ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡SLOT OYUNLARI⚡10000 TL KASAYLA SLOT NASIL OYNANIR! SİZLER İÇİN EĞİTİCİ VİDEO #slot


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. hepiniz kanala mekanıma Hoş geldiniz. neredeyiz Gate of Olympus geldik Kral. Zeus. mas ber şansımızı değerlendireceğiz ilk. et8 hız il H istiyorum Umarım güzel. kazançı bir oyun olur. herkesim geldik Her zamanki gibi yaz. anemin başındayız Umarım şöyle taklalar. kazançların bizler için atar Bu. gece şöyle kafadan iyi girelim devamı. iyi gelsin Kral el de var. 4 had oğlum 6 ile. çarpınız otur. kırmızıya mor geldi Bir de kırmızı. alırsın. be nefesi yetmedi 12 katına. 8. devam ediyoruz abi 9 hamız. var arkadaşlar Bu arada kanallara abone. olup bildirimlerin sesini açıp videol. like atarsanız sevinirim Çok güzel. çarpan yakaladık Yal or destek veren 19. hareket işte kum. sa devam otur sarıya bırakma Aslansın. gelir ne var bir ş zincir yakaladık Ha. işte komun şekli abi bakar mısın.

ATT Kral hareket kafadan Bombastik. beraber 36 yuk mor alevler yanmaya. başladı 8 daha geldi. abi Hadi lan çalıştır. kupayı senin verece. heyec Hadi daha Oyun bitmedi yap lan. şunu Ah 15'e bakar mısın abi. o Hadi lan 2 at yeter be Kral İşte sen. busun Abi son hareketimizi de. yaptık 2600 lirayla Dükkanı kapatırız. abi pek 11.800 kasa şöyle u rakamımız. 10.300 liraya yükseldik Abi tekrar olun. diyoruz zilin sesiyle. beraber dedenin. Gelsin bakalım Kral aynen devam her. zaman söylerim ilk ellerin sevabı da. günahı da olmaz erkenden Üzülüp. sevmeyelim ama oyun akıyor gibi. duruyor Ulan yapma önden mavi arkadan. yüzük. çalışırdı CTI abi 12. hareket Hadi abi kesmek yok. ihtiyar arkadaşlar kanalda çeşitli. etkinlikler yaptık yapmaya da devam. edeceğiz bildirimlerin sesi açık olsun. şöyle bu oyunun özelinde de belki bir. şeyler yaparız ha Dedem.

Nice kop gelsin 360 masa kurtarmıyor. gitti. on 10 gitti Kral Şurada çok sik var ya. 8le çarpılacağız. 7 abi atıyor gibi duruyor oyun. bakalım. boşal otur. sarıya. Bak şimdi K. birp an bak Gözümüz kaldı. sen5 88. kizi her zaman pilav. yem göer gelsin. bakım ses berer. hareket yukarıdan aşağıd sağd. soan kesmek yok abi. çizel g fazl sen olsun bakar mısın. pat son bir. hamle sarıyı patlatm lazım güzel bir. çarpanlara çalışır mı ulan tert temizsin. 7le çarpılacağız. 58 kat. güzel döndür gelsin doldur Gelsin. bakalım 7 cepte 8 hareket Ah yüzükler. gitti mor mor mor mor İşte budur yüzükle. beraber bir çarpan Ulan yapma. şur geçirmem lazım bir. keyiflim boşal. sarıyı başka bir şey yok had kırmızı. barışalım. gidiyoruz. 1446 kurtarıyor mu kurtarmıyor ama daha. takımız. bitmedi kum çalışırsa güzel. oluru. AB kıyıs. gü AB. k. Aman abi şurada boşa düşürmezsen.

