ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLYMPUS | DEDEMDEN BIGWIN!!! #gatesofolympus #gates #olympus #slot


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. hepiniz kanalıma hoşgeldiniz neredeyiz. efsane popüler Gözde oyunumuz sweat. guanza'nın efsane bedenini Zeus'un. karşısında şöyle 10 bin lira kasa ile. beraber şansımızı değerlendirmeye geldik. ilk etapta 9 lirayla hızlıdan ilk 15. dakikamı kesiyorum Umarım güzel kazançlı. bir oyun olur herkese de keyifli. dakikalar izlettirebilirim şimdiden Bana. Bol şans sizlere keyifli seyler olsun. Hadi bakalım Deli Fişek Zeus iyisi 150. dolusu en kral komboları ile. çarpanlarıyla bizim olsun dedik Asayı. topladık geldik abi her zamanki gibi. tezgahın başındayız Umarım şöyle. Vanaları bizler için açık koymuşumdur. son 12 hareket. Hadi Kral kafadan iyi girelim devamı iyi. Yarasın Usta. bakalım beraberce kasamızı dedenin. karşısında arttırabilecek miyiz son 8. ay çiçeklerinin patlaması Ah kesti son 5.

Aa sağ tarafta da gitti 7 çarpan. dedi mevzuya iyi gelir dedim olmaz. derler abi erkenden Üzülüp sevemeyelim. kovalamaca devam. masanın haline bak 112 pek bir tık. çektim abi yukarıya ısınma turlarına. devam 1 0 ile verdik odunu. Hadi bakalım Aslan Zeus Arkadaşlar bu. arada kanallarıma abone olmayı. bildirimlerin sesini açmayı videolarda. like atmayı unutmazsanız sevinirim. müsait değilim. Hadi oturu kırmızıya. Ooo daha iyisi geldi gider bak daha Ulan. hazırla şu çarpanı ve şerefsiz ya resmen. ölü taklidi yapıyorsun. verdi dördü bıraktı. kanatları takıldı mı. şimdi mis hem de 8 geldi abi 14 Oo 16. ulan Bir de yüzük Tadımız tuzumuz olsun. işte budur abi 61 Trabzon. zincir Combo zincir çarpan en sevdiğim. hareket etin üstündeyiz. çarpan tepede. yüklenmeye devam. 27 Abi çok güzelsin Hadi devam kesilme. şurada be. görüyor musun ay çiçekten de çökerdik.

Sarı sarı göz kırpıyordu 1700 Tamam 27. tepede müthiş çarpan var taklamız da var. Ah ulan o kupaların nesini Beğenmedim. adide de yaşlı bunak. o kupaların nesini Beğenmedim de. patlamadım bir müdahale ettim yedi daha. geldi 34. müthiş çarpan var Eğer yapıp o. oranı düşük tutarsa 14. daha geldi bakar mısın abi yağıyor. çarpanlara ekran temiz. İşte budur yeşil müsait kum saatine. kadar gitmen lazım yok. Evet abi spermimiz kalmadı. 68'lik bekliyor heyecan dorukta bir. müdahale ettim of 8 daha geldi gider mi. gitsem var ya gitsem geberip gidersin. değil mi yaşlı olarak. Ne yapalım 20 turbo dizel çakalım mı. Hadi bakalım uza gelsin. sal gelsin Sakallı. 15 dakika 15 hareket. deli dolu zincir kombolarla. asa tepede. Hadi Dedem Kral. mavi mavi mavi. İşte bu hazırlığa çarpanı abi Neyi. bekliyorsun be. bir müdahale gitti 20'lik giden çarpanı.

Kes mavi. mavi çarpan yalan etti kayış attı dedim. hadi oğlum hadi Kral. köstek olma destek ol. Sen beni seversin Ben seni severim tak. parmağını yüzüğü iyi yüzük gelmedi ama. mavilik çarpanı aldık Ne hareketimiz var. abi 20 tepede son 4. Buralardan bir şey çıkarsa metin. üzerinde kapatabiliriz. Hadi oğlum Destek destek destek destek. destek destek Ulan neyi bekliyorsun o 20. li kullandırırım ama. ağzına sıçtığımın. bak vermeyecek Ha şimdi abi işte budur. işte budur 170 Hah içinden geçtim bile. daha Ulan dedi. Ulan vermeseydin orada İyi kopardık abi. son saniye. 28 de çarpacağız gelene. kesildi. Peki iyiyiz güzeliz abi ne yapalım Bir. tık yukarıdayım 2 4 saldırı Gelsin. bakalım. şöyle yüzde 40 yüzde 45 kasayı topladık. oturduğumuzun üzerindeyiz. kayış atmazsa veya yapmazsa dedim. rahat rahat gideriz yağ gibi akıyor. Hadi oğlum.

Hadi aslanım getirdim Şu vakte kadar. gel kırmızıya. kırmızıyı çekeriz ha. taşlar mı geliyor yoksa Hadi Kral. Yok baba. devam yedi tepede. son 4. güzel abi bırakma ama bırakma sarıya. verelim. artı 87'nin üzerine 33 kat. nice nice Kime göre Neyi öğren devam. devam devam devam. 17 ile çarpılacak. 5 Çok keyifli olmadı bu ama. şöyle yapalım mı. 3'e kadar bir çekelim. sesini. Dedenin Düdüğü çaldı içerideyiz abi 30. çok daha iyisi çok daha güzeli alamıyor. gibi oturduk adam gibi kalkalım masadan. bir destek bakalım kaldıra. Hadi baba kum saati yüzük Bak ucundayız. Ulan ekranın güzelliğine bak Neyi. bekliyorsun Şimdi lan Ağzına sıçayım. senin vereceğine çarpanı. şu kadar aldıran elin 700 lira içine. Ulan dedi ulan bunak. kırmızı kırmızı kırmızı Hah gel abi kupa. gider bunu İşte budur 8 ile çarpacağız. ama yetmez Hadi oğlum çektin zinciri.

