ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Gates Of Olympus | 2.500.000 TL DÜNYA REKORU | TEK SPİNDE 1.351.000 TL !!! | MAX WİN | #maxwin #slot


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben. karşınızda Casino merkezinden Çetin. Bugün sizlerle birlikte denediniz Game. Of olympos'tayız orijinal kasamız. Dostlar 75.000 yayında kazandığımız. parayla devam edeceğiz biraz zarar ettik. ama hani kötü bir zarar değil de hani. Birileri bir geri yapıyordu ama dertleri. toparlayacağız Sıkıntı yok sakininiz. hırsımız o kadar fazla değil Bu arada. dostlar yanına Murat var kardeşim. hoşgeldin Herkese merhaba Dostlar. hocam bir ileri bir geri yapıyor. uğraştırıyor hocam Vallahi ben şu an çok. Biraz gerginim dede ile. halledeceğiz Halledeceğiz halledeceğiz. yalnız dedin içinden geçmeyi planlıyorum. yani vallahi sende kaybedersek de artık. ben giderim inadına Yani inşallah ya. şöyle bu kasalardan 230 lirayı gördü 230. liradan geliyor 75 yaşında hani çok da. kendimi gaza gitmek istemiyorum ama hani.

Bilmiyorum. güzel çarpar. Dostlar kasa 75 bine kadar çıktı Ondan. sonra Aldık verdik Aldık verdik derken. 50.000'e geri çekti Biz de Yeniden. Başlayalım indiğimizde de işte ya aynen. klasik klasiklere. Ama bu sefer bu sefer güzel çarpanlara. güzel çarpma. Hadi bakalım 14 çarpanınız var 8 Tur. dışarıda daha 11. yapma be. Neyse neyse. İçeride çok para var bak hadi. yapma be Yazma zarar yazma zararla. başlatma gene ya zararla başlatma zaten. 25.000 içerdeyiz. Vallahi zararla başladık hocam. yok yani hocam bence Allah'ım Ya Rabbim. ya bence yükseltelim biraz. yükseltelim mi. yaptı hareketlere baksana. inanılmaz. tertemiz hocam bir 25.000 deneyelim. deneyelim abi deneyelim tamam. Deneyelim deneyelim abi korkunç çocuğu. olmasın Aynen öyle neyse olacak olacak. ya olacak yapacağız. okey ver sarıları da ver sarıları da. aferin oğlum çarpan indir yavrum yolla.

Çarpanı indirmeden Tamam bak güzel güzel. bir tane bir tane daha atar mısın. atmadan olsun güzel çarpan ya şu ilk 5. ne kadar çarpma toplasak o kadar kendimi. Aynen öyle hocam bak verdim mesela. verdim. Başka çaren yok bunun için varsın yani. böyle demeyelim de. Yok yok sinirlenmez dedi ya. değil mi Dede yani umarım Dede Vallahi. elini kolunu kırarız ha derken yani. öperiz. Şaka yaptım çarpan sarı sarı çarpan ver. oğlum ver yavrum Bak kum saati var ama. sen çarpanı ver önce Dedeciğim bak. gözünü seveyim ver abi ver zorlama. sıkıntı yok. Bak bak buraya patlatıyorum. Ben birazdan. halledeceğiz halledeceğim İçinden. geçeceğim burada zaten. güzel yeşil güzel de bak çok içerideyiz. bak güzel. yani bir indirmedi yeşil ya neyse daha 4. turumuz var he çarpan 16 ok içeriye. almadı En azından evet evet. bir kere daha patlarsa Okey zaten tamam.

Okey çarpanı ver Tamam güzel. oldu 10 bin lira da buradan tertemiz. otuza çıktık hocam. geri geri elimle tekrar çıktık hocam. bence 30'dan direk. aldığımızı direkt yatıralım Bence Tamam. 30 almışken 30. Bu arada kasa yükselince fark ettim Bu. arada fark etti. hocam Dede bundan anlıyor ya vallahi bak. dedi Bundan almıyor. Hadi bakalım şimdi. ama bir şey diyeceğim 75 binlik kasa şu. an 22.000 hani tamam 30 binlik alım. yaptık ama vermezsen lan naneyi yedik. güzel güzel çarpanla başladı. Aynen. şu kaseye en kötü tekrar 100.000'e. 125.000'e çıkarsak ben okuyayım bari. yani şu al der koyduğumuzu bir geri. alsak ufak bir yazarsak Tamam tertemiz. Bak aynen öyle güzel güzel bir. çarpanlara geldi mor mor gel mor mor. Okey 750 dakika kazancına. daha 10 turumuz var 12 çarpanla birlikte. yani. Tamam sarı çarpar sarı çarpan yer. açılsın Bak o.