2. ş. alek. oyund. açıklarız o sitenin özelinde kullanıcı. isimlerinizi yazarsınız Arkadaşlar şöyle. 100 kişiye 34 oyunda. geçerli Herkes farklı farklı oyunlar. oynuyor. Çünkü 50 Spin. alalım Son. 7 kırmızı Hadi be. Başkan ha ağzın. senin ulan. şaşırtıyorsun beni bak vurdu rakamımız. dedik kafamızı aşağıya edirme onunla. çarpılacağız. yeşil. patates devam. abi hop son mermi patates 5 Bir tık. yukarıdayım abi Bir tık 24 saldır Gelsin. bakalım. Hadi oğum elini kolun alsan aşağı. inmesin. ihtiyar güzel gidiyorduk. sapıttın. dur. S. 4 anan inmedin bir anlamı yok Bak gider. işte oyun. gider Ha o deldim geçtim 32 var cepte. abi ağzına sıçayım senin 54 kes. oyunu 1 250 abi devam 24'lük bet deyiz. 34 tepede kaynak makinesi çalışıyor son. 4 Hadi oğlum taşlarla mı geliyorsun. ağzına sıçayım. senin senin ağzına sıçayım. son 3 vermeyecek ha 36 yalan oldu iyi mi.

Hadi yeşil Ulan vermen lazım Ulan indir. Dede ağzına sıçayım Ulan ik at iki Yok. lan ikinin beş belası o. 117 bak Ağzına sıçtırma lan sakalı senin. vereceğin çarpanın koyayım ya Dur. Bakalım buradan ne çıkacak görüyor musun. ah böyle oldun mu deliy musun abi böyle. oldun mu deliy musun. 10.000 laya. basar görüyor musun zorlamaya. sıkıştırmaya devam Bir tık yukarıdayım. abi göler. gelsin 15. amle hadi oğlum yüzüklerle. dans Ulan şuradan geri basarsan cümle. alem seni. dedem. son. 12e çöktük ama gider. mi. Yok zorlayacaksın belli ettin baştan. attı ama. Usta kestaneyi çizdirmeye niyetimiz yok. 54 lan bas çarpana hadi lan hadi lan. kaçırmayalım şu. 138 Yok hala çarpan. yok belki buradadır. nasip Mor ve. Ötesi Hadi şimdi Gür İşte budur bab. rahmet D. alacağız 8 yakın 772 1139. masa Hadi Usta kurtaran hareket değil. son her. zam yüksek çarpan hız kesmeden devam 63.

Abi işte budur babana rahmet lan Biraz. daha gitmen lazım Ulan yeşil yapma be. yeşili kırmızısı giderdi Kay Tam yerinde. Kayı Evet Betin. üzerindeyiz 15 hamlem var müdahale. etmiyorum akışına bıraktık çek abi Bir. tık yukarıdayım ver modunu devam. ediyoruz. Hadi. kıralım o ekrana. bak i atmasa 3 atar. pezenk yeşil çarpan istemiyorum Şöyle. mavi abi Mavi veya kırmızı Of o ekran. sallamalı geliyor abama deprem gibi. anasını nik abi yap su hareketi var. ya evet. 258 daha hareketimiz var abi 10. hareketimiz var 5e müdahale. ettim ağzına Senin ballı çıplak. dede gibi hareketler yapıyor 8. çarpılacağız. ne lazım kupa lazım abi yüzük lazım kum. saati. lazım 5 vicdansıza bak Hadi bakalım. takımız 5 artı 12 dakikaya giderken. nasip Umarım işe yarar. son kafı işte. budurum. sen4. Oh otur muyuz lan. burada koyduğum kadarını gördün mü.

