ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLYMPUS MEGA KASA 40 000 TL BONUS BUY VURGUN PEŞİNDEYİZ #slotoyunları #gatesofolympus


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Neredeyiz Değerli arkadaşlarım çok hart. bir satın alım var yine karşında öyle. böyle değil ya öyle tutacağız ya böyle. tutacağız bilmiyorum Dedem. tutti yapma Dedem bir müdahale edelim. Değerli arkadaşlarım Oh değdirince. kendine geldi at at at at at çarpan. çarpan çarpan 7 kere 7 hesabı 5000 gayme. geldi zayıf ama olsun Değerli. arkadaşlarım En azından bir Umudumuz var. daha kötü ilerliyorduk şöyle bir bu. aralar mod oldu böyle büyük satın. alımlarım ama. Dedem ik çarpan at be yapacağın işi. seviyorum diim çarpan at Dedem gidiyor. lan maı Dedem En azından bir 20 30 L ver. dedem Dedem yapmayacağım böyle çın. alımlar Dedem bir daha yapmayacağım. amaan vaz geçer mi Dedem güzel 7 500. geldi değerli arkadaşlar 15 ulaştık. çarpım güzel 7 adiniz var pop Oyan biri. olan of Olympus oyundayız bakalım n. olacak sıkı gitti lan bana sorarsanız.

Ama hala sıkıyorum bir taraftan buraya. bir çarpan yakışmaz mı Değerli. arkadaşlarım dayanamaz cazibeme şıkır. şıkır. sensational sever misiniz zab mı. koyarsınız diye soruyorum Muazzam döndük. Değerli arkadaşlarım Tamam Tuti derken. 10 üzerine koyduk bile o yüzden daha. fazla karşım Onun da anlamı yok. ama büyük kovalamaya Tabii ki devam. edeceğim Değerli arkadaşlarım şöle. merdiven şekl 10.000 lan kasaya geldik. 10.000 L karımıza bir satın alım yaptık. Devamlı böyle artırarak 12 14 16 işte ne. varsa Değerli arkadaşlarım sıradaki Bis. miktarı bet miktarı öyle gideceğiz diye. eklemek istiyorum heyecan Doruk her. zaman olduğu gibi Haydi bir tane like. atalım sulama söndürme ve yağlama ekibi. ufaktan gezdirmeye başlayın Pardon. gezdir gezdirin gezdirin Hadi Dedem Oh. dellendi yine 2300 geldi sever misiniz. moni nasıl geçiyor günüz Değerli.

Arkadaşlarım neler düşünüyorsun gat of. Olympus oyunu hakkında enerjimiz yerinde. her zam olduğu gibi çılgın bir şekilde. başladık bakalım devamda neler olacak. bekliyorum Bir taraftan da iki tane. yüzlük biraz çarpan Dedem Ah seni ben. kas aşo Haydi kırak masayı kak table aşu. Aynen burası yürür mü Buradan bir çarpan. bir çarpan yakışır buraya mor da gelsin. biraz daa çarpan Ah yüzük bile geldi ano. yanıyorum Dedem yanıyorum Dedem kum. saati de geldi yanıyorum Dedem. tutuşuyorum Dedem Kırmızı da geldi Hatta. üstne Yetmedi bir çarpan zaman artık. dedem. seni ben yapacağın işi seveyim ya. Gerçekten var ya önerdiğim ve oynadığım. yerleri de yorumlar kısmına. ulaşabilirsin Değerli arkadaşlarım link. üzeni olabilirsiniz herhangi bir Sorun. yaşamazsınız Ha oldu bir sorun yaşadınız. her daim yanınızdayım özellikle Telegram.