Sarıyı patlatsan yer açılacak işte olur. mor indir çarpan. güzelsin. bak uğraştırma ver Ver zorlama ver elini. ayağını. 17 bin aldık buradan 30.000 aldık aldık. bu arada bu sefer olacak kaç tur 8 tur. Bu sefer kesin olacak abi olmaz zorunda. Aynen öyle Sarı. güzelsin oğlum at şöyle bir çarpanı Ver. şunu. at be şuraya bir çarpan be Yani. inanılmaz. Okey çarpan indir yavrum. abi saç mı oluyor Bak dur boş geçti ya. Hadi lan patlat bir kere. Dede senin ben ananı avradını Bak. gerçekten ayıp ediyorsun Şu an. saçmalıyorsun bak patlat buraya yakala. Hayır elin ayağına tüküreyim ya. kırmızı kırmızı Çakar avradını ya hiç. vermedi lan sekiz Turbo bomboş geçti. bas koyayım ya inanılmaz. Yok böyle bir şey. Neyse. zarar yazmıyor En azından bu güzel bir. şey enine sonunda patlatacağız. ha kasayı zorlar mı. İyi ki görmemişim diyeceğim de yani.

Söyledim Evet. bu arada yedik hadi yedim abi Sıkıntı. yok vallahi bak küfürlü başladı Şu an. çok kötü gidiyoruz ha aşırı Bak dede. dede dede dede dede. ver şuraya çarpana at şuraya çarpana çok. güzel ekran ya şerefsiz. inanılmaz ya. at buraya çarpanı 2 çarpan varsa. kardeşim yüksekten bir çarpan sallar. mısın Şuraya. Dedeciğim bir çarpı atabilir misin Bak. bir çarpa bir çarpan bir çarpan zaten. kötü çarpanımız var zaten kötü çapında. anasını satayım 1500 sakla kazancını 4. ile çarpıyor. Neyse şerefsiz ya Neyse Neyse soruyorum. Yani 75 ile 7. şey demiyorum Bu arada. bu arada. yok dur. indir okey Yani çarpanı o senin bir. yerlerine var ya çok kötü çarpan ya çok. kötü ya. kırmızıda geldi bu adam Kırmızı da geldi. bu arada sonunda Adam akıllı bir şey var. sonunda Adam akıllı bir şey ya ama. çarpanı var ya ben o çarpanı senin Neyse.

Neyse güzel Çalışmak güzel kazançlarına. Yazık oldu. ama bir şey diyeyim mi Bak çok güzel. takla atan şey görüyoruz Eğer sağlam bir. çarpan yakalarsak var ya şaka söylüyorum. kesin koyacağız ya kesin Bak şuraya bir. çarpan atabilirim inşallah. yazarsan var ya Allah Allah Yok hocam ya. vallahi bak Olin yap bence et yok. yani. bas abi bas. oranın çocuğu olmaz abi korkan çocuğu. olmaz. yani. şöyle düşünmek istiyorum az önce çok. kötü çarpanlar vardı o çarpanları burayı. aktarmış olmasını ümit ediyorum çünkü. aşırı risk değil Şu anda Dede naneyi. yedik. video bu kadardı Hayır Hayır abi Yok. hocam yalnız 50.000 koyar ya. Verecek vermek zorunda vermek zorunda bu. Risale bu riski aldık vermek zorunda. çarpan indir. Hadi lan at Şuraya bir çarpanda. çarpanımız olsun Zaten az senin ben var. ya sıçarım sana bak şaka yapmıyorum çok.

