ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 (EN ŞANSLI GÜNÜM) BALLI PİNÇ - BLACKJACK


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam millet nasıl keyifler umarım. hepiniz çok iyisinizdir. Yine gece yine ben. doğrular geceleri girme işini çok. alışkanlık haline getirdik. Neden acaba. seni seçtim. Sigarayı da bırakıyorum son paket. artık abuk subuk nefes ya da ona benzer. seslere maruz kalmayacaksınız. Umarım Hepinizde bırakabilirsiniz. içenleriniz varsa. güzel 25 katı. 2. adettendir bir çiftle başlayalım. bunu da 10 vermez kesin. 15. patla be on çekimini ya 10 çek ya. kötü. risk aldık. başaramadık. ismin neymişsin Melisa. çok güzel Sen 18'sin zaten güzel. Şimdi tekrar bu işi düşür. kimine gelir. yani yere de bilir gelmeyedebilir. Keşke o kadar. her şeyi bilsek değil mi. mesela gibi. bunu da patlattık galiba. mesela böyle durumlarda biri patladıktan. sonra bunu zorlamayıp Gerçi 17 de. yani o varken de yani 15'te durulmaz da. öyle bir değişikliğe gidebilirim.

Zaten diyeceğim birini patlattık bari. biri kalsın 15'te bile olsa belki yanına. 4 açacaktı ya da 5 açıp patlayacaktı. güzel de kendine 10 aldım be gülüm. on vermeyeceksin. onu vermeyeceksin. zorlanır mı bir kez daha yerde hiç. olmuyor yok. sen onu da buraya böldük bari burayı. kurtaralım yanlardan ortaya. En azından birine 10 vereceksin herhalde. Vay koyayım ya Sen kendine çek onu. kafayı yersin yediniz değil mi hepiniz. kafayı şu an. Oğlum nasıl olabilir lan 4 burada. 5 kart burada desem 9 4 10 15 kartın. içinde hiç Ama 10 gelmez be. Bu arada galiba kayıp yazdık. kurtardık Hadi şu 15'te kurtaralım. kare. güzel güzel. Hadi bir tekrar daha. sana bakacağız. şimdi burayı kesin o mu verir. hiç 10 çıkmamış Ya farkında mısın ya çok. az var. Neyse Oraya da feda edeceğiz ya 15. kazanma ihtimali çok düşük bir yerde 7. varken.

Keşke çekmeseydim diyecek miymişim. biraz kötü başladık. şimdi kartlar değişiyorsa şu yan. totemimizi yapalım. buraya bunu atalım. Hadi bir bin daha atalım da 6 12 18 2. kat 36. yanları kurtaralım En azından ortaları. kazandım. yeni deste yeni şans. güzel. güzel bari 6 verseydim şuraya hemen. kalsan kal. yerde var ki 5 varken dörde kart. çekilmez de ben çekeceğim abi. kafi şimdi oraya 10 gelme şansını da. aktardık. bir anda. düşüştürendinliyiz. lan kendine de kötü kart alıyorsun da. ablacığım yani bize de gibi kart. veriyorsun ya 15'e. çekmeyecektik. buraya 8 verirsin. nasıl biliyoruz. araya az karışmış 21 yapmayacak ya benim. araya az karışmış. feragat ettim. böyle almamız lazım bu ele alıp. daha çok el almamız lazım Çok içeri. girdik. Güzel Kent. kentimizi aldık 10 buradan iki katına. üzüm alan ver bir ot. Allah belanı versin ya.

14 Sana da çekeceğiz de bir 12'ye. çekelim ilk. yapsana bir 21 9. fena değil de. yeri ki Abi iki patlamıyor ki iki. patlamıyor. lütfen. bir daha denilir değil mi. mecbur. böyle alırsak Başlangıca geliriz. Geçmiş olsun. Geçmişler olsun. geçmişler olsun bu masadan kalkmak için. daha Neyi bekliyoruz. Aferin bir 5 de oraya Ananı 5. versene oraya be. 17 aç. 17 aç. tığımda düşürmek istemiyorum. sanki kazanacağımız yeri çok yakın. Hadi ver böyle be. Hadi ver böyle be. az bile çek olur Of Bir de oraya. güzeldi. of güzel güzel güzel güzel 7 açsan daha. iyiydi ama canın sağ olsun. bir kez daha ya bir kez daha. bir kez daha. yan istiyorum ama. güzel bir 40 katı falan belki 125 katı. Sen buradan alıp da ne aldık ki buraya. koyduklarımızı aldık. Umarım 20 açmazsın Umarım yerimi. açmazsın. Umarım yerimi açmazsın bir yedi daha. versene buraya.

