ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡ MEGA KASA ⚡ 25 000 TL ⚡ BONUS BUY⚡GÜZEL GÜNLÜK KAZANÇ #slotoyunları #casino


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Neredeyiz Değerli arkadaşlarım Ultra. Mega bir kasamız var bugün alışığın. dışında değişik bir şey deneyeceğim çok. mu hart olur Bir şey olmaz ya bir olmay. gitsin vergiyi vererek başlayalım 50.000. lira bir kasamız var Değerli. arkadaşlarım hardt bir şekilde başladım. 51.000 lira Ultra Mega bir kasamız var. Ultra vurguna geldik zaman zaman bonusa. girdiğim anlar oluyor Zaman zaman. biliyorsunuz zaten g of olms oyununu. fazla anlatmaya gerek yok güzel ödeme. alan arkadaşlarımız da var oğlum yapma. Hayda. şe barıştur bizi sıkıntılı Bağlar bir. çarpan gelmez mi yanmasını. bural V sıkıntılı başladık Ama kas. hakkını Bugün bir sapla mod baş sa model. neydi böyle. yükseklerden bak As daha denel ne oldu. olduz böyle sayısı az tam aşı blackb. olduk bile şimdi sonra yapt yapak. Dede Dedem bir çarpan at Dedem barışalım. barıştur bizi en popüler en çılgın en.

Çok kazandan oyunlarından biri olan g Of. o oyunları ama biraz sıkıntılı başladık. değerli. dostlarım ne kadar zararımız var bayağı. zarar var. ya Vallahi bayağı zarar olmuş hiç. farkında değilim. onu kurtarmak için şöyle hard bir atalım. yapalım o zaman kapattım gözleri değerli. dostlarım biliyorsun çılgın yakın. zamanda özellikle çılgın kazançlar. sağlıyoruz g of holus tarafında. yapıştırdım yerleştirdim gitti Haydi. cenabettin geliyor Önerim oynadım. kaliteli Güven Sere şu an izledi. videonun altın yorumlar kısmın. ulaşabilirsiniz değerli dostlarım link. üzeren ü olabilirsiniz herhangi bir. Sorun yaşamazsınız oldu bir sorun. yaşadınız her daim yanınızdayım Değerli. arkadaşlarım bilginiz olsun ki sorun. yaşayan arkadaş yok dence kadar az. olduğunu da bilelim. deden. ded yapacağın işi seveceğim Bak şimdi. Ağlayacağım şimdi bakacağım Bak şimdi.

Kendine gel ya uyan. şöyle. valler sakat değerli. dostlar son. şanslar döner miyiz buradan. Bilmiyorum vallahi işler karışık işler. karışık ama attın mı çarpan. anud. kudur Al Al sana Odun al sana bu rım. oğlu seni cen seni cıı geçtik Sıra Bizde. c c Aynen Ayen. Aynen şır. şır. sens koyamam sor kası topık değerli. arkadaşlar Muazzam fantastik oldu biraz. üzerine kazanç yapak biraz da kazanç. yapak Muazzam çarpım var Heyecan dorukta. önerdiğim oynadığım yerlerden bahsettim. şu an izlediğiniz videonun altından. ulaşabilirsiniz. heyecanını bekliyorum değerli arkadaşlar. güzel oh içimin yağları Eriş karç şöyle. ık değerli dostlarım kasanın Hakkını. Verelim merdiven şekl böyle. yerleştirmeye. devam yt yandı bural. yağ. sular kuru. kalm geçiyor günz Arkadaşlar en poler. çıl en Ç Kazan oyunlar. bir. kas. sütümün. gi böyle bir sağlam bir şey oldu ama.

Isteyerek ama istemeyerek şansımıza. biraz yanımda haber gitti bilecek. şekilde de bu oyunları oynamıyoruz her. zaman şıkır şıkır olmuyor bilelim. bunları değerli dostlarım görüyorsunuz. az Başımda neler geldi sapla diyelim. derken saplandık devamda öyle oldu böyle. oldu ama derken cıf cıf Sıra. bende Sıra. bende güzel bir çarpan gelsin buraya. turkaz çarpan oynuyor Oynuyor oyn Dedem. yanıyoruz Dedem at ya at hadi Hayda. Hayda V iki Çarpın atacaksın ya zalımın. çocuğu seni hortumunu seveyim nasıl. geçiyor günü Değerli arkadaşlarım g of. olms oyunu hakkında neler düşünüyorsun. diye soracağım ama çok da sormak. istemiyorum Zaten en çok oynadığınız en. büyük kazançlar sağladı oyunların en. başında geliyor bana sorarsınız zaten. sizden gelen büyük kazançlar ve maksimum. kazançlar serilerinde de gelen videoları. da görüyorum bu yorumu biraz da onlara.

