ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Gates Of Olympus: 100.000$ BONUS BUY!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ananı ne olur abi sarı tek kalma. koyduğum sarısı Ananın. oğlum aferin oğlum beni. özlemiş ay ay 5 . koyayım ettim koyayım Olsun olsun. güzel 125k nice [ __ ] Hadi. bakayım hadi oradan Gördün mü lan . koyduğum çocuğun adını unuttum . kapalı gördün mü Bak izle izle evinde. paslı bardağa şeyini içerken izle Bak de. ki koyayım B para kazanı vur lan. bir daha Ah Ay ay ay . koyayım 200 binin altına düşmeyecek. şekilde bayıyor tamam mı 5x 14 meten 140. meten aldım 16'dan devam ediyorum. arttıra arttıra. Hadi çok. kötü çok kötü . koyayım tamam Şimdi artık. ciddileşmek. Evet. güzel uzatırsa Bayağı güzel olacak. diyecektim uzattı Evet 14 fena değil. 65e 3500 kayıp şu. an L Hadi be. oğlum buraya at at buraya. Sarı geldi galiba mavi de gelecek galiba. ik tane. atar çarpan 2 kad. çarpan yüzük tek lan Tek koyduğum. Tek sorun yok bir dakika bir dakika bir.

Dakika bugün Zeus'un motoru çoktan. ısınmış tam ısınmış Halile. yakaladık birazdan Big Win geliyor bak. izleyin Birazdan. geliyor şimdi at oğlum çarp hadi oğlum. hadi. oğlum. çarpan. oyunun sesi zaten açık ya Daha ne kadar. açayım lan şu an İyi iyi şu an iyi bak. Ç koyduğum sarısı gel be. oğlum malib. malib gelecek sonra yüzük gelecek. izleyin bak mor geldi yüzük geliyor bak. izle gel oğlum yüzük oğlum buraya gel. Aferin Ananı Ah be ananı [ __ ]. güzel. profit 5 Spin var. 19x. Hadi bir tur daha had Lan bir tur daha. lütfen koyduğumun oğlu devam hala. geldiğimiz Baki aynı. durumdayız. nice nice oğlum aferin oğlum. 7x çok güzel mor geliyor bence amık. gelse yüzük de. gelecekti. Oğlum çok iyi lan Çok iyi koyayım. 16x. ya Hadi. be yüzük abi. gel Eyvah. Eyvah. uzat. Aleykümselam Mortal Hoş. geldin. 2430 kalacak. başlangıç. 200 buna 5000x gelirse hayalim.

Gerçekleşiyor öyle söyleyeyim. size 1 milyon AB aldım L gip geleceğim. sonra başlatacağım Hemen. geliyorum ay. ay. u Ne Olur Bir Daha Atsam. be Tamam sıfırdan İyidir. 3 Line ama kankam Line bloklama lan. bloklama Lan line line. line Evet. çarp çarp hadi at ya hadi. oğlum anasının . koyayım çöp. malek. olursa mucize olur diyorum şu. an. Uf kanka çarpan at gözünü seveyim Ne. yapıyorsun ama. 3x. Hadi lan buraya at Bar. ya Senin anneni . ben 5 x'i de al da bir ananın . sokarsın. ay yeşil geliyor çarpan lazım bir daha. çarpan lazım sarı lazım çarpan lazım. mavi de geliyor çarpan lazım tamula Bak. had. tek çar çarpan lazım koyduğum. Senin anneni ben senin anneni. ya atsana 250x. buraya. 150 sarı blok Gerçi bloklaması da. gelmiyordu hala aynı bakiz hala aynı. hala aynı Hadi oğlum hadi oğlum hadi. oğlum hadi oğlum 5000 x koyayım.

