ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡ BÜYÜK KASA ⚡ 8 000 TL ⚡ BONUS BUY ⚡VURGUN PEŞİNDEYİZ #slotoyunları #casino #


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Değerli. arkadaşlarım yok istiyor. yapıştırdım değerli. arkadaşlarımız bakalım ne olacak aldık. mı Vaziyet yanacak yağlama ekibi. Neredesiniz Çılgınlar ürün biraz biraz. çp Aynen s aen bir tane çp at ık. Atım yaptım Umarım arızı buluruz değ. arkadaşlar Öner kaliteli. güvenilir yani güzel. sitelerin güzel sitelerin Linklerini şu. an izlediğin videonun altındaki yorumlar. kısmına ulaşabilirsin değerli arkadaşlar. link üzerinden üye olabilirsiniz. herhangi bir Sorun yaşamazsınız Ha oldu. ekstra bir sorun yaşadınız ben her daim. yanınızda olduğumu unutmayın değerli. arkadaşlar benden size söylemesi ama. sorun yaşayan arkadaşın yok denecek. kadar az olduğunu da. bilelim yapma ama. ya Allah Allah niye böyle nazarla. başladık yere bir şey de. yapmadık bir şey de yapmadık zalımın. kızdım Kendine geldin Oh be Oh be. rahatladım biraz biraz B aç ya 3iz var.

Hala Değerli arkadaşlarım 8.000 satalım. yapmıştım 15 büyük bir kasamız vardı. Oysa ki Hayaller büyük hala hayallerimiz. büyük değerli arkadaşlar döner çılgın. düşlerimiz var Bir daha söyle Kaldır. şunu Kaldır şunu dalımın oğlu sen. kaldıramadın. gitti hiç olmadı değerli dostlarım 5000. aş Black. mu Aynen öyle Biraz düşelim 5000 çık. için bir daha kapattım gözleri bir daha. yerleştir Önerim yerlerden bahsettim. dolandırıcılara dikkat ediyoruz Kimseye. para göndermiyoruz değerli arkadaşlar. lütfen altın içerek söylüyorum para. isteyen ben bile Olsam Ki ben kimim. Neden sizden para isteyeyim Ne haddime. değerli arkadaşlar ne haddime Ne. münasebet Lütfen kimseye kimseye moni. moni falan filan para mara göndermeyin. at biraz daha Çarpın alıştık alıştık. Dedem Aynen kaldır Dedem güzel başladık. fena başlamadık değerli arkadaşlar.

Önerdiğim yerlerden bahsetmiştim. Telegram kanalıma bekliyorum güzel bir. ailemiz var en popüler en çılgın en çok. kazan oyunlarından biri. olan Olympus ta. mı sıkıyor ama sıkı gelmiyor gelmiyor. zımın. oğlu biraz daha çarpan artıralım. buralarda yaptım değerli dostlarım çok. tatlı SK. mı sever misiniz. SK döner miyiz düler Faz değerli. arklarım öttür gel öttür gel öttür gel. 12 çarpan 13 sipim var Değerli. arkadaşlarım 5 zararla başlamıştık. pusatla 100 x'e Yakınız aldık mı. vaziyetleri oğlum Ne yaptın sen niye. uzattın bunu öptürmeyin çok enteresan. ya çok enteresan Aynen Turkuaz geldim. bir tane oh oh suyundan koyduk mu Doldur. Doldur görek Taç mı Ahan kaç şıkır. şıkır sensational bam bam bam. koyamıyorum ibr zori İbram zori Umarım. devamda gel 200 x'i bulduk kasayı. toparladık baş kötü başlamıştık. arkadaşlarım 5 zarla başlamıştık biraz.

Daha doldurmak mı biraz daha güzel. olmasa. mıydı bir Uzatma daha mı Yok canım yok. canım Yapmaz öyle şaka yapmaz Şaka şaka. yapmadı şaka burada çok güzel değerli. dostlarım burada herhalde bir çarpan. atar artık diye. umuyor lan umdun l. o kadar bek Neyse en azan zarar çıkardık. biraz daha vites düşelim değerli. arkadaşlar miktarımız var. yapıştır vaz arklar Kakan bir devam yok. devamı. İsam. kü k olsun. bizim Aynen böyle güzel bir çarpan daha. geldi. Muazzam değerli dostlar açılıyor gibi. kabak çiçeği gibi hem de bal. kabağı böyle geniş olur biraz büyük olur. bal kapağının Bal. kabağının. Hayda yine. bozuldu vallahi iyi geçecek gibi duruyor. Değerli arkadaşlarım ama yine bir faş. oluk. yaptı bir yani yok başladığımız yerdeyiz. Değerli arkadaşlarım şöle merdiven şek. ilerlemeye çalış bir veriyor bir. vermiyor Acaba bir öttürür bir öttürme.