Of canına kurban. Hadi bir de on çek be hadi bir de patla. lan. başlangıcı geri döndük. Şeytan diyor tekrarlama. şeytanı dinlemiyoruz. Hadi bu oyunu istiyorum sana. şeytan Yok ya. tam 9 verecek gibi hissediyorum ama. 51 verdik 54 aldık. Yolları çok yüklendim değil mi. Son kez bir yan deneyeceğim böyle. en az 3 tane yan istiyorum senden 3 tane. Ananı . bir sinekleri diye oraya. dene. Neden olmasın Geçmiş olsun. iki tane on virüsü işte. daha güzel. bir oyun istiyorum senden şimdi. artık ama yerde hiç oyun yok aferin. kendine de 17 aç Al ayranı gör patla. güzel çok güzel. arada şans da geliyor. arada şans da geliyor. şu yanlar benim canımı sıktı benim bir. ufak yan kovalıyım. çanta az Umarım şansımızı bozmazsın brom. Sen bir 10 çekersin şimdi. çek Madem bir onda Al işte onu bize. kitledi. 10 verirsen Ama çıkacağım masa. koyayım onları bize kitledi.

Sevmiyorum abi kalabalık masa sevmiyorum. ben çok gelsem de oturalım. Bugün bir arkadaş yazmıştı tüm masalara. otursun diye Al kardeşim. Hayır bura. en ufak bir insan oturayım Bir de. yanları şu. yanlara Gel ulan. of kasamız tam 480 düz oldu ya bu öyle. bir şeyler yapacağız gibi hissediyorum. 7 kere 3 21 22 x 2 42 Umarım kendine. düşük çekersin. bir tane bile yan Vermedim ama. bir tane bile yem Vermedim ama çifte. sana çek Sonra çifte sana çek Sonra kal. Sonra çek sana kal. yer Allah'tan alta patlayabilir. patlarsa güzel kar güzel Hadi Şuraya da. bir ufak yedi of daha iyisi Şuraya da. bir altı olur oğlum. burayı güzel bir şeyler yapmamız lazım. Gerçi yanlar yüzünden. tek bir hormon kendine. Aferin. böyle bir şey ilk defa görüyorum. ama yanlara tabi yüksek oynadığımız için. Bir tık zarardayız bir tekrar atayım da. sevdim.

Arkadaşı biraz yorduk ama. Bir de yandan falan şöyle şaka yapsan ya. buraya aldık ya. bir tane yanma aldık Sadece. Bekle Bekle iki Vur çek bekle. Hadi sana da şifre 10 verirsen buraya da. çekeceğim. of güzel güzel. 16 yani Zaten 8'e kaldı. burada alsak 6'da. Neyse buraya. güzel. Şuraya da bir 10 var be. Hadi oraya da bir 10 ya da az ya da az. onda olur. Hadi göster bakayım ille 17 çok güzel. çok güzel. alışkanlık yapmasın şimdi. sürekli tüm masaları oynamak. ama Fena değil Ben normalde böyle bir. şey hayal etmemiştim. Yani araya gider gözüyle bakmıştım. geri döndük. Şansımız yaver gitti. çok kötü verdim be. denilir mi. zaten Karlı gidiyoruz. 10 var. bekle. Gerçi şimdi yerim patlama ihtimalini. Ne yapalım Biz de eğlenmeyelim mi be. kasamıza da bak ne güzel düşmüştü. toparladık hemen. şöyle ufak ufak. kız verme bari 6 5. sonra da bu sana Dur sana dur.

Hadi bir 10. Hadi bir 10. Aferin oğlum bir daha altı açıp patlar. mısın Bir de patlar mısın. kendisi olsun. canın sağ olsun. Bayağıdır yanılamadık şöyle yanları bir. zorlayacağım. elimde. of of of of of. kardeşim. bu yine zarar yastık. aylığına zarar yazdık çek. önce 5 sonra 6 diyeceğim de yerde 2 tane. 6 var. metal Burası şimdi buraya 3 geleyim mi. buraya 3 gelir yarım 9 açar. neymiş çok merak ediyorum. gelecek kartı çok merak ediyorum. yine olmuş zaten. Kanka ne yaptın ya böyle. sen de. Yani az çok duruyorum. patladı. canımı sıktı olan Gerçi yeni kart. dağıtılacaktı. Yeni kart dağıtılacak onu kaçırmayalım. gereksiz hamle yaptık ya ben. bir farkım fazla güvenin zararları. bu ele alırsak toparlarız ama. çok su ay kendine 4 açtım da bize ne. verdin 1911 5 yandan 10 katı aldık fena. değil. sana bir vuralım 2x. çekme. on vermem 9 var asfer dokuz var asfer.