Vur 500'ü vur artık. Vur. olur. hadi güzel saat. tek gelmez ki . oğlu. sarı blok değil mi o koyduğumun. çocuğu ö. be taa. bak. 14. kötü hala kötü olum. hala. kötü mor mor güzel. geliyor ne olur had çarpan. atlan yeşili. sarı ne olur sarı bir tane sarı lazım. bir tane. Evet güzel. güzel evet hadi oğlum aferin oğlum. 300.000 lütfen. 300.000 300 b000 yaparsan 200.000 altına. düşmeden kapatırım yayını Hadi hadi son. Evet Line l l Evet yeşil. sarı. ay. ay 250 alt limit desek. 300. Abi. ben yayında. alkolü içmemem. lazım bu betler oynuyorum bu betler bay. yapıyorum ben ama yayında yapmıyorum. çünkü yayında çok kaybettiğim zaman chat. kuduruyor . koyayım 40.000 alsak En kötü ihtimal. 200700 öderdi bu koyayım yani. 250.000 alt limit desek ama 40.000 5. 5000 u 5000'i zaten. düşünemiyorum 2. milyon. Hadi. lan abi Hepimiz aynı. aynı saft. olalım alalım şu 5'i ya Ne var ki yani.

Ödese ne olur ki özellikle bu konuşmanın. üzerine öderse var ya. Of lütfen L ol lütfen L ol lütfen l l l. l l. l ç. şimdi Peki hiç atmasından. iyidir. çarp. çarpan Hadi oğlum çarpan çarpan çarpan. çarpan. yarik. 4.000 Dolar nedir Nasıl çöp atılır Şu an. onu. izliyorsunuz. çarpan Allah aşkına. atmış bir daha at oğlum ik. ne bir daha at. şuraya 50x son. Spin bomba yok. ki abi Zeus oynamayacak. Biz malib beek malib beek bile değil lan. ne. maleki 6x falan. atana. oğlum bir daha. at Bir daha at at bir daha. 3x Oyun Oyun Bitti koyayım Oyun. Bitti bitti bitti oğlum oyun oyun. bitti. gözük çarpana bak Allah aşkına gözler. toplam çarpana bakın. çaktırmadan. Sarı. oğlum nice Oğlum ne kadar büyük ödeme ya. bu. nice Kanka vursana buraya işte vursana. buraya malib malib mal Tamam Sıkıntı yok. Sıkıntı. yok bir. daha. lütfen öde ya. 500x olur çocuğu öde.

Artık anı sik sarıyı blokladı Evet mavi. tek mavi tek Şimdi vur oğlum Oray bir. 100 ananın Vur kolunu kaldır anın. V görelim. Ah. Hey Evet bir. daha mavi 2. mavi bu sefer Hani 2 3. ay Ananı Ananı [ __ ] 4 Spin. abi 4 Spin. ya 4 Spin var kanka 4 Spin var ya 4 Spin. 34x. ay ay ay. Touch ya Touch bir kere yani 5000 x'ten. Vazgeçtim artık Touch Line 2x atacak. alacağız parayı. çıkacağız Zor Değil hadi oğlum ne olur. dah. ol Evet yeşil Ananı yeşil. tek. 40x malib profit 3x şey 3. spin ne olur Son ya yakma Çu . koyayım monitörüne gireceğim ya. çocuğu ay ay devam Ulan koyduğumun. çocuğu. Seni çarpan at oğum o Allah'ım Ya Rabbim. ne kadar da büyük çorpan attı ya bu 2x. Ananı Nereme soksam bunu [ __ ]. falan mı soksam. acaba sarı tek sarıyı bloklamış . koyduğum sarısı gelse kırmızı. geliyor. Yar . düdüğü Evet böyle işte Ama. 2.

