ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡ BÜYÜK KASA ⚡ 120 000 TL ⚡ BÜYÜK VURGUN ⚡ REKOR KAZANÇ #gatesofolympus


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Neredeyiz Değerli arkadaşlarım böle. büyük bir kasamız var Belki Ultra değil. Belki öyle çok bir Mega değil Ama. kapattım gözleri yapıştırayım bakayım ya. bir yapıştırayım ya bir yapıştırarak. başlayalım devamında mecbur vites Düşmek. zorunda kalar deriz veyahut yine vites. düşeriz değerli dostlarım böyle yavaş. yavaş yavaş yavaş üzmeden Dedemi. incitmeden Ah senin yapacağın işi. seveyim ya o 10 çarpanı tutsak çok tatlı. olurdu çok güzel böyle 2te falan. başlayabildik belk olsun Değerli. arkadaşlarım kovalamaya devam oğlum. çarpan BL nerede BL yolu şaşırma dedem. Dedem yağla. Dedem Neyse 1000 lir kurtardık nasıl. geçiyor gününüz değ arkadaşlarım en. popüler en çılgın en çok kazanılan s. oyunlarından biri olan bana sorarsanız. ilk ikideki oyunlardan. biri bağlayacağım bağlıyorum Dedem cı cı. Geliyor geliyor Geliyor geliyor Aynen.

Yüzük de attı Yakak burayı komple Yakak. burayı komple bir tane yüzük atacaksın. oğlum Çok değil bir yüzü yama ekibi. ekibi Ben tırmanıyorum ens de. hakl yama i Neredesin. Çılgınlar şır Al sana odun. senu yağlarım Dedem. ya umarım devam gelir değerli arkadaşlar. güzel çarp var güzel ylar geliyor. kaydırıyor. kaydırır güvenilir sitelerde şu an. izlediğiniz videonun altına yorumlar. kısmına ulaşabilirsiniz link üzerinden. üy olabilirsiniz Herhangi bir sorun. yaşamazsın Değerli arkadaşlarım H oldu. bir sorun yaşadınız her daim yanınızda. olduğumu unutmayın Değerli arkadaşlarım. sorun yaşayan arkadaşımız yok denecek. kadar az ama oldu ekstra bir sorun. yaşadınız Telegram kanalından bana. ulaşabilirsiniz di de altın çerek. söylemek istiyorum Güzel de bir alemiz. var Sizler aramızda görmekten mutluluk. duyarız değerli dostlarım bir tane ik.

Tane yüzük atacaksın ya kustu sıçtı. sıçtı cıf cıf Oh sana al sana. dal. kırd muam ş Dostlar Umarım yine sıyırdı. Umarım devamı gelir Umarım çok öem bir. oyun değil ama çok. başl. sen. sen güzel. oldu n. yapım Olsun olsun ya şöle bakıyorum 2. dakik 94. desek kıracak mıyız Neden yeni bir rekor. kazanç sağlamalı neden yeni gat of. oyunda böyle rekor kazanç rekor saplama. Ben sevdim zab koymayı s hakkını vce her. zaman olduğu gibi her zaman böyle şıkır. şıkır olmadığını bilim üzücek şekilde bu. oyunları oynamıyoruz ama sedem çok. komeli yapsana dalımın oğlu seni This is. karpuz ağımın oğlu seni devam devam. devam olat Çat nasıl geçiyor gününüz. değerli arkadaşlar dedim gibi her zaman. da böyle şıkır şıkır olmuyor üzülecek. şekilde bu oyunları oynamıyoruz. tekrardan altını çizerek söylüyorum gaza. gelmiyoruz uçup kaç. helikopter değiliz değerli.

Dolar olabil Ama helikopter uç. özelliğimiz yok bilginiz olsun don. dikkat ediyoruz özellikle gerekse don. bağ don dikat em g son s s zor olur. işler İyi ki bir. öded vall İyi ki bir ödedin yani ney bir. dah devam etmeyi Düşünmüyorum yani alt. söylemek istiyorum tam rekor kazanç. falan filan ama biraz ödüllendir. kendimizi ya inine kovalarız O bizim o. bizim işimiz Sen benimsin dedem Dedem. ayşu çarpan ayşu çarpan Yap bir şeyler. dedeme yap bir güzellik dedeme oğlum at. şunu Lan neredesin sen neredesin. lan. Of Of niye bunun devamı gelmi değerli. arkadaşlar önce acaba ya bu ondan ötürü. mü kimden ötü ibr Senden ötürü mü benden. ötürü mü. ibr yapac Bor ibr bozma. ayarımı çuu V bozuyor gibi ayarım. arkadaş. olun yaten buld sürüyor sürü sağa sola. bir şey at. Dedem Haydi. dedem. biraz incittik herhalde az değerli. dostlar o yüzden biraz toparlanma süreci.