Kanalıma bekliyorum Değerli arkadaşlarım. link üzerinden özellikle link üzerinden. de üye olduğunuz Z en ufak sorunda. Buyurun gelin Kafanıza takılan bir şey. var ise bile Buyurun gelin Değerli. arkadaşlarım Çünkü bazı arkadaşlar sorun. olmamasına rağmen sorun varmış gibi de. algılayan arkadaşlarımız var Yeni. özellikle yeni başlayan. arkadaşlarımızdan bahsediyorum O yüzden. Buyurun gelin Ben ve moderatör. arkadaşlarım var bir ekibiz Değerli. arkadaşlarım onlar da size Yardımcı. olacaklardır onlar da olamıyorlar İsa. ben de yanınızdayım ilginiz olsun. Değerli arkadaşlarım Haydi zalımın. dedesi seni buna şükür Biraz öttürecek. mii gibi duruyor ama değil mi değerli. arkadaşlar buradan nasıl duruyor böyle. sağlam öttürecek mii gibi duruyor. ama bilmiyorum kestirmesi zor çılgın bir. şekilde devam ediyoruz popüler yakın.

Zamanda da benim barışık böyle Barış. çılgın oyunlardan biri Gates of Olympus. oyundayız. denenmiş sağlam geliyor sağlam sağlam. geliyor bazii alalım Değerli. arkadaşlarım Buralar karışabilir diyorum. sağlam geliyor Değerli arkadaşlarım Hadi. Dedem İnanıyorum sana bağlattırma. kendini Bu yaştan sonra kudurma Hayda. tam böyle verecekmiş gibi başlıyoruz. Değerli arkadaşlarım devamda ne oluyor. ne gidiyor bir şeyler oluyor devamında. yine çılgın bir ekran var karşında at. artık bir şeyler ık yüzük ul biraz. Buraya nasıl çarpan atmıyorsun İnan ki. inanın bazen anlayamıyorum değerli. arkadaşlar veya Oray Orası nasıl. yürümüyor ekran zor kestirmesem olsun. Çok da anlamaya gerek yok anlamaya. çalışırsak sağı solu belli olmuyor o. yüzden üzülecek şekilde bu oyunları. oynamıyoruz Telegram kanalıma da. bekliyorum haydi İbrahim Haydi.

Cenabettin başladığımız yere döndük. Bence Değerli arkadaşlarım bana. sorarsanız buradan bir şey çıkar. mı pek bir şey çıkmaz gibi duruyor bu. saatten sonra bir değdirdim bakalım bir. daha. yeşil Geldi geldi kupa da geliyor çok. güzel buraya çarpanı geçmez durum. ayaklandım tam zamanı ötel artık biraz. yine aynı şey değerli arkadaşlar diyorum. size verecek gibi ama bir türlü atamıyor. üzerindeki Kara bulutları sıkıntı En. azından zararımız yok o yüzden yok. değerli arkadaşlar Biro daha Biro Biro. Biro daha dayanamıyorum zabaa koymak. istemiyorum yavaş yavaş kas tutuyor bu. da Sevindirici değerli arkadaşlar En. azından zararımız yok başlangıç önemli. başlangıçta çok kötü başlamadık çılgın. ekran şey çılgın çarpanlar da gelmeye. devam ediyor sulama söndürme yağlama. gezdirme ekibi ufaktan hortumu getirmeye. başlayan üzerinde karışacak diyorum hala.

Bir inancım var Değerli arkadaşlarım şu. ekranın güzelliğine Bakın şu endama bak. gibi mübarek Süzül artık gü artık Dedem. sıkıyorum Dedem ul buraya da bal çarpan. at Of kaç oldu ama bu ya gerçekten çok. oldu herhalde ya sayamadım ama bayağı. çok oldu değerli arkadaşlar Bak buraya. bir tane yüzük atmaması falan hep bunlar. faş oluk göstergesi. bunlar hep faş oluk göstergesi Haydi bir. Haydi Bir karpuz yapalım. Dedem 2 çarpan daha geldi Değerli. arkadaşlarım burada kombo yürümez 20. çarpana kadar ulaştık Değerli. arkadaşlarım şöyle güzel bir kombo. üzerine iki çarpan bile atsa Buralar. karışabilir diye de düşünüyorum Bir. müdahale edelim bakalım Bir daha söyle. güzel burası Bak yürüt buraya iki tane. yeşil Olur uyar Biraz Mavi Aynen mavi de. geliyor mu aldık mı. vaziyetleri çarpana bakın değerli. dostlarım. Sensation zaba koyamıyorum Onu anladık.