Bakarak tan yapıyorum değerli dostlarım. at tane kupa oğlum kupa lan kupa aynen. aynen aynen dayanamazsın cazibem sol sol. gevşe gevşe gevşe sıkma sıkma güzel oldu. değerli dostlarım sıkma rahatla. incinmişsin Dedem demeyecek ne kudurma. Bu yaştan sonra. bağlarım biraz daha bir yolluk Atmadın. mı 5.000 geri mi bıraktık Mutluk olsun. 20.000 L karımız var biraz daha. savaşalım Tabii değerli dostlarım yani. 2000a güzel para tabii ama biraz Hakkını. Verelim a ilerleyen dakikalarda baktık. gördük olmuyor oan y ödüllendirir nabza. göre Nabza Göre Şerbet Tabii ki her. zaman olduğu gibi aynen sonra bir yur. yapak bir çarpanla başlayalım artık ama. ya neyse sakin sinir yok değerli. dostlarım sakin sakin sakin sakin yavaş. yavaş Haydi komşu komşu çarpan. komşu in atmadı ya şöyle bir daha. değdir iyi değdirdim Demek ki on attı gü.

Oldu kötü gilir bup bilmi Tam Gaz devam. ediyoruz heram gibi Hey hayallerimiz. büyük Arkadaşlar yaptırm laım yok yoks. ii olmuyor Yoksa kendimi hissetmiyorum. Evet saam. lazım. y güzel çarp heralde. yaa bakın ya hele. helak. ya Buray da geçme ık. Aynen. yarıldı seni doldur dold. doı en sevdiğim mı. bayılırım. dayanamam. sens Çok güzel arklar İşte budur ya vall. yer atladım şöyle bir su içiyorum. Müsaadenizle Yandım değerli. dostlarım oğum Haydi Aynen bir sonak. olsun. yolluk şimdi Ne yapalım değerli. dostlarım biraz sesi fazla mı bunun ya. bana m öyle gel Çok az kısıyorum. kulağımın Zara zarına. zarına tamam mı devam mı kısmını. düşünüyorum şöyle yapacağız değerli. dostlarım son bir satm daha yapacağız. saçmalamam ise biraz daha devam. edebiliriz saçmalar da artık kendimiz. ufak böyle Çünkü sıkıntılı başlamıştık. Tam istediğim gibi başlayamadım.

Devamında böyle kasayı toparladık. bakarsınız Bunun devamı da gelir. bilmiyorum bırakmak çok istemiyorum rza. göre şerbet yapacağız tut Bunu döşeyelim. Dedem tut ucunu dedem Dedem sağlam tut. Dedem yanacak mı Buralar değerli. dostlarım aldık mı. etleri yağlama ekibi hazır mı yağlama. ekibi gezdiriyoruz mu ordum üzerinde. atlatın elsy tırmanıyorum Ben şu an. Aynen haydi çok güzel çarpınız var yine. değerli dostlarım Şaka filan bir yana. var ya gerçekten muazzam bir şeyler. olabilir Şuraya bir tane kum sti iki. çarpan aynen iki çarpan dedem Dedem. yanarız yapma Dedem of of. of of. Neyse güzelim çarpanlar. çok tatlı olasam olmadı Değerli. arkadaşlarım ne. yapacağız daha neler. ya Ne yapacağız değerli dostlarım yani. gördüğünüz gibi biraz faş oluk yaptı. bence bugün bırakalım şöyle günlük. kendimizi bir ödüllendir yine denemelere.

devam edeceğiz Tab ki her zaman olduğu. gibi sizleri de çok seviyorum Değerli. arkadaşlar Bu tar kaliteli güzel y devam. için kanalıma abone olursanız beni çok. mutlu edersiniz uyarım da kulak arkası. yapmayın kulağınıza küpe Olsun en. azından bir tane like'ları bekliyorum. güzel günler geçir Şş bam bam yapıştım. trak günler geçmi diliyorum hoşça. kalın

All Devices iOS Android Chromecast