Kılçıksız 10 lirayla girdik abi 20'yi. gördük mü Kaçarız oyun felsefem bu. beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez ha. Dedem Sen beni bilirsin ben seni. bilirim 22 17 var. cepte 21 kurulu saat pezebenk. ya 5900 son ik. hareket geleni 2. çarpar. gelirse Peki [ __ ] gitmeyi. Seversin değil. mi Devam Bir tık. yukarıdayım yapıştır bakalım Bol şans. şansımız açık kazancımız dail olsun ü. hav havada yakaladım. abi hadi oğlum çok bir şey yok hedefe. be %. 25 salla çarpanı Hadi oğlum at desteğini. 107 Hay ağzına. senin bak Görüyor. musun şimdi işte budur lan. 227 asan abi ttan bakar mısın abi sol. taraftan. koydu sol taraftan koydu abi 3300 devam. üstündeyiz 14 hareket şansımız açık. kazancımız daim olsun diyelim tekrar. kesin. Usta Hay ağzına sıçsın var be alan abi. Tamam neyse bokunu çıkarmayalım nazara. getirmeyelim. kendimizi abi yüzükler tam ucunda be.

Kral Hah işte budur 97 bas ikiye yeter 3. geldi Bir tık fazlası. pek Al sana sansasyon 5400 11.800 kasa A. burada kum saatine çökerse efsane. olurduk be Hay ağzına Bursa'da. kaldı 25 var 3 hareketli yapar mısın lan. Bombastik bir şey ha yapmayacak gibi. duruyor ama o ağzına sıçayım. senin 17.600 kesin diyoruz abi devam 3. alıya çektim bir urunu görmedim 3. altının amma velakin denemeye. değer Evet. sırları yaktık indir. gelsin işte 8 Tamamdır lan bu sefer bu. iş 11 Abi ben kafadan şu çarpanı. koyduğum zaman Uğurlu geliyor Abi bu. sefer tamamdır Bu iş Ben öyle diyorum. ama dur bakalım kıçımızı başımızı oyn. atmayalım 11. tepede alayık. i alamadık 7y aldık Ne park. eder Yeter ki oranda destek atasın şöyle. iye. katlarsak Hadi oğlum ağzına 15 gitti 18. cepte hala tutuyoruz abi 20 ile. çarpacağı Bu resmen oyun. ayıyor saatleri soranlar oluyor.

Arkadaşlar ben gececiyim Gece müsait. oluyorum bir sebebi yok bilmiyorum y. hangi kapalı. hç. in açıklığı vardır ama Saate göre. değişir mi değişmez mi Onunla da ilgili. bir bilgim yok niye öyle bir şey olsun. ki yani belirli bir saat yoktur. muhtemelen şu anda gece 1de oyundayız. sabaha kadar ol abi müsaade ettiği. sürece deden çıkarız geçeriz bizim için. no sıkıntı Peki çektim 4 15700 biraz. daha. sıkıştır. Hadi bas. lan nasibimizde varsa onu yiz 12. hareket görüyor musun 36 patates. oyun Benim şansım. yok Hiç bakam gelmedi Şimdi. kar. mü dedi Senin sakalın içim son. 7. 40 yapacağız Yapacağız bir şey yapacağız. abi o Yuna kadar getirdik oyunu. buralardan. dönersen artık daha ne diyeyim sana. 11740 kasanın son hali 4 yukarıda işte. 400 Ulan bir çarpan daha be ağzına. sıçayım senin ulan Dede kesme oturay. yeşile Ulan çekeceğiz p yapma işte 420.

Kat. ya 42 Şu güzelliğe bakar mısın abi 500. Lara. üstündeyiz çalıştır. yüzüğü. son abi Betin üzerine kapattığı zaman. Vuramam bile seviniyorum boşa gitmeyelim. kendimizi öldürmeyelim yeter 56 x. 12. 5000 0 [ __ ] gidiyor Hz bir. şekilde gidiyoruz 42 Uğurlu rakamıdır. abi Bir tık yukarıdayım sıkıştırmaya. devam ediyorum yakandayım peşindeyim. gölgenim Kral Hadi oğlum kop gelsin. salla Gelsin. bakalım koyduk dördü. cbe. gözük Ulan çok güzelsin ya sıçtırma şu. içinin ağzına be. çocuğu ya illa küf. ettireceksin şurada bana 13. hareket hop müdahale geldi son 11 had. oğlum tezgah getirmeyin bize Bak işte. patlamanın güzeli dle. şur ağlar sen Bacaksız. istersin boşa düşür genelde bilen bili. abi B geldiği zaman ben bunları. değerlendiriyorum artık benim bir. Şansıma bahtıma bakar mısın abi Şu. güzelliğe Al. işte 5 geldi mi Benim oyunum boşa.