Devam devam devam öttür. ha. of yani. Of tam başladım dah yımak Arş. bilmi bö. y böyle tersi. dönerse Tuti yani aç olu maç olu Fak olu. bir şeyler olacağız bira edelim bakalım. çarpanla başlayalım çarpan önemli bu. sefer çarpanı da kaçırdık Çü çarpan. geldi Neyse bşu değiliz öttürecek mi. cenabettin Ne yapacaksın bir şeyler yap. artık. ya şu ekranın güzelliğine bakın değerli. dostlarım Nerede bu çarpanlar ya oh. rahatladım ne kadar Uyar 3500 kayim. geldi sever misiniz moni Haydi ibr i. işleri oğlum Aynen 3 çarpan daha geldi. biraz Sarı falan şöyle 10 çarpanak yine. ulaştık 9 Spin imiz var tutuyor bizi. dikkat ETS gerçekten tutuyor kasayı. Değerli arkadaşlarım şöyle güzel bir anı. o veya o çarpan atmadığı yerlere biraz. çarpan atsaydı şu ana kadar Gerçekten. kasamız müthiş bir şekilde katlamış tık. da derken aha borazan geldi öttürür O.

Zaman artık tamam sever misiniz sketer. Hadi bir yarılmış kabak ol kabak şeyi. gibi şöyle balkabağından bahsediyorum. şöyle haydi bal kabağın çiçeği gibi. Old yalandan mı uzat Değerli. arkadaşlarım uzatma sonrası güzel. ödemeler ile birçok kez karşılaşmış. durum var ama bilemiyorum tabii bugün. bugün bir acayip Bugün hiç kesmesi. gerçekten zor yine bir çarpan atmadı bu. sefer zarar yazıyoruz Değerli. arkadaşlarım 40.000 bir kasamız vardı. başlangıçta alt çarpan daha geldi güzel. biraz kırmızı gelmez mi buraya geldi. başka bir şey gelmez herhalde gibi. duruyor Aynen bu da güzel değ. dostlarım Daha ötürük 100'e yaklaştık 4. spiz var çarpan yine kenarda güzel ama. devamını bir türlü getiremiyoruz dediğim. gibi ne olacak zğ nerede alacağız. bilmiyorum bakalım savaşmaya devam tam. at buraya bir. çarpan. sıyırıyor bir. değdim bir tane kum saat atmadı mı.

Buraya mesela yanmasın mı buralar. ş koyam kuma. bakma ne yapsak Değerli arkadaşlarım. Aslında bayağı bir zorladık ama bir. satalım daha yapalım bırakacaktım. Aslında ş günlük der miyiz diye düşüm. yapalım içimiz. kalmasın bur. şe Haydi bir Tan like atalım gezdirme. ekip portumu gezdin üzerine kardeşlerim. uyumayın içiniz geçmesin çarpan gelsin. buraya. Vallah Böyle içimden bir 10.000 jola. gibi bir içimden böyle bir ses gelmişti. ama Değerli arkadaşlarım Umarım iç sesi. iç sesi dinlemediğimiz dinlemediğim için. daha doğrusu dinlemediğim için daha. doğrusu pişman olmayız güzel iki çarpan. geldi. Neyse bu tur biraz daha kötü başlık. değerli arkadaş. Bir de yedirelim bakalım şöyle yine. aldığımız karı yine aldığımız karı geri. verdik gibi. duruyor büük ihtimal burada zar yazık. gibi duruyor arkadaşlar son bir vur son.

günümüzü. bir türlü yakalıyor bunu kendisinden tam. arkaya geçtik derken şöyle yapalım. Değerli arkadaşlarım bir tane hard bir. satım yapalım verirse verecek Vermezse. artık bir sonrakine diyelim kapattım. gözleri Random hesabı haydi

All Devices iOS Android Chromecast