ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLYMPUS HERŞEYİ DENEDİK SONUNDA DEDE BİZİ ÜZDÜ.!#slotizlegatesofolympus #slot #slotizle


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Hepinize selamlar Canlarım kanalıma Hoş. geldiniz sefalar getirdiniz Dostlar. geldik abi mekandayız Dedenin yanında. morun yanındayız jackpot lunday Abi. şöyle 10.000 lira bir satın alım yaptım. şansım çarpanlar ve patlamalar bol bolol. olsun abi güzel bir ödev almak için. geldik dedenin yanına güzel patladı. kırmızılar Sarılar geliyor bak sarıların. ardına Bir çarpan bir x atıyorsun oğlum. buraya yüzükler de geliyor bak Hadi. oğlum bir çarpan atart. bu kat boşa kaçmasın Hadi kırmızılar. Maviler Hadi lan Sarılar ik Tura dönecek. koyayım ya 975 kat olmuş. ya bu katı nasıl kaçırıyoruz . koyayım. ya abi çarpan atmıyor 7 Spin kaldı daha. aldığım çarpan yok şuraya. bak. güzel ne gelir ki burada . koyayım çarpan at artık koyacağım. şimdi Ya. bak 3 Spin kalmış 12 Spin boş geçti. Ananı. 100x mi atacaksın sonra ne. yapacaksın.

Koyayım ya Vallah atma. abi mavi yüzük tek kum saati yüzük güzel. kum saati tek şimdi şimdi kum sa. güzelsin oğlum bir çarpan daha at buraya. güzel bir çarpan at ki. affettirmenin çarpanı olmuş olsa . koyayım tertemiz para alacaktım orada ya. çarpan atmıyor çocuğu. ya 7.000 L para abi Farm mı. yapalım çp satın mı alalım yüksekten bir. Farm yapalım ya ya Bonus ya da farmla. bir çarpan kovalayın Bakı yükseltirsek. bir satın alım yaparız bonusa girersek. zaten tadından. yenmez bir şeyler deneyelim güzel 4. çarpan geldi ne. gelir kupa kupa kupa kupa kupa kupa da. gelsin oğlum buraya güzel aldık kupa da. geldi güzelsin oğlum işte bu kadar ya. işte bu kadar koyayım yüzük ik. tane atar mı acaba koyayım y tekte. bıraktı 1660 katına 6 çarpan bak satın. aldığımızda vermediği parayı farm'da tek. Spin verdi koyayım garip Ya cidden.

Çok garip bir adam bu. ya ananı 12 çarpan kupa kupa. kupa atıyorsun ardına yüzük atıyorsun. morlar da gelir bak koyayım ya at. kupa yüzük mor devam etsin şöyle ya 12. ik çarpanın var. kenarda. satın aldım. 10.000 tertemiz para alacaktım orada bak. en az 20.000 vardı orada ya 15 20.000. vardı orada o sayfada istediğim şeyler. gelseydi kupa yüzük mor. gelseydi sırasıyla. uzatma geldi güzel 4 spini boş geçti. de. H mor Atar mı. Hazır. koyayım şuraya bak ya satın. aldığımda ödemiyor ya adam Farm. yapıyorum deli gibi ödüyor satın aldım. mı yok koyayım kitleniyor ya. çocuğu kitleniyor. ya kupa sarı yüzük ne yüzük çarpan yüzük. yüzük geldi ama çarpan at şimdi buraya. at artık koyacağım şimdi Ya bari. basimizin yarısını çıkart ya. tekrar başa döndük koyayım 10.000. lirayla geldik 11.000 de para. var Vur abi 10.000. Vur Verdi verdi burada vermese zaten.

Yaydık Farma da ödemez Çünkü bir daha. bir daha Farma da ödeme yapmaz. bu. lan Hadi ya dünyanın çarpanı kaçıyor. koyayım ya Bu kadar kötü. ödeyemezsin. ya Tut şu 13 çarpanları onları. çarpanları. ya ne gelir daha mor mor. tekte yüzük gelmez ki Yüzük tek yüz tek. yüzük tek yüzük ardına. çarpan Ananı. [ __ ] koyayım ya Vallahi kanka. ödemez senin ödeme Ananı . senin Dede ya tekrar Farma. döndük koyayım ya o 12 çarpan. olduğu sayfada biraz daha atsaydı. yiyorum kaçacaktım ya üst eleyecek daha. fazla açtık double' Hadi. bakayım farmla çarpan ya da Bonus kovala. İşin gücün yoksa 3te bırakır . koyayım Abi adam ödedi mi ödedi mi çok. sağlam ediyor Geçenki videoyu. görüyorsunuz zaten anına koyayım 100.000. abi ödemedi de mi hiç hiç yani ödemek. istemedi mi Allah'ın kulu gelse alamaz. koyayım Vallahi Allah'ın kulu. gelse alamaz.

yani neyse Dostlar yapacak hiçbir şey. yok Ben daha deneyeceğim kadar denedim. vermedi mi vermiyor abi izlediğiniz için. çok çok teşekkür ederim Kendinize çok. çok iyi bakın Allah'a emanetsiniz hoşça. kalın

All Devices iOS Android Chromecast