ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡SÜPER KAZANÇ İÇİN TAKTİKSEL DEĞİŞİKLİK!⚡PARA KAZANDIRAN SLOT OYUNU BU MU?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. Hepiniz kanalım mekanıma hoş geldiniz. neredeyiz Gate of Olympus geldun. masasına 13600 ber şansımız. değerlendirme ilk Etap 9 hızı 15. istiyorum Umarım güzel kazançlı bir oyun. olur herkese keyifli dakikalar izbilir. şimdiden bş sizlere keyifli seyirler. olsun Hi bakalım Kral dede iiü. gibi tezgahın başındayız Umarım şöyle. Vanaları bizler için açık unutmuşumdur. bırakma orları Hadi be Kral nefesi. yetmedi pek aldık dlü tepeye. yolumuzdayız devam Arkadaşlar bu arada. kanallara abone olmayı bildirimlerin. sesini açmayı videolara like atmayı. unutmazsan sevinirim Haydi bakalım. Devam bakalım sakallı buyun bizler için. bir güzellik yapacak mı. Abi şu ikiden de bir yırtsan da. 22 nice devam Kop Gel bakalım. Dede Mavileri bıraktık Elde var 8 ne. gelirse çarpacağı 8de 11 oldu anan yapma.

Işte bak kupas mavisi gider İlla birik. peşind son. 6 Hadi abi. son. verme gün ol abi. var. cimak gö. gels dah dah güz. hareket işte kupalar 4 x 10 geldi 9 çok. güzel oldu Bak dur bakalım Betin üstünde. Kapatacak mısın masayı devam Elde var. 9 5 yazdık Hadi oğlum kırmızıyı da moru. da. bırakmazsan. 12. devam son 9 hamle. 600 lir masa Hadi oğlum 14 çarpanı. bekletmeyelim at bir ufak mavi. ekime yemedi bir müdahale son. 5 Hadi. abi o pız ettin. oyunu Ulan Dede Ulan Dede İlla bir. kuşluk yapacaksın abi turbo. Düzel Hadi kıralım gönder Gelsin bakalım. iyisini. güzelini yüzüğü takıyor muyuz direkten. döndük Tamam abi 10. hareket Hadi abi Hadi Abi 8. iine sıçtın oyunun buran. zor dah. yi otur kırmızıya Hadi oğlum çok. güzelsin kullan olmasın kaldır kolunu. Hadi D burnik yapma. şimdi. abi. 135 kurtarıyor mu bizi Evet 2000 üzerine. oldu.

Güzelsin son mermimiz var on çarpım var. ama. yok devam sıkıştırmaya Kışa devam aldım. abi. Hadi bakalım dizellerin. olası aldık abi zilin sesini dedemle. beraber yolumuzdayız 15. hamle elim kolun alsam aşağı inmesin de. şu ikileri de bir bıraksam diyorum. Kral hareket. bakar mısın güzelliğe taşlar ucunda Ulan. senin ağzına sınlar sakallı be O taşları. verecektim son 9 3 daha geldi var. 8 güzeldi ama nefesi. yetmedi sal Gelsin bakalım son 8. hareket mor yeşil Hadi Kral üstüne yeşil. bir de çarpan şimdi destek 73 kat kaldır. kolu vermeyecek gene Bak senin yapacağın. işin içine sıçsın Bu. arada son. be bir. müdahale oturuyorum mu. kupaya yok patates. Go Dede Zorlayacak. bugün Abi çok güzelsin bir yüksek çarpan. İndir işte şurada be bakar mısın ekran. güzel. sarı 112 kat 11'le. çarptık Metin altında. kaldı Biraz daha cesaret diyelim abi.

Çektim 3. Alya Hadi. Kral yapıştır gelsin. bakalım biraz şansımızı burada yoklayın. olmadı oyunu çevireceğiz çarpan. kovalayacağız yapacak bir şey yok Sarı. Sarı Sarı. Sarı hii. kıralım. kesilmeden güzel. düştü Hadi bir kupa bir. mor neredesen Yürek son 10. hareket 6ya çöktük Elde var. 8 çok güzelsin bak 122 bir mavi bir. çarpan Hadi oğlum yüksek birpan indir. Tamamdır o iş Hadi Kral Neyi bekliyorsun. Şimdi ikir 2 abi geldi. Sonuçta 214 kat güzel yaptırdık. ama. 240 Bonus 5 2300 L. masa had Kral açıldıysa kovaları sürelim. artık ekran. düştü of abi Patlamaya bak Sarı sarı. sarı 52' de. kaldı 16 tepede. a abi takam da sağlam bir puşluk. yapmazsa devireceğiz dedi bu ekranda ama. 18 Hadi oğlum bu kadar boş Geçilmez. şimdi. yeşil çok güzelsin kesme bak yüzüklere. kadar devam eder mi Oo çarpan müthiş. düştü yalnız. Evet Betin üstündeyiz 23'lük tepede alev.