Alo yeşil tek mavi 2 falan böyle bir şey. Evet. çarpan gözünü seveyim At hadi. at Ananı at bir şey at 2x de. olurdu koyduğumun evladı seni at. 2x 2x atac oraya atacaktın buraya değil. buraya attık yetmez 2x atarsan da Ananın. koyayım senin. ben. Hadi sarı tek Evet sarı tek . koyduğumun sarısı gel Ya oğlum sarı en. dandik Sembol koyayım yani yırtık. dondan fırlar gibi koyayım Her. yerden sarı çıkıyor şimdi. gelmiyor gelseydi de bu koyduğum 4. xini giderdi sarının üstüne atardı. çocuğu. ne var ya 5000x ben bu. oyunda bir ay içerisinde aynı sitede. aynı hesapta tam 6 kere 5000 aldım. beklerdin farklı yani mümkün Anladın mı. 5000x alabiliriz de bu yani 5000 x'i. geçtim Kanka Şuraya bir 500x atsa. diyeceğim ki 400.000 alt limit taşak. keyfi yapacağım koyayım 70.000. doları da hiç Edeceğim koyduğum. oyununda ödemiyor.

Ya of Abi oynayacaktım bu oyunu bana. niye başlat yaptınız ki sizi yine. oynamayacaksın. ya Allah'ım Hadi hadi ya. hadi güzel güzel 8 güzel bir daha at. BL Tamam 8. güzel Hadi. oğlum. Alo Uyanır mısın sarı. tek. çarpan. blok Tamam 7 güzel 15 15 iyi 15 ii 15. ii. ama ödemen lazım ödeme yapman lazım Evet. sarı ne olur sarı. tek. yüzük gel be oğlum gel koyayım. yüzük gelse arkası mavi 6 Spin. 20x sarı mavi geldi çarpan yok. gelmeyecek. gelme gel anan. sim ne olur g lan Ananın koyayım. çocuğu [ __ ] çocuğu değil Ne. çocuğu bu ya bu 2000 2000 dolardı . koyayım 2000 2000. dolardı. Mavi. geldi. u Ah be çok güzel çok güzel çarpan çok. iyi koyayım Anasının [ __ ] Hadi. oğlum rahat olun lan geldi koyayım. Bak sonunda Sayın Sen yetkileri Düğmeye. bastı. galiba 1 milyon spen sonra sarı tek sarı. hep. tek ne olur çarpan at. ya Allah aşkına çarpan at artık at.

Şuraya abi inanamıyorum . koyayım Ananı. Ananı [ __ ]. at hadi artık. ama yüzük tek ne olur yüzük gel çarp. Allah aşkına. at attı Çarpın attığı yere. bak. çarp 100 tamula çarpan. ATT. inanıyorum ya ödeyecek. inanıyorum inanıyorum ödeyeceğine. inanıyorum ilk önce inanmak. lazım inanmak başarmanın yarıs. yarısıymış ya o zaman 2500x ödemesi. lazım. yarısı. ölecek ölecek şaka yapıyor şu an bunlar. hep şakadan. spinler. u ay taca bak sarı bir gelse T anasını. ortalığın Ama [ __ ] neden. çünkü olmaz Zeus kullarını Yani. öyle bir karakter. bu Kade 2 Kade 2 koyayım yani. sarı bloğunu. ya. Allah Instagram'da bir tane reaz çıktı. karşıma. benim böyle yani yemin ederim öyle bir. teknoloji Olsa adamın yanına. yay koordinatını falan bilsem adamın. dünyada böyle yanına ışınlanıp yarımla. böyle kafasına kafasına vuracağım . koydum çocuğun diyor ki zeusla swed Bona.