Yedi. yerde hiç 10 yok. yemedim. yemedi beyler. yes. güzel. 18 vay vay. güzel. güzel. kazanacağımız masadan ayrılıyormuşuz. görüyor musunuz. Bir de yanına tekrar Kara geçeriz. 4 var bari. onlar buraya da çekeyim. 3 patlama daha böyle üçü patlamaz. şimdi işte 19 olacakmış Belki şimdi ufak. ananı daha kötü bari bir 10 çek. daha. araya oluyordu. bir 10 çekerek burayı feda ettik Ama. burayı kurtardık. sen yanmazsan ben yanmazsam. Karanlıklar nasıl çıkar aydınlığa. güzel of keşke buraya da papaz verseydin. de şükür bu garanti karı gidelim. 4080-84 alalım. 21 yapmazsın umarım. 21 yapmazsın Umarım. kahve yapıyordun neredeyse güzel sakin. karides. gayet iyi gidiyoruz. yine bir yalnız zorlayacağım. güzel yan vermedi bugün farkında mısınız. değil mi diğer günler Bu kadar kötü. geçmez diye anlarımız. Ben Black fena değil de hatta. yedi isterdim buraya Yalan yok bir yeri.

Isterdim. 28 42 84 gelsin 534 lirayız 17 0,5. Şimdi tekrar düşke. yanlara bir daha bir avam. 5. Kara 9 versem ölürsün ha çifte oraya da. düşecek ver oraya onu ver oraya onu. Aferin oğlum. Of canını yerim senin be. boya çok güzel oldu beyler. 18 ol istersen. şimdi. içime. kendine de alta alta. onlar Bölünmez diyenleri biraz sinir. edelim mi. Hadi edelim salona gel lan çifte. vuruyorum. iki buçuk daha basmıştım zaten bu el. biraz. yedi yedi sıkıntı yok. Yerin Altı olması. böyle oynamamış. kolaylaştırdım Yani iki buçukluk değil. Çek bir onda. vay vay. aldın 20 liramızı. ben hiç eğlenemedim. sizde gülüyorsunuz büyük ihtimalle. Buna normal hit atacaktım ha. Buna normal it atacaktım. yanlışlıkla bastım. Yanlışlıkla bastım bari. yanlışlıkla bastım ya. kendine gel kendine gel kendine gel. kendine gel. kumar en ufak şımarıklığı affetmez.

Benim. nasıl Tepetaklak olduk ama görüyorsunuz. Gerçi burada yani gerçekten 2x yapmak. istememiştim yani yerde asarken yapılmaz. yapmadığımız şey diyebiliyorsunuz da. yani 8 varken yapılmaz. yer 5 14 Normalde çekilmez Ama bizim. farkımız. çekilir. Hadi gel sana çekmeyelim bakalım ne. oluyormuş. Gerçi bir tane 10 çektik Şimdi 15. patlayacaktım da. güzel. güzel. verdiğimize buradan birazdan aldık. Hadi Bu eli istiyorum yanlarına. Bu eli istiyorum yanlarla. yanıldıktan. Hadi bu sefer bileceksin. kar yaz kar yaz. zaten Black çektiyse sıçtık. oraya bir 4 var. 4'ü buraya aldık Tamam bir 10 ver bari. iki tane un istiyorum şimdi senden üst. üste. onlar mı lütfen. bu kadar yazar çünkü 10 gelecek şimdi. tuz atmış alsak 25 buradan 80 zarar. yastık bu. eve zarar yazdık. 10 çek be of güzel. güzel. de. Benim biraz kafamı karıştırdım. biraz kafamı karıştırdım.