Olabilir. ama ama ne yapacağız ki böyle olmaz ki. 12000 gidiyor Her turda her giderse defa. defa şey kalm arklar nasl bir aksiyon. diye düşünü bur bıraktık Ama ben. inanıyorum. devam her an bırakabilirim Değerli. arkadaşlarım kaç bin karla başladık biz. ya V 74.000 lir karla başladık biz ne. oluyor bize Dedem. ya. Vallahi dursak olmuyor durmas olmaz. hakkını versek oluyor vermesek olmaz. Haydi komşu Haydi komşu Aynen komşu. çarpan geçme karş hayi Barış dur bizi B. geldin buraya bir şeyler gelsin Aynen. yağlama ekibi Dönüyoruz Dönüyoruz. geli güzel Mega geldi 14000 bir alım. yapmıştık 50e ulaştık çarpım güzel. kenarımı Değerli arkadaşlarım turdur. kötü geçiyordu gördüğünüz gibi Muazzam. fantastik başlangıc üzerinde biraz 101. bin Hatta 20 yakın bir geri para. bıraktık keran keran geri bıraktık ama. her an Buralar yine karışabilir benden s.

Söylemesi vaziyetleri. bozmuyoruz çarp geçme ama. ya Ne yapacağız değerli dostlar. Hai Biran like atalım totem yapalım. Değerli. arkadaşlarım geliyor. [ __ ] geliyor Haydi ibr yaparsın. oğlum güzelim 18 çarpan boşa. derk. şır bakıyorum şöyle toşe ufak çatlaklar. var Bir tur daha mı Yok canım yok canım. daha n bir tane Taç at Yakak Yakak dedem. Dedem çarpan Taç Dedem gezdirme ekibi. Neredesiniz yanıyor Buralar duman atıyor. duman duman oh oh Nerelere geldik çok. güzel oldu Değerli arkadaşlarım Tamam mı. devam mı 100.000 lir karımız var neden. devamlı gelmesin bir daha yapıştır. bakalım saçmalar bırakabilirim her an. bilginiz olsun Ama kapattım. yapıştırıyorum dayanamıyorum çok tatlı. bakalım Devam neler olacak değerli. arkadaşlar Hiç aklımız ucundan geçmeyen. bir takla kazanc üzerine çarpan güzeldi. gördüğünüz gibi Muazzam oldu fantastik.

Oldu yine mi aynısını yapac derken 12. Ben tırmanıyorum sulamaya devam yağlama. ekibi Neredesiniz Çılgınlar yağlayın. yağlayın kuru gitmez temi. yağlayın. dah her zaman ne 2'si ne 3ü 22 çarpan. oldu şimiz var verd odunu. tutturdu Haydi oğlum. Dedem yüzük geldi çarpan da geldi. Muazzam yeşilde geldi. mi Oh. rahatladım şır yapıştırayım mı dayanamam. ki koyamam. kiş. pz birimiz var biraz daha üz eklemez. miyiz yine çok güzel çarpan var dilim. sürüyor heyecanlanıyorum gidiyor gidiyor. Aynen aynen gitme Dedem of Dedem of. Dedem hart olsun hart har hart. tırmanıyorum har en sevdiğim Sarı Sarı. kimin yari sarı. ktin. benitin sensational bam bam yine. har Kim demiş devamı gelmez diye çufa. devam çufa devam değerli. dostlar yalnız 51 çarpım var biraz daha. spiz olsa biraz daha merdiven şeklinde. devam edelim 112 115 karımız var aşağı.

Yukarı Değerli arkadaşlarım şu an bile. rekor kazanç diyebilir miyiz deriz ama. daha iyisini. kovalıyor Dayanamıyorum Ne yapayım buyun. kurusun bakarsın devam. gel bir Çok olabilir burada değerli. Dostlarım. çarpanla başlayacak ama ya Şurada Kıyıda. köşede Evet Kıyıda köşede oyunu bozmuş. Ken Hazır hazır geçmişken. arkaya verin odunu yakalanmış hakkını. vermekte fayda var diye altın çizerek. söylemek istiyorum şu anlama gelmiyor. bütün kazandığımızı geri verelim. anlamında değil Ama böyle veriyor Ken. öttürmek lazım diye de ben nazen. düşünüyorum Sizler neler düşünüyorsun. değerli yorumların bekliyorum birı. Bekliyorum kanalıma abone olursanız çok. mutlu olurum Tekrar altın istiyorum. üzücek şekilde oynamıyoruz Değerli. arkadaşlarım Dedem bozma. gitme gitmek istemiyorum ded atlı. burası bu tur biraz sıkıntılı değil mi.