Bombayı. bakar mısın ekranın sağ tarafına bak abi. komple dizilmiş işte verse geberip. gidecek. onunla ilgili çarpacağız. Tamam Betin altındayız. eti alırız diye düşünüyorum 10 çarpan. var taktığımız iyi ama. işte katlamamız lazım abi yoksa yola. devam edemeyeceğiz son 5. bir müdahale. hadi oğlum hadi oğlum. yok abi eti bile alamadık. senin için nasıl sıçayım ben peki hadi. Sakallı. sandalyedecekmiş saçlara da fönü. Yapıştırmış puştluk peşinde Dede gönder. gelsin. bir boşluğunu yakalarsam. gırtlağına yapışacağım. devam abi. Taç mı geliyor lan. Tamam 108. güzel patlama Tertemiz. Hadi çarpanlar bol havalarda çarpmışsın. İşte budur abi 108 iniyor mu gülle mis. hem kum saati hem çarpan 8 ile. çarpacağız Aslında ekran müsait değildi. 1300 devam abi sal bakalım. biletin üzerine oynuyoruz bu sefer Elde. var 10. hadi oğlum hadi bir destek daha.

Indir bir gülle daha kaldırdı değil mi. indiriyorsun mu kaldırıyorum bu vay. şerefsiz ya artı 5 yazdık. güzel yerde geldi. Hadi lan. hadi. Bir de patlama alırsak güzel bir oranla. Hadi Ayçiçekleri bize bakar. Hadi oğlum 113 kat gözünü seveyim kesme. şunu inerım Ulan bir yüksek çarpan Hadi. dede. 160 vermeyecek. şerefsiz ya Şeref yoksun. Evet şu hareketle Betin üzerindeyiz 12. tepede. çarpanım şu çiçeğimiz free benim free. nereden çıktı ya. ona Güveniyorum baya uzayabiliriz şöyle. 10 bin Liraları görsek şurada var ya. rahat rahat gideriz ha son 19. Hadi Kral olur yap güzelliğine. bir müdahale. yüzük. yok. sıçış. değişikliği de. istediğim hareket bunları değil abi. böyle böyle çok zaman kaybederiz. 54 kat yüzük yüzük yüzük lazım. Ya. şu hareketi. güzelsin kesilme devam. işte bir kesilmese bağlayacağız. 7147. sıçış. Peki 16.250'deyiz ne yapalım abi bir.

404x4 Bir yoklama çekelim bakalım hadi. oğlum. Dedem Go sal Gelsin bakalım Sakallı. aldık dedenin düğününü oyundayız. Hadi güle güle güle güle güle güle. abi iken şuradan geri bir basarsam var. ya bütün belalar sana gelsin dede. yok. bomboş yapıştır geçiyor yapıştır geçiyor. bomboş. salça. yapacağız. Hadi bırakma moru. çok güzel hem mor hem kupa 118 işte bir. de bir gülleğin ise yüksek bir çarpan. 158 kat şu iyi yükselişlerde 100 kat. üzerinde çok sağlam bir çarpan gelmesi. lazım En aşağı 25. ki beli doğrultusun işte yüzükler 200. kat indir şunu gözünü sevdiğimde adı. ağzına sıçayım Ulan taşlar burcunda be. taşlar gitti. taşlar geleydi 400a bağlardık. buradan ne yapacaksın. mafiş. abi Ben bir riske gireceğim de. Hadi bakalım 6. iyi kaçınmaca olacak ama. çarpı 2'yim ben sağlam bet sağlam bayisi. vurdum mu kasayı ikiye katlarsam oğlum.

Yakalandık. Hadi gözünü seveyim +5 istiyorum senden. hadi oğlum çok çok 6 bin lira üzerinde. ödeme yazarsam 15 tepede pişecekler. gideriz hedefe çok uzak değiliz tamam. 17 tepede 12 hareket. dededen atraksiyon istiyoruz. Hadi oğlum mor Sarı. hadi'ye çarpanlar da hazır et şunu oğlum. gözünü seveyim yapma müthişsin. lan ulan müthişsin be hem de 8 geldi abi. sese kulak Verde de 25'lik tepede 5220. gitti 4 Hadi Kral buradan yakaladık 90. kat. uzatman Lazım oğlum oran lazım bana Oran. bana oran lazım 30. son 9. bir müdahale ettim. en bayıldım patlamalar gelecek de dedim. abi hedefe oturacak beni şu oyunda Onu. hissediyorum Hadi Sakallı. şöyle kupa kum saati yüzükte olur abi. 300 saat gözünü seveyim indir lan bir. şaraptan. Ah vermezsen gitti şimdi. abi ekranın güzelliğine bak Oo taşlarla. geldi 975 indir lan kum saatine Ulan kum.

saati dedi Ağzına sıçtırma. abi bakar mısın mevzuya 34'e bak Alev. Alev tepede yanıyor son hareketler. Abi ben bak bahis güzel oldum mu. görüyor musun mevzuyu. Evet abi. Tam yerinde Evet arkadaşlar buradan da. şöyle iki kişiye cep arşivi çekilişe. yazalım yapmanız gerekenler yorumlara. yazmanız olacaktır Ben burada kaşarımı. uzarım beni seyrettiğiniz için teşekkür. ederim kanallarıma abone olup. bildirimleri de sesini açarsanız. sevinirim Bir sonraki doktora heyecan. dolu Umarım güzel kazançlarda görüşmek. üzere diyorum Allah'a emanet

All Devices iOS Android Chromecast