Şu an resetlenmiş gibi olduk ne geleceği. hakkında hiçbir fikrim yok 4 var 5 var. Senin ben koyayım. on ver bari. patla bari ya 1424 Hadi bir 10 çek be. 10 çek be be yes yes yes yes yes bu. şanslı sakın evde denemeyin. bunların ikisinin kazanmamasına Hiç. ihtimal vermiyordum bunlara da iki. gelince Burayı da unutmuştum. güzel. güzel sevdim. kanalın adını ballı pinç olarak mı. değiştirsek. Hadi bir 9 O 39 çok iyi aldık çok iyi. aldık güzel. dokuz dokuz dokuz bölünür Normalde. ama ben bayisi arttırmak istemiyorum. diyemedim. çünkü. en kötü. Hadi bir ufak ver be Şimdi yine Onu. verirsen ama bölmediğime çok pişman. edersin. Ne diyorsunuz. Burası 18 zaten abi 16'da niye duruyorum. ki. Yes Oradan da orayı toplasak 40 gelse. Ananı sakın. of of of of çok iyi Çok iyi Çok iyi Çok. iyi. çok iyi. gitme be. see you bro. bakayım bunun tipini sevmezsek değişiriz.

Fransız mısın koçum. 5 6 7. kentin ucundan döndük hadi bakayım ben. bu elden. Hadi bekledim. 16 olunca kazanacağımı çok inanmıştım da. canın sağ olsun. canın sağ olsun. Pro et şimdi nereliyim her şey. çok güzel gidiyor Ulan Bizde her şey iyi. giderken konuşmuyoruz her şey kötü. giderken konuşmuyoruz. sohbete gelmedik. güzel. Bu eli sevdim. bir seni sevmedim. of. içime öyle doğdu 1626. Vay ananı be yapma be yapma be. kuralımızı çiğnedik. sıkıntı yok. bir aslanla savaşıyorsan öldürdüğünden. Emin olacaksın. güzel. güzel de. iki zor patlar. sana hit vurayım. duruma göre buraya da 2x vurabilirim. hadi bir tane daha on vermezsen 2x. bulacağım. Aferin oğlum. yeterli. şimdi bir yan. Hadi şimdi bir yan. yana güzel bir anısı istiyorum senden. açacak hevesimiz kursağımızda kalacak da. belki 7 açar ha. bir tekrar daha gider be. şu ortayı biraz arttıralım.

Kent yaptık. Kent yaptık da. Sen de gizli Blackjack var gibi. Umarım yoktur. güzel. kar yazdık iki elleriken ne 10. çekiyorsun bu el çekmezsin. şöyle bir deneme yapacağım. o Paramız da var direkt düz oldu. Bu eli galiba kazandık. Ah lan Ne yaptım ben. ya yer almak istiyorum ben bunu. dalgınım bu aralar arkadaşlar. Neyse koyayım de. Bizim canımız sağ olsun da. kafam bambaşka yerlerden. Paran var mı Yok musun Sana olur. Gerçi kimine göre bu para kimine göre. değil ya. oilde zarar yazdık galiba. çekmedik ya buraya 3 açar kesin. o güzel. O çok güzel. onu çekme. Kötü olanı. tekrar. Sen kendini çok Momo almaya başladın be. koçum. bu ara onun yanına ufak bir şey aç. 8 aç. 8 aç. patla. güzel. güzel. 5 versene bir şey deneyeceğim. 5 versene bir şey deneyeceğim. o da olur. 50 küsür buradan alsak Buradan da amorti. alsak. güzel. patla. Thanks bro.

Fedakar yazdık çok güzel kar yazdık. 499'du galiba başladığımızda. bir iki eldiveye çevirelim mi. üstümde bu kadar şans varken. üstümde bu kadar şans varken. Burada da şansımın Yaver gideceğini. düşünüyorum. xx Tekel. Gerçi olan 100 x çıkmış. vermeyeceksiniz zaten. 2 versene. güzel rulette de tek attık arkadaşlar. yani. bugün şansımız fazlasıyla iyi gidiyor. Ne oldu lan. yurtta kaldık galiba. paramı ver lan paramı ver F5. Bir de Sweet atalım mı be. kendimi bugün nedense çok şanslı. hissediyorum. Kim Bilir en son ne zaman oynamıştık. Kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki. elma. girsek artık. kanalın ismini harbi ballı pinç olarak. değiştirirdik herhalde. Hadi ver. Hadi ver be. yalnız iyi veriyor ha. sevdim. Az önce kaçtı kasamızı hatırlamıyorum. ama yani Tahminimce hiç para azalmadı. bile. yüzüm de gitti. morlar. Karpuzlar sonra üzümler muzlar.

