ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 GALİBA BU EV CİNLİ. | April 24th


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhabalar ben profesör Fatih ne. profesörü mü Paranormal olay araştırma. profesörüyüm ve Bugün sizlerle birlikte. luisana yaşanan Paranormal bir ya bu. isik tişörtle beni kim ciddiye alsın ki. Ya bugün gerçekten çok derin bir olayın. Paranormal araştırmasını yapacağız Hadi. Hiç beklemeden oyuna geçelim L oyun is. söy geral Sen salaksın bak beni bundan. kaldırma Yar. anadın söyled oyunumuzun ismi April 24. biliyorum bunu önceden oynamıştık Ama bu. demonun hali ve Yani hatırlarsanız biz. Dem yine yaptı bunu Allahın belası oyun. yani bayağı bir saat süren bir versiyonu. çıkmış Ben 10 dakika falan oynamıştım ve. hiçbir şey anlamamıştım bir anda saçma. sapan bir evin içinde Buldum kendimi çok. garip cam sker yedim ve geçti continue. mu benim nerede kaldığımı hatırlıyor. musun bu oyun ben kye basıyorum O zaman. demoyu oynamama gerek kalm chapter 4 mü.

Lan dimo chapter 4'ten mi başlıyormuş. Evet ben buradan başlamıştım oyuna bir. dakika bir dakika bu oyunun başı da mı. var Evet Teknik bir aksaklık oluştu. yeniden başlıyor Aynen chapter 1 theed. What the Ben niye Bodrum'dayım. abi yani chapter 4'te bir anda kendimi. evde bulmuştum hiçbir şey anlayamamıştım. daha Beteri Ben niye Bodrumlu yum Oğlum. ben genelde insanları Bodruma koyan. kişiydim nasıl şimdi Bodrum'a girdim. hiçb fikrim yok En son ben tam buraya. inmiştim Burada bir tane hanımefendi. vardı öyle bitmişti oyun şimdi buradan. çıkacak mısın çıkamayacağım harika. abiciğim. burada bir şey mi. var aptal bir ayıcık var Aptal. geri başı. sikeim. O oo anlıyorum. dostum Tövbe estağfurullah ya kim attı. lan bunu Aa kapıyı açmışlar bari dışarı. çıkabileceğim Okey bir dakika gerçekten. kapı mı kapandı ya kapıyı Niye bir daha.

Kapatıyorsun ya benim sağımdan biri. fısıldadı sanki Allah kahretsin niye. gitmiyor Oğlum herif bunu senin. yatağında yapmamalıyım. ney ya tövbe tövbe Nasıl bir konu bu o. ölmeyi hak ediyor ölmeyi hak ediyor. yazmıyor cezalan mayayı hak ediyor. aylardır bodrumunda yaşıyorsun ve dışarı. çıkmıyorsun delirmeye başladın ve. yanında bizi de götürüyorsun çocuklar ve. ben sana ne olduğunu anlamıyoruz çok. agresif biri oldun ve bütün sinirini. bizden çıkarıyorsun Alice hasta onun. böyle bir ortamda yaşaması çok zor ve. Jacob daha çok küçük ve onların zarar. görmesini istemiyorum bil ki bizim. Sensiz Yaşamaya hakkımız var seninle. bunu düzgün bir şekilde tartışmaya. çalıştım ama bana cevap bile vermedin ve. bize bakabilecek birini bul a okuyamadım. April 24 tam olayın olduğu gün 24 Nisan. 1991 olayı yapan kişi ben miyim lan abi.

Şimdi ben delirmişim tamam mı bayağı. kafayı yemişim ve Bodrum'da yaşamaya. baş abi ok Bodrum'da yaşamaya başlamışım. ve çok sinirli biri olmuşum Abi sürekli. bağırıp çağırıyormuş karımı dövüyormuş. kamyoncu dayılar gibi ben değil oyundaki. karakter Bu arada ben öyle şeyler asla. yapmam ama su karımız da Bizi terk etmiş. herhalde çocuklarla birlikte bana daha. İyi bakabilecek birini buldum falan. diyor ya reis sen nesin acaba tam olarak. Burada biri uyuyor. Burada burada Kim. uyuyor aşırı mu lan the Fu ben şeytanım. mı oynatıyorum Ben şu an deccal mi. oynatıyorum abi ses ne lan burası mı. burası da değil neresi oğlum ya Allah. Allah anladık Reis ya Allah Allah. O Ses ne terbiyesiz karımız karımız bizi. aldatmış para galiba benim adım shan. Miller Ben araştırmacı bir gazeteciyim. şehrin eteklerinde 24 Nisan'da olan.