Düşüyor Onun için bana 5 at çarpan. at 6 tepede müdahale edelim TT bir kere. sal gelsin. 9 yürüt oğlum yürüt yürü. yürüt 12700 abi kasa 1200 L mas. 108 çarpının Kralı gitti mi 4 yakaladık. 13 iyi zorladın lan 1 x 2 yaptıracağız. bakar mısın abi 19 dakikadır. oyundayız 121 kaçırmayalım burayı lan. Yapma Dede ağzına Kim sıçsın senin be. son. 4. ufak şey geldin mi abi Oran nasıl. veriyor görüyor. musun alalım lan burayı yürütmen. lazım 63. kesti Ne yapalım abi çok kararsız. kaldım Bir tık daha yukarıya alalım mı. oyunu 17 17. 17 ne alalım 48 had 4 Bir yoklama. çekiyorum Sonra aşağıya alırız bir şey. yapmazsa Oyundan keyif almak önemli Abi. ben keyfimi alıyorum. devam sıkıntı yok No panik son. 14 çarpanların takaların oranların bol. olsun işte güzellik Hah anasının nam. Oldu yürü müyüz lan. burada çarpan önden geldim mi önden.

Yükleme. Benim elim ayağım birbirine yürüyor. şimdi yüzük Hadi oğlum çok güzel ekam. destekle. Şurayı Dee senin ağzına kimler. SS 48 alar etmemen lazım. y Hadi Üstat Hadi. Üstat. boşalt yok. Abi bir tane tezgah getirecek Biz. yalnız Ç 3E devam 20 dakikayı Devirdik. şaka. gibi boncuk arıyoruz. res belki yaparsın bu sefer o al. 49 bir çarpan daha. çalışsa pek çek abi 100 lirayı açtık. Masada iki tepede 13 hamle müdahale. geldi kırmızı kırmızı. kırmızı son. 8 dörtle çarpı alacağız. Yok. abi yok koyayım ulan. Dede Ulan D Sen sana kim. atlasın 9 çak ekr. güzel had yeil yüzük kar çek anan yüzük. Hadi Bomb hareket anan yüzü. yü ağzına sıçayım lan. senin. 12'yi kullanacak. mısın 15. 22 kesme abi kesmez bizi kesmez 22. dakika Şaka gibi. ya Abi ben şunu Denim ne olursa olsun. geç Ç dakikayı bur yüksek deneyelim. şansım bakalım tekrar.

Batırsam abi. kaçarım bakalım keyfi yerinde ik çöküntü. olduk. Güzel güzel abi 54 oyundayız 6 yukarıda. 14. hareket kupa ağzına sıçsın senin sakalın. sıçtı ies 12. hareket çok güzel Hadi şimdi destek. an an berce beni kupa. K an otur. kırmı çok güzel çarp g 90 takın bakar. mısın abi yan kaynak. mak 24 az kaldı bir alevleri çakmaya. başlarız Hi had gözünü sim bak şansımızı. dah fazla zorlamayalım 23 dakik. hareket. 26 ile çarpılacağız. devam etm lazım 56 yetmez işte bir tık. daha tam şeye kadar getiriyor abi funa. kadar son. 5. 26 son. 3. Hastanesi an oldu Yeter lan ağzına. sıçayım senin ay sakalına. sıçtı. 13 Senden korkan aynen senin gibi . olsun abi çektim 6000 liraya verdik onu. 24. dakika görüyor musun kıçımız tar. resmen sal gele. bakalım bu sefer oldu oldu Yoksa Abi. adam bize resmen kfa buluyor 14. hareket. ekran güzel çarpan da güzel biraz.