Üzüm. Hadi deneyelim şansımıza. tek atacağım zaten. çok zaman harcasım yok Şansıma inandım. uzun süredir hiç slot girmemiştim. elmalar. devam devam yeşil yeşil. güzel çarpan at lan güzel güzel çarpan. at güzel çarpan at. iyi Yüzmeden gönderecek 1000 lira verip. gönderseydin. biraz sorardım. şovun değil miydi sadece. 35.600. verdiğinden Bir Elde atacağım. sonra çıkıyorum. 100.000'de verse çıkıyorum 1000 lira. verse çıkıyorum. üzümler Ananı Ananı [ __ ]. of of of of of of of of of of of of of. Beyler Beyler Beyler Beyler bugün çok. şanslıyız beyler. of yeter Tamam diğerleri geç geç diğer. elleri geç boş ver yeter. bana yeter abi çok güzel çok güzel. çok güzel. Of çok iyi kazandık be. muzlar şey muz demişim ha Zaten işte. yanlış söylersem vermem dedi oğlum. üzümler niye gitmedi sekiz değil miydi. ekrana bakmaktan gözler. ufaktan gidiyor galiba.

Kâfi Tamam sana o el yaptın şovunu of of. of of of of of gelene bak be Gelene Bak. 952 olduk be. Bir de zeus'ta. şansımız bu kadar iyiyken. arkadaşlar gerçekten yani. ulusal olarak çok iyi bir durumda. değilim. yani kendime getirdim ve getirdi ama. işte. para paranın getirdiği kadar. Ona da şükür hem paramız olmayıp hem. ruhsal olarak da çok kötü olabilir. dik Hadi devam. Bu arada bazılarınız diyor işte çok para. var çok parayla arttırıyorsun kolay. oluyor işte ya da yani abuk subuk şeyler. Siz beni biliyorsunuz yani. böyle para mara Bunlar gelip geçici. şeyler hayatta şey olmaz da bir daha ki. challenge'ı şöyle yapacağım Bir Milyonu. geçtiğimiz zaman kasada. 20.000 bırakacağım sadece onu. arttıracağız. biterse Bir yirmi daha atacağım baktık. ikidir şansım kötü gidiyor Sonra 50'ye. çekebilirim. Sonuçta geçen ayı bir milyon koyduk.

Oradan 850 çekmiştim şimdi yine 1 milyon. içinde 165 1850 daha karımız var. Allah'tan belamızı mı isteyeceğiz ki. Daha ayın başındayım başındayız. hatırlıyorsunuz Dün kasa 50'deydi yani. 50 liraya çektiğimde 0 da olabilirdim. Oyunlar böyle. hepinizin başına gelmiştir hoşuna aynı. şeyleri tekrarlamaya gerek yok ama. Hadi lan 35 Neyse bir 50'den gireyim kaç. para verirse. 35'in 6 olursa ama 35'ten gireceğim. Hadi kötü başlatma kötü başlatma. Maviler gitti Sarılar gider mi. Hiç gider mi. yüzük 2 4 6 2 tane daha sadece Tamam. geldi yüzük. galiba baş alacağız arkadaşlar. canın sağ olsun. Ben Şansıma inanmıştım sarı kırmızı en. büyük. Hadi be devam ettir 2 saat. xlerimiz çok düşük. Yani hiçbir şey vermeyeceksin. kanalımızda senin adına pişmanlık videom. var hala gelip sende oynuyorum. Hani. götümüze bal sürecek senden biz para.

Alamayız. senden kazananları Gerçekten tebrik. ediyorum. mis gibi Sweet varken Neyse denemek. zaten. biliyorsunuz uzak duruyorum Bayağıdır. şimdi şansım yaver gidiyorken denemek. istedim 50.000 verdik 8700 aldık. o kadar vergi verdik bir 35'e bir şeyler. var ama. insanın para algısı da değişiyor. Arkadaşlar şimdi kasa artıyor Ya böyle. bir anda 850 oluyor 400'den Ne 400 Hatta. yine kaçtı 165 ile başlamıştık. bu işte en büyük zehiri bu. para algımızı kaybediyoruz. O yüzden bu en son denemeyeceğim. ki bu elimde büyük ihtimalle baş aldık. ama bu kadar da kötü olmazsın ki bu. kadar da kötü olmazsın ki ya. bu kadar da kötü olmazsın ki be kardeşim. ne versek onda birini veriyorsun bize. ya denemeyeceğim dedim ama sizin de şu. an İçinizde Ukte kaldığına eminim iki. kez aldın bir kez ver. Allah'ım Hakkı Üçtür. iki kez aldım bir yazı var.

