ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡SLOT OYUNLARI⚡TAKTİK TUTTU İKİ VURUŞTA ÇOK SAĞLAM KAZANDIK #slot


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. Hepiniz kanalıma mekanıma hoş geldiniz. neredeyiz Tabii ki her zamanki yaz. hanemiz olan Gate of Olympus geldik. sakallı dedemizin masasına şöyle 10.100. L kasayla beraberce şansımızı. değerlendireceğiz ilk etapta 1000. lirayla hızlıdan ilk 15 dakikamı. istiyorum Umarım güzel kazançlı bir oyun. olur herkese de keyifli dakikalar. izletti bilirim şimdiden bana bu ş. sizlere keyifliev olsun bakalım asası. bol fişek Dedem delisi iyisi güzeli. dedik şeytan dürtü geldik Gecenin bir. vakti mekandayız Umarım baları Torunlar. açık. koymuş kafadan yüksek çarpanı çöpe. gönderdi gözümüzden kaçmadı Kral tak. yüzüğünü. parmağına had bakalım şimdi bir. baston yemedi bir müdahale ettim Elde. var. 3r keyifli oturduk keyifli kalalım abi. parasında değiliz şöyle güzel bir oyun. olsun el de var 5 yüzükler boşta mis.

Hadi baba bir yüksek çarpan 4 fena değil. güzel abi ikinin üstü çarpan ded de. benim için güzel nice. devam 11 çarpılacağız. şimdi Oran Oran. lazım çevirmeye. devam. 13 150 150d Ne yapalım Usta önce bir. oyunu ısıtalım sonrasına sonra. bakarız Hadi baba kullandır. 13'ü Al işte abi 2 bu5 lira nedir ya. ulan Dede bokumuz da boncuk aramaya. gelmedik yavşaklığın bir anlamı. yok abi şöyle bir tık yukarıdayım. yapıştır gelsin bakalım Arkadaşlar bu. arada kanallara abone olup bildirimlerin. sesini açıp videolara like atarsanız. sevinirim şansımız açık kazanacağınız. daim olsun gönder bakalım daha iyisi. daha güzeli için. şa al oğlum. mor yapma el de var. 4. komple. temizlik bas içte şu çarpana. da şerefsiz patır patır aşağı indirsen. ne olur Ne Bokumu yaradı K. yeşil. devam götür Abi burayı. Hadi erken müdahale. etmeyelim üst mor.

Gelir 32. katın güzel HK kurtarıyor kurtarmıyor. kendimizi fazladan dövmemiş olduk nim. abi da. motorlar 13 çarpılacağız. Ben şimdi burada farklı bir taktik. deneyeceğim Abi direkt yükseğe geçiyorum. 3. turda farklı taktik farklı oyun yapalım. abi aynı tarz gitmeyelim 6ya kadar. yükselttim ödeme alamazsak yanarız. yalnız riskli. işlem ah. gitti el de var 8 hadi. güzelini Biral ond son keyfimize. bakarız. hareket. müdahale çarpanlar güzel geliyor. şansım fark. oyun. güzel 14 çız. 84 güzelliğe. bakır aslan aslan seni. 190 T kal 3000. 4600000 üzer ım bana ona göre bozalım 16. teped 120 had. yapma işte boşa düşürüm ağzına sıçtım. senin ya sen ağzına sıç Evet. ris daka yemini suy tuzunu verdim son. şans farklı taktikler Deniz abi bu. aralar. kapalı yatırırsam ü. basarım O bizi Yatsa yapacak bir şey. yok. Evet 7E. 7. mikrofon hop 10 hareket son.

9. müdahale kırmızı kırmı kırmı Kırı. kırmı destek tam. D yık var. 8 güzel çarpan. güzel üzer laım ki yaptığımız taktik işe. Yar. 22 mi var çok güzel 168 Hadi oğlum. yüksek bir çarpan anan 2 nedir At işte. 185. kat. kal. 45 Buray koy lazım had oğlum şim İşte. budur. 276. gü. senr. 13400. Evet tarzımı beğendi Kral 5 de geldi. Hadi oğlum önce çarpan önce çarpan. Aslansın lan anan yü bar Bizim isteğimiz. bmi Anas. satım pazar karıştı. 17800 ne dedik abi dedik 32 kaynak. makinesi yukarıda yanıyor tek böyle mal. kaçacağım Kral 7 dakika Hadi oğlum madem. kapalısın pamuğu böyle tıkarlar içine 28. az geldi tut nefesini 18 9 10.000 lay. oturduk abi 10 daha görürsem kaçarım son. 4 Hadi oğlum 36. tepede. yapma güzel götürmen lazım Sarı Sarı. Sarı çok güzelsin abi 45 sarıyla destek. Ulan üstüne kum sat yaparsam var ya. ekmek karur of 255 ind bir tane daha.

çarpan Azına sç Dede o Dedee pamuğu. tıkadım Ne oldu. Kral kapalı dedik geldik ha of of of of. of şenyeğit. ın 41 tepede be 41 tepede 5400 Lara. destek 34.. 328 son kapanış abi ne. yapalım kasa 35.000 3,5 katlı yapmışız. Tamam abi ben burada kopar giderim Hiç. arkama bakmam daha da. debelenmek deneyelim farklı taktik. farklı vurgun oldu arkadaşlar beni. izlediğiniz için teşekkür ederim. kanallarım abone olup bildirimlerin Des. sesini açarsanız sevinirim Bir sonraki. Dop dolu heyecan dolu Umarım güzel. kazançlarla dolu oyunlarla görüşmek. üzere diyorum Hepiniz Allah'a. emanetsiniz şu oyunun özeline de iki. arkadaşı çekilişe yazmış olalım. arkadaşlar Selametle görüşmek. üzere

All Devices iOS Android Chromecast