ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GATES OF OLUPMPUS NE VAR NE YOK ATTIK KARŞILIĞINI ALDIK!! #gatesofolympus #slot #casino


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamlar dostlarım ben Menderes makasçı. Menderes bugün neredeyiz bugün Gate of. olmayız 8.5 kasamız var 8.5 ne yapacağız. yapacağız bir şeyler şöyle 30 tur 40'tan. bir patlatalım. dediğimiz bugün ödemeyi verecek. ya Yani iyilikli olmasa da üstüne Güde. gide s sike anlayacağınız alacağız. saatlerini indir elini. kaldır Maviler gelmedi. dostlarım bu arada Hangi siteden. oynadığımı merak ediyorsanız aşağıda. linkler var şu anda da etan oynuyorum. sağlam güvenilir bir sitedir oradan ufak. bir çekilişimiz olacak haberiniz olsun. aşağıya kullanıcılarını yazmanız. yeterlidir. kanala da abone olup videoları verseniz. çok sevinirim İyi seyirler dilerim Hadi. bakalım Dede Sıra sende sökül. paraları bir sigaramızı yakalım. olm hadi bak kaldırdı elini 3 çarp ne. yapacaksın dah yeşil mi Mor mu Yok yap. 30 Allah razı olsun bir paket sigara.

Kral Hadi bakayım şu Turbo bitmeden Yap. bir şeyler bak 5 çarpan öyle gitti Tamam. 4 tane SK at 6 tane istemiyorum 4 tane. Ya da buraya. çarp yüzükleri getirmedi ki. Hadi bakalım son. 2 50'den tur bir 30 bir daha vursun. bakayım 50'den vursun bu. sefer koyayım diyecektim güzel. güzel 4 tane. had bakalım Ç güzel Sarılar Maviler. kırmızılar elini kaldırı mavi attın. elini kaldırdın elini kaldırman. gerekiyor çocukluğu yapma. Yaptı Yaptı Neyse tamam devam kaldır. elini morlar. Yeşiller morlar Yeşiller mavi mi. indiriyorsun çok güzel elini kaldır. Dedem D ananın [ __ ] koyayım orada. vermeyen ödemeyi nerede toplac çarpanı. maranı. Hadi. morlar boş mu geçiyorsun bu tipin ya. morlar Sarılar kırmızılarla geldi morlar. indir bir çarpan daha gönder bir çarpan. daha gönder alı da. bırak Can dur Hadi spini öde bari mutlu. olalım.

Elini kaldır. yavrum Yeşiller geliyor elini. kaldırıyorsun güzel kaldırır mısın. lütfen lütfen 15 çarpım ayrıyeten burada. var çocuğu ödemeyi vermemek. için söğ sana morlar kum saatleri. yüzükler yüzük gelir mi atmayacak mı. koydum Şuna bak 7de. bırak hadi son. 3 hadi yavrum Canım dedem güzel Dedem. bir tanecik Dedem elini kaldırır musun. elimi. Neyse neyse çok güzel 25 çarpan. Sarılar geliyor mu sarı mavi sarı mavi. sarı mavi sarıları indir sarıları indir. bir çarpan daha attı sarıları indirse 33. çarpan 33 çarpan kötü değil 1K da öyle. aldık. Dur bakalım bir. dede koduğum. Dede 4k'lı alacağım 12 yap 12. yap Lan oğlum. yapsana yeşil sarı mavi kırmızı ya da. şöyle biraz daha patlat koyayım 3. liramız. eksik. kupa İnat ettim ya. neyse 4kl ver bakayım can 4kl. var karı bir uçuralım. bak buralarda yapmadın eline kaldı. buralarda.

