ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Gates Of Olympus! Nasıl Oynanır? Taktik Slot Oyunları Big Win!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Arkadaşlar videomuza hoş geldiniz bugün g of Olympus dayız Arkadaşlar 2kd bir. Bonus almıştım O bonusu oynayacağız bakalım neler yapacağız. güzel bir giriş En azından bir iki çarpan. tuttuk bakalım güzel kombolar gelecek mi like atıp abone olup bildirimlerin. zillerine tüm olarak açmayı unutmayın arkadaşlar Efsane bir çarpan daha. eklersin be yüzük de geldi Çok güzel oldu bu çok güzel. En azından bir 7 çarpan mız. oluştu tek spinde bitirelim şu işi çarpanlar biraz küçük kalıyor ama. umarım büyütecek onu Dede. şimdi güzel güzel yüzük mü gelecek hiçbir şey. gelmedi şöyle güzel bir kombo be be Spin var Sarılar ve. çarpan şimdi patlatalım güzel yeşilleri fuller mi be çarpanı. güzel topladık ama 4 Spin daha da heyecanlı geçecek arkadaşlar çarpanı. güzel topladık bakalım bir çarpan da buraya. atacak. mı bir tane çarpan B de 50 katıydı Orası yapacak bir şey yok arkadaşlar.

Alamadık şöyle bir 28'den bir 10 tur. atalım sonra da tekrar bonusa girelim. arkadaşlar güzel gidiyor ama çarpan alamıyoruz şuralara bir tane çarpan. atması uçurt bizi büyükçe bir çarpan atarsa Hadi be Dede hareket yap 222 katı. yapma be Dede bir hareket yapma. ya bir 10 Turbo daha atayım Sonra alayım bu onu Arkadaşlar. biraz şanslı gibi dik gibi. dik çok güzel patlatıyor Ama devamı gelmiyor Ah be bu. 12 çarpanları patlayan yerlere at Şimdi at. hadi skatter geliyor mu Bir tane daha lan Yapma. be bir tur daha gideceğim Arkadaşlar bir tur daha. gideceğim sanki bir çarpan koparacak. gibiyiz patlat patlat çarpanı de. patlat iyi bir çarpan patlat artık. be. buraya patlatır mı bir çarpan had Dede. be 500 monosa gireceğim. arkadaşlar farmlamak Tan Artık. yorulduk yapıştır. bakalım güzel bir de çarpan çok iyi iki tane bile attı yine.

Efsane bir giriş yaptık arkadaşlar Bugün güzel bir kazanç. yapacağımıza inanıyorum Ah be yüzük Ah be. yeşil her şey 7de kaldı kırmızı iki. tane patlat be Burası. ilerler yüzük kupa kupa yüzük Ah be çarpan geldi. çarpan gelse üzülüyoruz gelmese üzülüyoruz kupa gelmezse olmuyor işte. şimdi kupa sağdan iki tane yapma çarpanı güzel topladık 9 Spin imiz. var yapış deresinde de boş atma boş atıyor 2 3 tane beş çarpan. kaçırdık Şunları da. saymıyoruz inanılmaz. oyunun Hakkı bu değildi kesinlikle bu değildi daha iyilerini. yapabilirdik 400 TL'ye bile çıkamadık arkadaşlar 300'den Tekrar alıyorum. buu geri kalanı da farmları Bakalım buradan çıkacak. mıyız. 12 çarpanı da. 7 20 çarpan da gitti inanılmaz Bir şanssızlık var. arkadaşlar bomboş. geçiyor. bomboş geçti lan. inanılmaz bir çarpanı verseydi buraya arkadaşlar Kendinize iyi.

bakın oy 50 çarpan da geldi ama neye yarar arkadaş kendinize iyi bakın hoşça. kalın daha kazançlı videolarda görüşmek üzere

All Devices iOS Android Chromecast