ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLYMPUS l 50X ÇARPAN YAKALADIK DEDE HÜNERLERİNİ KULLANDI .!! #gatesofolympus #slot


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Hepinize selamlar Canlarım kanalıma Hoş. geldiniz sefalar getirdiniz Nasılsınız. İyisinizdir Umarım biz neredeyiz bakalım. şansımızı denemeye geldik dedenin. yanındayız Her gün farklı bir kasayla. geliyoruz bugün 13.000 lirayla geldik 25. çarpanı Kaçırdık ya Ulan. şerefsiz gelir gelmez çarpanları. kaçırıyoruz Abi bunlar ne. ya de bu kaçanlar ne abi toplasan 40. çarpan vardı yani o. ekranda. Canlar Hedef kar yani Dede izin verirse. eğer kar almak. istiyoruz yani elimizden geleni. yapacağız artık Elimizden bir şey. gelmeyecek ama yani umarım şansımız a. çıktır diyelim En. azından şu anda kaçırdığımız çarpanları. toplasan 40 45 çarpan falan vardı. bunlarla da birlikte bir 50 falan. olmuştuk. rahat Neyse 13 çarpan 6 Spin kaldı. bakayım Yani ilk el ek olabilir ama. diğer eller kesinlikle istemiyorum bak K. atarsın mavi atarsın tamam şimdi çarpan.

Istiyorum ama çarpan Dede. be yani o ekranlara atmayacaksan nereye. atacaksın bana bir söyle. yani abi Hadi be bir tane ekran gitmeden. yani tamam hani kafaya koydun ilk eleki. başlatacak ama böyle bir En azından bir. azaltalım ya bak kupalar geliyor direkt. çarpan at 163 katını boş geçirmeyelim. 14 kat oldu çarpan atıyorsun İşte bu ya. devam et. kırmızılara yüzük gelir mi tekrardan. yüzük istiyorum lan Ah be oğlum ya. itmeden yazdı bir şeyler yani eksiden. arkaya döndük şu anda son. sipe devam edecek mi yeşilleri bıraktı. Neyse eksi yemiştik bu arada Ha onları. atmasın yükselelim bakalım şöyle bir. 5.400 lirayı yapıştıralım sağlam bir. vuruş yaptık bakalım İlk vuruştan sonra. yani İlk eli atlattık Normalde ilk el. eksi yazardı diğer ellerde Ondan sonra. bir ufak toparlı bakayım burada neler. olacak 50 çarpan güzel güzel abi.

Süpersin lütfen değerlendirelim şunu Lan. bak Süpersin 52 olduk yüzükleri. atarsın abi tertemiz çarpanla başladı. bak İlkinden 8.000 L Hadi lan Dede o an. bu an olsun yapıştır ne varsa indir ne. varsa indir At çarpan at çarpan at abi. lütfen bak 52 çarpan var buradan. yakalamamız lazım Yoksa hani diğer Eller. de bu hayatta gelmez bak imkanı yok. gelmez çarpan çarpan Hadi. artık oğlum lütfen lan Bak şu anda o. kadar boş geçiyorsun ki beni gerçekten. hayal kırıklığa uğr atacaksın. Ya abi şunlara bak Kaf yiyeceğim şimdi. Vallahi kafay yiyeceğim devam et morlara. at hadi ananı senin ben bak. hiçbir şey demiyorum sana şu ekranları. kaçırıyoruz ya ona üzülüyorum şu anda. artık bir tane ekran indir 56 çarpan var. kenarda ya Ya ben 56 çarpan Eme. çıkaramayacak nerede çıkaracağım nerede. çıkaracağım böyle Gel bana bana böyle.

Gel. 33.000 sonunda Ya vereceksin abi bir. kere yeterli. olacak Hadi gitmeden bir kere daha ver. çarpan direkt gönder gelsin yüzükler. alıda kaldı abi kaç para olduk lan. 54.000 tertemiz. 54.000 adamsın lan dedi Hadi 5400 lir. daha sıktık. bakalım an adamsın diyoruz Bakalım yarın. inşallah sövme Yani ben gene iltifatlar. vazgeçmeyeceğim Ama sen de ödemelerinden. vazgeç abi 50 çarpan ya 50 çarpan. ekstrası her zaman. olur 10 numara oldu Şu anda ikinci. vuruştan ödemeyi çıkardık 12 çarpan. güzelsin oğlum devam edeceksin ama kaç. olduk 17 19 çarpan 19 çarpan var Bak ilk. 4 sinde Şu anda gayet iyi. oyun Hadi ya ekran indir 19 çarpanı. vurman lazım bir. yere Sarılar geldi kırmızı gelecek. çarpan Gönder abi kum saati gönder. çarpan gönder artık tamam atıyorsun. atıyorsun güzel be var ya şu anda. Harbiden açık oyun ha Vallahi.

Açık abi şuradan kırmızıları falan bir. toplasak üstüne Taç maç bir şey. getirirdik ha 10.000 aldık şu anda bir. 10.000'in üstünü bekliyorum Bu arada. hani gelir Tahminimce gelir Eğer şu 24. çarpanı bir tane ekrana denk. getirebilirsin 60.000. tamamlamadı bir 5400 daha yapıştırdık şu. anda karla gidiyorum 1 2 3 çarımı da. aldım Hedef. 4 hadi oğlum Hedef 4 Karı da. almak Canlar böyle ekranlar yakalarsanız. atın paylaşın abi Telegram adresimiz var. zaten oradan E. paylaşabilirsiniz şu anda 10 numara. kazandık. Sarılar Abi bu el biraz tırt çıktı ya bu. el biraz tırt. çıktı. son spine giriyoruz Tamamdır 400 L Yani. ilk eksimiz yedik o zaman jübilemi de. yapalım son vuruşumuz oldu 53800 L var. kasada abi gideceğim direkt çekim. yapacağım tertemiz ödeme aldık abi bu. bizi Biraz rahatlatır En. azından arada kaybettiğimiz. zaman çıkarmış olduk onları.

da Canlar Sizleri seviyorum Kendinize. iyi bakın Açıklama kısmında kanalım. mevcut oraya da girip takip. edebilirsiniz diğer videolarda görüşmek. üzere hoşça kalın sağlıcakla kalın

All Devices iOS Android Chromecast