Katliamı araştırmaya geldim bu olayın. hakikatini bu oğlum bir okuyayım ama ya. chapter 3. izleyici ha bir dakika şimdi olay. örgüsünde kaç kişi var abi Bir benim. Demoda oynadığım bu eve sonradan gelen. kişi var bir katliamı yapan baltalı. herif var Bir de bu mu çıktı başımıza Bu. da bu evde oturmuş kaset izliyor kaset. kaset kaset kaset kaç tane kaset Bak. burada polis şeyler falan varmış bu şu. an biz hangi. yıldayız bu ses ne oğlum evde biri. dolaşıyor Bence de açmayayım o kapıyı. zaten açılmasına gerek yok açılsa da. açmazdım Ne yapacağız şimdi ha burada. bir şey var Bu. ne 24 Nisan'da şehrin eteklerinde çok. kötü bir katliam oldu bir adam bütün. ailesini baltayla öldürdü ve sonra. kendini ihbar etti olay yerinde. tutuklandı adamın ifadesine göre şapkalı. bir adam tarafından buna zorlandı. polisin bu olay hakkında daha fazla şeyi.

Yok falan filan filan. hopak falan demiş Burada bir tane daha. el var el nereye Buna mı benim bir. parçam benim parçalı ne oluyor lan bunu. izleyeceğim herhalde Ne oluyor oğlum. Oğlum arkana bak gerçekten kaseti mi. izleyeceğim bu kadar ses olurken bu. kasette de herhalde Demoda oynadığım yer. mi. Evet oğlum ben kendimi eve kitliyor musu. şum lan Demoda hiç fark etmemiştim bunu. Tamam buraları biliyorsunuz zaten kapıyı. açıyorum. yerde kuru. kafa kapı. kapanması buraya bıçak lazım bu lavuk. bir şeyler diyor. orada yok yok yok görüşürüz Buradan sağa. buradan yukarı mı. çıkıyorduk Bu kim lan ben oynarken böyle. biri yoktu burada var mıydı yoksa. yoktu Çok komik çok komik çok komik geri. zekalı İyi ki kaçmışsın oradan yok çok. kötü şeyler olacak. duymuyorum hiçbir şey. arkum bir konuşayım Dur lan arkamdan haç. düşüyordu Evet buradan Lev gibi bir şey.

Alıyordum ve Lev galiba Burada bir yerde. J. yiyordum tam bu kapıyı. açıyoruz Bu görmezden Geliyoruz. lan karı Burada olmuyor muydu O. karı. şimdi Teşekkürler hanfendi anahtarı. gösterdiğiniz için. harika burası küçülüp geri nasıl. büyüyordu Burası geri Ben bir şey. yapıyordum ben Ne yapıyordum Oğlum ne. yapacağım lan Lan vurma kapıyı abiciğim. şarkı söyleme bana kapıyı. aç tabutun içinden söylüyor ya bir de. şarkıyı Tamam Bu kapı açılmıyor bu Tamam. telefonu açmaya gidiyordum. doğru Tamam büyüdü geri orası gidip. telefonu açacağım biri bana fısıldayacak. evet Alo oğlum oradan biri bakıyormuş. lan Bana demond da bakıyor muydu bakıyor. muydu. işte oyunun bittiği yerde orası Evet ok. ok ok ok Lady burada bitiyordu oyun tam. olarak burada bu kadın gerçekten izliyor. beni Watching you derken şaka. yapmıyormuş kaybolur falan sandım ben.

Tam burası elemanın uyuduğu yer şurada. biri var zincir falan sürüklü bir şey. Geçemiyorum ki Ama hanımefendi. hanımefendi Bak Olmaz böyle ha Benim. amacım zaten bunu almak Ben niye oraya. gidiyorum arkamı döndüm çok kötü bir şey. göreceğim de. mi Çok da kötü değildi ama yine de beni. sıkıştırdı buraya bu ne yapacağım ya. çekilsene Şuradan. Abla niye ilk geldiğimde J atmadın şimde. atıyorsun Dalga mı açıyorsun sen geri. zekalı ya ilk geldiğimde atsaydı bu. kadar korkmazdım Bu arada ben bu halatı. ne yapacağım ki ben anlamadım ne için. kullanacağımı anlamadım zaten oyun Benim. hiçbir yere gitmeme izin vermiyor ha. kapıları halat. bağlı. neden Abi bu tabut açılmış Ne iş tamam. buraya da bağl. alıyorum Sen az önce sen az önce tabutta. değil miydin tabutu da kapatalım. çileyim Hadi bir daha çık hadi bir daha. çık hadi bir daha çık hadi bir daha çık.