Dambıl var mı. güzel mor verir misin. ve çarpan yok ama. çarpan yok Güzel kardeşim. Mor mu. belki xler 2xl. ımızın hepsini geldi ne vereceksin ki x. birikmiş. vereceğim ki. bile yapmadım farkında mısınız. yapmayacak yani. Oo şunlar giderse. Hiç gider mi. bir tane verecektin lan Allahsız. Şunların yerine. Rezalet Rezalet ver bir taç of çarpan. daha yüksek daha yüksek daha yüksek. yeşilleri de al of çarpan at çarpan. çarpan çarpan çarpan koyduğumun. oğlu çarpan at. Eğer. kaç kardeşim kaç kaç kaç kaç. sıcak çok sıcak sıcak Daha da sıcak. olacak. Hadi gel beni de seni de. Bak ne kadar şanslı olursanız olun. zeus'ta işe yaramıyor farkındasınız. totalde kaç verdik 5035-40-115 verdik. desek 70 75 aldık Yani bir 50 lira zarar. yazdık. sonra Bayağıdır. girmemiştik. ilk defa açıyorum biliyor musunuz böyle. bir şey tahmin etmedim. Tamam ben de onu deneyecek.

O kadar da değil O kadar da değil O. kadar da değil O kadar da değil. bir dakika ya Diğerlerine 50'den. başlattık ya senin elinden başladım. bir tane Uğurlu parmak. Kandıra. belki yaparsın bir şaka. Gerçi var ya oyuna sokar para vermez bak. bin liradan bize oyuna sokar para vermez. ya da gösterip gösterip vermiyorsun. hiç para da vermedin. hiç para da vermedin. yap bir şakana be hadi lan hadi be. Allah razı olsun. çakala bak pirinç film filistinimizi. vermeyecektin neredeyse. bu ayıp bu ayıp. bakın 5.000'den girseydik altta full. doldururdun ama. Neyse negatif vermek yok Hadi devam. Elimizi Boş gönderme ama. şimdi durdurma. 3 tane lazım. zor. hadi buraya da. kahpe kahpeyi görüyor musunuz. şu terbiyesizlik Ama bak bu gerçekten. terbiyesizlik. Bu gerçekten terbiyesizlik Yani sana. sana bir şans daha Veresim vardı. Hadi gelmedi küsüratlıdan deneyelim hadi.

Ya. kafayı yersin ya kafayı yersin. kafayı yersin. sıkıntı yok Kafamız çok güzel. paraya sokayım. boşaltıyor bari 2x ile taşı. 800'e taşıdım. sakın evde denemeyin. İnat ettim Çok gıcık oldum. Belki de gıcık olmamı istiyordu. Neyse son et Zaten yine ortadaki o. sikkoyu alma ama. Allah razı olsun. Ne bileyim daha fazla balık daha fazla. balıkçı. artı ekip free. yani ne olur ki. devam. of of of of of of of of of of of of. burayı kaçırma ya buraya kaçırma ya. 2000'lerin ortasına atıyorsun. sanki rahatlık 40 yapar. benim 40 yılı kutlu olsun. taşıyacağım da taşımacım galiba Okulu. verirsem. Geçmiş olsun. 918. bir tane daha ver be Bir tane daha. Of bu güzel oldu Tamam tamam sakiniz. sakiniz bu güzel oldu. Hatta bir tane daha versene balıkçı. Tamam canın sağ olsun sıkıntı yok. of alacak mıyız ya. Hadi bir 200'e. güzel güzel güzel devam daha 8 milimiz.