Alev yanıyor Hadi Kral şöyle kopalı. yüzük bir şey yakalarsak dyi devirelim. işte budur abi hadi çarpan destek şimdi. Abi bak En aşağı 2000 yazacağız. Lan tam bir. gösün son mermi evet 400 kap. tamam Senden korkan senin gibi olsun. usta bir dik. yukarıdayım 4200 Aralık oyunla devam. ediyoruz Dede biraz daha sıkıştır. kışkırt bakalım P ne yapacak son 11. hareket çok güzel aldık patlamayı Hadi. oğlum yüksek çarpan bir destek Dedem 174. Şimdi kaldır. kolu pez bakar mısın Abi of. kırmızı oturuyor mu abi kupayla bir. çarpan dah inerim Bir. de. yemedi 720 yazdık sal Gelsin. bakalım + 8. 11 erken müdahale oran. düşük Hadi. Kral buraya yakışır bak Hadi Kadır. yüzüktür bak Onları da boş bırakm. Hadi baba hazırla al sahayı Hay ağzına. sıçsın senin işte bu koyduk. burayı oyun resmen akmaya başladı 5. kesme ne var totalde 153 katına geldi.

Abi 17 mis şimdi şere bakalım bonuslar. bizim. için 4200 liralık oyunu çeviriyoruz 3750. masa 17 tepede ekran akıcı oyun güzel. İnşallah bir puşluk yapmazsın Hadi oğlum. ikan olur. burada çarp bırakmayalım. gel. yüzü ö. yacar mısın abi kar boş geç son. 4 müdahale burası güzel. çöktük Kral sarıdır yeşildir gider İşte. budur abi 102 bir tur da. yeşil nefesi yetmedi şimdi Çat topl böl. bakalım. 00 mis gibi oyun. oluyor 27 ile çarpa. kal son mermiler geliyor hadi bakalım. burada Ne yazacaksın had oğum kullandır. bana o 27i gözünü Sevim bak bir çarpan. 5. devam var mı yapacak bir şey kanırta. kalta gidiyoruz abi kendimizi fazla. dövmede. Umarım efsanevi bir hareket. yaptırırız Hadi. oğlum 7 cepte. sa olalım son. 8 bir müdahale. ettim had oğlum yapma. artistik var ya sarı. çarpan mord. oturur yok bir müdahale daha ederim. Şimdi mor.

100 kat 8le. çarpacağı 800. yazdık biraz çarpan kovayım mı iyi. sıkıştırdı biz. ad 19 Çarpsam ne olur çarpmas ne. olur AB şöyle yapalım mı 35000 liraya. kadar alalım abi. şöyle 50lik turb gelsin 350 çevirmece. oyuna girerse 35000 Lal oyunu. çeviririz Hadi bakalım burada yapacaksın. masayı Evet 10 indi. kasa tları çalıyor abi burada bir şey. yapamazsak selamı veriz çıkarız. onla çarpacağı Umarım devam eder Hadi. Kral bas. kırmızıya çok güzelsin bakar mısın abi. 577 kat İşte şu hareketleri yapac çarpı. büyütmek. lazım 5700 devam abi keyifler. gıcır biraz burada çarpan yokl. Hadi abi son. 25 kasa. 10.500 gel. yüzü son. 14 mavi mavi mavi mavi kupa çarpa iner. mi. dedin nefesi yetmedi. Abi bak bu ekran da güzel Ah sarıyla. beraber gülle. indirse 1452 yapma şerefsizlik işte Bey. senin Dede gibi ağzın. sınlar geç boşam. geç gidecek yerde gitmiyor.

Abi. 6200 döndür lazım güzel bir öem. bekliyorum keyfi yerine. gelirse bu çok güzel. kp 315 B şur çarp. 400 an hiçbir şey yapmıyorsan oyuna. sok bakar mısın abi 2at şerefsizin evl. anan gözünü Sevim indir şur. birp böle ih ol ya. Şuraya bak. 1280 o anasın. oldu ulan Dede kaldır şu anı şerefsizlik. yapma. be. 480 gelir mi güle yok gene 1000 kata. yükseldik ama çarpan. yok şerefsiz oyuna da sok. hadi oğlum hadi gözümü sevdim ihtiyarı. Kaypak D çok güzel ekran be bakar mısın. mis gibi. ekranda Ah şerefsizin evladı ya 10. çarpan attı 10 da boşaltı. Hadi oğlum al. oyna patlamadan 15 güzel 620 Kal hadi. kesme devam Ulan gözünü seveyim 1180 lan. kum saate ağzına sıçtım Lan senin senin. ağzına sıçtım. lan olaya. Bak Dede Ah Dede Ah Dede sen neymişin. sen dur dur dur dur dur dur dur Devam. edelim mi Yok etmem etmem ağzına sıçtım.

senin ağzına sıçtım Dede hadi lan iner. mi gülle yok abi vermesin daha da pş. gitmeye gerek yok 13 lirayla oturduk abi. 55. 952 Baba müthiş geldi be He 15 16. dakikada geldi işte bak öteki tarafta. şansımızı yaer gitmedi Neyse çarpan. kovaladık abi şurada her zaman yüzüm. daha çok gülüyor biraz oyunu çevirip. ısıtmak lazım şansımıza yavaştan ya. sonunda Biz tersini yaptık o taraftan. bir şey gelmeyince bu tarafı denedik. Dede gene yüzümüzü güldürdü Evet. arkadaşlar bu videonun özelinde şöyle 3. tane arkadaşı cep harçlığı için çekilişe. yazacağım yapmanız gerekenler yorumlar. kısmına Sadece güzel yorumlarınızı. bırakmak bırakmanız. olacaktır Kendinize iyi bakın beni. izlediğiniz için teşekkür ederim. kanallarım abone olup bildirimlerin de. sesini açarsanız sevinirim Hepiniz. Allah'a emanetsiniz selametle

All Devices iOS Android Chromecast