ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 FİNİSH : BLACKJACK - 26


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl keyifler umarım. hepiniz çok iyisinizdir. ve Sizlerin de öyle olmasını. istiyorum kaldığımız yerden devam. ediyoruz Nerede kalmıştık 1. milyon kabul seans sayısı biraz fazla. oldu ama. inanın 10 seans fazla da olabilirdi. Önemli olan sonuç 1 milyona ulaştık. zamanla yarışmıyor. Neticede Bugün de. amacım. H Bugün de amacım Dostlar 1000 çok. pardon 1.on 30.000'e. zorlamak şimdi sakince kasamız 30.000. arttıracağız şöyle bir başlayalım. fena. değil Şimdi kötü o Hadi. be 12 katı aldık Dostlar Şuraya bir kız. gelse Süper. olurdu böleceğim içimden bölmek. geçtim. kötü. harika şimdi şu 12'yi de patlatma be. patlatma ufak bir matematik hesabı. yapalım Burası 16'yı burası. 12y bölm çekse patlıyordu. çekmeyip bekleseydin patlıyordu. En azından burayı bölerek Eee iade. almayı. sağladık çok kötü. değil sonu ium ha sodyum galiba.

Ben daha değil Kendine de 5. çeksene yapma be yapma. be. yanlar ucundan ucundan kaçmaya devam. ediyor Dostlar cinnet geçirmelik valeyi. buraya verse 10 katı alacağız 4'ü buraya. verse 25 katı. alacağız Neyse oğlum Sakin ol Sakin ol. sıkıntı. yok. of. ikisine de çekmesek kazanıyormuş. ama nereden. bileceğiz. güzel sana bilek çek gitti ama bize çok. kötü Eller. geldi şuraya Şu Arkadaş geldi ya dostlar. o yüzden. bır. ol 4. gidecekti belki ufak bir şey açar Ben. yerde 10 olduğunu düşünmüyorum. da 19 açıp sinirlerimizi bozmaz. Umarım 19 açıp sinirlerimizi bozmaz. Umarım abiciğim kaç tane 10 çıktı. be yerimi açtı Bir de kaç tane 10 çıktı. ya. bir eldis kaldım. Dostlar Senin adın neymiş. C. güzel. arkadaş güzel dediğimiz 5 dakika. yaşamıyor. ya Hadi bu. patlıyorsun. Hadi bir 10 çek. be. lütfen. Yes çok. iyi. güzel Hadi bui de istiyorum senden 9 az.

Süper tüm aslar çıktı abi bilek çek ver. be bilek çek ver. be bilek çek ver be sodyumun Black o. diğer iki taraftı Black. almış. yapma be çok. kötü güzel patla be lütfen. harika güzel güzel ama biraz nabız. düşüreceğim. Dostlar bir böyle gidelim yan. bekliyorum. 15'e. çekmeyeceğim. Zorlayacak. and Congratulations and We have a p. E vallahi çok. sevindim 5 kat çok iyi bir. rakam ama izleyen Dostlar. varsa gaza gelmeyin 5 katı Çünkü cidden. harika bir. rakam yapma. be çekmesek Bu arada kazanıyormuş. inşallah dostum var ol sağ. olasın. şimdi bir eli böyle geçmek. istiyorum harika Aa Neyse yan basmadık. ama hiç sıkıntı yok hiç sıkıntı yok hiç. sıkıntı. yok 6 katı alırdık Dostlar yan. bassaydın. takıntım yüzünden yana basmadım Bir de. zaman da olmadı açıkçası. 10 çekme Ama diğer adam da kazansın. şimdi on çek. harika çılgınlık. mı.

De Hadi B de istiyorum. senden. güzel harika yana biraz fazla. parçalandık ama büyük ihtimalle ele. aldık. Dostlar sakın 5 çekmem Of çok iyi Çok. iyi Çok. iyi. harika harika. dostlar ben 1 milyonu. çekeceğim 30.000 bırakacağım. hesapa yeni serimiz için yorumlarda. fikirlerinizi. bekliyorum en beğendiğim 3. Fikri oylamaya sunacağım anket olarak en. çok oy. alan şeyi. deneyeceğiz Bu arada benim oyum Ben en. çok beğendiğimi 10 oy sayarım haberiniz. olsun şimdiden o yüzden herkesin oyunu. bekliyorum bir oy bile çok önemli. Eee çekilişte yaparız Dostlar 30'u. arttıracağı Yani herhalde arttırmakla. alakalı bir şey yapacağız 30'u mesela. 5060 yaparız sonra 30'a düşecek şekilde. bir çekiliş. yaparız e kafamda var bir şeyler ya ama. sizin de yorumlarınızı bekliyorum şu an. o yüzden tam olarak. netleştirmek. de hedefimizde yiz Dostlar başarıyla.

sonuçlandırdı Bugün de dostumuz sağ. olsun bize güzel gaz verdi yoksa. harbiden yani kafam atmıştı böyle tüm. elleri Kaybet Kaybet Kaybet Kaybet abuk. subuk yerlere gidebilirdim ya yine. Buradan da sıfır olacak halimiz yok ama. ya Bir 900'e falan düşsek ama maazallah. çok kötü. olurdu Neyse bundan sonraki ilk hamlem. çekim olacak Dostlar Bir dahaki video. çekimden başlayacak e Ama bunun altına. yorum olarak bekliyorum 30.000 le nasıl. bir serüvene. gidelim başardık Dostlar başardık aynı. dirti sizden de. bekliyorum Umarım çok güzel kazançlar. sizi bulur Dostlar Kendinize çok iyi. bakın hoşça kalın bol şanslar

All Devices iOS Android Chromecast