Gi mi ilerlese ne yapsak Geçemiyorum. arkaya basamıyorum şaplat tutamıyorum. çuf çuf yok cıf çuf tadı yok Dadı tadı. yok değerli dostlarım bir deer Deko. yaptım. bakalım olur iki çarpan gördük En. azından Ufaktan bir canlı gördük 3 daha. geldi biraz daha Dedem bir T de 5. istiyorum 5 istiyorum 5 yanacak mı. Buralar Değerli arkadaşlarım enerjimiz. yerinde her zaman olduğu gibi. devam gelmiyor şöyle bir başlıyor. başlangıçta bir türlü devamı. gelmiyor bu. neymiş çarpan. gelse tam Tamam tamam. olac. birumi. başlamaz 3 dah geldi Nasıl geçiyor günüz. de arkadaşlarım oyun önerinizi. bekliyorum Bu T çılgın yapışım TR. içeriklerin devamı için de kanalıma. abone olursanız beni çok mutlu edersin. değerli arkadaşlar unutmayın sizleri de. çok seviyorum Her zaman canı gülünden. içimden gelerek. söylüyorum şimdi ne. oldu yine üst 4 Numa ulaşı zararımız.

Devam Değerli arkadaşlarım böyle En. azından En azından Savaşı yok ne yapım. ne üzce oy don dikkat sana Sana Aman. at ş çarpan. ya. enteresan çok tuhaf bir enteresan daha. Burası Oh be görek canlıyı görek göster. biraz Aynen görek canlıyı kurur y. değerli. dostlarım. gibi. ö. Hayda Bir daha. söyle. arkadaşlarım Muazzam Yal var uzak. kald yiz ya çok Yaraladın Beni. ya Yani bu da öyle bir oyun Ki değerli. dostlarım son spinler de hiç ödemeyi. sevmi gerçekten 5000 lir oldu zararımız. biraz daha riskin dozunu artırıyoruz bu. türs satalı kötü geçerse biraz. düşüreceğiz müş yapacağız bir şeyler çok. gelli çok gelli değil de böyle bir Happy. son istiyorum buradan Haydi 200x Şurada. çok değil çok değil bir 200 bir 200 daha. Aha 8 çarpan tatlı mı kaymağını alacak. mı üzen Kaymak lazım haydi. güzel değerli. dostlarım olur hiç yok.

10 biraz umutluyum biraz umutluyum değer. Dostlar duracakmış gibi 17 yok mu. artırıyor muyuz gel gel gel. aen olması. lazım bir. daha. olur Tam kızıyordum Bak tam kızıyordum. Bak tam kızıyordum Ah yine sıır olsun. bna şükür de Arkadaşlar bu kötü bu. yaşından beri saplan duramam diyor. dayanamam diyor hastalanıyorum diyor. hastalanıyorum diyor Ben de. hastalanıyorum aşkım anen aşkım orada. geldi çarp geçme buraya Lütfen seviyorum. seni. çarpan gelmi. yae. gel yaşan beri muam. mem bende zaba koymam İbrahim geliyor. ibr Hay ibr Haydi komşu ham. ham çok da düşmedim ama bir veriyor bir. vermiyor gibi hesap edersek biraz vites. düştüm değerli dostlara götürürse de. ötsün canım sorun değil Sorun değil. Happy Son Olsun da dedem Dedem bir Happy. son. yapak. yine sıkını taraftayız değerli dostlarım. dalın tepeden tutu. yok dalı tepeden tutuyor aynen.

Öyle bak bakın ya vereydin ölürdün değil. mi. orada vereydin ölürdün değil mi. orada kasanın yarısına yakını gitti. değerli arkadaşlar bir ben birber inanın. kestiremiyorum İbrahim Alacağın olsun. İbrahim tutacağın ibr sen hadi totem. yapalım birer tane like atalım Değerli. arkadaşlarım döneriz çılgın dönüşlerim. var moral bozmuyoruz zaten Kurusun ben. savaşmadan para da kazanamıyorum Benim. de öyle bir kötü tarafım var Aha bak Ben. size dedim. geliyor Aynen öyle 14 Muazzam oldu. muhteşem oldu saplaya gibi değerli. dostlar saplaya gibi bu sefer Değerli. arkadaşlarım ben bana beni bana beni. sorun bana Beni sormayın Dedem. Hayda hemen nazlanıyor ya hemen. nazlanıyor. ya bit güzelim çarpanlar değerli. arkadaşlar ona yanı. yok. inanın şu güzel çarpanlar yanıyorum. değerli. arkadaşlar Ah saatten sonra dik şutlar. mı hayatta yapıştırdım yerleştirdim.