Var. hadi buraya da atar mısın ki bir onu. aldık ama galiba. U20 verdi Hatta. Hadi be. Hadi be. Kaşarlık yapma be oğlum. Kaşarlık yapma. bu muydu. bu muydu. canın sağ olsun. Bir önceki elde verdiğimizi aldık. Bir Elde bunu Deneyelim mi sonra tekrar. bir Black yapalım 1 Milyon Olmak. İstiyorum. uykular haram zaten. her zaman iyilikten yanayız kardeş. buna çok yüksek diyorsun buna yüksek. diyorsun sen bizi zorla Günaha mı davet. ediyorsun. günaha çağırıyorsun sen şeytan mısın. bunu deneyen varsa yorumlara yazabilir. mi. ben seçmeyeceğim onu. bunu seçmeyeceğim ama yani arada çok. uçurum var hani çok yani bu oyunu İlk. defa giriyorum Daha önceden çok izledim. gördüm ama. biliyorsun pek soğuk vallahi aram yok. slot seçsek Piyango oynardık Her neyse. bu çok kar getiriyor mu bu konuda bir. bilgiye size olan bilgi verirse çok. sevinirim bildiğimizden devam edelim.

Bakalım Sen ne vereceksin. 6'yı al bari. ne verdi Ananı çok iyi. devam var mı devam mı. of of of of of of. hadi bir tane daha bir 50 var. kaç vardı ooo. iyi lan 48 koyduk 124 aldık Daha ne. isteyeyim ama denemeyeceğim. sevdim Sevdim. Zeus kusura bakma. şeytana satmayacağım ama kiralayacağım. güzel. hoşuma gitti Bir de yana oynasaydık kim. bilir ne olurdu. bugün çok şanslıyım öyle hissediyorum. Kaplan kazanmış şeyler yazarak Kalk lan. paramızı da. beraberlik kendi. ver bakalım. Dün ikidir kazanıyoruz kasamız artmıyor. gibi Niye böyle oldu. Taylan otuz Kaya. Of Of of tamam yeter ya lan Elimizi neye. atsak kazanıyoruz ya. Kafayı yiyeceğim. Kafayı yiyeceğim ama Sakine durmak lazım. başı kaybetmeyelim paramız çok. güzel evin önüne geçince yine çekim. yapacağım. Gerçi saat kaç şu an. 12'de. 1 milyonunu çekeriz zaten 24 saat içinde.

Şimdiki kere 5 35. yanlara da atalım. yeter. güzel bileklik. bir tane mi yan. yerine çek birine bekle. etiket etmeye gerek yok. sonra Türkiye Cennet diyorsunuz. Avrupa'da. hoşuma gitmedim. hamile kaldım İki tane daha Garanti. karımız var. şu an zaten keyif modumu açtım. bekle Hadi yana da bir dokuz kardeş. Hadi bir 8 kardeş. güzel 18 isteyim Sen yedi var bir de. patlarsan. Bir de patlarsa 18 mi açacağım. az çekme de kahpe kahpe kahpe. niye böyle bir elle 5 lira zarar ettik. sadece bir daha deneyeceğim. denemenin bir yüzü kara vermeyen zenci. Hadi bakalım yanı istiyorum Bu sefer en. az 45 tane. olan tüm büyükleri verdin de şimdi. küçüklere döneceğim. güzel bir an aldık. iki aldık. ve. çekirdine şey çek 20'ye Evet. çek babacığım. bir tane daha. bir tane daha. Of çok güzel ya. 7 açar mısın. 7 açar mısın Of canını yerim senin. canını yerim.

Güzel yan daldık Gerçi 6 katı verdi. sadece ama. Kanka ben buraya çekeceğim ya. yer beşkensiz çekmeyi sevmiyorsunuz ama. Neyse yere 10 gelme şansın arttırdık. 9 yapmam 15 çek şimdi. bir kez daha çekebilirdik kasımız bir. milyon Ben bu gece duracağım bu gece. duracağım Yarın gün içinde Sağ Salim bir. 50100 daha üstüne koyup ama sakince. sakince. güven veriyor güven veriyor. Of ne diyorsunuz çok şanslı bir geceydi. ya da şansımızı Biz yarattık artık. hangisi. hangisini seçersiniz. yarın. şimdi bu saatte uyuyup erken kalkamam. büyük ihtimalle ama uyandığım zaman şunu. bir milyona zorlarım sonra 1 milyonu. çekip 50 birine devam. bakiye. çok iyi be. Çok iyi bu dün gece saçmalamamızdan. sonra çok iyi. daha güzel kazançlar sizi bulsun dostlar. elimden geldiğince yani bildiğim. doğrultularda. yani bir şeyler de yani profesörü.

değilim ama işte bildiğin bildiğimizi. paylaşıyoruz. Umarım. faydası dokunuyordur ufacık bile olsa. seviliyorsunuz Kendinize iyi bakın. bol şanslar

All Devices iOS Android Chromecast