Yürüdür mor mor mor. mor 9 90. kat 1009 devam abal oyundayız şaka gibi. ya şaka gibi Abi şu oyunun şu Hakkı şu. olmaması. lazım 15 15 pezemeng yaptığı harekete. bak a çarpınım fena değil oran at. salana Hadi be. Kral 18 117. kat abi. resmen Hedef ot tutturmuyor. 3 çok güzel çarpan geldi işte bud. yürü geçirdim. abi 746. devam geldi işte devam. 26 kal. Vay babanın ağzına sıçayım. Sen 15000 yok abi 20 tutturmuyor görüyor. musun 25. dak. ay güzel 8 3 24 devam şuradan bir 5000. koysam dir. diyeceğim arkama bakmadan. kaçacağım Usta Ulan hadi Neyi. bekliyorsun Kupayı mı bekliyorsun kaldır. şu konunu ağzına sıçtın lan neredeyse. Taç gelecek ay Senin ben babanın ağzına. sıçayım. Mürsel kesin Mevzu çıkacak. burada ne. yaptık. al. an boşaltmalık çök Melik ekran geldi. Hadi zinciri çekiyorsun bak anan. bekliyorsun kum ağim Senin anan ver.

Beni yok abi an keseceğim geçeceğim bir. gr sana ağzına sıç Senin. ben ilk bu kadar zorladı y yarım sa yak. oyun. oynuyoruz ama 190 hadi oğlum hadi oğlum. hadi babanın Ağzına sıçtırma 238 lan lan. ulan ipan lan. Oh Abi ben ne diyeyim Bu mevzuya. Ya yok buradan bir b. çıkmaz. Ben fişi çektim abi fişi. kopardım Ne olacaksa olsun bakalım Sonel. abi ağzın sıçayım Sen D gibi canımızı. çıkardın öldüreceksen öldür. güldürecek Güldür ne. süründürüyor 140 Hadi oğlum fişek. şunu. mavi çarpan Yok lan Bak görüyor musun. of son 8 A be son 7'lik gitti. senin ben ağzını. açım. 5te çarpmaya gelirse Vay kat. dede abi ne. yapalım son mermiyi deneyeyim mi ağzın. sç Hadi hadi son deneyim yatsı balık y. gider Battı balık y gider sç. anan Umudumuz tamdı. ha Ulan resmen tezgaha geldik ii. mi 525 hiçb şey için geç değil Hadi. oğlum b ş Kral bir.

Mavi güzel güzel. abi Ulan 50i düşürse takmıştım sana. 27i. yiz. tek. son kalem son mermimiz beraber ne. gelirse çekileceğim Usta Yapacak bir şey. yok Çok türktü Yarım saattir oyundayız. götümüz başımız ağrıdı. artık gelen geçerim. Abi oradan yolumuza devam ederiz Bugün. dedenin götüe hiç uğraşamam bar koyd yi. ver. Usta 470 Evet 15 tede 8. hareket. yürüt yürüt. yürüt 621 alır mıyız koyduğumuzu. 5600 kaybetmemek de bir sanattır be o da. bir. şanstır Hadi oğlum kum saatiyle güzel. bir. çarpan Senin ağzına sıçayım yok. abi arkadaşlar buf olsun abi ben bunu. bırakırım üzerine biraz daha koyarız bir. giri bask banadan devam ederiz resmen. kestaneyi çizdi bugün ded ama var ya. bunun öcün acını almasını bilirim Kral. ona göre Evet arkadaşlar yorumlara. bırakırsınız o sitenin özelinde. kullanıcı isimlerinizi 100 kişiye 50. yaparız arkadaşlar Sizleri seviyorum.

hepiniz Kendinize iyi bakın Allah'a. emanetsiniz bir sonraki dopal heyecan. dolu Umarım güzel kazançlarla dolu. oyunlarda görüşmek üzere diyorum. selametle

All Devices iOS Android Chromecast