Random mand komşu Hadi ham ham yapak. komşu 9000 L zarımız var Şu son şansımız. Değerli arkadaşlarım az Ben çarpanı. gördüm olacak dedim şöyle. dedim yine bir cacık. olmadı bir şey çıkar mı bir çokomelli. lazım dedem Dedem ufak çokomelli Dedem. Bali. ya Vallahi bazen zor duruyorum değerli. dostlarım yağlamak için zor tutuyorum. kendimi o yüzden o kutsal görevi o. kutsal görevi sizlere verdim Değerli. arkadaşlarım o kutsal görevi sizlere. verdim değerli dostlarım beni kırmazsın. şöyle güzel bir yağlarınız çok memnun. çok memnun olurum çok memnun olurum. Değerli arkadaşlarım yok mu birçok. komeli Barış Turak bir barıştır bizi. şıkır şıkır Sense işini bam bam tam to. sallayan sütç beyg gibi değerli. dostlarım Umarım bir umut olur bu bize. Umarım bir dönüş işaret böyle ufak ufak. istiyorum bir. değdir geç kaldın ama olsun güç olmasın.

Güç olmasın ded zaten tutunca. bağlayacağım vuracağım seni zaten hiç. merak. et yüzük gelmedi mi geli gelir mi. Vallahi korkmaya başladım Değerli. arkadaşlarım şöyle bir tık daha. düşüyorum En azından savaşacak paramız. Kalsın 9 lir zararımız devam ediyor. enerjimiz yine Değerli arkadaşlarım. hazır hazırım saplaya hazırım istiyorum. haydi aha kıı kıı ekmek düşmanı kaçırdı. galiba. geriden şu çarpanın Hakkını Verelim Ama. artık ya artık verelim değerli dostlarım. ya vermeliyiz artık değerli arkadaşlar. bunun hakkını bunun hakkını vermeliyiz. ya çok tuhaf çok enteresan ya. bugün bugün anlayamıyorum kestiremiyorum. buradan bir şey çıksa barali bir şey. yapmasa bar dedem. Dedem biraz gösterdin canlıyı. Dedem. gelsin sarı da geldi Mio var mıo Cono. istiyor mor gelsin ik tane Yakak burayı. şıkır. şıkır. Sen koymayacağım zor zor ded çok.

Kızgınım ded. çok kızgınım. Dedem biraz daha düşelim Değerli. arkadaşlarım gördü gi kesmes zor farklı. Savaş veriyoruz nereye kadar böle gider. bilmiyorum ama yapacak bir şey hiç merak. et o iş bende o iş. bende çarpan atıyor. ya. altı da buradan geldi gösteriyor yine. gösteriyor ucundan ucundan ucundan. gösteriyor. yine sarılı aşkum yapak table aynen. aynen aynen morada gelsin Kırmızı geldi. Onun yan geldi mi Değerli. arkadaşlarım 13 çarpan kaç Spin 9 adet. Spin Tamam nice nice Aynen öyle nice. nice aşkum aşkum Aynen aşkum Aferin. Kendine geldin biraz. İlla yağlamı lazımdı seni rahın. anlamıyor musun sen çok güzel 3 bu5. yaşından beri diyor Yüe çok yakınız 8. spim var Değerli arkadaşlarım çılgın bir. dönüş. istiyorum Happy istiyorum happy happy. son istiyorum Değerli arkadaşlarım Haydi. oğlum Ah yapma yine yine aynı senaryo.

olmasın bu da güzel duruyor Gel artık. şöyle dalgalı dalgalı salla şunu salla. şunu kaldır Dedem canını yiyim canını. yim Can Can Can Can Oh güm Oh güm küçük. bir şeyler. dah zor. D 2 çarpan var biraz daha ötd çok tatlı. olurdu bayağı azalttık Ama değerli. arkadaşlar son dakika. ö saati Vallaha Geldi yeşille geldi gibi. biraz daha Cono istiyorum Lütfen lütfen. lütfen çık karışık kır. Sensation bam bam sabah boyamam sorry. Vallah kasayı güzel toparladık ufak da. günlük kazancımız var bugünlük böyle. olsun Siz de çok seviyorum Değerli. arkadaşlarım bu tarz Kaliteyi güzel. yapıştım kak çeliklerin devamı için. kanalıma abone olursanız beni çok mutlu. edersiniz nau nau Cono Cono diyerekten. k

All Devices iOS Android Chromecast