Patlat müdahale mi istiyorsun müdahale. istiyormuş 9. çarp dur canım. dur müdem var koyayım elini. kaldıra kaldıra adam mayu oldu. patlatsana artık bak adam eşiğe. döndü Ya. kırmızılar Mor. Mavi . koyu uzat Lan. bari yap buraya mları falan indir bir. şeyleri koyduğum. Er çarpana Çarpsam ne. ol. 10K ana kasaya kadar. biraz 100'den 120'den 130'dan biraz. Farming yzden stabil gidelim. kupaları indiriyorsun Mavileri. indiriyorsun elini kaldırıyorsun. Yeşiller falan bak burası güzel ama. Skater attın o zaman 3 tane daha. at Taç patlatıp bir elini kaldırman yok. mu Hele bir de 50 100 çarpan atman yok. mu Hadi oğlum bu heyecanı bu gün. yaşatmayacak San hangi gün. yaşatacaksın Can. Can atıyorsun bari onu Yakala iki tane. atarsan gireriz iki tane hadi bir tane. daha lütfen lütfen lütfen bir tane daha. ppa patlatıyorsun on canım kuvvetlerden.

Girelim bir kere daha sok. bize su içeyim ya. gidecekmişiz hissiyatı var ya gireceğiz. ya ya Bir şey yapacak ya A ödeme falan. patlatacak ya da sokacak. spine geldi o hissiyat. bana hadi. hadi morlar. kırmızılar kupaya da kup indir Aynen. sarıyla birlikte elini kaldırır mısın. Çok güzelsin. yavrum çok güzelsin ama devamını da. getirseydin daha hoş. olurdu Şurada da bir tane 4 Skater görür. müyüz görür müyüz Dedem 3 değil. 4 tek taş yaktım öperim. seni gel buraya Hadi bakalım Hayat da. kumarsa Olin demesini iyi biliriz Hadi. bir anda isti nereden isti ben de. bilmiyorum. vereceksin Çok güzelsin Sarılar. kırmızılar uzatırsın Bir de bir de. uzatırsan seni öperim ama. uzatmıyorum Hadi canım. Dedem Bak bunları bu çarpanları kaçırma. yavrum. bu çarpanları. kaçırma Hadi yap güzel kombolar yap bak. müdahale bile etmiyorum sana Sen.

Mükemmel bir detaysın ben seni biliyorum. Sen mükemmel bir detaysın ya bak. yeşilleri atıyorsun sarıları atıyorsun. Aynen öyle sarı gelsin bak şunun üstüne. aynen öyle bak kupalarla Tekrar elini. kaldır kırmızılar mükemmel gidiyorsun. 700 kata taş geliyor mu taş da geldi taş. da geldi Evet bak bak bak bak yaptığına. bak or. 165 çok güzelsin yüzükler de geliyor bir. kere dahini kaldır lütfen ama lütfen bir. kere daha elini kaldır 20.000. 20K hissettik Dostlar. hissettik. Hadi 20 daha öde. lan vermesen olur koyım umrumda. değil ya da yüzükleri veran güzel çp. indir Ayen. ver yavrum ver yavrum 26 oldu aşağı bir. de uzatırsın sen şimdi bak bak kupalarla. birlikte taş tekrar geliyor ta tekrar. geliyor hadi lan tane indir tane indir. tane Taç tane indirmedi koyduğum. 265 katına Neyse 5K 31000 çok güzel. bebeğimsin seni öperim.

koyayım Gece gece evde de. bağıramıyorum. Hadi kaldır Elini bir kere yüzükler. kaldırdın. kums güzel güzel. tekrardan mükemmel bir şey ya. bu 40k. diyelim 37.935960. güzel katladık dostlarım ben Menderes. makasçı Menderes ne yapıyoruz katlamaya. devam ediyoruz Siz ne yapıyorsunuz. kanala abone olup videoları hemen tık. tık tık beğeniyorsunuz kanalı. destekliyorsunuz aşağıya dediğim gibi. etın kullanıcı atlarınızı yazarsanız. ufak bir çekiliş. patlatırız iyi günler diliyorum Öpüyorum. sizleri

All Devices iOS Android Chromecast