Hadi bir daha. çık of Buraya koyacak bir tane haç lazım. bana ya ağlama bir dur ya oğlum Evin her. yerinde haç vardı burada yok mu. gerçekten yoksa benim üstümde haç vardı. Ben mi koymuyorum Yok lan hacı nereden. bulacağım üst kattaki yerdeki Hacı mı. alacağım Hacı bana bir haç verin lan ol. bu. ne kırmızı kitap bunun anahtarı var. herhalde orada bunun içinde de haç mı. var evin her yerinde haç var zaten. Allah'ın belası adam Heh burada şu. Kitap ne direkt kaza açıldı o kitabı. geri. çekince bu ne gerçekten haç mı çıktı abi. içinden İnanamıyorum ya Oğlum. burası oğlum seni Yemin ediyorum kafanı. yumruklarım işine göçtür M kafanı. İnşallah hanımefendi tabuttan çıkmamış. hiçb şey duymuyorum hiçbir şey. duymuyorum indi. mı ölecek miyim ind mı öcek ben mi. öleceğim. Iran 5 kötülüğün. dokunuşu bizim adam her kas iinde böyle.

Mi yapacak Abi ben ne izledim kasetten. daha korkunç bir şey var ama bu evde. mesela kime çaktı y bulunduğum ORT. Aslında o içeren kat kat korkunç da. neyse şimdi başka bir kaset mi. bulacağım kapıyı kitlem gerekiyormuş. hemen hanımefendi Gidin başka yere. lütfen bebe de ağlıyor bebe bebe sen. nasıl bu çocuk ne ya böyle Ne var lan he. bunu mu izleyeyim ölümün kanıtı oke. dostum tavsiyeni alıyorum ama bu kaset. kötü çıkarsa senin kafanı içeri. götüreceğim oyuncak bebek gibi bölüm 6. ölümün kanı ananın oğlum önümde şu an. iki tane cıbıldak çırıl çıplak. Ölü beden var Niye böyle bir şey koydun. oyuna Hayır oraya bakmayacağım Hayır. oraya bakmayacağım YouTube kanalımın. kapatılmasını istemiyorum hayır oğlum. ben buraya nasıl girmişim kapıda zincir. var adamın karısı ve karısının onu. aldattığı adam şu an ikisi de cıbıldak.

Bir şekilde niye hala buradalar oğlum. polis bunları niye. almamış Bu ne lan Tamam kapıdaki demiri. keseceğim şu cıbıldak insanlara bakmadan. Peki ben burada kendimi nasıl bulmuşum. abi ya bu çocuğun derdi ne Allah aşkına. ya her yerden çıkıyor öbür hayalet kadın. giremesin diye şey yapıyorum kapılara. halat Koyu diyorum bu çocuk içeri. ışınlanıyor bir şekilde o oğlum Bizim. adam da ölmüş lan galiba Az önce. getirdiğim Adam 26 Nisan'da gelen. araştırmacı gazeteci olan bir dakika. araştırmacı gazeteci olan kasetleri. izleyen miydi yoksa Her neyse hiç umura. değil bunda şifre mi var password'. bulmam lazım diyor ama çiftli girme yeri. yok ha buradaymış Tamam bende o iş rahat. ol 3C Tamam diğerleri nerede yukarıda. mı ne ne diyor. yapma yapma Ben şifre mi bulayım Senin. dediklerini mi dinleyeyim ya sus 3B mi. oğlum 3C mi b mi karar versene ha bir.

Dakika a b Tamam şimdi anladım 3 haneli. bir şifre isse a'yı bilmiyorum 3 ve. ikinci ve 3 Sen boş ver Sen anlayacaksın. birazdan burayı Bolt cutter la açamam. ama şeyi görebiliyorum 5 D bir dakika 5. tane mi var Hayır 5 tane yok a b c d. olarak sıralanıyor yani b c d 3 3 5. Anladın mı Bu kadar basit ama a'yı. bulamadım. hala sen kimsin Ha o mu teşekkürler 4 3. 3 5 4 3 3 5 4 3 3 5 cams yersem unuturum. Bu arada şifreyi yapma 4 3 3 5 4 3 3 5 4. 3 3 5 Teşekkürler iyi günler Arkamda. biri var Bu arada şu an benim sevgili. Ben artık böyle yaşayamıyorum boşanmak. ve evi satmak istiyorum artık bu eziyet. bana dayanılmaz geliyor ve özgürlüğe. ihtiyacım var Lütfen hayatımda yeni bir. bölüm başlatmama izin ver sevgiler. eveline evely yani boşanmak tamam da. evimi satmak falan hayırdır. ağz Bu herif kim oğlum ya Bu da önceki.