Kötü küfür ederim bak. Siz benim için küfür ettiğimi Duydunuz. mu duyacaksınız atsana lan Çarpın altı. turumuz kalmış çarpanımız yok Zaten şu. hareketlere bak şu hareketlere. Tamam at bir yüksekten çarpar oğlum. indirsene artık koyduğumun çocuğu. içeride 40 bin lira para var ya. indir moru Tamam bir çarpan daha Okey ya. senin indireceğin çarpanı bu oğlum ya. toplama kampı gene 9 çarpan ne oğlum ya. 45.000. var öncesi de var bunun. Bak hala 3 çarpan atıp duruyor abi güzel. bir tahta kazanca versin bari. yüzük gelir mi yüzük gelir mi gelmedi. anasını sattığım ya. Tamam kırmızı gelmesi lazım ki zarar. azalsın güzel güzel devamı gelirse. Buranın çok güzelsin be Tamam zarar. kapatma kaç ediyor tamam tamam tamam. tamam tamam tamam tamam zararı kapadık. ama. yani ama. ama. ama ama. aynen zaten o riski aldık zaten o riski. aldık Yani vermeyebilirdi öyle düşünelim.

Evet şu an bu parayı düşünmüyoruz abi. gitti diye düşünüyoruz Aynen öyle Aynen. öyle Hadi hadi gözünü seveyim Dedeciğim. ya hadi ya. Tamam Bak bu sefer olacak. bak salladın yüksekten bir çarpar yolla. şuraya. 10 çarpanı koydum buraya ananı avradını. ya. ananı ya [ __ ] çocuğu ya Bunu. daha önce 16.000 takla kazançlar yaptı. Aynısını Ya oğlum 8.000 takla kazancı. var ya. şaka gibi de 2 çarpan atıyor buna 125. sinirden yanaklarım kızardı Yalnız ben 5. çarpana da okeydim Ha yüksek bir çarpan. beklemiyordum Yani ikiye de okuyordum. ben inanılmaz. verme onu ver buraya at buraya çarpanı. çarpanı He anasını satayım. anasını sattı. abi 8.000 takla kazanca anasını satayım. niye güzel bir çarpanımız yok ki ya. neden yani. kaç 7 tur 5 yap Bak gene çok kötü ha. Gerçi Az önce çok kötü çarpanla kasayı. geri aldık da. hırs yapıyoruz şu an Hadi çarpan indir.

Ver Ver. 7 çarpan anasını avradına bak kaç tur. oldu 78 çarpanla Gidip duruyor ya Bir. de bir şey değil mi 7 çarpı 32 bin. liralık yani ya bir de çarpanımız olsa. bir de çarparım Ah bir de çarpanımız. olsa ha bak hala 2 çarpan indiriyor. sonunda O da 54 yani. güzel Okey okey oyunumuzu aldık galiba. Bu arada farklı mı sürekli koyduğumuzda. alıyoruz Ha yani. Bakayım gerçekten. Hepsini alacak ya da koyacak yani. Umarım koyarız yani umarım dedi bize. koymaz. bak bak şu hareketlere bakar mısın Bak. biliyordum abi o 4 tur boş Geçemiyorum. Neyse sıfırlayalım abi sıfırlayalım. video zaten 12 dakika oldu Çok güzel. bir şey diyeceğini biliyordum bu arada. yani. Ne diyorsun oğlum. Ananı . 350 bin lira. maxwedan Max. neden yalarım. oğlum dur dur dur dur dur dur dur dur. bak kaç ediyor. bak gözünü seveyim hadi bak ananı. vermese de yeter yani.

orospusundan bahsedeceğim şunu anasını. avradını. koyarız böyle Ne oldu lan Ne oldu böyle. sakat kalırsın koyayım. öyle sakat kalırsın. 11 tur var maç kesin geldi anasını. hesaplayamıyorum hesaplayamıyorum. bu kadar bu kadar attık [ __ ]. attık Hocam tamam tamam lan sakin ol lan. koyayım. Bak bir şey diyeyim mi Bak yemin ederim. terledim. anasını . şaka gibi Şaka mısın sen Dede bunu bir. ay kaldıramaz bak deprem. biz kaçıyoruz direkt Abi ben hocam bana. ne. Ananı ben kaçıyorum Abi ben ben. yani ne yapacaksın. ki koyayım Ananı [ __ ] ben bunu. dur tamam. Elim ayağım titriyor Yok böyle bir şey. vallahi. ya Dostlar Görüşürüz Görüşürüz hocam

All Devices iOS Android Chromecast