Çok bağımlılık yapan iki tane oyun çok. öyle diyor koyduğumun evladı. [ __ ] bilmiyor ki Anasının [ __ ]. gibi ne kadar para kaybed al kaç Ne. öğreni lan bu neyi bağımlılık yapıyor bu. oyun oyun baık. yapıyormuş. Alo. evet. para pam pam. pamin kaldı. 0x çok eğleniyorum. mükemmel çok. güzel 5 yapt girerken zaten yapmıştın. onu. Kartal sohbeti kapat bir kamaz yapıyorum. kardeşim sohbeti kapatalım Sub modu. alalım abi ne olur. ya. lütfen. ya. of bir şeye bakmam lazım çok. pardon. geçelim Şuradaki bir şeye. bakmam inşallah oradan kötü haber. buradan iyi haber belki. Yani ilk defa yayında bunu bunu ilk defa. yayında yapıyorum yayın dışında. yapıyorum Arada sırada yayın dışında da. çok yapmıyorum şu bayı bu beten bayı. yayında ilk defa yapıyorum bunu. Sayın senin yetkilerine sesleniyorum. koyayım Ne olursun. artık artık 200x bile yeterli ya malib.

Olacak. 200x 300 profit 250. profit. çarp çarp. şunu ne. olur mor geldi çarpan gelir mi. acaba Evet tamam oldu 6 güzel 6 güzel 6. güzel lütfen lütfen hadi Ananı. Ananı [ __ ]. at büyük at be güzel olsun tamam. sıfırdan İyidir. evet Hadi. abi Hadi oğlum lütfen kankam lan. Lan öldü bitti. oyun. Ah be oğlum Taç Ah be oğlum. Taç Ananın. sadece. 2x. dönmedik Kartal Ç açma. Per. abi sarı yeşil çarpan ne olur büyük. güzel. K Tamam olur olur i i. Evet ne olur L Ya lütfen L. lüf had oğum Evet olur olur güzel güzel. 11 10x 11 güzel 10x 11 güzel Hadi. oğlum sarı tek kırmızı 2 kırmızı se Yı. gel. kırmızı çarpa şimdi. Lan ne olur at abi. at Evet. Hadi be sarı blok olsun. 21x kankam sarı. tek çarpan at şunu lütfen hadi uyan. koyduğumun oğlu uyan uyan anasını. evladı. Eyvah sarı gelir gelmez ki blokladı. u belki gelir şimdi kırmızı gelir. ay malib Evet malib malib malib güzel.

Güzel güzel profit bir. Spin Bir. daha ben söylene kadar açma. sakın. sakın. Düşünsene şun 5. geldiğini 5 milyon 5. milyon 5. milyon oğlum b ya B Ulan 500x ya 500x. et [ __ ]. 5ii et. 500x gel. işte bak ananın . koyayım. Ay bir daha at. oğlum Peki. olur lütfen ya Boş geçme Ananı . boş geçme Evet evet 5. güzel güzel 5 güzel 5 güzel 5 güzel 5. güzel güzel Evet güzel Hadi hadi Kankam. benim hadi Kankam benim sarı 2 Ekstra 2. Yani evet şimdi çarpan Ananın . atsana buraya bir bir ananın at da. bir görelim bir tın nasıl oluyormuş. mavi. çarpan Olur. olur. ay buradan Hiç umudum. yoktu bitti oyun son 2. Oha Ah be mavi. tek 18.000 zarar. bir daha. alıyorum bir taş patlasa Evet. yetecek. nice Hadi. lan of bir daha. at at ulan at koyayım at şuraya ya. yeşil tek Ananı tamula. bak Ne oldu lan bir. şat. ay. lütfen lütfen abi Hadi. o 2000. Tumble Ananı.

ödeyeceksin Oğlum bu bonusu. ödeyeceksin sen ödeyeceksin ananı. [ __ ] senin bak. ödeyeceksin gözünü seveyim Çok güzel. başladı yapma yapma. oğlum. yarik git [ __ ] git. yeşil yüzük yüzük gelirse mor gelecek. mor geldi Belki mavi gelir yüzük Gelir. Gel sana. ya. h. galiba patladık. abi. buradan comeback. mucize. sıfır çarpan. lan abi bu paranın tamamını. kaybetmeyelim En azından bununla yarın. devam ederiz tamam benden bu. kadar. e

All Devices iOS Android Chromecast