Adam mı Az önceki Hayır oğlum bu Velidi. harbi döveceğim ha. ben bu babaları. mı Her neyse kapı neredeydi. burada. meralar ii bir geliş amacımın ne. olduğunu bilmiyorum ama A bu kasetleri. izlediği yer lan Bizim adamın Hayır. değilmiş oğlum yine cıbıldak biri var. Ölü Ya yeter artık günlüğümden bir kağıt. Sevgili günlük Annem ve babam Bugün. tekrar kavga etti Eğer ben onlara yük. olmasaydım küçük Jacob hakkında onlara. yardım edin küçük çıp Bu arada o küçük. kel Velet Ondan hiç sevmedim o çocuğu. çok fazla ilgiye ihtiyacı var ve ben. onlara çok fazla sıkıntı çıkarıyorum bu. beni çok ya bir ses efekti ver mi artık. ya Jacob ve benim onlara çıkardığı. sorunlar yüzünden onların yüzüne. bakamıyorum falan filan diyor Eğer ben. olmasaydım çok daha mutlu olurdu sen ne. salak bir çocuksun ya Benim sağlığım. hakkında Endişelenme derdi falan filan.

Onların en iyi kızı olmak istiyorum. Kızın odasına Neden demir kesici var. abi oğlum çocuk seni döverim Benim. bu koca hikayede tek sevmediğim kişi. artık o küçük. Jacob Ne oluyor lan şeytan Deccal Velet. ya kesin her şeyin sorumlusu o küçük. Velet çıplak şiş adamın işaret ettiği. kapı Burası mıydı Hayır burası değildi. bir dakika ben az önce buradan gelmedim. burası nasıl. kapandı ve bu ikisi Hala burada abi H. bununla ne yapacağım ben hiç kapısında. tahta olan bir yer. görmedim. Merhaba Tamam gelmiyor bir an Peşimden. gelecek. Z harika buraya giremiyorum buradan. Oğlum ben ne yapacağım Bu. Levi Allah ya sakın bana bir hareket. yapma yem Ağlarım hüngür hüngür Ağlarım. burada herhalde burada bir şey yapacağım. teşekkürler hala solunda cı biri yatıyor. abi ne var. burada Komik değildi gülmedim küçük. kafasını indirebilir miyim bir tane.

Lütfen ne yapacağım oğlum ben. bunu Yine mi sen ya bana ne. yaptırıyorsun gene. Ne oluyor. oğlum ben şu an Yürüyemiyorum Bu arada. ben bir şey yapmıyorum bölüm 7 çıkış. yolu yok oğlum adam kasetin. içinde kaseti izleyen birinin ölüşü mü. Gördü yani Allah Allah çok A bu ne lan. bunu kim koydu çıkış yolu yok film. yapmanın sırası sende Hayır. hayır Şu an ben kaset çekiyorum abi ve. 30 Nisan dayım başlıyoruz nasıl. başlıyoruz ben bu tatları nasıl. çıkaracağım abi orada bir şey mi var ama. sen söyleme bana bir şey tamam mı Seni. çok sevmedim Ben aptal Vet. ha. ha sonsuz Deek böyle devam etme devam. etmeyeceğiz bu ne halat İyi günler Oğlum. ben neredeyim bu ne Niye böyle bir şey. var burada yap neyi yapayım Kimse yok. bile. theu oğum bu ne ne oluyor Ben küçük. cupla baş başa kalmak istemiyorum abi. Lütfen gider misiniz Bu tabutun içinde.

De biri var Büyük ihtimal ve her an. fırlayınca Hayır hayır bu kombinasyonu. Hayır bu kombinasyonu yapmayacağım Hayır. çıkmayacağım O sandalyenin üstüne Hayır. o elini indir anan bir de not mu. bırakıyorum arkamdan bu araştırmayı. tamamladım Ama ne yazık ki bunu. paylaşamayan ve beni tüketti doğruyu. bulmak istiyordum ama ölümü buldum her. şeyin sebebi şapkalı adam mağdurlarını. ele geçirip onlara çok kötü şeyler. yaptırdı Ben her şeyi kasetlere kaydetti. o adamın beni karısını ve çocuklarını o. adamın o adamın beni o adamın beni ald. o adamın karısının onu aldattığı için. benin Azına sıçayım benin o adamın beni. karısını öldürmeye zorladığını gördüm. ama bu onun için yeterli değildi Ben. bütün ailesini öldürene kadar onu. zorladı ve ben onun bir sonraki. Kurbanıyım ve ona karşı çıkamıyorum. Miller çok hüzünlü bir hikayeydi ne.

oluyor. mü kimmiş abi nasıl oluyor böyle bir şey. Sound designer hiç kimse. harika Ne oluyor lan tabuta Ben mi. girdim hem. de hayır. hayır. ne Bu gerçekten de son. mu foreign

All Devices iOS Android Chromecast