Az kazandığımızı geri. verdik şöle bir 100.000 ödüllendir mi. kendimizi değerli. arkadaşları yoksa bir daha bir tür. şansımı Deneyelim mi Çünkü az önce. kazancımızı geri verdik ama hadi bir. tane daha alalım içimizde. kalmasın 100.000 şöyle güzel bir karımız. var ama giderse bir 18.000 daha gitsin. yine 8090 civarında. ortalama b Haydi yapalım giderken Gider. ayak güzel 2 çarpı yakaladık. sonunda bakalım aradığımızı bulabilecek. miyim değerli dostlar bulabilecek miyiz. devamı gelecek mi bilmiyorum kesmesi çok. zor çok da tatlı çok da dalgalı geliyor. gördüğünüz. gibi buraya çarpan atmazsa Paka. bastık. çarpan atsana an neredesin sen. haydi buradan çocuk olmaz buradan olmos. zaten bildiğiniz gibi çocuk olmuyor. değerli Dostlarım daha bir şey. olmaz 100. bırakalım eri de çok seviyorum Bu tarz. kaliteli güzel yapıştım TR içeriklerin.

Devamı için kanalıma abone olursanız. beni çok mutlu edersiniz Değerli. arkadaşlarım hakkını verdik sonuna kadar. nasıl lazımsa hakkını verdik gördüğünüz. gibi dur dur gitmiyoruz Dur dur dendi. Dur dur bozduk çuf çufa devam devam. cufcuf şıkır. şıkır. sensational zab koyamam. zor son dakika mı yapıyorsun yoksa. Vallahi sıçıyor. Pardon çp gö dellendim bir tane daha. alalım mı değerli dostlarım alalım. Hadi K alıyor Haydi bastım bir su. içiyorum yanıyorum Değerli. dostum. n bebeğim sumaya devam ediyorum müs. değerli dostlarım ama karıştı Buralar. dayanamıyorum Su içeceğim Dedem sakin. Dedem sakin Dedem yağlama ekibi Siz. yağlayın yağlayın yağlayın yağlayın. gezdirin üzerinde yine Muazzam yine çok. güzel başladık Değerli arkadaşlarım bu. neymiş. buen bağlarım. Dedem devam. devam var çarpan çok güzel değerli. dostlarım güzel ekranlar gelmeye devam.

Ediyor bu işin sonu nerede alacağız zol. nerede alacağız kesmesi zor umarım böyle. Happy. sonuy sonu bitiririz böyle sever misiniz. Bayur hep son Haydi Dedem of bozulma. buraya bir çarpan at bozma. ayımızı. Boz içmeyi bıraktım ben. ya. güzel yeşil geliyor mu yeşil Nerede. o oh oh Doldur Doldur Doldur 3 bu5. yaşından beri dayanamam hala şansımız. var değerli arkadaşlar biraz daha. üzerine koyar. mı Olabilir Neden olmasın şunun şurasına. cumartesi Ne kaldı. Dedem Ah kum saati gelmedi. ş. v tırmanıyorum tırmanacak yer. kalmadı Ne yapsak değerli dostlar. verdikçe veriyor de vurdukça vurmaya. devam edelim. mi bence bırakabiliriz. ama ya bir rekor kazanç gelirse ya yine. bir rekor. kazanç Kalın. kalın kalın bir şeyler kazanabil miyiz. Arş gz bir daha ytd belki 10.000 aradan. başladık belki 12.000 aradan mı Ne. başladık O o beten bu yana merdiven.

Şeklinde ilerledik Değerli arkadaşlarım. üzerine koya koya muhteşem şekilde. ilerledik şu satın alımı yapmasak olurdu. gibi Ama olsun bir deneyelim içimizde. kalmasın belki öttürür belli olmaz. alıştım Çünkü alışmış kudurmuştan. beterdir Dedem Neredesin sen Oh çorpan. nerede sen neredesin Neler oluyor bugün. gerçekten çok değişik çok fantas şer. oluyor Değerli arkadaşlarım Şuradaki. takla kazancına bak hel orada bir çarpan. ols güzel bir çarpan olsaydı tadan. yenmez varm. bural biraz daha. sa yok. mu yok mu Bir. daha olmaz mı diyor dayanamaz cazibeme. dayanam C tane kum. atac Bu da güzel değ bir. sık oldu bu turda ya Tur tur deyip. duruyorum satın alımdan. bahsediyorum. güzel kaç oldu 11 çarpan oldu 2750 R de. buradan geldi yine 100 x'e çok da uzak. değiliz değerli arkadaşlar bir Son. dakika gol de gelirse Şöyle. ki Bence gayet yeterli gayet güzel bir.

kazanç 120.000 lira büyük bir rekor. kazanç sizleri de çok seviyorum Bu. yaları kulak arkası yapmayın En yakın. zamanda görüşelim diyorum nau nau Cono. Cono diyerekten hoşça. kalın

All Devices iOS Android Chromecast