakın neredeyiz. kendimizi Nerede bulduk yani şu anda. neye binelim derken buranın en mantıklı. olduğunu düşündük ve Pınarı ikna ettim. ve gerçekten çok gaza geldi tırmanacağın. inanamıyorum Evet şu anda zirvedeyim. sesin gelmiyor yapacağım sana en. yukarıda kazanacağım zaman bak bak Evet. tabii Şimdi arkadaşlar burada tırmanışı. yapacağız en yukarıya çıkıp kendini. aşağı doğru bırakan kişi kazanır Evet. yani o kişi kim Burak bilir Pınar bilir. oluyor tatlı Hadi görelim Hadi Görelim o. zaman Ekipmanları bulmamız lazım de mi. sanki bunu bir. bağlanmamızı bir etrafa n Ah Dolabın. altında süper ay ekipmanlarımız bulduk. Hemen bunları takıp sizinleyiz Evet. Hazır mısın abi hazırım galiba. arkadaşlar başlıyoruz inanamıyorum Ay. ben ilk defa tırmanacağın kız nasıl.

Yapacağım Bu bilmiyorum Pınar bana. söyleme Ay çok fena bir şey bu gerçekten. ben hiç öndeyim arkadaşlar geliyorum. bekle Hiç gücüm yok sıfır güç Hadi Burak. bunu veremezsin bugün bütün oyuncakları. kazandın aşağısı çok aşağısı çok korkunç. duruyor Ne yapacağım aşağı bakma abi. Kurtar Beni yaparsın ay yapamayacağım. galiba çok iddialı konuş pes edeceğim. sanırım abi vall bastım tuşa kendimi. bırakayım mı aşağıya arkadaşlar kazandım. tuşa. bastım. ay Şaka yapıyorsun işte bu Ben burada. kaldım ben inemem Şükürler olsun ben. inemem buradan ne yapacağım dediğimi. yaptım arkadaşlar İşte bu oyuncağı da. böyle. kazandım yi yolda kaldı Ne yapayım ipe. tutarak bırak İstersen bırak Ay iyi. misin bir dakika perti çıktı şu an Ay. çok korkunç Vallahi dur istersen hala. kazanabileceğini inanıyorsan bir kere. daha deney Ben bir daha.

Deneyemedim. aa bayağı fenaydı Vallahi ben Çok keyif. aldım arkadaşlar Gördünüz de zaten Ay ne. kadar hızlı hızlı tırmandın abi sana da. 4 tane yaptığımız şeyi de dördünü de ben. kazandım fazla söze gerek yok Pınar. ağlıyor şu anda her şeyde bu kadar. başarısız olmak zorunda mıyım ya kıyamam. sana gel. Saçmalama mükemmelsin sadece birazcık. yükseklik korkum var çok normal Kollarım. da çok güçsüz Ama abi Olabilir niye öyle. söylüyorsun bir dah Kesin sen kazanırdım. bu arada kazanamaz dım gibi ama seni mi. kıracağım canım AB abim benim üzülmemi. istemiyor işte arkadaşlar görüyorsunuz. Abiciğim çok acıktım yiyecek bir şeyler. bulalım mı artık olur arayışa Geçelim. hadi artık buradan çıkalım da bir yemek. yemeye gidelim en mutlu olduğum yerdeyim. şu an ben de öyleyim arkadaşlar Az önce. Pınar acıktığını söyledikten sonra 10.

Dakika boyunca Koskoca Bu eğlence. merkezinde bu otomat aradık ve görünce. bir anda benim de acık Kasım geldi şu. anda çok kötü ve çok da susadım Bu arada. O kadar hareketli şeyler yaptık su çok. gerçekten bize iyi gelecek bu hemen. basalım alalım Hemen Abi bak Çizi de. istiyorum bundan da istiyorum ondan da. is an da sö kraker de s Sen Ne İstersen. alacağım bugünün kazananı Belki benim. Ama benim kazanım da sensin Biliyorsun. ki o zaman hemen okutalım Evet ürünü seç. Pınar hangisini istiyorsan 35 diyorum o. zaman tamam hadi gel gel gel bakalım gel. bir de bozukmuş falan Düşünsene lüfen. bek geliyor süper İşte bu hemen alalım. su alalım ben de ben de ben de. Arkadaşlar bu kadar yarışlı şeylerin. üzerine Ben diyorum ki artık pınarla. şöyle tatlış bir şeye atlı karıncaya. Mesela binebiliriz ne dersin süper olur. bayılırım atlı karınca en sevdiğim.

Extreme eğlence oyun şeyi bayağı emmiş. Yalnız bu arada Evet benim için çok. ekstrem yeterli O zaman götür Bizi oraya. Hadi gidelim atlı karıncaya arkadaşlar. atlı karıncayı bulduk ve onu açacağımız. yeri de buldum gelin benle bir açalım ya. Abi yerini buldun mu evet Evet seni. bekliyorum Açıyorum buradan ışık. açılıyor ama ışıkları açtı Pınar sartı. veriyorum o zaman hazır mısın Bir dakika. dur hazır değilim Tamam hazırım Hazır. olmanı bekleyemeyeceğim tatlım. hadi gel hadi. bakalım yanıma gel. hemen şu an var ya En Güzel Günüm. olabilir Çok ses yapıyoruz biri yoktur. değil mi Herkes ık Gecenin bir yarısı. oldu ama bak y yt güvenlik kameralarını. falan görürlerse. hiç onu karıştırma Benim için Efsane bir. gece oldu Pınar gerçekten gerçekten çok. eğlendim Çok güzeldi arkadaşlar Umarım. siz de videoyu iz çok keyif.

almışsınızdır arkadaşlar videoyu buraya. kadar izlediğiniz için tekrardan çok. teşekkürler videoya henüz like atmadı. sanız like atıp abone olmayı lütfen. unutmayın ve bizi burada ağırladıkları. için Metropol İstanbul'a hupa lupa. teşekkür ediyoruz bir sonraki videoda. görüşmek üzere hepinizi çok. öpüyoruz

All Devices iOS Android Chromecast